Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soov leida naist.
 
mees maalt 18. aprill 2013, kl 13.13
Kas leidub siin naisi, kes ei põlga maal elada?Mõtlen just nooremapoolseid naisi.
 
maahommiku tv 18. aprill 2013, kl 13.24
olen seda saadet vahest trehvanud vaatama ja näinud väga meeldivaid noori peresid.
edu sulle mees oma onne otsimisel.
 
neiu 18. aprill 2013, kl 13.49
Mina ei põlga maal elada. Oma tuleviku elu maal just plaaningi, aga paraku sunnivad õpingud veel paar aastat linnas olema. Vot nii.
Päris kadunud need ei ole, kes maal elada tahavad, aga oma suhteliselt suurest tutvusringkonnast olen küll ainuke, keda see teema üldse huvitab.
 
mees maalt 18. aprill 2013, kl 14.00
Tore, kui leidub vähemalt keegi, kes maaelu ära ei põlga:).
 
vÕilill 18. aprill 2013, kl 14.18
Kas 30 a on ka nooremapoolne? :D Minu jaoks elu maal ainuke võimalik variant ongi ja hetkel selle nimel tööd teengi, et saaks tulevikus maal oma onnis elada ja porgandeid kasvatada :) Ma usun, et selliseid on veel.
 
mees maalt 18. aprill 2013, kl 15.32
Kel huvi võite kirjutada meilile:)30 aastane on nooremapoolne.
 
udu 18. aprill 2013, kl 15.41
Saaks miskitmoodi numbritega kirja panna selle nooremapoolse vanusevahemiku? ja kui kaugest maast jutt käib?
 
mees maalt 18. aprill 2013, kl 15.46
vanust on mul 27 ja jutt käib ikka eestimaast:).Kesk-Eestist natukene lõunapoole.
 
maakas 2 18. aprill 2013, kl 15.49
kel huvi võib kirjutada ka 30a "maakale" :D
 
udu 18. aprill 2013, kl 16.28
Hirm noored olete, peaaegu poisikesed:)Jään ootama vähemalt 15 aastat vanemaid:D
Edu teile!
 
sõida maale 18. aprill 2013, kl 19.58
Vesi on kaevus. Puud on kuuris. Talvehommikune kohvijoomine algab sellest, et kühveldad lumest lahti tee kaevu ja puukuurini. Kohv valmib paari tunni pärast.
Kui töölt koju jõuad, on maja külm. Ahju tule tegemine annab tuntavat efekti mitme tunni pärast.
Pood -- 4 km. Võib juhtuda, et seal on leib või piim otsas. Kõik asjad on paarkümmend senti kallimad kui linnas.
Kool -- 4 km. Koolibuss käib. Bioloogiat õpetab endine kolhoosi agronoom, kellel on geenidest ja värgist üsna ähmane ettekujutus, aga kes usub see-eest kindlalt Luule Viilma õpetusi. Füüsikat annab kekaõps, sest ta on kooli ainus meesterahvas (ja mehed peavad ju füüsikat jagama). Ajalugu õpetab rahvamaja juhataja. Huviringidest on olemas diskotants ja keraamika, mis peavad sobima mõlemast soost igas vanuses harrastajatele.
Muusika- ja spordikool -- 35 km. Sportimiseks on siiski olemas võrkpalliväljak (oma võrk kaasa).
Bussipeatus -- 1,5 km. Buss maakonnakeskusesse läheb kaks korda päevas. Hommikul lähed, õhtul tuled -- või vastupidi. Elu ilma autota on põhimõtteliselt võimatu.
Sularahaautomaat, apteek, pank, postkontor, bensiinijaam ja juuksur -- 35 km. Tuletõrje, politsei ja kiirabi niisamuti. See-eest salaviin -- 300 m ja 24*7.
Tervisejooksu mõttest loobud sa pärast paari katset (maanteel kihutavad rekkad ja bemmid, külateel lõugavad koerad).
Internet on kallis ja aeglane.
Siiski, on näiteks võimalus harida oma aiamaad ja kasvatada juurikaid. Kui õnneks läheb, siis ei tulegi sügistormide ajal nädalast elektrikatkestust, mis sügavkülmiku sisu orgaanilisteks jäätmeteks muundab.
 
