Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sebimine
 
Lugeja 17. juuli 2012, kl 21.30
palun veidi selgitust, kas vajatakse sebijat, kes sebiks ennast laisale mehele suppi keetma?
 
kata köögi 17. juuli 2012, kl 21.39
Just valmis frikadellisupp! Sees selle aasta kartulid ja porgandid ja herned. Tilli ka ohtralt.
Kutsun kõiki laisku ja ka mittelaisku sööma.
 
aga 17. juuli 2012, kl 21.42
kas hargivahet saab lakkuda?
 
siin 17. juuli 2012, kl 21.51
saad ainult panni lakkuda!
 
laisk naine 17. juuli 2012, kl 22.19
Mina olen ka laisk - ma ei tulnud oma tönaste toimetustega õigel ajal toime ja alles hakkan suppi keetma. Borshisuppi. Mul käivad juba mitu päeva borshineelud.
 
supitu 17. juuli 2012, kl 22.27
Kuna me sinu suppi süüa ei saa, siis räägi vähemalt, kuidas sa seda suppi valmistad, ja hästi põhjalikult!
 
:D 17. juuli 2012, kl 22.53
to :D Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul oli kunagi selline naine kes armastas sööke al
> gusest peale ise teha, tulemus oli see, et sekselu
> jäi soiku, kuna naine nii palju vaaritas


Tunnen kaasa, et selles ebavõrdses lahingus kaotajaks jäid. Nüüd otsid kindlasti naist, kes üldse süüa teha ei oska.:D
 
:D 17. juuli 2012, kl 22.56
supitu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuna me sinu suppi süüa ei saa, siis räägi vähemal
> t, kuidas sa seda suppi valmistad, ja hästi põhjal
> ikult!


Ta ju teeb seda praegu. Söögitegemisprotsess on püha toiming ning toiduainetega määrdunud kätega klaviatuuri ei näpita.:D
 
leisi vomen 17. juuli 2012, kl 23.15
Otsi või meelemõistuse otsani, mida kuradit tähendab see sebimine. Google annab esimese vaste, et võrgutamine. Meeste maailmas. Ahaa!
 
. 18. juuli 2012, kl 08.54
No ilmselt seda teemaalgataja kui mees silmas pidaski. Et tema ei viitsi naisi võrgutada ja kes tahab (millegipärast peab ta õigeteks naisteks neid, kes seda tahavad, eks vist mingi meestemaailma värk!), võib hoopis teda võrgutada.
 
laisk naine 18. juuli 2012, kl 12.25
Nujah, nii oligi, et peediste kätega kalviatuuri ei käpita.:)

A laisk naine ei viiiiitsi seda tegemist nüüd küll kirjeldada. Supp sai hea, tunniga oli valmis ja armas öine sööming oli.
 
laisk mees50 18. juuli 2012, kl 18.32
Suppiiii! Kus kulp!
 
laisk naine51 18. juuli 2012, kl 18.37
Üksi on ikka väga hea !!Vahel ikka suht raske,siis mõtlen ,et võiks soetada endale siia looduse keskele ühe mehe,korraliku mehe.Kes aga ütleb,et see kõik õnnestub !!??? Ja nii olen jäänud ja jäänud....
 
laisk mees50 18. juuli 2012, kl 18.43
Sul ostuluba ikka on, et soetada soovid? Samas vahetada värviteleri Raduga ostuluba nurgadiivani ostuloa vastu.
 
:D 18. juuli 2012, kl 19.09
Kui sa laisk naine51 loodad, et sulle keegi jõuludeks või sünnipäevaks ise mehe kingib, siis jäädki ja jäädki ootama. Muidugi on üksinda elamisel omad plussid ja vahel näib, et need kaaluvad mistahes mehesoetamisplaanid üle, aga nagu näha, oled sa siin oma hingesugulase vist leidnud laisk mees50 näol. Piltlikult öeldes istute mõlemad tugitoolis ja heietate sellest, et keegi võiks teid nüüd võtta ja ära sebida.:D
 
rosiina 18. juuli 2012, kl 19.13
mina olen ka laisk,loodan et mõni mees tuleb ise mo õuele,samas igasugust ka ei taha,tahaks normaalset meest. suppi ei viitsi ka teha,söön ainult maasikaid.muide teler ja diivan on täitsa olemas .
 
:D 18. juuli 2012, kl 19.28
Näib nagu mingil ajahetkel tabab suuremat osa inimkonnast regress ja siis ei viitsita isegi mitte sebida enam.:D Järgmisena ei viitsita süüa teha ning sellele järgneb viitsimatus süüa. Edasi pole vaja vist kellelgi eriti suurt fantaasiat, et aru saada, millega lugu lõpeb.:D
 
laisk mees50 18. juuli 2012, kl 19.32
Teleri ja diivaniga mind ei meelita ja maasikad saavad ka kohe otsa. 100 euri preemiat sellele, kes mulle naise sebib.
 
laisk naine51 18. juuli 2012, kl 19.58
....D-le..ei ma unista enam kellestki ,ilmselt pole minu jaoks või pole mina kellegi jaoks.
....laisk mees50-le...ostuluba on veel kehtiv ja täiesti olemas.Ei viitsi minna siit mändide alt ka linna neid poisse passima.Muidugi ei koputa keegi väravale.
 
laisk mees50 18. juuli 2012, kl 20.14
Näe ma ka mändide keskel ja ükski võõras siia ei eksi kuigi ei ole väravatki, uksekellast rääkimata. Lähen teen ühe tiiru rattaga, äkki sõidan mõnele otsa et tutvust teha.
 
sebija naine 18. juuli 2012, kl 20.28
laisk mees, ma paari nädala pärast tulen sebin su ära. siis puhkus läbi ja sobilik pisike halturts teha.
vaata, et korralikult ootad ja liialt virgeks ei muutu.
 
teele 18. juuli 2012, kl 20.39
Isiklikku sebijat mul pole, niisiis ei jää muud üle, kui soovitan iseennast.
Preemia eest võime rattamatkal ühe väikese pikniku pidada.
 
laisk mees50 19. juuli 2012, kl 18.40
Täna sooviks kompotti vahukoorega!
 
Tuttavtutt 18. september 2020, kl 21.40
https://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/mehed-kas-teate-millise-autoga-soites-koige-rohkem-naiste-tahelepanu-puuate-varske-uuring-tostab-saladuseloori?id=91042963
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!