Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
Margaret 16. august 2011, kl 21.50
Ja sind ei häiriks ,kui see 30nene saab mingil ajal 40-45 ja tekkiksid eaga seotud probleemid?Ikka elaksid elu lõpuni koos?Kas su eelmised suhted lõppesid seetõttu,et naine oli liiga vana?
 
yxikmees 16. august 2011, kl 22.35
Saab vanaks siis saab,mis parata.Elaksin koos.
Eelmised naised olid minust 10,12 ja 15a nooremad.
 
talent 17. august 2011, kl 00.10
Masendav inimene, ei muud.
Omavanune ei aita, kuna raamatute järgi see enam seksida ei taha... Tõesõna - TULEJUMALAPPI!
 
pakk 17. august 2011, kl 11.11
Kui muidu on elu ilus, siis miks see meest peaks üldse huvitama, kas naine on nõus oma hormoonide pärast või mehele heameele tegemise pärast ja ise on rahul sellega?
 
Margaret 17. august 2011, kl 11.59
ok,aga millist naist otsid,peale selle et peab olema teatud vanuses-mõtlen n.iseloom,huvid jne.?
 
- 17. august 2011, kl 14.44
Margaret -
Sa pole vist asjaga kursis, lugemismaterjali on nii siin kui Perekoolis tonnide viisi. Aga lühidalt :
Yxikmees on ise öelnud, et haridus ja välimus jm. pole üldse oluline, tähtis on vanus (noorus) ja sale keha,. KÕIK.
Esimesel kohtumisel peab voodisse jõudma, sest suure tõenäosusega vastasel korral uut kohtumist ei tulegi.
Naise välimus pole oluline, kuna ta jääb koopasse elama, Yxikule seksorjaks ja sünnitusmasinaks, pidusse ei viida, särtsu-salapära-põnevust ei pakuta, kuna YXIKULE on see liigseks koormaks ja tema ei vaeva ennast millegagi. Lisaks arvesta, et päevad mööduvad vaikides, kuna Yxik ei taha suhelda. Võid arvestada ka sellega, et elus te reisima ei lähe, isegi oma pulmas tuleb sul harjavarrega valssi tantsida (aga pulmad on liigne kulu ja seda ilmselt ka ära oota).
Kõigest kõige masendavam ja asi, mille pärast mina feministina seda vennikest põlgan, on see, et sinu võimaliku haigestumise ja invaliidistumise korral visatakse sind majast välja. Raseduse ajal ja/ või ajal, kui mingil põhjusel on sul arsti poolt teatud aeg seksida keelatud, läheb Yxik rahumeeli küla peale (enda kiitlemised Perekoolis, kui exnaine last ootas) või paneb siia uue tutvumiskuulutuse sexiotsingu eesmärgil ja AUSA MEHE kombel näitab seda sullegi. Ja tema meelest on see naiste austamine ja igati vinks-vonks teguviis.
Soovitavalt peaks sul, Margaret ka suur suguvõsa olema, sest kui sinu lähedastega midagi peaks juhtuma, siis saavad need minna appi ja Yxikmees ei peaks ennast jällegi vaevama (tema end jutt jällegi, küll veidi teises sõnastuses, originaal oli ka vist (?) Perekool).
Kui laps taskuraha vm. raha tahab, peab ta selle tööga tagasi teenima.

Mida veel kuulda tahad? Või õigemini - mida sa veel ootad? SELLINE kingitus istub ja ootab ja naised eelistavad muudkui pätte ja vaneg??? (Exnaine hakkas yxikuga kooseluajal vangiga suhtlema ja nii ta läkski. Jääb ainult üle küsida, et kas kooselu ei pakkunud rahuldust või mis.... Ju siis jah).

Võid arvestada ka, et kõik voodisaavutused netti ilmuvad, selle eest hoolitseb peategelane jälle ise. Isegi seda käib teatamas, mitu korda pihku peksab ja seda, et see aasta 1,5 x seksi on saanud, teavad vist juba kõik. Ka need "seksisõbrannad", kes on mingi meeletesegaduse ajel Yxiku sängi sattunud (saad aru - kõik minevased ja tulevased on tassitud samasse, äraligastatud voodisse, mida Yxikmees ise peab väga viljakaks voodiks!! Öääk!), need "seksisõbrannad" avalikustatakse teatud kasutajatenimede järgi ka aegajalt siin-seal. Seega veel üks lisa"boonus" - saad sama kuulsaks või isegi kümme korda kuulsamaks.

