Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
naine linnalähedalt maalt 19. august 2011, kl 20.40
lahe on see, et yxikmees raiub end DW ajalukku oma postitustega. Igaühel oma kuulsusehetk
 
Naisqa 19. august 2011, kl 21.30
No aga las see yxik siin olla, mulle tundub, et see teema siin on tema ainus elu ja meelelahutus. Karm ja kibe muidugi.
 
- 20. august 2011, kl 13.41
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõistusega võttes ma tean,et ei leia omale elukaas
> last,aga südames ma siiski loodan,et juhtub ime ja
> minu otsingud kannavad vilja.
> Samamoodi ju loo
> davad ka miljonid lotomängijad.Mina põhimõttelisel
> t loteriid kunagi ei mängi.Aga siin mängus on panu
> seks minu elu.
> Ja ei ole põhjust ka naistel end
> süüdi tunda,kui ma lahkun,ju on see saatuse tahe,
> et mind kellegile vaja pole.


...otsingud kannavad vilja...

Sa ju ei otsi, kulla inimene. Sa viibid vaid netis ja eeldad, et naised SIND otsivad.
Sulle on ju pakutud 1000 varianti, kus liikuda, et kohtuda noorte inimestega. Aga sina poed oma suhtlemisoskamatuse taha ja heietad vana juttu kuni 32.... jne.

Sa ei oleks ka ammu enam üksik, kui võtaksid omavanuse naisterahva, saad aru. Lapsi teil enam pole vaja, elage niisama. NAIST on sul ju vaja vaid regulaarse seksi jaoks, nagu me kõik aru oleme saanud. Kodused ja ka seltskondlikud vestlused, koosviibimised, ühisüritused ja muu normaalne sind ei huvita, sul on vaid kõrgendatud seksuaalvajadus ja selleks sa nii paaniliselt naist otsidki. Kuid nagu juba öeldud - noor naine ei taha arengus ja elus paigal seista, veel vähem tagasi minna. Vähemalt normaalne noor naisterahvas. Puuetega inimeste üle ei tahaks ma ilkuda.
Sinu juures urus pole mingit motivatsiooni, karjääri- või arenguvõimalust, mingit liikumist ega maailmapildi avardamist. Jah, see ei PRUUGI olla kõigile primaarne, aga paraku elu on näidanud (ja ka sulle endale), et kaua seisva veega tiigis ujuda ei taha.
Keskealine proua VÕIB juba veidi rahulikum olla, kuigi ei usu ka eriti. Selles vanuses on tavaliselt lapsed suured ja möll alles läheb lahti.

Igatahes asja parandamist peaksid iseenda muutmisest alustama. Kõigepealt normaalselt suhtlema hakkama, oma suitsiidsed lollused jätma, avatum ja vahetum olema, iganenud ja äraleierdatud stamplaused kõnest välja juurima, hüpohondria unustama.
Millegipärast aga arvan teadvat vastust, mida kohe trükid - aga ma olen ju selline, miks ma peaks kedagi teist mängima jne.

Olegi siis selline ja lase kanakarjal enda kallal naakuda.
 
naistele 20. august 2011, kl 14.15
Jätke see pressing, miks talle vaja paljulapselist lodevat 40 aastast maanaist, kes on töötu, laisk , istub ainult arvutis. Jätke see teema rahule, las too mees leiab selle, keda otsib.
 
kriipsuke 20. august 2011, kl 14.23
see on ikka muljetavaldav, kuidas sa ,kriipsuke, viitsid kogu aeg mingi pika sõnaosava vastulöögi yxikmehele anda.
aga ikka sama jutt, nagu yxikulgi. paras paar, pole midagi öelda.
aga hoiate seda foorumit vähemalt elus , irw.
 
naine 20. august 2011, kl 16.08
olen naine, kel vanust 32 a ja 2 kuud. Pikkust 165, kaalu 58, ei suitseta ega hooli suurt alkost. Elan koos elukaaslasega.
justkui kõik sobiks ideaalselt (va see, et on elukaaslane olemas), kuid mul on üks viga - nimelt olen mina see õnnetu, keda tabas see va menopaus jm sellised hädad juba mõned head aastad tagasi. ja võin oma kogemustest öelda Yxikule, et seks mulle meeldib, naudin seda täiega. Ei saa öelda, et teen seda mehe meeleheaks.Ei-ei, teen seda vaid enda pärast ja mitte vähe - vaat et igapäevaselt.

Seega kummutan väite, et menopausis naised ei taha seksida. Tahavad küll!

Aga luban yksikupässil edasi mõelda sellest et menopausis naised ainult meeste meeleheaks seda va vanainimeste asja teevad. Loll mees, ei muud midagi!
 
- 20. august 2011, kl 17.38
kriipsuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see on ikka muljetavaldav, kuidas sa ,kriipsuke, v
> iitsid kogu aeg mingi pika sõnaosava vastulöögi yx
> ikmehele anda.
> aga ikka sama jutt, nagu yxikul
> gi. paras paar, pole midagi öelda.
> aga hoiate
> seda foorumit vähemalt elus , irw.


