Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, seletage kuidas on võimalik hakata naist armastama, kui naine mulle välimuselt ei meeldi.
 
norm.mees. 29. oktoober 2012, kl 23.27
Nimelt, mul on väga hea maitse ja mulle meeldib 100- st. naisest välimuse poolest võib olla ainult 5. Ülejäänutega ei kannata seksida, isegi siis, kui ma pole nädal aega seksinud. Mõni naine arvab aga, et välimus ei ole tähtis, kuidas saab inimene üldse nii mõelda, et välimus ei ole tähtis. Seda näitab edukalt ka statistika, kõige koledamad naised liiguvad jututubades, seal kus pilt ei kohustuslik, kui mõni selline naine eksib siia foorumisse ära, siis on ka tema esimeseks probleemiks pildi saatmine.
Mis te arvate, kas kole naine saadab teile endast hea meelega pildi, või teeb seda parema meelega ilus naine? Järeldused tehke ise, kui päevakorda kerkib pildi saatmine.
 
vot 29. oktoober 2012, kl 23.38
Mul on veel patem maitse, meeldib ainult üks miljonist.
 
mikey 29. oktoober 2012, kl 23.38
tean seda tunnet. räägid mõne neiuga kuskil internetikeskkonnas üksjagu aega ja siis äkki "mök mök", kui soovid pilti või miskit
 
ohoh 29. oktoober 2012, kl 23.55
Kas teema autoril said naised otsa, kellega seksida, et siia oma mure püstitas või kuidas sellest aru saada? Iga jobu ei saagi kohe naiselt pilti, piisavalt huvitav mees saab:D
 
ninatark mutt 30. oktoober 2012, kl 00.12
Asi pole mitte naiste koleduses, vaid sinu libiido on madal. Paneja mees suurt ei vali, vat nii!
 
arumaitaipa 30. oktoober 2012, kl 00.12
Ma ei saa aru, mis mure nende fotodega teil on? Ma ei tea ühtegi tuttavat, kes mingitele võhivõõrastele oma fotosid saadaks. Kui tahad suhelda niisama, siis pole ju välimus tähtis. Kui otsid voodipartnerit, siis mine sellisesse internetikeskkonda, kus fotodega rahvas. Ma saan aru, kui inimene paneb oma foto FB-s üles, seal enda valitud sõbrad-tuttavad.
Kas sa kollektsioneerid neid fotosid või milles su häda on?
 
norm.mees. 30. oktoober 2012, kl 00.28
Ma ei viitsi pikalt kudrutada, kudrutad pikalt mõne naisega ja siis kui tõe hetk(pildi saatmine)käes on, on pettumus väga suur.

Ma tean, et kõik inimesed, kes virtuaalkeskonnas omale suhet otsivad, eriti "saame tuttavaks" rubriigis, saadavad kohe oma pildi.

Kõik inimesed on omavahel kunagi võõrad olnud, välja arvatud sugulased.

Oled sa näinud inimest, kes otsib partnerit ja kirjutab tutvuskuulutuse peale "saame tuttavaks" rubriigis, samas ei otsi partnerit vaid tahab niisama suhelda, mina ei ole näinud.
 
arvamus 30. oktoober 2012, kl 00.42
ma arvan ka, naised kes ei taha pilti saata aga kirjutavad tutvuskuulutuse peale, võiksid pigem minna kuhugile jutukasse. siin konkreetses foorumis tahavd inimesed ikkagi tutvuda ja selleks on normaalne kui vahetatakse pildid.
 
naine 48 30. oktoober 2012, kl 00.43
Kulla norm.mees, ega sa selle peale pole tulnud, et inimesed ei tutvugi vaid seksimise eesmärgil? Jaajaa, ei vaidle vastu, et mistahes suhtlemine võib ka sinnamaani viia. Aga tutvutakse paljudel erinevatel eesmärkidel: suhtlemiseks, sõpruseks, mis iganes veel. Ei ole ju rubriigi nimi "jooksuga linade vahele". Muide, sul on lahe nimi, see tuletab meelde luuletuse algust: " olen ilus, tark ja hea ja olen selle kõik ise avastanud..."
 
Printsess Ilus von Tark 30. oktoober 2012, kl 00.48
Milline statistika seda edukalt näitab? Las ma arvan, et üks sõltumatu Šveitsi uuringuagentuur saatis ankeedid ringi käima, kus naised foorumites pidid linnukesed tegema vastavatesse kastikestesse kriteeriumite juures: "Olen kole" ja "Ei saada pilte".
Miks on vaja koledaid naisi, kui ei suuda nendega seksida ega neid armastada? Küll on ikka probleem mõnel. Kui ei meeldi, siis pole vaja katsuda. Mina ei lähe siili torkima, kui kardan haiget saada. Muidugi ei saada naised oma pilti, kui neid kohe pärast seda ignoreerima hakatakse või isegi mõnitama. Mine võta omale need 5 tükk sajast, keegi ei keela. Iseasi, kas nemad tahavad.
 