Sul pole mitte mingisugust põhjust selline kompu kuivale jätta!
 
Vabakuulaja 17. august 2011, kl 19.01
Eile linnas uidates sai nähtud kentsakat vaatepilti - kõhetu vanamehenäss püüdis kasvõi nahast välja pugedes täitsa tõsimeeli "külge lüüa" verinoortele siresäärsetele kaunitaridele. Eks tal ilmselt kruvid logisesid aga mul tuli kohe Yxikmees meelde - täpselt samasugune haletsusväärne kuju on ta. Endal best before ammu möödas, sada kiiksu küljes pluss kari lapsi ja purunenud kooselud aga ikka kujutab ette, et on noor kaunis unistuste prints. Ja need lõputud menopausiheietused on lausa haiglased. Mu vanaema ütles alati, et see pole miski mees, kes kogu aeg oma nina "naiste asjadesse" topib. Usun, et tal oli õigus. Kujutan elavalt ette kuidas kooselus olles yxik nuhib salaja naise pesukapis ja otsib prahikorvist kasutatud tampoone - vaja ju kontrollida, ega naisel-tõprikul ometi menopausi pole. Väkk.
 
yxikmees 17. august 2011, kl 19.54
- on üsna palju liialdanud ja näidanud mind mustades toonides.
Margaret.
Tõesti,eelistaks pigem kodusemat naist,kui kõrgepalgalist karjäärinaist.
Hea iseloomugu peaks olema,tuleharki ei tahaks.
 
--- 17. august 2011, kl 20.53
lugesin vaid seda viimast lehekülge, ei enamaks viitsimist lolli jutu peale aega raisata. eriliselt meeldise selle "ühekriipsu" pikk tekst - 101% feminist :-)), mida ta ka ise tunnistab ja rõhutab. jah, võibolla tõesti on see "yksikmees" nii eriline aga kas sarnaseid naisi vähe on? kahtlustan, et mitte vähem. ja kujutlusvõimet siin ikka jagub kuhjaga :-)
 
Margaret 17. august 2011, kl 21.21
Et ei tekkiks arusaamatust,siis mina ei ole elukaaslase otsingul.Ja sulle ei sobiks ilmselt juba vanuse poolest.Aga lugedes neid eelnevaid postitusi ja arutelusi tekkisid mõned küsimused.Kõigepealt,oled öelnud ,et sa pole vist huvitav inimene ja sellepärast on suhted purunenud.Mis see probleem siis on ,mis takistab sind ennast huvitavamaks teha?Mõtlen,et lugeda ,sportida,reisida?Kas elu sul seal nelja seina vahel igavaks ei lähe?
 
aga 17. august 2011, kl 22.11
mina tean yksikul on ANDROPAUS
 
naine 17. august 2011, kl 23.37
Olid nooremad ja nägid mis juhtus ja juhtub ka edasi.Ega siis normaalne naine omale tavalist kändu ei taha ,ikka rikast ja tegusat meest.
 
kõrvalt 17. august 2011, kl 23.43
Teemavälisena märkusena ütleks, et minu jaoks oli tõeline üllatus teada saada, et ka mõned naised mõtlevad, kas nad võiksid ühele või teisele mehele sobida.
Mulle on mehena jäänud seni mulje, et ainult mehed peavad jooksma "saba seljas ja keel ripakil", et mõni kaunitar hetkeks halastaks, lubaks endale läheneda ja edasine elu käiks nagu noateral - kui mees hetkeks vääratab, siis kohe kukub?
 
- 18. august 2011, kl 01.28
, oma koeraÖÖrahu rikkumas, sest käisin veel kassiga jalutamas, panin hommikuks kohvid valmis ja pesin paksu meigikorra maha...

