Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuis siis tutvuda
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 15.56
...kui soov tõsine ja aeg paneb omad piirid
 
mees talvine 24. aprill 2013, kl 15.59
...tuleb järgmist rongi oodata
 
millist soovid 24. aprill 2013, kl 16.01
Milline on õige mees? Instinktid võivad vedada eksiteele, kehakeemia hukatusse. Küsida teistelt, kogenumatelt? Küsisin.
Üks sõbranna arvas, et see pole mees, kellel pole autot ja kes ei oska juhtida. Teine ütles, et mees, kes restoranis koonerdamata välja ei tee ja mantlits selga ei aita, ei vääri teist kohtumist. Kolmas ütles, et tema alla doktorikraadi ei vaata kedagi. Mees peab tark olema. Neljas ütles, et mees peab olema vähemalt 180 cm pikk, lihaseline ja sale. Ema teadis kinnitada, et mees peab lastega oskama hästi läbi saada ja parem, kui ta oleks koerapidaja. Tädi veenis mind, et pruunide silmadega mehed on kõik salajoodikud. Vanaema põrutas, et kui mehel on kaks vasakut kätt ja ta ei mõista naelagi seina lüüa, siis ei ole tast ju midagi kasu. Vanaisa arvas, et mis mees see on, kes pitsi sülitab. Kolleeg kinnitas, et kui mees ei oska komplimente ja väikesi kingitusi teha, siis ei tunne naine ennast tema kõrval naisena.
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 16.07
mees, rongid sõidavad aastaringi...
naine, kõik on õige...unistuseks on pikk, humoorikas, tark ja osav... ongi kõik
 
ivo 24. aprill 2013, kl 16.08
küsi tema käest.Naera end koomasse.Ausalt.
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 16.12
ivo, tundub et räägime mööda
 
ei 24. aprill 2013, kl 16.15
ole vaja tutvuda,ta tuleb ise sinu juurde.
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 16.17
ja kui küsida tohib, millal?
 
mees talvine 24. aprill 2013, kl 16.19
Rongid ei sõida kui raudtee on üles võetud. pikk, humoorikas, tark ja osav - juba möödas.
 
neid 24. aprill 2013, kl 16.24
on veel,otsi üles.Asendamatuid ei ole olemas.Kevadel.
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 16.36
mees, kas mees jääb lühemaks, vaimuvaesemaks, rumalamaks...peaks just vastupidi kulgema...
 
suvepiiga 24. aprill 2013, kl 16.55
Vananedes jäävad kõik inimesed lühemaks. Vaimust saavad rikkamaks, aga õpivad oma teadmisi endale hoidma. Rumalamaks ei muutu ka keegi, aga elu teeb selgeks, et oma tarkus tuleb endale hoida.
Aeg ei pane mingeid piire, sinu enda aju ehitab müüri. Ja rongid muudkui sõidavad, nad peatuvad jaamades- oled sa platvormil ootamas?
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 16.59
selles asi ongi. et mul ple aega rongijaamas passida, pean panustama juhusele
 
vedurijuht 24. aprill 2013, kl 17.05
juhusele, et ma ikka pidurile vajutan.
 
juhus 24. aprill 2013, kl 17.05
juhuslik juhus juhtus juhuslikus juhusuhtes
 
oskusteave 24. aprill 2013, kl 17.07
10nippi, kuidas saada salapäraseks tüdrukuks, keda kõik jumaldavad;D
vaata paremale
 
suvepiiga 24. aprill 2013, kl 17.09
viimasele- hea tabamine :D
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 17.11
tere talv
 
jaska 24. aprill 2013, kl 17.30
Давай поиграем в любовь
 
soovitus tutvujatele meestele 24. aprill 2013, kl 17.49
soovitan teil siinsetest naistest eemale hoida. neid polegi siin palju. on mõned aheltutvujad, kel iga tunni tagant uus alias ja uus mailiadre.
õiged naised säravad reaalis.
 
naine kevadine 24. aprill 2013, kl 18.06
soovitaja vist päev päeva järel siin, tõesti proovisin tutvuda
 
Irma 24. aprill 2013, kl 18.21
vbl võtaksid mingi sellise lisatöö, kus oleks palju uute inimestega suhtlemist. Nt telefonimüük või paned kuulutuse üles, et aitad üksikul mehel majapidamist korras hoida. Võimalusi ikka leiab, edu ))
 
Irmakesele 24. aprill 2013, kl 18.25
Irma-Irmake, aita üksikul majapidamine korras hoida.
 
irma 24. aprill 2013, kl 18.43
tegelikult tutvust otsis ju kevadine naine, aga abiks ma võiks olla koduabilise leidmisel näiteks )))
 
tutvume 24. aprill 2013, kl 18.50
Ja sina oled siis talvine naine, et ise endal ei sobi siin tutvuda arvad, et dates on paremaid mehi saada. Või pakud teenust, abiliseteenust?
 
Irma 24. aprill 2013, kl 18.57
ei ma olen suvine, teenuseid ei paku. Annan niisama head nõu, kui küsitakse. Seda, missuguseid mehi dates on, ma ei tea, pole vaadanud.
 
;) 24. aprill 2013, kl 19.03
Eks ikka piilud, kui kihk peale tuleb. Või kui just see linnapreili pole, kel kolm kassi ja üksindus vilistab hinges.
 
arvamus 24. aprill 2013, kl 19.06
vaata mina ei saa nendest "sissesõitjatest" aru, kes tulevad kellegi teemasse ja kukuvad oma kahekõnet pidama või hoopis isekeskis dialoogi.
 
sedasi 24. aprill 2013, kl 19.14
Naine kevadine jätkab teemat lihtsalt oma nimega edasi, enne oli kevadine, siis vahepeal veidi suvine, kes teenust ei paku ja nii see tutvus veereb mööda rööpaid, ehk leiabki ja veedab imeilusa kevad-suve kena mehega, keda paljud naised tahaksid ja teised jäävad ilma.
 
Irma 24. aprill 2013, kl 19.16
to arvamus
Sinu kommentaar pole ju ka kevadise naise teemasse, aga jh vaatan, kas kuskil mujal veel saab nõu anda)))))))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!