Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
............. 08. august 2013, kl 20.50
igatahes mõjub ingli targutamine väsitavalt, et ainult tema teab, kuidas asjad õieti on. kõikides teemades veel on tal midagi öelda. õnneks on siin ka inimesi, kes kirjutavad ainult siis, kui neil midagi öelda on. minu kallale pole mõtet nüüd hüpata sest rohkem ma siia tükil ajal ei satu kui üldse.
 
sosin 08. august 2013, kl 21.49
Mis nüüd lahti?
kas peab siis karjuma nii kõva häälega ja igas teemas sama joru :D?

Tegelikult, las räuskab, hakkab kergem. Hea oleks, kui nutaks ka .... me/ulatab taskurätiku ja padja, et pehmem oleks nutta :)

Aga ma ise loodan, et kass ei pahanda, et me siin rihmad lõdvaks laseme. Tema teemas on selline lahe ja vaba hingamine ;)

Ingel, mulle sinu teemaarendused meeldivad: keep going :)
 
tiibadega kurat 08. august 2013, kl 22.30
Kass andis lahkelt loa eelmisel lehel :)
 
Ingel, endine Ingel 08. august 2013, kl 22.39
Ega ingel seda üksi saa teha - ta ikka peegeldab miskit... ja egas need peeglid kah nüüd nii sirged ole - mõni päris kõver selline...
Aga inglil hetked puhkust täis ja vanajumal jättis ka leiliruumiukse valla... nüüd kõik higistavad... ja eriti ohtlik saab olema surelikel nende organite talitluste tegevus, kus vee osakaal eriti suur...Kellel väiksem aju, sel hakkab see ka kiiremini keema... Ja siis oitke piip-jap-rillid... sealt tuleb jumalteapmita... (tegelt pole vanajumala halli aimugi, mis seaslt ulema hakkab, aga ta ka uudishimulik vahel, vahi vanameest!)

Kuna kass ei viitsi isegi hiiri enam püüda, siis tema teemas saavad peremehetseda võõrad:" Siis kui kassid suvitasid, hiired naeru pugistasid, korraldasid trilli-tralli..."
 
inglile 08. august 2013, kl 22.43
pinguta pinguta veel, saad tagumikust peeru ka kätte
 
tiibadega kurat 08. august 2013, kl 22.47
Eks nii mõndagi siin elus taandub peegeldustele...kõverusteta peeglitel polegi võlu, mis sest siledast pinnast vahtida, kus ühtegi konarlust pinnal ei ole...jäämägedel on peale tippude teisi osigi.

Ei pea, ausalt, ei pea kõigest siin ilmas aru saama...samas on piisavalt ruumi kõigile ;)

Kass on ilmselt kõhu täis söönud ja näeb õiglast und hallidest vesihiirtest...
 
provakaator 08. august 2013, kl 22.49
Ingel, hea laps, palun räägi nüüd ära, millega sa tädi välja vihastasid?
Millest sa ta ilma jätsid?

see vaenamine näib olevat juba väga isiklik ;)... Tvaliselt vaenavad naised niimoodi oma rivaali, aga kuna ingel ammu enam maiste meeste järgi himutse, siis peab asi olema muus.
Räägi nüüd kõik kenasti välja, kuna see juba meie kõigi silme alla tiritud on!


p.s mitte et ma mingi ässitaja oleks, aga verd tahaks küll näha ...
 
tiibadega kurat 08. august 2013, kl 22.59
Lihtsaimast lihtne on tavaliselt tõde. Tädi, kes püüdleb päevade kaupa leidmaks kedagi, ei suuda vaadata kuidas inglile tehakse pakkumisi küsimata...
 
to kurat 08. august 2013, kl 23.05
enne arvasin veel, mis ma arvasin, aga viimase avaldusega tõmbasid endale küll vee peale. sinu vanuses peaks juba selline lapsik mõtteviis taanduma.
ma söön oma papagoi söögi ära, kui ingel on laps. haa-haa-haa!
 
tiibadega kurat 08. august 2013, kl 23.11
Aga, head isu, söö mida soovid...kena, et jagad oma menüüd...
 
Ingel, endine Ingel 08. august 2013, kl 23.19
Nii siin siis loetelu, mis tegin, kuid miks ta selle kõige peale ikka nii õudselt ärritus? :
kirjutasin ta puhastele linadele, mis tänaval kuivasid - "lits", ta kuivkäimlasse viskasin paki pärmi, külmkappi lisasin ta munaresti 3 keedumuna, padjaalla panin kuivanud ohaka, nisujahu segasin kipsiga (teate kui huvitavaid pannkooke ta oskab teha!sellised igavesed tulid välja), uksesilma määrisin seestpoolt saapaviksiga, tellisin talle EMT-i ärastuse igapäevaselt kell 03.14 , kõik riided ta riidekapis vahetasin 2 numbrit väiksemate vastu, esikusse jätsin ainult vasaku jala kingad, igale preservatiivile sidusin sõlmed sisse....
Ega siis sellest nii marru ka minema ei pea...
 
Ingel, endine Ingel 08. august 2013, kl 23.21
ah jaa, ja selle papakoi ristasin konnaga - siis saab hüpata ka.
 
mnjaaa 08. august 2013, kl 23.24
Tase! Su enda meelest on see vaimukas?
 
tiibadega kurat 08. august 2013, kl 23.26
Ah, eks ta paras jama ole, kui tahaks ja ei saa...on siis nüüd tiibadega konn või krooksuv papagoi... ja on neid üks või mitu ja on ta/nad emased või isased...
 
sosin 08. august 2013, kl 23.27
Ingel, endine Ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii siin siis loetelu, mis tegin, kuid miks ta sel
> le kõige peale ikka nii õudselt ärritus? :[...] kõik riided ta riideka
> pis vahetasin 2 numbrit väiksemate vastu,[...]