Jah, mina olen maru(padu)feminist. Selle joone avastasin endas umbes kümmekond aastat tagasi koos elades inimesega, kes teatas õhtuti - ma olen päev otsa tööl olnud (mina ka), ma tulen koju (mina ka) ja tahaks sooja toitu (mina ka), rahuliku õhkkonda (mina ka) ja nädalalõppudel lahedat olemist (mina ka). Olgu öeldud, et "laheda olemise" all ei mõeldud ennast pildituks joomist (ei teinud kumbki seda), segiseximist või muid lollusi. See väljendus impulssiivsetes otsustes minna lühireisile, tänavakohvikusse ennast näitama ja/või teisi vaatama, kontserdile, võistusuusatamisele vm.
Paraku kujutas meespool ette, et kõike seda serveeritakse talle. Plusside ja miinustega, aga vähemalt kantakse ette. Tema naisele ei pea midagi pakkuma, kuna "oli pikk töönädal". Mul muide ka. Sama pikk + kodutööd.
Vat siis saingi mõistma, et kaks inimest, terved käed-jalad küljes, aga üks võib, teine mitte... Üks peab, teine mitte.
Sestpeale feminism ja naiste õigused mulle aktuaalsed ongi.
Selle inimesega pikka pidu polnud - tahad süüa - TEE! Tee mulle ka, tahan samuti. Aga vat ei teinud! Tema arvates "seelik on majas", las see teeb. No EI!

Yxiku puhul torkab ka silma erit valus EGO. Ise peab ennast naisi austavaks elemendiks, mina aga pole nii egotsentrilist kodaniku varem kohanud. Isegi eks oli kuidagi teatud mõttes leebem. Ta vähemalt polnud seisukohal, et kui sa näppu lõikad (invaliidiks jääd), siis kao majast minema (viskan su minema, vahetan tervema agregaadi vastu välja).

Sa, Yxik, poolsüüdistad mind sinu enda kirjapandud ja väljahõigatud teemade suurendamises, liialdamises?
Päriselt ka?
Kas mina olen netti kilkama tulnud oma vahekordadest, m*beerimistest, kondoomiga või kondoomita seksimisest, halast ja enesetapuähvardustest? Olen? Sa tobu paiskad ise oma enda elu laiali, elades pisikeses piirkonnas, oma eelnevad elud, eksid, Perekooli seksisõbrannad, oma laste fotod kartulikoortega söötmised, majanduslikud raskused/ rikkused sendi täpsusega, oma g*goloks pakkumise ehk enesemüümise (või peaks selle lahku kirjutama "enese müümise" alghinnaga 1€ nagu teleturukaup... Topeltsulgudes: uue teema tegid samuti laenatud teemal nagu Teleturg -... ja seegi pole veel kõik....)), vingumise, miks eksid ei luba sind isaks ega issiks kutsuda...
Ounou...
Mina olen liialdanud ja sind mustades toonides näidanud?
Et muidu nagu tahaks keegi sinuga koopasse 24/7 seksima tulla, aga üks kuri kriips segab? Tegelikult arvad ka nii?

Kahju su segaverelisest koerast, muud ei midagi. Naisi oled sa häbistanud ja mõnitanud, seda olen ka varem märkinud ja siin ei aita ei palderjan ega Kalashnikov.
Loodetavasti saab kuts enne headesse kätesse antud, kui sa oma 6,4 aastat keetnud otsuse ellu viid.
Saate aru, naised - sel mehel käivad kohad, ajad, määrad isegi komakohaga!
Ja mina olen loll?


