Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TUTVUMIS SAIDID PETAVAD!!!(piltidetta saidid)
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.09
Peri Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pildi mittenäitaja ega ka pildituga mittesuhtleja
> ei kaota midagi, sest pildi mittenäitamine on võrd
> ne mittetutvumissooviga. Sellistest ei hooli ma ju
> ba ammu. Kui keegi väidab, et ta tahaks kedagi lei
> da, siis on ta väga osavõtlik igasugustest võimalu
> stest haarama ja ise neid välja käima, et edasi li
> ikuda. Dates on palju neid, kes ei kannata kriitik
> at. Kas keegi selle aasatnumbri sees nägi Võsarepo
> rterit, kus saates oli naist otsiv Jõgeva mees. Mi
> ssugune jutt, missugune soovide ahel, missugune ar
> vamus enesest. Vähemalt delfi jututoas on üle pool
> te naistest samasugused. Näpuotsad vast just kolla
> seks suitsetatud pole aga suhtumine ja arusaamine
> on küll väga suure analoogiaga.


SEE asi pole tegelikult nii lihtne. Kunagi ei taha keegi oma pilti esimesena anda kahel põhjusel, Naisukene vahib ära et mees koll ja lihtsalt ei vastagi enam. Arvad keegi vaevub peletisele oma sexut pilti saatma siis v! Teine asi. Tont saadab foto ja selgub et (pisikene nagu see Eestikene meil on) see kepitahtja, on oma enda naaber või kolleeg või sugulane või.. ja ofc naisukene ei vasta enam, aga samas teab ta nüüd mida naaber tema kehaga teha sooviks või oma enda sugulane või kolleeg või... Keegi ei taha anda kellelegi siin riigis, kus kõik kõiki tunnevad sellist eelist ilma seda ise omamata. Võrdsus loeb väga palju. Kui nt mina tean, et mina ja mu naabrinaisuke 11 panna soovime, siis on kõik ok(või ei ole ka) aga kui ainult tema teab( ja ta ei talu seda mõtetki), siis ta elab välja selle minu peal läbi millegi muu või.. üs jah. Seetõttu ongi siin riigis võimatu elada. Isegi mitmenaisega ei saa abielus olla nagu Ameerikas, sest kõik nad tunnevad siin riigis 11 ja see tuleb alati ja eranditult enne altarile jõudmistki välja.
Tahe aga jääb ja siis ongi et keegi ei taha enda isikut avalikustada esimesena, mistõttu ei tee kumbki seda ja asi jääb ära ! Niiet ei pruugi olla, et saidi sekretär mindfuckib kliente :D
 
Realist 18. aprill 2018, kl 12.09
SEE asi pole tegelikult nii lihtne. Kunagi ei taha keegi oma pilti esimesena anda kahel põhjusel, Naisukene vahib ära et mees koll ja lihtsalt ei vastagi enam. Arvad keegi vaevub peletisele oma sexut pilti saatma siis v! Teine asi. Tont saadab foto ja selgub et (pisikene nagu see Eestikene meil on) see kepitahtja, on oma enda naaber või kolleeg või sugulane või.. ja ofc naisukene ei vasta enam, aga samas teab ta nüüd mida naaber tema kehaga teha sooviks või oma enda sugulane või kolleeg või... Keegi ei taha anda kellelegi siin riigis, kus kõik kõiki tunnevad sellist eelist ilma seda ise omamata. Võrdsus loeb väga palju. Kui nt mina tean, et mina ja mu naabrinaisuke 11 panna soovime, siis on kõik ok(või ei ole ka) aga kui ainult tema teab( ja ta ei talu seda mõtetki), siis ta elab välja selle minu peal läbi millegi muu või.. üs jah. Seetõttu ongi siin riigis võimatu elada. Isegi mitmenaisega ei saa abielus olla nagu Ameerikas, sest kõik nad tunnevad siin riigis 11 ja see tuleb alati ja eranditult enne altarile jõudmistki välja.
Tahe aga jääb ja siis ongi et keegi ei taha enda isikut avalikustada esimesena, mistõttu ei tee kumbki seda ja asi jääb ära ! Niiet ei pruugi olla, et saidi sekretär mindfuckib kliente :D
 
haha 18. aprill 2018, kl 23.17
flirticus pole palju naisi ja kõik on seal debiilikud

kui tutvumiskohas peab raha maksma on tegemist pettusega, õiged kohad nagu www.iha.ee ja www.litsid.com on tasuta, viimases on tasulised naised

tinder ja facebook on rajalt maha võtmiseks ja tasuta
 
unustage ära 19. aprill 2018, kl 13.56
võhivõõrale pilti saata, on lauslollus. Tuleb vestelda ja enam vähem saab aru kellega tegu, kas minna välja kohtama või mitte.Reaalkohting ütleb, mis edasi.
 
