Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas keegi teab kus tutvuda tõeliselt ilusa naisega, naisteka foorum see kindlasti ei ole.
 
m38 22. juuni 2012, kl 22.29
olen üritanud kolm korda tutvuda naistekas aga tulemus on suur ümmargune null kuna kirjutavad ainult väsinud ja ennast käest lasknud naised. see on rohkem mõeldud meeste käest küsimiseks, võib olla mõni teab mõnda saiti kus on keskmisest kenamaid naisterahvaid?
 
h 22. juuni 2012, kl 22.36
hei

aga sa pane mõni pilt, milline on keskmisest kenam naine ja milline väsinud ja käest lastud. ma siis tean, kuhu ennast liigitada:)
 
... 22. juuni 2012, kl 22.52
Voooh - selline on keskmine

http://bagsview.com/2012/03/08/medium-length-haircuts/medium-length-hairstyles-2/
 
greip 22. juuni 2012, kl 22.58
No õues peaksid ju kohe ära nägema, kas naine on sinu maitse kohaselt ilus, keskmine või sulle mitte vastuvõetav. Milleks siis vene ruletti mängid, kui see nii valuline on? :)
 
kolm ei ole kohtuseades 22. juuni 2012, kl 23.01
Mina küll teemaalgataja arvamust ei jaga. Siin liigub suisa kaunitare.
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 23.04
Muuseas viimase rahvaloenduse andmetel on Eestis alla 40-aastaste naiste arv vähenenud suisa 14, 2 protsenti. See tähendab sünnituseas naiste hulk on suundunud välismaale. Siia jäävad sellised, kelle järgi vähem nõudlust või on juba suhtes ning lapsega
 
eelmisele 22. juuni 2012, kl 23.04
olen nõus eelmise kommentaariga.
 
naine 22. juuni 2012, kl 23.09
Usun, et kolme korra kohta ei saa Sa paikapidavaid järeldusi teha. Siin peab lihtsalt ilmselt õnne ka natuke olema. Meeste teemal ka siin naised vinguvad, et neid nagu pole siin, aga ise olen kolmel korral kokku saanud ja üllatavalt normaalsed mehed, lihtsalt seda sisemist klõksu ei tekkinud minul:)
Aga edu Sulle igal juhul:)
 
ilus naine 22. juuni 2012, kl 23.10
Ilusad naised otsivad intelligentseid ja rõõmsameelseid mehi ja allahindlust ei tee. No ma olen isiklikult siin paar korda käinud,aga tulutult :)

Millist naist täpsemalt otsid ja millised on sinu eesmärgid?
 
haa-haa 22. juuni 2012, kl 23.10
Eesti naised lihtsalt eelistavad tegijaid. Eesti mees on endast (enamjaolt põhjuseta) nii heal arvamusel, et talle eesti naine ei kõlba, aga eesti naised muuseas on mujal maailmas väga hinnas - tuleb välja, et meie põhiline ekspordiartikkel. Mida te, eesti mehed, ette kavatsete võtta virisemise asemel?!
 
mina 22. juuni 2012, kl 23.19
Näiteks trennis, vaatan kui kenad ja hoolitsetud naised on seal (aastates 20-50)
 
tõde 22. juuni 2012, kl 23.56
seda foorumit külastatavate naiste jaoks on seda palju tahetud, kui juhul mõni kena naine juhuslikult ära ei eksi. need igapäevased naised kes siin tutvuda üritavad ja oma meela jutuga meest üritavad liimile saada...need on küll out.
 
Pedro 23. juuni 2012, kl 00.12
ilus naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilusad naised otsivad intelligentseid ja rõõmsamee
> lseid mehi ja allahindlust ei tee. No ma olen isik
> likult siin paar korda käinud,aga tulutult :)
>
>
> Millist naist täpsemalt otsid ja millised on si
> nu eesmärgid?

--------
Naises on kõigepealt oodatud see, et ta suudaks kodusel pinnal hea emotsionaalse keskkonna luua. Paraku viimaste aastate jooksul on kuidagi sellist moodi kujunema hakanud, et seda emotsionaalset sobiva keskkonna ootus on suunatud meeste poole ja naised on selles vallas pigem apaatsed või erapooletud. Nii õelda osad on millegi tõttu vahetunud. Lisaks on paigast ära persuhete püramiid. Millegi tõttu naised arvavad, et laps on tähtsam, kui mees - tegelikult on loojate paar tunduvalt tähtsam ja armastuse sild nende kahe looja vahel. Laps on tähtuselt mehe ja naise järel teisel kohal. Kui süsteem läheb sassi, siis pere lammutub iseenensest. Paraku on tegemist looduse seadustega ja loomulik osa looduslikest protsessides
 
mees naine-le 23. juuni 2012, kl 00.15
just see klõks annabki asjale olemuse. ei pea olema ilus ega hea.
 