Selge see, et hoiame elus.
Sama jutt loomulikult, ikka kannatlikult ja tassapissi nagu lastega. See kõik juba praktiseeritud, et "ÄRA PUUTU KUUMA PLIITI, SAAD HAIGET....ÄRA PALUN PUUTU KUUMA PLIITI, SA SAAD JU HAIGET SEDASI.... KALLIKE, PALUN ÄRA PUUTU KUUMA PLIITI, KÕRVETAD ENNAST VÄGA VALUSALT ÄRA...." jne.
Isegi lemmikloom on selgeks saanud, mis talle parem on - kas pahandust teha ja riielda saada või teha nii nagu talle õpetatud on ja selle eest preemiamaiust närida. Loomgi saab aru, et ega keegi PAHA PÄRAST ei õpeta/ kaaguta/ soovita/ juhenda jne.
Aga vat Yxikule kohale ei jõua.
Ma ei kavatsegi emmet mängida, mul oli teine põhjus (hiljem) norima hakata. Siis, kui asi läks VÄGA naiste solvamiseks. Algul ei pannud seda mehikest tähelegi, täiesti tavaline bla-bla tekst. Kui juba linke ja vihjeid pakuti, uurisin sportlikust huvist, et mis värk on. Ja oli! Välja ilmus tegelane, kes tallab ja mõnitab naisi, ise sellele vastu vaieldes. Vat see solvab mind, kui feministi tugevalt. Ja seepärast ma kaagutan ja jahvatan, sekka soovitan oma aru kohaselt.... ja täitsa kummastav on näha, et mitte midagi ei jõua pärale.
Pole ma üksi, kes teda aidata on proovinud, keegi eespool kirjutas ilusti, et varsti pea pool Eestit talle nõu andnud, aga tulemus on ilus ümmargune priske null.
No ega midagi. Mul aega on.
 
Naisqa 20. august 2011, kl 19.46
mind ei solva see õnnetu yxik küll kuidagi. paneb lihtsalt õlgu kehitama.
isegi feministlik pool minus ei kergita kulmugi.
mehike ajab siin jonnakalt oma juttu, usinalt reageerib omal kombel. ootab oma printsessi....lootus sureb viimasena.
selliseid y-mehi ja ka palju masendavamaid eksemplare on eestis jalaga segada.

muide, eile jooksis ETV 2s eesti film Kohtumine peateega. seal metsas elas ka mingi taoline koll, ja näe naine sattuski talle tarekesse.
 
to naisqa 20. august 2011, kl 21.09
Ja sina oma nelja lapsega tunne mida tunned, see su enda probleem ja pole kaugeltki kena ennast oma lastega võõrale mehele niimoodi peale pressida seepärast, et sa 40 ringis oled, teemategijaga ühevanune. ta ei pea sinuga arvestama, raiu see lõppude lõpuks omale pähe! Ise oled koll!
 
- 20. august 2011, kl 22.12
Vaatasin seda filmi. Ja mõtlein samuti kinnisideedest sõltuvate inimeste peale.
Väga õpetlik!
 
Naisqa 20. august 2011, kl 23.21
õpetlik jah, aga kaldun arvama , et meie kangelane harivaid filme ei vaata, konutab siin foorumis ja ajab feministe vihale, irw.
 
yxikmees 21. august 2011, kl 08.16
Käisin eile lauluväljakul kontserdil.Aga nagu öeldud ma ei tutvu sellistes kohtades,vaid hoian omaette.Seal olin lastega.
Tutvusi otsin ma internetis,kas ise kuulutades,kirjutades kuulutustes või pakkudes ennast foorumites.Seega ei saa nõustuda väitega,nagu ootaksin,et naine ise koju tuleks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 21.08.2011 22.46.
 
Keidi 21. august 2011, kl 22.53
..või pakkudes ennast foorumites...

Müüdav inimene on nulltolerantsiga. Häbi ja vastikus.
 
yxikmees 21. august 2011, kl 23.08
Ei,ma pakun end tasuta,elukaaslaseks kuni 32 aastasele,lastetule,mittesuitsetavale ja ülekaaluta naisterahvale.
 
oi jah 22. august 2011, kl 05.36
aga sa oled end ka ju müünud siin gigoloks,ja ega su enese pakkumine hakkab meenutama juba turumutte kes muudkui oma kraami pähe määrivad
 
yxikmees 22. august 2011, kl 07.39
Mis teha kui meenutab.Vähemalt ei saa keegi hiljem öelda,et ma naiseotsimisega ei tegelenud.
Aga gigolovärgis te pole ikka jõudnud asja tuumani.
Nimelt tahan ma sellega öelda,et ma pole huvitatud juhusuhetest,ehk sellega olen nõus vaid rahalise kompensatsiooni korral.
Minu eesmärk on leida ikka püsisuhe.Eeskätt just kooseluline koos naiseks võtuga(kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta).
Aga ei välista ka mittekooselulise püsisuhte(mis tõsi on ajutise iseloomuga) võimalust naisega,kes eelpooltoodud tingimustele ei vasta.
 
