Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
32-40 aastast naist, kes sooviks nautida nooremat meest
 
M25 21. oktoober 2012, kl 17.13
Kas leidub mõnda 33-40 aastast normaalse välimusega hoolitsetud naist, kes sooviks vahelduseks nautida seksi noorema mehega? Olen 25a, keskmise kehaehitusega puhtust armastav noorusliku välimusega mees, kes otsib seksiseiklusi vahelduseks endast natuke vanemate naistega. Võib nii ainult ühe korra proovimise pärast kui ka soovi korral seksisõbraks hakata. Põhineks täielikult diskreetsusel ja ainult seksi pärast. Minu jaoks ei ole vahet, kas naine on suhtes/abielus või mitte.

Naine ei pea sugugi olema piltilus nagu ajakirja esikaanelt, ka keskpärasus võib olla väga atraktiivne. Peaasi, et oleks naiselik, ei oleks paks ja räpakas ning näeks oma eale vastav välja.

Mugav ja privaatne asukoht Tallinna südalinnas olemas. Huvilised kirjutage ja väga võimalik, et Te ei kahetse :)
 
piltilus nagu ajakirja esikaanel 21. oktoober 2012, kl 17.27
kahjuks ma siis ei sobi, ma piltilus. aga ega mulle ka ei sobiks mees, kes näeb veel oma 25-st eluaastast nooruslikum välja. vabasti öeldi nooruslik ikka vanainimese kohta. ning selline ka ei sobi, kes peab foorumis otsesõnu seksi kerjama, sest ei oska seda kuidagimoodi muul moel väljendada.
 
M25 21. oktoober 2012, kl 17.36
Sobivad ka piltilusad, lihtsalt mainisin, et see ei ole määrav kriteerium. Näengi umbes 25 välja, pakutakse 23-25 vahel. Noorusliku all mõtlesin põhiliselt, et värske, mitte nagu mõned 25a, kes on ärajoonud vms. Ei pea üldse seksi kerjama, omaealistega on kõik ideaalses korras :)

Kud veidi vanema sihtrühmaga on äratundmine ja sobiva inimese (kellel oleks sama soov) keerulisem, seepärast pöördusingi foorumi poole. Mis seal siis halba on? Aga tänan siiski kommenteerimast.
 
KenaProua53 21. oktoober 2012, kl 17.37
Jaa, mina tahan ka nooremaid mehi, sest viiekümnesed ja üle - on hädas erektsiooniga ja nad ei tunnista seda, üritavad kõvad mehed olla (või on mulle valed mehed sattunud). Väga suur nauding on nii 20-30 aastase mehe kõva riista enda sees tunda ja vastavalt oma soovidele tegutseda. Mul on siiber neist lötsudest meheriistadest (väga, väga vabandan meeste ees, kui kellegile selle märkusega haiget teen). Näpukas ja keelekas ei asenda kõva riista. Kui naine ise ka vormis ja tegus on, siis anna ainult minna.
Kirjuta mu meilile :))
 
ss 21. oktoober 2012, kl 17.52
Mees võib olla minust noorem, kuid ei otsi ainult seksi suhet. Otsin pigem kaaslast, kellega koos olla
 
M25 21. oktoober 2012, kl 18.13
To: ss,

Paraku otsin mina ainult seksiseiklusi. Ei välista loomulikult ka muid ajaveetmise viise, aga ilmselt mõtled Sina "koos olemise" all midagi hoopis tõsisemat. Seda ma paraku ei otsi ega soovi.
 
lahendus 21. oktoober 2012, kl 20.52
li.tsimaja? nemad seal ka ei soovi midagi enamat kui seks. nagu li.tsid ikka.
 
M25 21. oktoober 2012, kl 21.26
Ei ütleks, et see kõige parem lahendus oleks, sest kahtlmata on palju "mitte-lits" naisi, kes lihtsalt aeg-ajalt sooviksid endast noorema mehega seksida, vahelduseks endavanustele.
 
kaunis naine 40 22. oktoober 2012, kl 03.09
No nii vahva lugemine:) Mina olen tõesti kena, võiksin sulle isegi kirjutada, aga Sul soov, et naine näeks oma elae vastav välja. Mul on kahju, aga siin aidata ei saa. Mina näen enda east oma 10-12 aastat noorem välja, kuna olen lihtsalt nii pisike, väga sale ja sportlik. Ja veel üks põhjus, miks ma ei kirjuta - ma tahan enda kõrvale meest päriselt. Selles mõttes päriselt, et minu jaoks on olulised tunded. Ma ei suudaks ise täit rahuldust tunda inimesega, kelle vastu mul mingeid tundeid ei ole. Samuti on mulle oluline, et ka partner oleks seitsmendas taevas. Niisama nühkida ei viitsiks. Milleks? Mis see mulle pakukski? Kokku kolimine poleksi primaarne, aga suhe peaks olema midagi enamat, kui lihtsalt sekskohting.
Ma usun,et leiad endale selle kena kogemuse pakkuja. Kui mitte siit, siis küllap mujalt:)
PS. Minu viimane suhe oli endast 12 aastat noorema mehega. Kahjuks küll jooskis see rappa, kuna meil oli siiski niipalju erinevusi. Mehed, eriti nooremad vist kardavad naisi, kes julgevad otse välja öelda, mida nad tahavad, kes enesega ise hakkama saavad ja kel on samal ajal ka materiaalne kindlustatus. Seks oli meil muidugi ülivõrdes suurepärane ja mul on siiralt kahju, et muud tegurid segama hakkasid. Tahaksin seda veel nautida....
 
