Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas keegi veel...
 
omg 24. aprill 2013, kl 20.32
täpselt

Mulle tundub, et sa pole üldse veel päris tõsiselt enda sisse vaadanud ja eneseanalüüsiga tegelenud. Paar päeva tagasi kirjutasid nii:

„Valu, mida tundsin siis, on ka praegu sama suur, olen sulgunud oma kesta, elu läheks nagu kaarega minust mööda, praegu elan üks päev korraga. Olen leppinud sellega, et ülejäänud eluks jään üksi...“

Nüüd väidad, et sa ei ela üldse minevikus, ei ole tuim, tundetu, ahastuses ega meeleheitel. Käid ringi ja suhtled meestega vabalt ja põhimure oleks nagu see, et pole veel kohanud järgmist, kellele öelda „ma armastan sind“. Mõtle nt, kust tuleb sinu valu... armastus küll haiget ei tee.
 
täpselt 24. aprill 2013, kl 21.07
Armastus ei tee haiget? Aga kõik need murtud südametega ja petetud naised? Kui keegi, keda sa armastad, otsustab sinu juurest lahkuda, kas see ei tee siis haiget?(praegu ei räägi endast,lihtsalt üldistan), valus on mõelda, et ei näe kunagi enam armastatud inimest. Sa oled minu jutust täiesti valesti aru saanud. See lõik, mille sa välja tõid, käibki minu hingelise seisukorra kohta. Mehe leidmine ei ole põhimure. Kõik ju õpetavadki, et tuleb minevik unustada ja edasi elada, selleks käingi väljas ja suhtlen inimestega. Tahan öelda seda, et selline väliselt tore ja lõbus elu ja suhted ei asenda seda ühte ja ainukest,sellepäras olen leppinud ka üksi jäämisega. Samas ei tähenda ju millegagi leppimine, et see alatiseks nii jääb, lihtsalt ma olen selleks valmis, et ma enam kunagi ei armu. See, et ma südames kedagi armastan, kuigi ta ei ole enam minuga,ei tee mind tuimaks ja tundetuks, ma ei käi ringi nutetud silmadega, ega kurda kõigile kui raske mul on. See tunne on minu südames ja sinna ka jääb, see ei ole teistele näitamiseks ja nagu ütlesin, elan üks päev korraga, ei murra oma pead mehe otsimisega, vaid naudin kõike muud, mis elus on ja uskuge, elus on palju muudki peale meeste.
 
hoiatus meestele 24. aprill 2013, kl 21.17
Ei ole hullemat varianti kui "täpselt" sugused. Nad kasutavad teid ära ja ei midagi enamat, sest nad on ju "kinni mingis vanas suhtes".
 
täpselt 24. aprill 2013, kl 21.27
otse vastupidi, inimene, kes ise haiget on saanud, ei tee teistele nii lihtsalt haiget. Kui keegi minust liiga tõsiselt huvitub, olen alati ausalt ära öelnud, et pole mõtet minu peale aega raisata, pole kedagi ära kasutanud. Aga üheööseksis kasutatakse teineteist vastastikku ju ära või kuidas?
 
hoiatus meestele 24. aprill 2013, kl 21.37
otse vastupidi, inimene, kes ise haiget on saanud, ei tee teistele nii lihtsalt haiget - teeb küll haiget.
Kui keegi minust liiga tõsiselt huvitub, olen alati ausalt ära öelnud, et pole mõtet minu peale aega raisata, pole kedagi ära kasutanud - mees, kes on Sinusse armunud ei võta algselt Sinu sõnu tõsiselt.
Aga üheööseksis kasutatakse teineteist vastastikku ju ära või kuidas - ütle siis kohe, et selle peal oledki väljas.
 
omg 24. aprill 2013, kl 21.42
täpselt

Ei, ma sain sinust aru küll. Kordan ennast aga armastus tõesti ei tee kunagi haiget, ei murra kellegi südant, ei ole kunagi õnnetu. Haiget teevad mingid muud tunded selle juures, armukadedus, enesehaletsus, solvumine, kaotusvalu, misiganes. Selle kohta sulle juba ka siin kirjutati. Võta aega enda sisse vaadata, mis seal toimub. Kui tunned valu, siis ei ole see armastuse pärast, et sellest peaks nüüd "vabanema", vastupidi.
 
täpselt 24. aprill 2013, kl 21.53
millest selline tigedus, nagu võtaksid kõike isiklikult. Kõik inimesed ei ole ühesugused, kui oled ise midagi sellist kogenud, siis ei tasu veel üldistada. Üheööseks võib vahel ka lihtsalt juhtuda, ei pea just selle peal väljas olema. Tead, mehed oskavad kuulata küll, sellepärast ei ole mul suhet, aga on palju häid meestuttavaid, keegi neist ei pea viha,ja kusmaalt sinu jaoks see algselt siis on? Iga naine saab päris alguses aru, kas mees on tõsiselt huvitatud või tahab lihtasalt niiöelda ära moosida ja arvan, et just minu ausus ja otsekohesus on lubanud mul nende meestega häid suhteid hoida.
Tegelikult ei saa ma enam üldse aru, mis inimesed siin delfis kommenteerivad, postituses, kus abielumees otsib armukest, kiidetakse takka, kui väärtustatakse tõelisi tundeid, saad materdada.
 
Pert Vere 25. aprill 2013, kl 09.12
Tegelt kvalifitseerub see kõik siis vaid väiksemat sorti virisemiseks - et sa pole leidnud kedagi nii ruttu, kui lootsid leida.
Tahaks, tahaks, tahaks. No mis siis et tahaks.
Eelnevast tuleb tõepoolest välja, et oled seadnud lati kuskile, kuhu enam vaatamagi ise ei ulatu. Üks ei meeldi ja teine ei sobi. Siis ongi hea endale leida vabandus, et keegi teine südames.
Kooselu on kompromiss. Ka suhe on kompromiss.
 
vastuseks omg´ile 25. aprill 2013, kl 10.54
:-)
Nagu juuresolevalt pildilt ehk Täpse kirjutistest näha on, siis toimub kõik ikka kenasti omas tempos ja siis kui just vaja on. Hea oli lugeda su vastuseid.

Täpselt:
Alustuseks võid proovida lihtsalt siin ja täna ja praegu olemist. Mitte minevikus eelmise suhte ega tulevikus järgmise suhte juures olemist. Kõike head sulle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!