Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TUTVUMIS SAIDID PETAVAD!!!(piltidetta saidid)
 
PETTUS(läbihammustaja) 10. aprill 2012, kl 01.45
TUTVUMISSAIDID PETAVAD ROPULT--eesti omad!!!
Tegin poole aasta jooksul katseid,omasin 10 neid maile ja koik kuulutused kordusid ja see pole veel koik!
Isegi teenusepakkujad paar litsi jätsid siis juba vastamata kui number antud ja järgmiseks päevaks kokku lepitud.
RÄÄKIMATTA 50 EST kuulutusest,kes(mängu naised) teisele emailie samamoodi alustasid 2 korda ja siis enam ei vastanud.KUID HAMMUSTASIN LÄBI!! Eesti saitide omanikud loovad ise ropult (90%) meile igapäev,et vaesed esti mehed sms e saadaks ja niimooodi firma vee peal püsiks! MINU UURIMISSTÖÖ kestis pool aastat!
OLGE ETTEVAATLIKUD!!! Enamus naisi on omaniku sekretäril loodud valemailid,mis mone nädala tagant korduvad aastast aastasse!!!!
 
tutvuja 10. aprill 2012, kl 01.56
Kindlasti kuskil petetakse, aga mitte igalpool . Palju on olemas tasuta portaale ja kui ikka seal reaalne kuulutus pildiga, siis kokkusaades ju selgub, kes reaalselt olemas ja kes mitte.
 
kle 10. aprill 2012, kl 07.22
Teemaalgatajaga täiesti nõus,tegin ise samasugust eksperimenti ja uurisin seda asja mitme kuu vältel ja jõudsin täpselt samale tulemusele.Kuulutused on kellegi "geeniuse" poolt väljamõeldud,seal raha eest saadavaid meiliaadresse pole olemas tegelikult seega on tegu täieliku pettusega.
 
hmm 10. aprill 2012, kl 08.40
miks te lähete sellistele saitidele, on olemas flirtic, delfi.date ja ükskõik kus olete, pildiga või pildita - pilte tuleb juurde küsida. Üks-kaks pilti, lisaks ei tea kas ikka on enese pilt või netist pihta pandud - selleks on vaja küsida lisa või kaamerast näha. Kui midagi juurde ei tule, ei ole edasine suhtlus mõttekas. Kuu või kuus ära kirjutatud, teatab tavaliselt võltsiludus, et mina juba leidsin kellegi teise või sorri aga sa ei meeldi, kuna teed suitsu või sul on rohelised silmad.
Tutvumissooviga inimene on väga valmis ka ise kaasa aitama suhtluse arengule, telefonisuhtlus, peatselt kohting.
 
kle 10. aprill 2012, kl 08.45
to hmm,vaata kui tahad tutvuda siis otsid seda tutvust igaltpoolt,ka nendest nõmedatest kohtadest.Aga üldiselt on su jutt õige,ei vaidle vastu.Olen ka hakanud mõnega suhtlema ja tõesti,need libatutvujad kaovad peale kahte-kolme kirja lihtlabaselt ära ja siis on muidugi kohe selge kellega tegu oli.
 
ha-ha-ha 10. aprill 2012, kl 09.27
ja siin petetakse ropult ka
 
jajah 10. aprill 2012, kl 09.28
nii peabki, kui tõsine soov kellegi leidmiseks tulebki küsida lisa ja kohe selge. Miks raisata kuid kirjavahetusele? Isegi nädalaid. Kui teine tahab sama palju nagu sina kedagi saada, siis on ta valmis ju suhtega kohe edasi minema. Pole mingit keerukust saada mida tahta.
 
hohoh 10. aprill 2012, kl 09.30
hahahaa, räägi pisut
alissandra 10. aprill 2012, kl 09.33
Kle, aga kas sa ei arva, et naised sulle enam ei vasta hoopis seepärast, et sul puudub keeleoskus ja sa neid litsideks kutsud?:P

Pealegi... mis krt te kolistate ringi mööda igasugu saite, parem tutvuge kuskil reaalis.Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 10.04.2012 09.33.
 
tõsi 10. aprill 2012, kl 09.42
on see, et hullemat tutvumisportaali pole kohanud kui see delfi - täielik hullar.
 
