Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Millega tegelevad üksikud naised õhtuti?
 
Gerryle 09. november 2011, kl 09.57
Jään ootama :P
 
Hanny 09. november 2011, kl 11.23
Just, mees peaks julgema omi mõtteid ja tundmusi välja julgema öelda. Ükskõik, mis vastuse ta siis naiselt saab- positiivse või negatiivse. Vähemalt enesekindel ja julge mees.Ükski naine ei taha äput.
Ja mis need naised ikka õhtuti teevad:valmistavad toitu, koristavad köögi, vaatavad telekat, käivad trennis, istuvad arvutis, loevad ajakirju/raamatuid, kes kolistab kauplustes, kes istub kuskil kohvikus jne. jne
 
Andriano 09. november 2011, kl 12.15
Hei,kiisusilm,mina olen täiesti olemas Sinu jaoks.Kas ma täpselt vastan oma välimuslt ja mõtetelt Sinu printsessile esitatavatest nõuetest see selgub natuke hiljem.Virtuaalne suudlus.
 
* 09. november 2011, kl 14.56
Kui mina veel nö vaba naine olin, siis ma ka ei viitsinud õhtuti arvutit lahti teha, pigem toimetsasin niisama või lugesin, vahtisin telekat või mõtisklesin, kui kodus olin. Kui päev otsa arvutiga tööd teed, siis kohe kuidagi ei kisu enam õhtul ekraani taha.
Msn on minu jaoks asjalike teemaarenduste koht, näiteks ka tööasju ajan vahel messengeris. Seega flirtimiseks ja muidu lobaks see koht mulle ei sobi. Pigem siis juba niisama kirja teel suhelda ja üksteist tundma õppida. Ja seda saab teha pikema vinnaga, ei pea kohe kirjale vastama, vaid saab seda järgmine päev töö kõrvalt teha või siis, kui sobiv tuju tuleb.
Ja veel...mul ei olnud midagi netitutvuste vastu, aga ma ei olnud kunagi nõus kohe oma pilti saatma (mistõttu paljud suhtlemist jätkata ei soovinud) ja ma ei arendanud mingit pikemat teemat meestega, kellel oli tutvumisportaalis oma pilt väljas või selle kohe saatsid. Mulle ei sobinud, et mul tekiks suhe kellegagi, kelle kohta pool eestimaa naisi võib öelda, et ahjah, see oli siin või seal tutvumisportaalis ja ma olen ka temaga suhelnud. Samal põhjusel ei avaldanud ma ka oma fotot. Mulle selline kommuunivärk oli vastuvõtmatu.
 
Gerry 09. november 2011, kl 20.19
Kuule imestaja--mine parem jalutama !! Sõna ka kirjutatakse kahe aa-ga juhul kui tahetakse seda rõhutada! Slängist oled midagi kuulnud, mida noored kasutavad ? Ja tühikud on nii paigas nagu peavad olema. Isegi ajalehed kirjutavad kuidas juhtub, mõni ei vaevu siin üldse kirjapilti vaatama, aga mul igalpool korralikult kirjutatud. Uihh kuidas ajavad närvi nõmedad inimesed. Ei saa kohe muidu siin delfi foorumites , kui mõni kohe peab iga asja puhul vinguma , kas teil tõesti muud teha pole ?
Teemasse tagasi minnes, siis tundub , et nii teemaalgataja kui ka flirtida sooviv inimene on kadunud, nagu ikka. Kõik on kõvad alustama aga enne õiget algust kaovad... :D
Seega jah normaalsed mehed läind, kuigi andke andeks aga mitte ükski normaalne mees vist üldse ei käigi delfi naistekas.
 
Gerry 09. november 2011, kl 20.23
Kes kirjutas-- jään ootama ? No mida sa ootad, hakka tegutsema siis juba :D
 
äkki 09. november 2011, kl 20.37
imestajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõna, mitte "süna".
> Lause alguses on suurtäht.
>
> Oled kuulnud ehk vanasõna pinnust ja palgist te
> atud silmades...?

ainult rumal inimene ei tee vahet näpukatel ja netikeeles taotluslikul väiketähel ning harimatusest tingitud elementaarsetel kirjavigadel. häbi.
 
Gerry 09. november 2011, kl 22.08
Oh jätke juba need kirjavigade jutud, kes teeb meelega ja kes kogemata, elu on olemas ka peale nende vigade muide.
Kuhu on kadunud hoopis siinsed tutvujad?
 
m 09. november 2011, kl 22.14
Löövad vedelaks nagu alati kui asi tõsisemaks läheb :D
 
mm 09. november 2011, kl 23.14
Ega msnist mingit tõsist juttu otsida ei tasu.
 
Gerry 09. november 2011, kl 23.20
Ei tea midagi, paljudega tuttavaks saanud ja msn-is suhelnud väga hästi ja ka kokku saanud, paraku pole seda kõige õigemat nende seas veel olnud, küll aga olen saanud mõne hea sõbra.
Msn-is suheldes saab ikka suht kiirelt ja hästi aru , kellega tegu.
 
Kiisusilm 10. november 2011, kl 00.49
Hei Andriano, aga jäta mulle siia oma kontakt, msn või e-mail ja ma võtan sinuga ühendust. :) Vaatame teineteist üle ja eks näis ...
 
Andriano 10. november 2011, kl 10.16
Hei,Kiisusilm.Mind võid ausalt öeldes vaadata rates.Tutvun seal juba kaua aega aga ei ole veel leidnud õiget.Kasutaja nimi on Andriano ,sõbrad kutsuvad vahel Gonzaleseks ja pärisnimi on Andres.Vaata ja vasta.Taas kord virtuaalne suudlus.
 
Kiisusilm 11. november 2011, kl 17.36
Andriano, vaatasin sinu rate-i profiili ja kirjutasin sulle sinna rate-i ja jätsin sõnumis sulle oma e-mailiaadressi. :)
 
Andriano 11. november 2011, kl 17.44
Olen veel tööl aga koju jõudes lähen kohe rate-sse.Aitäh,Kiisusilm.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!