Vaal 30. oktoober 2012, kl 00.48
Sa ajad segamini väljendid "armastama" ja "armatsema". Pealkirjas räägds armastusest, aga millegipärast pead silmas vaid seksi.
 
arvamus 30. oktoober 2012, kl 00.51
olete te näinud inimest, kes tahab koleda inimesega tutvuda suhtlemiseks, sõpruseks...võib olla mõni vang tahab, mina küll ei taha.
esimene asi, mis iga inimene mõtleb, siin foorumis esimest sammu tehes on see, kuidas näeb välja tema suhtluspartner, lõppeesmärk peaks olema ikkagi kohtumine.
 
asi 30. oktoober 2012, kl 00.56
asi onge selles, et tuleb kohe kindlaks teha esimest kirjast alates, kas naine on ilus või kole.
või sa Printsess Ilus von Tark arvad, et sind kui koledat naist on kellegil vaja, jumala pärast, normaalsetel meestel ei ole sind vaja.
 
vaal 30. oktoober 2012, kl 00.58
Aga mis te, välimuse fännid, siis siin siiberdate?? Minge iha ja seks eestis ja mis iganes kohad on loodud..seal tibid ja muud kaunis pakendis isiksused pakuvad endid ju hulgi ja igal rida pilte ka lisaks. Ei pea kauplema ega midagi.
 
Vaal 30. oktoober 2012, kl 01.00
to Asi...sinu kommentaar reedab ilmselgelt, et kuulud nende nn normaalsete meeste hulka:))
 
mees 30. oktoober 2012, kl 01.06
iga normaalne mees tahab omale kena välimusega kaaslast:P eelmiste naiste postitustest kumab läbi, et nad tunnistavad ka ise, et ei kena välimusega.


siit ka järeldus, kui naine ei taha pilti saata, järelikult on kole.
 
tähelepanek 30. oktoober 2012, kl 01.07
kas panite tähele, kuidas koledad naised läksid leili?
 
tovaal 30. oktoober 2012, kl 01.10
sa oled ju peletis kuubis:) selleks, et normaalset naist tahta, ei pea olema välimuse fänn.
 
Kats 30. oktoober 2012, kl 01.10
..või äkki lihtsalt veidi arukamad ja arenenuma õiglustundega inimesed. Selle loogika järgi siis on maailm vaid kaunitaridele ja koledamad pangu ennast põlema??
 
Vaal 30. oktoober 2012, kl 01.12
to tovaal...sa pole mu kuupe ja ruute ju näinudki, kuidas sa oskad nõnda arvata:)))
 
Printsess Ilus von Tark 30. oktoober 2012, kl 02.05
Need ilusad kutid siin ei saanud mu jutu poindile pihta. Eks kordan siis ennast: "Miks on vaja koledaid naisi, kui ei suuda nendega seksida ega neid armastada? Mine võta omale need 5 tükki sajast, keegi ei keela. Iseasi, kas nemad tahavad."

Ühesõnaga, milleks teha prbleemi probleemist, mida annab vältida? Kui naine ei taha pilti saata, siis ta peab ennast ilmselt mitteatraktiivseks nagu siin juba mainiti. So what? Liigu edasi ja leia omale portaalist see ilus naine, keda vist mujalt ei saada nagu olen aru saanud.

Kaunid mehed siin, postitage või linkige siia oma pildid, et saaksime ka teie ilust osa! Või ei julge? Muidu nagu ei usugi...
 
odav trofee ihaleja 30. oktoober 2012, kl 02.15
sa mees ju odav jobu. Iga mehe auasi on oma naine ära tuunida. aga voodis pole tõesti vahet, missuguse krokuga seda üheks ööks jagad. Või käib sul voodis iluduskonkurss?
 
ilus poiss 30. oktoober 2012, kl 02.24
kus ilusa poisi pilti näha saaks? Võiks olla nagu Apollo.. lihtsalt küsin ju.
 
Njahh 30. oktoober 2012, kl 07.44
Aga, kes kus käsib sul kõigi naistega seksida??
No 5 st peaks jaguma küll ju :)
Mida siis nii hea maitse ja välimusega mees küll ise jutukates teeb?
 
njhh 30. oktoober 2012, kl 08.10
ära otsi naist panemiseks, vaid otsi armastust

kui armastad, siis ei seksi mitte ühegi teisega maailmas, ole kasvõi miss unversumiga üksikul saarel aastaid
 
Yks kena naine 30. oktoober 2012, kl 09.24
Ma ei saada oma pilti iiiiilagi kellelegi. Ma ei tea ju mida sellega peale hakatakse ja kellele demonstreeritakse, millistel eesmärkidel. Lauslollus on saata oma pilti laiali mööda internetikeskkonda! Teine asi on neid riputada kusagile sotsiaalvõrgustikku, sealt mahalaaditud pilte ei saa nii lihtsalt ümberdisainida jms... No kas see võtab siis tüki küljest, kui kohtutakse ja teineteisele ei meeldita. Äkki pole ka sina nii "kaunis mees", kes kõigile naistele peale läheb?!
 
to Yks kena naine 30. oktoober 2012, kl 09.34
Ei ole mingit vahet, kust pilt pärit on.. meili teel saadetud või sotsiaalvõrgustikust alla laaditud, muuta/tuunida saab seda täpselt ühtemoodi.
 
norm.mees. 30. oktoober 2012, kl 09.52
kui kogu naiste mõtetud kommentaarid kokku võtta, siis võib öelda:

1. Siia on kommentaare postitanud ainult koledad naised.

2. Vaadake mis rubriigis te suhtlete, hallo, selle rubriigi pealkiri on "Saame tuttavaks"

3.Kui naine hakkab hämama, et pilt pole oluline, siis ma isegi enam ei vasta sellele naisele.
 
keegi 30. oktoober 2012, kl 10.28
ilus mees, naine ei otsi üldse netist partnerit. Neil reaaliski lööki küll.
 
pomo 30. oktoober 2012, kl 10.36
autor on kuivale jäänud pikaks ajaks ja oma viga,
mingi ülbik.
normaalses keskkonnas leiab ka inetu pardipoeg omale ilusa emaluige.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!