hmm 10. aprill 2012, kl 09.50
Kasmitte kõikjal pole nii. Teatud vanuses inimesed on lihtsalt endast nõnda väljas, et neil kedagi pole või neid keegi ei taha ja siis püütakse teisele ära panna. Ikka nendele, kes on neist ilusamad ja targemad. Enesepettus on need näitsikud ja ka mehed selleni viinud, samas jätkatakse enesepettusega. kujutatakse ette end mister v miss universumina, millel tõega pole mingit seost. Ei olda midagi enamat kui nii väga vihane enese peale, mida siis tullakse välja elama. Kasutusel on väljend, elan enda välja ja pärast on reaalis kõik hea. Pole, ta on sellesama väljaelamishetke ka tema ise ja mida tal välja elada on? Enese halba suhtumist maailma ja selle suure viha või mõnitusajal kogub ta enesesse sedasama saasta juurde. Sellistest, kes räägivad, et nad on tegelikult teistsugused tuleks suure kaarega mööda vaadata nii siin- kui sealpoolekraani.
 
anna kannatust 10. aprill 2012, kl 11.07
isver kuidas ikka veel keegi jaksab kiunuda, et tuvuge reaalis ja reaalis. nagu reaalis oleks kullatükid :D lähed ööklubisse ja seal on samuti % vägistajid, rüüvleid, valetavaid abielumehi ja muidu närakaid. kunagi ja kuskil ei saa olema nii, et kõik inimesed sobiksid, ongi normaalne, et neti kaudu tutvudes enamus ei sobi. tuleb näha natuke vaeva ja leidubki see, kes sobib. delfi dates näiteks on ikka väga asemel inimesi. nagu ka väga tasemel rämpsu :D
 
taibu 10. aprill 2012, kl 13.02
miks te rõhutate reaal ja reaal - siin sa oled ka reaalselt, sa teed kõike kõikjal reaalselt.
 
kass 10. aprill 2012, kl 13.08
mina küll kirjutan siin vaid mjäu aga sinu juures ütlen ka mjäu - kuigi jah, ma mõtlesin ikkagi mjäu.
 
btw 10. aprill 2012, kl 21.27
üks ohumärke (tasuks muutuda ettevaaltikuks) on ka see, kui hakatakse rääkima, et ilu on ikkagi vaataja enda silmades....
 
mees40 11. aprill 2012, kl 08.40
Juba aastaid tagasi avastasid osad, et on olemas saidid, kus on tutvumiskuulutuse sisu on täpselt see, mida mehed otsivad aga kontaktide saamiseks pead sms saatma. Need on fake saidid. Keegi pole kaebama läinud ilmselt häbist.
 
vale oletus 11. aprill 2012, kl 08.44
Tutvumissaitidel on kõiksugu kuulutusi, minge ja otsige omale sobiv.Siin on aga nagu pilasait.
 
Mats 11. aprill 2012, kl 20.21
Delfi dates vähemalt naised enamus kohtingu sõltlased
kes tahavad lihtsalt meeste kulul pidutseda on ka nii öelda normaalseid, kui keegi ütleks mis on normaalne.
Tänapäeva kiires tempos pole töötavatel aega eriti ringi
tuiata, see ei kehti muidugi vurlede kohta. Tuttavalt kuulsin et ega meeste seas olukord parem pole eriti vanemas eas. Aga nagu üks tark ütles: õnnele tuleb uks
lahti hoida, kunagi ei tea millal ta tuleb. Ja veel: mis ühele kuld see teisele muld. Pildi mitte näitajad
kaotavad kõvasti, igal oma arvamus ilust.
 
Peri 11. aprill 2012, kl 20.38
Pildi mittenäitaja ega ka pildituga mittesuhtleja ei kaota midagi, sest pildi mittenäitamine on võrdne mittetutvumissooviga. Sellistest ei hooli ma juba ammu. Kui keegi väidab, et ta tahaks kedagi leida, siis on ta väga osavõtlik igasugustest võimalustest haarama ja ise neid välja käima, et edasi liikuda. Dates on palju neid, kes ei kannata kriitikat. Kas keegi selle aasatnumbri sees nägi Võsareporterit, kus saates oli naist otsiv Jõgeva mees. Missugune jutt, missugune soovide ahel, missugune arvamus enesest. Vähemalt delfi jututoas on üle poolte naistest samasugused. Näpuotsad vast just kollaseks suitsetatud pole aga suhtumine ja arusaamine on küll väga suure analoogiaga.
 