hahahah 22. oktoober 2012, kl 03.33
eelmine on jälle üks ehe näide, kuidas 4kümpine kujutab endale ette, et näeb välja 28 :D vot irnu erneks, no ei näe. ole sale ja sportlik, ikka ei näe. aga meelitab ennast :D
see muidugi õige, et mingi suvaline saame kokku ja ajame vatid maha ja seksime pole küll miski asi, isegi noorema mehega.
 
kajuhan 22. oktoober 2012, kl 04.08
järjekordne kade naene võtab sõna. mina tunnen ka ühte neljakümbist naesterahvast, kes oma east kümmekond aastat noorem välja näeb. ja nii ongi. kõik naised ei lähe paksuks ja vedelaks või kümne aastaga kortsu.
 
M25 22. oktoober 2012, kl 18.14
To: kaunis naine 40

Täpsustuseks siis veelkord, et naine võib ka noorem välja näha, peaasi, et mitte vanem ja väsinum :)

Ma ei otsi kindlasti suhet, veel vähem kokkuelamist, aga lisaks seksile ma muud kvaliteetaja veetmist ja heaks sõbraks hakkamist ei välista, selle vastu pole mul midagi.

Seega kui tunned, et väikene huvi siiski on, siis äkki ikka soovid mulle kirjutada :)
 
just 22. oktoober 2012, kl 18.46
jätan pakkumise meelde, ei tea kunagi ette millal võib vajadus tekkida ...
 
M25 23. oktoober 2012, kl 18.48
To: just

Kas praegu ei soovigi? :)
 
leila 24. oktoober 2012, kl 09.43
No kas KenaProua53 ei sobinud? Tal peaksid küll just sellised põhimõtted olema, mis sinu omadega kokku käivad.
Aga ma soovitan, loe veel kord kaunis naine 40 postitust - tema jutus on iva. Saage aru, mehed, enamik naisi mõtleb nii: "Ma ei suudaks ise täit rahuldust tunda inimesega, kelle vastu mul mingeid tundeid ei ole. Samuti on mulle oluline, et ka partner oleks seitsmendas taevas. Niisama nühkida ei viitsiks." TUNDED, saate aru! Tekitage naises enda vastu TUNDED! Ei viitsi? Tahaks ikka niisama nühkida? Vaat siis minge vetsu ja nühkige seal. Üksi.
 
M25 25. oktoober 2012, kl 23.15
To leila:

Pole vaja muretseda, praegune seis on paljulubav :) Mitte küll KenaProua53-ga.
Ma täitsa mõista, et enamik naisi mõtle "nii", aga on ka teise mõtlemisega naisi.

Ja arusaadav, et MINGID TUNDED on ka niisama "nühkides". Nüüd on küsimus selles, millistest tunnetest juttu on. Kas atraktiivsus, sümpaatia ja füüsiline veetlus või midagi sügavamat, pikaajalisemat ja n-ö "hingelisemat".

Õnneks on olemas naisi, kes sooviksid ka niisama meelelahutuslikust küljest seksida ilma mingite suurte tunneteta ja kes ei usu seda jama, et iga seks peab midagi hirmsalt tähtsat tähendama jne jne.
 
irw 26. oktoober 2012, kl 15.05
nüüd ma hakkan aru saama, miks ma nooremaid mehi nähagi ei taha...
 
üks 21. jaanuar 2013, kl 16.38
 
M25 21. jaanuar 2013, kl 16.56
ANAALI TAHAKS RASKELT PANNA:)
Juba nägin unes, et olin kõigi ilusate eestimaa naistega:)
Olen lihtsalt nii kiimakott, et seisab iga kell ja ilmaga.
Raha on parajalt, kerjus just pole ja sexpesu võin lambist osta:)
Väga meeldib keelekas:)
Mõlema toru ümber teen head tööd:)
Kirjutage julgesti Leedid:)
 
rppvme 06. detsember 2016, kl 15.57
 
naine 06. detsember 2016, kl 19.09
kas olete jõgevalt noormees?

sealt üks vaimse puudega noormees ka aastaid otsib naist

soovib proovida naist
 
heheheh 06. detsember 2016, kl 19.11
daun peab olema kes 2013 aasta teemasid loeb ja üles tõstab...

soovitan ennast põlema panna või hullarisse minna
 
naine 45 to naisele 06. detsember 2016, kl 19.57
Kas oled temaga kokku puudunud,et siin teisi inimesi nii moodi laimad. Ehk on sul endal vaimne puue mis vajab ravimist.
 
joperasete 06. detsember 2016, kl 21.51
Tõesti daunid ja klounid koos :D
 
olen ka 06. detsember 2016, kl 22.38
joperasete Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõesti daunid ja klounid koos :D

nõus
 
Mees 25 09. august 2020, kl 10.32
mõnus naine oled ,
 
Mann1986 29. august 2020, kl 00.03
Olen 33 aastane. Olen huvitatud ainult sekssuhtest. Mis Su email on?
 
Mees! 30. august 2020, kl 16.38
Mann1986 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen 33 aastane. Olen huvitatud ainult sekssuhtest
> . Mis Su email on?

Tere!

Email on ghtv@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!