yxikmees 18. aprill 2013, kl 20.19
Ka mina otsin naist,kellele meeldiks elu maal ja sooviks perekonda luua.
Viimasele.
Vesi tuleb kraanist.Internet on kiire ja telepilt tuleb elionist kaabliga.
Elektrikatkestuse puhuks on mul avariivariandid.
1.Suurendatava akumahtuvusega UPS-tagab interneti,telekapildi,valvekaamerate jms katkematu töö.
2.2,5kw inverter tagab kraanvee ja laevalgustuse.
3.12kw diiselgeneraator annab voolu kõigeks vajaminevaks.
Külma toa vastu aitab õhksoojuspump.
Leiba-saia jms vib osta kuuks ajaks ette.Mul kunagi käis kord kuus leivaauto kodus ja toppisin oma 600 liitrisesse sügavkülmikusse kastide kaupa leiba-saia.
Muusikakoolid jms on 12km kaugusel Raplas,kool 4km kaugusel Juurus,kus on ka vallavalitsus jms.
Tallinnasse on 45km.
Seega igati sobiv kodupaik pereloomissooviga naisterahvale.
 
udule 18. aprill 2013, kl 20.47
Tule minuga maale, ma vanem mees. Kus praegu elad?
 
udu 18. aprill 2013, kl 20.54
Udu udutab Tallinnas.
 
udule 18. aprill 2013, kl 21.26
Miks Sa maale tahad?
 
udu 18. aprill 2013, kl 21.29
Tahan lehmi lüpsta ja jõulist piima juua.
 
udule 18. aprill 2013, kl 21.32
Lehmi ikka oled lähedalt näinud?
 
udu 1 18. aprill 2013, kl 21.37
Tallinnas kisub eriliselt uduseks:) Ole nüüd nutikas eristama, kes mida udutab:)
Ma olen lehma karjamaalt lauta toonud kunagi. Piima ma ei joo.
Väsinud linnas elamisest.
 
mees maalt 19. aprill 2013, kl 18.27
Maal ei ole puudus ei elektrist, internetist ega muust, pigem on puudus naistest, kes tahavad maal elada.
 
mina 19. aprill 2013, kl 19.00
tahaksin maal elada, aga mu maakodu seisab osa aastast tüjana just mehe puudumise tõttu. Kui mul oleks lahtise pea ja lahtiste kätega 50 kuni 65-aastane mees, siis läheks maale küll!
 
mees maalt 19. aprill 2013, kl 19.32
Sinul puudub mees ja minul puudub naine.
 
:) 19. aprill 2013, kl 19.36
Kohe vastaks, kui oleksid sündinud 20 aastat varem :)
 
mees maalt 19. aprill 2013, kl 19.47
 
naistele 19. aprill 2013, kl 20.36
Mul ka maal maja tühi, ei ole lihtne leida kaaslast kas või suveks.
 
nu 19. aprill 2013, kl 20.40
Aga pane algatuseks oma vanus kirja.
 
mees maalt 19. aprill 2013, kl 20.46
Mul vanust 27a.
 
maiu 20. aprill 2013, kl 14.46
huvituksin sinuga tutvumisest
 
mees maalt 21. aprill 2013, kl 00.36
Maiu-kirjuta mulle meilile:)Kirjutada võivad kõik julgelt.
 
küpsemale kontingendile 21. aprill 2013, kl 10.52
Asukoht Põhja-Lätist pisut põhja pool.
 
selle peale nagu ei tulegi 21. aprill 2013, kl 15.45
et LEIBA-SAIA külmikusse kuuks ajaks toppida - täitsa sõjaolukord =P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!