Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
üksi ja rase :(
 
ei saa aru 28. november 2012, kl 01.23
Ma sekundeerin eelmisele postitajale ja ei saa aru, mis teie probleem on? Kui rase oled, siis seksida enam ei tohi? Või kui tohib siis ainult lapse isaga? Kasvage suureks, tõesti!
 
M40+ 28. november 2012, kl 01.50
See delfi tutvumisportaal on ikka väga halenaljakas sait küll! Nagu keegi teeb mingi teema, nii on kohe kindlasti kohal mingi perv liba, kes ennast teemaalgataja sulgedega ehib ja kohe kõigile tagumikku surada tahaks, siis yksikmees oma copy paste tekstiga ja siis rida moraalijüngreid, kelle kommentaare lugedes ei saa ma üldse aru, mis sellised tutvumissaidil kolavad ja sõnnikulaoturit mängivad. Teate sellist põllutööriista, mis kevadeti mööda värskeltküntud põldu sitta laiali pillub. Vot see põld ongi siin mingi värske teema, mille teie, moraalijüngrid kohe ära sittama peate! Sellised "nõuanne" taolised ärgu üldse siia oma nina toppigu, see portaal ei ole sinutaoliste perenõustajate jaoks kohe teps mitte! Siin tahavad inimesed tutvuda, mitte sinusuguse moraali lugeda.
 
tutvuja 28. november 2012, kl 07.37
õigust räägid, kodanik, hea tekst sul M40+
 
nõuanne 28. november 2012, kl 11.16
Nii, et sinutaoline m40+ tahaks tutvuda raseda naisega, kes on väga noor ja kellel pole enda eest seismiseks ei raha, kodu ega haridust? Aga tutvu siis. Keegi sind ju ei sega ja samas räägi ka välja,miks sind selles olukorras noorik huvitab?Aga moraal ongi siinkohal lugemiseks, sest paljud noored näitsikud tegelikult pole teada saanudki ei kodus ega kusagil mujal enne kui mehega sebima hakkavad, kuidas tegelikult peret luuakse, nüüd alles loevad esimest korda ehk ja mul on hea meel, kui kellegi mõtteid sain valgustada, vastupidiselt sinusuguse sõnnikulaotaja "harivale" kõnele,kes neid harimatuid lapseohtu naisolevusi vaid rasestada tahaksid ja oma käpa all mõnitamiseks hoiaksid, said aru! Kuid sõnnikuteemaline tekst sul jääks ehk Põllumeeste leheküljele, mitte ei sobi siia rääkimiseks.
 
yxikmees 28. november 2012, kl 11.25
M40+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See delfi tutvumisportaal on ikka väga halenaljaka
> s sait küll! Nagu keegi teeb mingi teema, nii on k
> ohe kindlasti kohal mingi perv liba, kes ennast te
> emaalgataja sulgedega ehib ja kohe kõigile tagumik
> ku surada tahaks, siis yksikmees oma copy paste te
> kstiga ja siis rida moraalijüngreid, kelle komment
> aare lugedes ei saa ma üldse aru, mis sellised tut
> vumissaidil kolavad ja sõnnikulaoturit mängivad. T
> eate sellist põllutööriista, mis kevadeti mööda vä
> rskeltküntud põldu sitta laiali pillub. Vot see põ
> ld ongi siin mingi värske teema, mille teie, moraa
> lijüngrid kohe ära sittama peate! Sellised "nõuann
> e" taolised ärgu üldse siia oma nina toppigu, see
> portaal ei ole sinutaoliste perenõustajate jaoks k
> ohe teps mitte! Siin tahavad inimesed tutvuda, mit
> te sinusuguse moraali lugeda.
Mina tahan ju ka tutvuda.Ja kui inimene ei kirjuta endast ei vanust,ei laste arvu,ei kehakaalu,ega ka suitsetamise kohta,siis tulebki see mul üle küsida.
Ma ei peaks ju küsima,kui need andmed leiaks avapostitusest,siis kirjutaksin lihtsalt,et tutvume.
 
Rx 28. november 2012, kl 11.49
To teemaalgataja! Ole hea kirjuta palun mailile, arutaks teemat meeleldi!
 
Selline soov 28. november 2012, kl 11.54
Olen segaduses ega saa aru, kas yxikmees on mingi viirus, mis oma kombitsad spämmi näol „Kui oled kuni 33… bla-bla-bla“, igasse teemasse ajab või on selle taga siiski reaalne inimene?
Millise programmi peaks omale tõmbama, et internet sellest viirusest puhastada?
 
to selline soov 28. november 2012, kl 11.56
Meil on vabadus igal ühel kirjutada oma soove ja mõtteid, kui sind keegi häirib, kes sulle korvi andis, on see vaid sinu mure, et endast jagu ei saa, mind ei häiri teised mehed üldse.
 