Afrodite 23. juuni 2012, kl 00.20
Jah, aga mees peaks looma kindlustunde. Kuhu naine loob selle koduse keskkkonna, kui mees on ebastabiilne?
 
Pedro 23. juuni 2012, kl 00.26
Nuhh jahh - teinekord ongi nii, et mees on rõõmsameelne ja intelligentne, aga samas väga ebastabiilne - ühesõnaga kus miskit üle, seal teisalt jällegi midagi puudu. Oled töökas ja tugev, aga näe - nägusus puudu. Võtame jälle tark ja usin ning teenib palju raha, aga vägivaldne, kui täis joob, näituseks. Nii, et neid varjatud andeid on meil kõigil omajagu ;)
 
naine mehele 23. juuni 2012, kl 00.34
sul on õigus...see klõks ei küsi vaid tuleb, sundida ei saa õnneks või kahjuks:) Aga näotu ja kurja inimese peale....usun, et vähemalt mul seda klõksu ei käi kunagi ja usun, et Sul samuti:)
 
mees naine-le 23. juuni 2012, kl 00.57
ma ei ole millegis kindel. elu on näidanud, et kõik on võimalik. tänan Su soovide eest ja loodan et Sul ka suvalt klõksu ei käi! :) siiski, ma arvan et juhtuda võib kõike
 
leelotaja 23. juuni 2012, kl 01.20
Ilu on vaataja silmis

Kui ühele sale ,siis teisele ümar meeldib – veel
Sada varianti nende vahel.Ei saagi üldistada
Keskmisest paremat.Enam levinud siiski saledama
poole on,kuid , erandid kinnitavad reeglit.Minu
tutvuskonnas paljud ütlevad,et ilusat ja head palju
peab olema.Koolis kaks sõbrannat ,üks kui nuku ilus,
teine tavaline.See tavaline kõik poisid omale sai,
sest tema oskus lävida kõik kui magnetiga ligi tõmbas.
Kuld lause : kena ümar kenam kui inetu sale.
Kui välis ilu vastuvõetav,siis sisemine alles ennast
näitab.Siit samapalju erinevusi kui välimuses.
Ideaalne saab olla vaid unelmais (harva elus)
 
mees 23. juuni 2012, kl 01.34
tuleb mõista ja osata piiri hoida, parim on see kellele suudad andestada "eksimused"(- meeldib sellisena nagu ta on) ja kes Sinust hoolib, seda magnetismi on keeruline hinnata ...
algselt võib olla tugev ja hiljem lahtuda
 
ilusa mehe otsinguil 23. juuni 2012, kl 01.45
kui ilus sa ise oled, mees 38? ja milles see ilu väljendub keskealisel mehel?
 
m38 23. juuni 2012, kl 02.10
ma olen nii ILUS, et ma ei suuda seda vaka all hoida, pean Teiega jagama Kaunid Naised!
 
ehk 23. juuni 2012, kl 02.30
m38,pöörduksid peeglikese poole ja küsiksid:"Peeglike, peeglike, kes on kõige ilusam maailmas`?" :)
 
tuttav ilus idioot 23. juuni 2012, kl 13.51
tutvusks ilusa idioodiga, soovit, mees nii 38 aastane.
Tutvun kuulsa netitutvuja mees 38 ga, kes peale suure jutu midagi pakkuda polegi.
 
jõejobu vars 23. juuni 2012, kl 14.07
Pedro Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Millegi tõttu nai
> sed arvavad, et laps on tähtsam, kui mees - tegeli
> kult on loojate paar tunduvalt tähtsam ja armastus
> e sild nende kahe looja vahel. Laps on tähtuselt m
> ehe ja naise järel teisel kohal. Kui süsteem läheb
> sassi, siis pere lammutub iseenensest. Paraku on
> tegemist looduse seadustega ja loomulik osa loodus
> likest protsessides

Kuldsed sõnad.
 
mahajäetud? 23. juuni 2012, kl 14.50
sellepärast mees38 siis maha jäetigi? liiga palju lapsi?
 
Tuttavtutt 18. september 2020, kl 21.43
https://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/mehed-kas-teate-millise-autoga-soites-koige-rohkem-naiste-tahelepanu-puuate-varske-uuring-tostab-saladuseloori?id=91042963
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!