Kolmele kriipsule -
Sarnaste huvidega naisi võib leiduda. Aga mõnngate eranduitega.
Noor, ilus (ilusa ümbrisega, muu välimus pole oluline..."olgu või rõugearmiline, peaasi, et ülekaalutu.." - Yxiku enda tekst minu vabas vormis) naine PEAKS TAHTMA ARENEDA, mitte manduda.
Paraku seal talus see nii on.
Esimesel õhtul voodisse?
Jah, aga teatud naised või siis veidi... rumalamapoolsed. Viimasel juhul pole vahet - peaasi, et alla 32, lastetu, suitsutu ja ülekaalutu.
Noor naine tahaks tantsida, reisida, liikuda, vahel "rihma lõdaks lasta" kasvõi kohalikus baaris. Seda ei saa. Tulid metsa - jääd metsa!
Ooojaa - Yxik on LUBANUD naise viia "tantsulkale" juhul "kui see ei muutu regulaarseks". Tähelepanu! Jälle see, mida Yxik EI SALLI! Naise vajadused/ tahtmised - poogen.
Yxik teatab, et tema ei tantsi ja punkt. Ja ometi kobrutab, kui ma andsin mõista ühele kommijale, et omaenda pulmas tuleb tal harjavarrega pulmavalssi tantsida..
"Välismaa" keeli ei oska (loe täpsemalt Perekooli foorumist, kus antud isend nutab naistepuuduse üle, talle pakub ennast keegi aitama ja Taimaalt naisi otsima, mille peale Yxik kahtlustab tema kulul puhkamasõitmist ja nõuab GARANTIID, et ta siis ka saab naise, kuigi aitaja lubas vaid "sebida nii palju, et silme eest võtab kirjuks, aga edasi peab ikka mees ise tegutsema".
Jälle ei sobinud.

...

Ma jätkan homme, sest hetkel juhtus nii, et mu kollane udumass (madu-uss) "voolas" terraariumist välja ja ma pean selle kinni püüdma enne, kui ta ennast kuhugi vahele katki kratsib. Ara elajana võib ennast kapi-riiuli-ukse vahele mässida, aga ta saab siis ju haiget.
Ööd, naised!
 
- 18. august 2011, kl 01.31
Siinne keelatud sõna on "kep*pima". Pidin enne palju sõnu napakate X-de ja täppidega asendama, kuna Delfi teatas mulle "kohatust postitusest". Selleks on nüüd kuulutatud sõna k e p p i m a. Samas - korralik eestikeelne sõna, eksole? Kes kõlvatut mõtet leiab, see on... Delfi!
 
kriipsujuku 18. august 2011, kl 03.15
Keegi on nii palju kurja teinud teisele inimesele........... Või palub nüüd keegi naine hoopis mõistmist ja andestust.
 
yxikmees 18. august 2011, kl 08.21
- le.
Liialdusi on kõik su tekstid täis.
Ma ei sööda koera vaid kartulikoortega vaid panen neid vahel tema toidu hulka.
Palju mul üksikul inimesel ikka neid kartulikoori tekib ja palju ma omale üleüldse sooja toitu teengi.
Sa tood kogu info minu kohta välja kas liialdatud,negatiivses või iroonilises võtmes.
Positiivse jätad aga teadlikult välja toomata või näitad just mündi teist poolt.
Jah ma olen nagu olen,igaühel on omi puudusi ja voorusi,samas omadused mis ühele võivad olla puudused on teisele voorused.
Suure tõenäosusega ma ei leiaks omale elukaaslast ka sinu vastutöötamiseta,aga sinu tegutsemine tõstab seda tõenäosust.
Ku sa arvad,et minu ironiseerimine ja minu olematu enesehinnangu alandamine viib selleni,et ma teeksin korrektuure oma soovides,siis sa eksid rängalt.
Ma lihtsalt saan tuge oma veendumusele,et mind tõesti pole kellegile vaja ja see mis ma teen on paratamatu
 
Nõel 18. august 2011, kl 10.19
Ma loen ridade vahelt ja ka üsna otseses mõttes kogu sellest teemast välja, et sul on vaja naist, kellest sa saaksid ÜLE olla. Mis aga tähendab seda, et su tulevane paariline peaks olema vaimupuudega või muidu heidik - need aga ei käi reeglina internetis ja reaalis on sinul suu vett täis ja sa ei suuda ju suhelda ...
Aga sellised tühja peaga iseloomutud rumalukesed on ju enamasti igaühe lükata-tõmmata, millega sa sihukest kinni hoiad? Selline avastab varsti, et üleküla bemmimees Raits on palju nummim kutt ja et Petsi juures toimuvad vinged läbud või et ta tahaks hoopis Arksiga peret mängida, sest Arks on julmalt lahe killuvend. Sind aga saadetakse pikale lainele, sest sa oled vana, igav ja nõme.
Ütled jah et sul pole omavanuse naisega midagi ühist. Kallis inimene, saa aru, et sul ei ole ka endast noorema n o r m a a l s e naisega midagi peale hakata, sest sind ju ei huvita mitte miski - sinu kõrval võib igavusest surra. Reeglina soovib igaüks partnerit, kellega ühine maailmavaade, ühised huvid, hobid. Sina aga oled paraku igav vananev kiiksuga ihne möku ja sellisena puuduvad sul kahjuks igasugused väljavaated kedagi kõrvale leida.
Ah et koer saab ikka muud ka peale kartulikoorte? Sa pead silmas neid seakorjuseid mida koju tassisid, kuna neid tasuta jagati?
 