M40+ 28. november 2012, kl 12.21
No kus nüüd pedagoog "nõuandja" lajatas! Pugesin kohe nurka häbenema! Sinusugune pedagoog sobib loengut pidama keskooli perekonnaõpetuse tunnis, mitte siin - delfi tutvumisportaalis. Ja mina ei ole sõnnikulaotaja, kui sa sellele pointile pihta ei saanud, siis on sinu probleem. Ma ei tutvuks teemaalgatajaga, et teda rasestada, ta on juba rase! Ta tahab seksi, kui sa veel aru pole saanud! Täiesti normaalne soov ja õiges kohas avaldatud. Ja miks sa solvad teemaalgatajat? Kust sa võtad, et tal pole raha, kodu ega haridust? Tal on äkki palju pappi, ilus kodu ja võib olla isegi haritum, kui sinul, "nõuanne"! Tal jalutas mees lihtsalt minema.
Sulle, yksikmees, hoian pöialt. Ära jäta jonni! Ükskord ju peab ikka näkkama ka.
 
teemaalgataja 28. november 2012, kl 20.30
oi oi oi kus on vahepeal kommentaare tulnud .sa kulla "nõuanne" kas sa ei oska lugeda? kus on kirjas et ma otsin lapsele isa ja kedagi kes meid üleval peaks??? vaata palun minu esimest postitust ja kui muud moodi ei saa siis veeri vaikselt ja rahulikult ! seal on selgelt kirjas ,et ei mingeid kohustusi ainult seks! millisest sõnast sa aru ei saanud! jube nõuandja oled küll siin! ise ei suuda korralikult lugedagi :D
 
teemaalgataja jällegi :) 28. november 2012, kl 20.38
ma ei teadnudki ,et raseduse ajal on tabu või kuidagi halb seksile isegi mõelda . suured moraalijüngrid kes aastaid abielus olnud,kas teie peale rasestumist enam oma mehega ei seksinudki??? tundub küll nii.tore kui siin keegi kohe kindlalt teab ,et ma olen hale tattnina ,töötu,rahatu ja kodutu ka veel.hea fantaasia mõnel siin kui paari postituse järgi teab kuidas ja kus ma elan .ei väga hea tõesti! kui olen rase ,siis ei seksi,olen ju lits kelle mees minema jalutas.kui te teemat ei tea ,siis siin trükkimise asemel hoidke käed taskus! :D
 
ei ole sõnu 29. november 2012, kl 00.03
ok, sa tee aga sexi, muidugi sa lapsuke, sexi aga.
kuna sa tundud olevat väheke ohmoon, siis sa lapsuke arvad et nyyd saab sexida nii et jutt taga, et ega ju enam rasedaks jää, ilmselt sa lapsuke arvad et äkki raju sexiga lööb loode su sees vankuma ja tuleb ise ära. lugedes eelmises teemas su postitusi kuidas sa meelehetitlikult tahad et loode ära kukuks, siis ilmselt oled kuskilt kuulmnud et ka selline raju sex võib loote välja tõugata. kindlasti oled sa piisavalt ohmoon, et ega sa turvasxist midagi tea, lase aga igasuguseid jorsse oma vagiinasse kes end tyhjaks sinu sisse lasevad (kuna rasedaks jäämist pole vaja ju enam karsta, eks ju) ja saa veel mitmeid suguhaigusi kahh otsa, siis oleks täielik buklee koos ja sedasa ilmselt otsidki ju.
ega ole töesti normaalne et yks noor rase naine, kes meeleheitlikult proovib oma lootest ykskõik mis moel vabaneda, tuleb paar päeva hiljem suvaliste jorsside käest sexi nõutama, lootes et jorsi peenis raju sexi ajal loote "purustaks" jahh, ja ainult samasugused ohmoonid sinuga siin ühenduast võtavad, mitte normaalsed mehed. ja need mehed tahavad sinusuguse ohmooniga rahuldada oma kõige siivutumaid sexfantaasiaid, kuna sa ise kutsud sellised piidrid enda vagiinasse tormi tegema, hoolimata sellest et sinu sees kasvab väike süütu inimene. ma ei saa aru kuidas sinusugused paljunevad, isegi kui eelmisel teemas kirjutasid et annad lapse ära, siis kes tahab sinu last, kjui siin sexides saad vahepeal vbl Hivi, syyfilise, ja muud "tagasihoidlikud" sexhaigused ja viirused. kes su haiget last siis tahab lapsendada?
 
yxikmees 29. november 2012, kl 00.06
Mina olen haigustevaba,lasin end kontrollida.
 
viimasele 29. november 2012, kl 00.12
novot, siis saategi kokku, mõlemad sexinäljas jänesed-andke tuld nii et nahk rebedel...

sa kirjuta siis sellele rasedale noorikule ja näita huvi välja... tüdruk on ju noor... ja lastetu (veel)
 
yxikmees 29. november 2012, kl 00.20
Kirjutada,aga kuhu?
 
no jah 29. november 2012, kl 00.27
no avaldad siin teemaalgatajale otsest soovi temaga kohtuda ja sexida...

aga ma arvan et sa jäid juba hiljaks, sest kiiremad peenised jätsid juba varem siia oma kontaktid ja see nooruke ohmoon ilmselt võttis juba ühendust ja põrutas kiimakottidega suguyhtesse.. turvamata suguyhtesse...
eks sealt korralik "ikebaana" tuleb, kui yks ohmoon kohtub teise ohmooniga.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!