aaa 11. aprill 2012, kl 20.46
Muidugi petetakse. Teinekord on näha kohe, et pildid on kusagilt Brasiiliast latiinodest tehtud. Minu teada oli küll võõra pildi kasutamine kriminaalkorras karistatav. Aga noh raha pärast tehakse kõike. Keskerakonna portaalid vist. :P
 
klava 11. aprill 2012, kl 20.47
PROKURATUURI ANNA INFO, MIS SIIN TUUTUTAD, SEE KELMUS JU.
 
Alati Sinuga 11. aprill 2012, kl 21.03
siin kõik originaalid

alati.sinuga.pri.ee

on online tutvumisportaal neile, kes soovivad uusi tutvusi või leida suhteid. Leia endale kaaslane! Vabameelsete kohtumispaik!">
 
aaa 11. aprill 2012, kl 22.13
Mingil venelaste tutvumissaidil olid küll vuhvelpildid väljas ja kontakti saamiseks pidi smsi saatma. Smsi saatmine on nagunii rumalus, sest kümnetest naistest üks vastab ja siis on juba see üks kontakt liiga kulukas.
 
hmm 11. aprill 2012, kl 23.46
sms-itavad ilmaslt prostituudid, siis on kindlam minna kuhugi lõbumajja. saad kohe näha ja katsuda kas ikka tahad.
 
elery 13. aprill 2012, kl 10.33
Mina olen ikka normaalsete inimestega tutvunud. Mul on selline soov, et peale esimest kirja soovin tel nr. Ja kui huvi on tema poolne--saan kokku. Nii lihtne see tutvumine ongi;)
 
Realist 18. aprill 2018, kl 11.43
Selles ju asi ongi! Kokkusamist ei tule ! aga raha on mobla arvelt juba kooritud ja nii igalt lollikeselt
 
Realist 18. aprill 2018, kl 11.46
Privaatutvuse sait on selline ! Ärge sinna SMS-ige iial ! Seal pooled fotod pornosaitidelt ja ülejäänd pooled rate.ee-st kus keegi enam ei käi ega tea et sealt fotosid tuuri pannakse. Olen mitmeid sõbrantse pidand teavitama vale identiteedi väärkasutusest piltide näol ! ! !
 
Realist 18. aprill 2018, kl 11.50
Sa naisterahvas, sul lebo elu siin planeedil. Kiimakotid annavad kohe nr, aga vastupidi asi ei toimi, ükski naisukene ei anna ühelgi saidil oma nrt. Tean seda juba faktiliselt. ja kõikse lollim on see, et tahavad nad kas suhet keppi või niisama sõpra kuulutuses, vastuskirjas küsitakse kohe palju raha on ja kuhu spaasse neid ka viiakse? Suhtest või kepist hea sõna. Seda kõike veel muide küsitakse enne, kui normaalne naisterahvas küsiks mehe fotot või nrt.
 
Realist 18. aprill 2018, kl 11.52
elery Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen ikka normaalsete inimestega tutvunud. Mu
> l on selline soov, et peale esimest kirja soovin t
> el nr. Ja kui huvi on tema poolne--saan kokku. Nii
> lihtne see tutvumine ongi;)

Sa naisterahvas, sul lebo elu siin planeedil. Kiimakotid annavad kohe nr, aga vastupidi asi ei toimi, ükski naisukene ei anna ühelgi saidil oma nrt. Tean seda juba faktiliselt. ja kõikse lollim on see, et tahavad nad kas suhet keppi või niisama sõpra kuulutuses, vastuskirjas küsitakse kohe palju raha on ja kuhu spaasse neid ka viiakse? Suhtest või kepist hea sõna. Seda kõike veel muide küsitakse enne, kui normaalne naisterahvas küsiks mehe fotot või n
 
Realist 18. aprill 2018, kl 11.53
Alati Sinuga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siin kõik originaalid
>
> alati.sinuga.pri.ee
> >
> on online tutvumisportaal neile, kes sooviva
> d uusi tutvusi või leida suhteid. Leia endale kaas
> lane! Vabameelsete kohtumispaik!">

Reklaamid oma rahaväljapetmissaiti jah?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!