riin 18. august 2011, kl 10.35
Kuule, lõpeta see enesehala, ausalt. Mitte ükski naine ei taha haledat meest. Kriips räägib üldjoontes õigust, kuigi agressiivses võtmes. Sina jälle ei mäleta/ ei taha mäletada omaenda väljaöeldut ning nutad, et sind mustatakse. Igal inimesel on õigus oma arvamusele, nii sul, kui kriipsul ja teistel ka. Minu arvamus on see, et oled omale (ja naistele) ebanormaalsed nõudmised esitanud, neile vastaks paljud daamid, aga mis takistuseks saab, oled sa ise. Sa ei ole huvitav, sa ei taha mingit põnevust ega paku midagi romantikat, actionit vm. Tõesti-tõesti oled SINA kirjutanud, et sind naise haridus ega välimus ei huvita, aga see ON JU solvamine! Su naiseotsimine käib su enda pead deviisi all "Regulaarne seksuaalelu". Muud sa ju selles naises näha ei suuda.
Saad aru, et keegi ei mõtle midagi välja vaid toetuvad sinu poolt väljaöeldule.

Küsid, miks medali teist külge ei reklaamita. Mis seal oleks? Ei suitseta? Ei käi baaris? Ei tõmba ringi? Veel?
Minu abikaasa on samade põhimõtetega, aga ometi on temas rohkem elulusti ja -vaimu, kui loetu põhjal sinus on. Mia ei saa midagi teha, aga täiskarsklased ja vegaanid ON minu jaoks sama kummalised, kui AINULT kodus kükitavad inimesed, kes kuskil ei käi ja millegagi ennast ei värskenda/ lõbusta. Ma pean seda küll miinuseks, kui inimesel puudub absoluutselt seiklusvaim selle sõna otseses mõttes. Arvan, et ma pole ainus.
Kindlasti on sul rohkem plusse, oled töökas ja ettevõtlik, oskad igasugu kaadervärke juhtida, oled abivalmis. Aga paraku on ju nii, et see negatiivne jääb inimestele paremini meelde ja olgem ausad - selle levitamisega pole sa ise ka just koonerdanud. Absoluutne EI IIAL!-otsus tuleks minu poolt sellest, et inimene on nõus ennast MÜÜMA! Olgu ta mees või naine, aga müüdav inimene on.... igas mõttes müüdav. Sellega on ta minetanud oma eneseväärikuse ja sellest minule näiteks piisab, et rohkem mitte suhelda. See naeruväärne 1€ on veel haleduse tipp! Ma ei taha mõeldagi, kui kunagi tulevikus mu laps niipalju googeldada oskab ja avastab minu igivanad andmed netist, kus ma ise müün ennast sekspervertidele. Uhh.

Aga kindlasti oleks sul võimalustepõld laiem, kui vähemalt selle vanuselise poole unustad ehk siis oleksid nõus muude nõudmistega, aga vanus võiks olla ligilähedane enda vanusega. Kuniks sa sellele vastu puksid ja rahvas õelutsedes su vanu teemasid mõnuga välja kaevab, seniks ei saagi midagi muutuda. Aga unistamine on lubatud ja pealegi väga ilus tegevus. Edu siiski, omalt poolt soovitan tegeleda spordiga, liikuda kohtades, kus käivad noored inimesed, olla veidi avatum, õppida suhtlema ja mitte kookonisse tõmbuma. Et see unistuste printsess sulle ise kohale ilmub - seda teame ju mõlemad, et ei juhtu.
 
