Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Eestlased soomes foorum
 
Huviline eestlane soomes 26. detsember 2021, kl 15.04
Gay-sexi teeb keegi, tahab?
 
Somm. 06. mai 2023, kl 16.21
Nädsa Soome seisab silmitsi probleemidega Soomlastel pole mingeid muresid enam. Tänu NATOsse astumisele tehakse Soome algavas maailmasõjas nii tümaks et praegused probleemid tunduvad naeruväärsetena. Mis probleemisd saavad olla kapitalistlikus ühiskonnas???? milleks selline kremli jutt??? kui nüüd veel natoga liitumine teoks saab, siis on vikerkaarevärviline päike igavesti soomet soojendamas. Soome valitsus astu vastu rahva tahtele ja liitis soome brusselli kontrollli alla. soomest sai paari aastaga käeväristajariik, kelle peamiseks eesmärgiks on neegri emmi imetlemine ometigi enne eurot oli soome parim kui ükski euroriik üldse ilmselgelt nägi Lenin seda ette ja leidis et lihtsam on jätta soome alistamine neegritele kui ise rabeleda. Soome põhiline probleem on vabaneda pruunlastest ja moslemitest Muinaseestlased olla selliste probleemidega käinud Soome targalt nõu küsimas nüüd võiksid soomlase Viimsi oraakli poole pöörduda. Eesti ei seisa nende probleemidega enam silmitsi vaid pööras nende poole oma tagumendi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!