Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas keegi on siit otsitava leidnud ka?
 
mees25 03. märts 2012, kl 17.41
Ei ole siit kedagi leidnud.Pealegi olen maal elav mees ja selliseid ei taha keegi mitte.
 
n20 03. märts 2012, kl 18.27
Olen ka maalt pärit, kuid hetkel kooliga seoses Tartus.
Ausalt öeldes pole mul maameeste vastu midagi: vahest ongi asjalikumad kui linna omad.
Seega: ära heida meelt!
 
mees25 03. märts 2012, kl 18.50
Ma meelt ei heida, eks kunagi tuleb see päev, kes mu südame soojaks teeb:)
 
kukeke37 05. märts 2012, kl 02.03
siiski võib leida,aga pead siin tihti figureerima.siin on palju naljamehi aga on ka tõsiseid tegijaid.
kutsun üles et siin võiks suhelda ainult inimesed kellel tõesti soov kedagi leida ja seiklejatel võiks olla austus nende vastu.me ju ühed eesti inimesed ja tunnustagem pigem neid kes vähemalt püüavad siin tutvuda;siis oleks siin palju toredam õhkond ja tutvumisvõimalus ka kindlasti palju suurem.
TUTVUME SÕBRALIKULT JA ÜKSTEIST AUSTADES:
 
btw 05. märts 2012, kl 10.30
kui oled vaalapüügilt juba tagasi sadamasse jõudnud, siis kõrtsis istudes klaasi enam ei sülita..
, siit on kõike leitud - nii häid sõpru kui ka insuldini viinud närvivapustust..
 
med.õde psühh.kliinikust 05. märts 2012, kl 12.04
mehed võiks tõesi vähem juua ja mitte kõigi järele korraga joosta....siis jäävad ka närvivapustused ja hilisemad psühhiaatrilised protseduurid ära :)
 
tõde 10. märts 2012, kl 00.07
KÕIK EESTI MEHED ON PAKSUD KULDID. Ma ei ole ühtegi kena meest kohanud, kui on, siis teisest rahvusest. Eesti mehed on kõige jälgimad ja halvemad maamunal. Kepivad ka halvasti.
 
maakas 10. märts 2012, kl 00.13
See on küll väga vale arusaam.Sa pole õigesse kohta sattunud.
 
kukeke 10. märts 2012, kl 01.45
Mina olen küll tuttavaks saanud,Siin leidub ka asjalikke tutvujaid.Kui aga siitkaudu kellegagi kokku saada ja ei teki miskit siis pole ju süüdi se rubriik.
Siit on võimalus saada tutvumishetk või siis kohtumishetk.
 
m 10. märts 2012, kl 01.57
ojee TÕDE sa oled mingi tõe kuulutaja või lihtsalt kibestunud üksikema :D:D koli välimaale ja ära kobise siin :)
 
novat 10. märts 2012, kl 09.06
tõeline "m", sellised siin solgivadki.
 
realist 10. märts 2012, kl 14.12
siit mitte, aga mujalt. kahjuks on kogemused siiani negatiivsed ja enam kohtama ei kipugi. mis neil meestel viga, et vanuses 35+ maha käivad. pole välimust ja raha ka mitte. ja siis mõtlevad veel, et on naisevõlujad kui ühistranpordiga oma tillukesse koju makarone ketshupiga sööma kutsuvad. või siis on äratõusnud kõhukad rikkad, kes ei tea, kust pilvepiirilt vaatavad sinu kui tillu putuka peale. ääh, ei viitsigi enam tutvuda.
 
eelmisele 10. märts 2012, kl 15.28
sind ei kutsuks telki kilu ka sööma. rääkimata makaronidest ketsupiga. edasi arva ise miks sul negatiivsed kogemused on.
 
Karupoeg Puhh 11. märts 2012, kl 10.15
Olen ka ringi vaadanud selle on-line tutvumisega ja arvan, et nagu kõikide muude asjadega siin elus, mõnikord võib lihtsalt vedada. Inimesed ju võidavad lotoga ka. Aga jah, kõik ju ei võida :)Olen kokku saanud paari naisega kellega on-line tutvutud aga sellega ka asi on piirdunud. Kui esmasel kokkusaamisel keemiat ei teki, pole mõtet ennast ega teist inimest lollitada. Kusjuures tuleb tunnistada, et inimesena olid nad igati meeldivad, ma tõesti loodan, et nad on leidnud endale selle keda otsivad. Aga ikka loodan, et äkki ka minu jaoks tuleb see jackpot ühel päeval ära. Alati võib ju öelda, et latt liiga kõrgele seatud ja nii edasi, minu puhul see nii ei ole, ei otsi mingit Miss Worldi kandidaati :)Aga samas pole ka mõtet lihtsalt selle nimel, et keegi oleks olemas asuda suhtesse inimesega kellega seda sädet ei ole. Nii, et olen endiselt ettepanekutele avatud :) Enda kohta veel niipalju, et vanust 40, elukoht Tallinn.
Kena kevade jätku kõigile.
 
Notsu 11. märts 2012, kl 10.37
To Karupoeg Puhh
"Puhh," ütles notsu. "Mis on?" küsis Notsu. "Ei Midagi", kontrollisin lihtsalt kas olemas oled. Karupoeg Puhh tundub selline mees, kes teab mida otsib. Jutu järgi on Puhh hea mulje jätnud ja võiks tal sabast kinni võtta. Karupoeg Puhh võiks siia kuskile kontakti jätta. Notsu (tegelikult naissoost, Tallinn,roosa ei ole-pigem blondim. Juuste värvist ei tasu kohe eelarvumust tekitada)
 
Notsu 11. märts 2012, kl 10.44
oi oi, üks kirjaviga lipsas. Õige on ju
"Mis on?" küsis Puhh.
 
To Notsu Puhhilt :) 11. märts 2012, kl 10.46
Kirjuta siis mailile. lumehang@hotmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!