? 18. august 2011, kl 10.45
mis nüüd juhtus?
 
??? 18. august 2011, kl 12.49
 
soovidaja 19. august 2011, kl 01.31
Mina soovidags güll härra Ardil osda vähemald 2 miidrid köid et saags enasd ogsa dõmada.
 
yxikmees 19. august 2011, kl 08.39
Köie pärast ära muretse,see on olemas.
 
- 19. august 2011, kl 10.38
Dziisais, JÄLLE see enesetapuga ähvardamine! Mida see sulle annab? Kujutad ette, et keegi inglike kohale tormab ja EIIIII!!!! karjub? Tõesti arvad nii? Kui mees oled, teed asja ära ja asi vask. Kuna sul piisavalt julgust ei ole, siis käidki siin oma suitsiidijuttudega vehkimas ja haletsust kerjamas.
Mulle ei meenu isegi ajaloost teist sellist, kes aastaid ette ähvardab, et nüüd hakkab ta ennast tapma. Täiesti ainulaadne eksemplar oled!
 
Nõel 19. august 2011, kl 11.26
Yxikmees, kujutame nüüd ette, et oleksid samasuguses situatsioonis. Kui mingi hirmuäratav 30+ menopausis vanatädi halaks samamoodi ja ähvardaks ennast kohe ära tappa, kui sa teda naiseks ei võta, siis mida sa teeksid? Võtaksid ta ära selle peale? Ha ha!
Ega sa ometi arva, et mõnel noorel naisukesel süda härdaks läheb mingi meeleheitel vanapapi kaeblemiste ja enesetapuähvarduste peale? :)
 
tont 19. august 2011, kl 11.30
to kriips: Pliis, ole nüüd vähe ettevaatlikum. Sa õhutad inimest enesetapule.On sule seda jama vaja...?
 
ega ei taha jah 19. august 2011, kl 11.59
Nõel 30+ ja menopaus, see on nüüd väga äärmuslik näide, aga kuna yxikmehel on samuti sellised väga tavalised soovid siis, sobi siia.
 
- 19. august 2011, kl 12.00
Tont -
ma ei õhuta, kätt ka ette ei pane.
Ardi on siiski täiskasvanud inimene ja oma otsused teeb ise. Mina siit kaugelt ei saa kuidagi tema tegusid ei suunata, ega keelata.
Kui 10-aastane sellist juttu räägiks, teataksen kuhu vaja ja "hoiaks kinni" teda niikaua, kui spetsiaalne abi ühendust võtab/ kohale jõuab. Täiearulisel täiskasvanud süüdival ininimesel peaks ( VÕIKS9 niipalju aruraasu olla, et oma tegudest aru anda.
Seda suitsiidijama on ta ketranud jumal teab kui kaua ja see tekitab jub atöesti vastupidise efekti. Keelamise asemel aidakem.
Aga nojahh, seda jama pole tõesti vaja.
Pealegi ei saa mina kuidagi süüdi olla, sest isegi parima tahtmise juures ei vasta ma Yxiku nõudmistele. Süü, mille pärast Yxik ennast õunapuu oksa tahab tõmmata, on neis kuni 32 (olen vanem), lastetutes (olemas), ülekaalututes (ainike sobiv punkt), mittesuitsetajates (suitsetan, tarbin alkoholi, mängin pokkerit jne) neiudes, kes mingil müstilisel põhjusel seda komput ei taha. Ma õnneks ei puutu kuidagi asjasse! Kui oleksin kõike eelpool nimetatut, vbl siis hakkaks kah südametunnistus vaevama. Praegu mitte.
 
- 19. august 2011, kl 12.02
* neidudes, mitte neiudes
 
yxikmees 19. august 2011, kl 20.32
Mõistusega võttes ma tean,et ei leia omale elukaaslast,aga südames ma siiski loodan,et juhtub ime ja minu otsingud kannavad vilja.
Samamoodi ju loodavad ka miljonid lotomängijad.Mina põhimõtteliselt loteriid kunagi ei mängi.Aga siin mängus on panuseks minu elu.
Ja ei ole põhjust ka naistel end süüdi tunda,kui ma lahkun,ju on see saatuse tahe,et mind kellegile vaja pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!