siresäär 19. aprill 2018, kl 14.47
lauslollus on pigem õndsate lootustega pimekohtingule tormata, et pärast pettuda ja kahetseda raisatud aega.
loomulikult saab kõik alguse vaimsest tõmbest. aga füüsiliselt täiesti ebameeldiva inimesega nagunii miskit välja ei tule. olgu ükskõik kui rikka siseilmaga või suure rahakotiga mees.
pealegi, kes häbeneb oma pilti saata, sellel on tõenäoliselt põhjust ka reaalis end häbeneda...
mind näiteks sellised kompleksides tegelased ei eruta.
 
to 14.47 19. aprill 2018, kl 22.16
pilt on üks asi, aga telefoni nr tuleks anda, et saaks aimu kas pilt on 20 aastat tagasi tehtud, mille reedab kähisev 52 aastane siresäär, tegelikult pakkjalg
 
nohh 19. aprill 2018, kl 22.17
lisaks kähedale häälele, aga saledale pildile võib loll jutt ka naisel olla, selliseid on palju
 
Sexify 26. juuni 2019, kl 14.48
www.sexify.ee tutvumiskuulutused igale maitsele
 
Kle idioot 26. juuni 2019, kl 16.41
to 14.47 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pilt on üks asi, aga telefoni nr tuleks anda, et s
> aaks aimu kas pilt on 20 aastat tagasi tehtud, mil
> le reedab kähisev 52 aastane siresäär, tegelikult
> pakkjalg

Kaunis ja sinust 20a. noorem lesk, kes sind pikalt saatis, on teatavasti ammugi meheliku preestri kaisus, vana rosinamees. Kas nüüd näitad siin oma pettumist juba ka sinust tosin aastat noorema pakkjalgse makaak Susani suhtes, kes sind sinnasamasse saatis, kui sa oma krõnksus kulendeid liiga julgelt hööritama kukkusid? muig:/
 
Eelmisele 26. juuni 2019, kl 16.55
Mida need kaks punkti ja kaldkriips su muig juures teevad, iseloomustavad su elulugu ja viltuseks kepitud rosinaid, irw?
 
Viimasele 26. juuni 2019, kl 17.16
Sinu vana ja väsinud rosin on ju nii ripakil, et isegi kõige paadunumad rosinaprômmijad pole seda enam aastaid tahtnud. Miks muidu sa siin nii meeleheitlikult üritad oma vana armastuse tähelepanu püüda kes, tõsi küll, on sust palju noorem ja õnnelikus kooselus päris mehega..irw!!
 
nähes mind 26. juuni 2019, kl 23.42
sind õnnetunne
haarab ja võid rahus jälle
pihku nühkida
pihku nühkida
 
Eelmisele 27. juuni 2019, kl 00.37
Keeruliseks kisub sellega. Vana rosinamehekännu peale vaevalt et kellelgi seisab..irw!!
 
sinul 27. juuni 2019, kl 07.56
ikka..irw!!
 
Eelmisele 27. juuni 2019, kl 13.02
See Eelmisele ei hooli rosinatest, erinevalt sinust jt. rosinaprõmmijatest. See Eelmisele on aateline hetero ja hea pereisa, sa's ei teadnudki vä. Vbl. mõni teine Eelmisele siin oleks nõus sulle näitama, et vana rosinamehe ripprosina peale erutumine on normaalsel inimesel võimatu..irw!!
emmklise 19. märts 2021, kl 10.48
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
 
Gabby Ann Phillips 04. mai 2021, kl 13.23
Tere
Kallis sõber,
Minu nimi on kapten Gabby Ann phillips, pärit USA-st, olen USA naisarmee. Olen toetav, hooliv ja aus, otsin toredat sõpra,
Pärast siin oma profiili läbimist tundsin huvi teie vastu. Siin on minu privaatne e-posti aadress (gabbyannphillips@gmail.com). Ma räägin teile rohkem minust ja ka
saadan teile minu fotod kohe, kui ma teie e-kirja saan. Tänud ja lugupidamine.
Kapten Gabby Ann phillips

gabbyannphillips@gmail.com
 
tango 26. mai 2021, kl 08.58
Lisaks ärajoonud häälele ja suure peenise pildile võib ka mirotill ja lagunenud proteesid mehel olla, selliseid on palju.
 
Xy 04. oktoober 2021, kl 01.08
nüüd ka môni uudis, ammu on käidud-nähtud, et pole seal saitidel mitte muffigi teha
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!