- 22. august 2011, kl 11.04
Misasi on mittekooseluline ajutise iseloomuga püsisuhe?
 
K 22. august 2011, kl 14.38
Hei Foorumlased!
Ma mõistan, et neid yksikmehe järjekindlalt kangekaelseid ja "nõdrameelseid" postitusi on lõbus ja isegi põnev teinekord lugeda!
Aga tähelepanu! On nüüd asi psühhiaatria või politsei valdkonnast, kuid see pole enam naljakas! See on Eesti "Breivericu" sündroom. Pole välistatud, kui "yksikule" satub kätte relv ja ta taas mõnele suuremale väliüritusele satub siis esmalt tapab ta kõigepealt kõik üle 32- aastased, ülekaalulised, menopausis naised ja siis need teised, kes teda ei taha ja siis ka mehed, kel on miskit mida temal pole! Märkamatta ühtegi viga ja puudust, mida võiks endalt küsida!
Seega siin pole miskit naljakat ja see foorumitamine annab just ajendi tagantjärgiteadustele, milleni me ka oma kaitseministeeriumi "kangelase" puhul jõudsime! Seega ärge skoorige neid "yksiku" kirjutusi vaid eirake või hoopis kustutatagu moderaatori pooltl!
 
talent 22. august 2011, kl 14.59
Jah, pidev stress rikub DNA-d nagu me siit kõrvalt loeme. Seega ei saa mitte kindel olla, et Yxiku tulevased järglased mingid geenigeeniused on.
 
yxikmees 22. august 2011, kl 20.47
Mul pole stressi vaid on depressioon.
Tapma ei hakka ma kedagi (peale iseenda),nii et relva võib rahumeeli minu hoolde usaldada.
 
aga 22. august 2011, kl 21.40
yxik, kas sulle kirjutatakse ka ikka? ja kas vastad? Ma ei vasta peale mittesuitsetamise ühelegi kriteeriumile, aga mis siis...
 
aga 22. august 2011, kl 21.40
yxik, kas sulle kirjutatakse ka ikka? ja kas vastad? Ma ei vasta peale mittesuitsetamise ühelegi kriteeriumile, aga mis siis...
 
yxikmees 22. august 2011, kl 21.44
Mulle ei kirjutata ja üldjuhul ka minu poolt saadetud kirjadele ei vastata.
 
aga 22. august 2011, kl 21.47
aga ma kirjutan sulle
 
aga mis siis 22. august 2011, kl 22.20
aga mis siis saab, kui sinu ideaalnaine (kui sa muidgi ta leiad) mingil põhjusel jääb oodatust varem menopausi, nagu üks siin eelnevalt kirjutas? Kas siis uksest välja, nagu kasutu narts? Kuigi seks sellele noores eas olevale menopausis naisele siiki sobib ja ta naudib seda.
 
yxikmees 22. august 2011, kl 23.00
Kui talle seks sobib ja tal suguiha on,milles ma kahtlen,siis ma küll ei näe põhjust lahkuminekuks.
 
sulle teadmisks 22. august 2011, kl 23.24
aga mis siis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mis siis saab, kui sinu ideaalnaine (kui sa mu
> idgi ta leiad) mingil põhjusel jääb oodatust varem
> menopausi, nagu üks siin eelnevalt kirjutas? Kas
> siis uksest välja, nagu kasutu narts? Kuigi seks s
> ellele noores eas olevale menopausis naisele siiki
> sobib ja ta naudib seda.

et kui menokas tekib, ja tekib see igal juhul. nii yxik raamatutest lugenud, siis õue jah... pole midagi teha. suguiha kaob koos menopåausi tekkega, ka seda on yxik raamatutest tudeerinud. reaaalsust ei tea, aga latrab nagu külaeit. et menopausis naine võiks seksuaalselt aktiivne olla, seda see könn ei kujuta ette. tlle võrdub fertiilsus versus menopaus.
irw.
 
T 23. august 2011, kl 10.16
/Kui talle seks sobib ja tal suguiha on,milles ma kahtlen/ ... Kle Yxikmees, kas sa ei arva, et naisel ei kao mitte suguiha menopausiga vaid ainuüksi sellest, kui sind vaatab/näeb.
See, et sul võib iha ka 70-selt olla ei tähenda, et sa naisele iseenda olemuse ja välimusega seda iha tekitad.
Ja loota, et sinust 10 aastat noorem naine ihast värisedes sulle kaissu poeks... Mees see krdi menopaus on sul endal peas juba!!!
 
jah 23. august 2011, kl 10.37
tee omale kõigepealt menopausi mõiste selgeks.
 
yxikmees 23. august 2011, kl 22.52
Loomulikult võib olla menopausiealine naine seksuaalselt aktiivne,mehe meeleheaks,ilma et omal suguiha oleks.Nii nagu prostituut teenindab klienti,ohtralt libestit ja voilaa.
Muidugi ei lõpeta naise organism suguhormoonide tootmist päevapealt menopausi saabudes,kuid mõne aja möödudes see on üldjuhul nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!