Ainuüksi selle ühe vimkaga talumisega on tädi väärt ühte luuletust kurva ja väsinud hinge turgutamiseks :)

See siis kurjale tädile meie ühelt kurvalt luuletajalt... tema hing ka nuttis ..., kuid ometigi ta uskus, et täht süttib ka väsinute üle :)

[...]Kui tume veel kauaks ka sinu maa
ja raske su koorem kanda,
kui enam ei jõuaks, ei jõuakski ka
sa soovide siniranda.


Täht süttib ehk taevas su üle veel...
jne[...]
autor: Juhan Liiv
 
Ingel, endine Ingel 08. august 2013, kl 23.33
pesakond õnnestus.
Osad papakoid said omaniku nägu - krooksuvad ja pidevalt sulil.
Osad konnad jälle said papakoide nägu, aga naeratada ei oska - selline lai irve koguaeg näos. ja kuigi pidid sündima 2-4 jagaga, siad osad endale terve komplekti - 6 jalga nagu Tshernoboli konnadel ja sulestiku takkatraavi...
Aga kus laulavad - nagu noored pavarotid... ainuke häda, et ajumaht vähenes kui jalgu juurde tuli - kuskilt vajas ju materjal ka tulemist...
 
haa-haa 08. august 2013, kl 23.36
10 punkti sosinale, siis 5-st võimaliklust... ple kaua aega enam nii naernud...
Ja muuseas tädile tuleb ka teada anda, et täna on rahvusvahelne naiste orgasmide päev...
 
ei saa pihta 09. august 2013, kl 01.10
kes too tädi veel on?
 
That fat cat 09. august 2013, kl 08.18
Maailm koos inimestega loodi kuue päevaga, seitsmendal päeval anti see tellijale üle ja kuna 14 päeva jooksul mingeid pretensioone ei esitatud, tulebki leppida sellega, mis olemas on..igast rahvast siin liigub, opakaid ja tarku, teravmeelseid ja igavaid, vallalisi ja suhtes, mehi ja naisi, rikkaid ja vaeseid..kõik jahivad kõiki, kõik tahavad kedagi, olgem siis nii nagu olla lastakse, kui õnnestub kedagi oma maailma tõmmata, on hästi, kui aga teid ennast kuhugi teise Galaktikasse tõmmata tahetakse, hoidke skafander käepärast ja säilitage rahu..
ja kaklema siin teemas ei hakka, ropendama ka mitte, austagem teiste aliaste õigust vabale eneseväljendusele, muuhulgas säilitades lugupidava ja austava suhtumise..ega mulle ka paljud inimesed ei meeldi, selge see, nii nagu minagi teistele, lihtsalt lepime sellega, et iga inimene on nagu lilleõis suurel suurel aasal, kes on rukkilill, kes võilill, kes aga lihtsalt karuohakas või malts, eraldi võetult meeldiv/ebameeldiv, aga eemalt vaadates moodustavad kõik koos silmipimestavalt imeilusa värvivaiba..

* vesihiired on nunnud......
 
Ingel, endine Ingel 09. august 2013, kl 08.48
Ja puudust neist ei tule - paljunevad iga 3 nädala tagant ja 1 kuuselt juba suguvõimelised ...
Lausa fantsatiline.
 
That fat cat 09. august 2013, kl 10.14
peaasi, et neid oleks palju..
 
Ingel, endine Ingel 09. august 2013, kl 10.55
Tehke sugu ja saagu teid palju..

Aga usu, Kõutsike, sellesk et hiirtega järglasi teha, ei tohi sa neid ÄRA süüa!
Ja olles teadlik bioloogilistest eripäradest erinevate liikide füsioloogiast lähtudes, ma tahaks lausa näha seda protsessi (puhtast sportlikust huvist, teaduslikel eesmärkidel, mitte konkreetses teemas huvist porri vaadata..)... mis sest, et neid peaks sul palju olema... see ei määra miskit...
vabandage, kaunishinged,keda sisu häirib... aga lihtsalt tekkis küsimus selle kõutsi armuteema kohta, õigustatud huvi.
 
............. 09. august 2013, kl 11.12
igatahes mõjub ingli targutamine väsitavalt, et ainult tema teab, kuidas asjad õieti on. kõikides teemades veel on tal midagi öelda. õnneks on siin ka inimesi, kes kirjutavad ainult siis, kui neil midagi öelda on. minu kallale pole mõtet nüüd hüpata sest rohkem ma siia tükil ajal ei satu kui üldse.
 
Muuseas 09. august 2013, kl 11.21
Opakad ja targad, teravmeelsed ja igavad on teised inimesed ainult meie endi vaatevinklist ja hetkelisest olukorrast lähtuvalt, sest see kõikon vähem või rohkem sildistamine. Ja seda me teeme kõik, eranditult.
Mõnes seisus pakub targale opakaks olemine lihtsalt mängulõbu, et......kasvõi selleks, et näha vastasmängijat sellest nurgast, mis muidu varju jääb...
 
Ingel, endine Ingel 09. august 2013, kl 11.24
Õige ta on.
 
sosin 09. august 2013, kl 11.40
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Vauuuuuu kõutsike :)

Ja sa räägid, et sul pole hinge.... no siin oli küll vägagi hingega mõtteavaldus :)

Kuna pole siin kaua olnud ja tunnistan oma suurt laiskust otsinguga vanu poste läbi kammida, siis ma võtan endale jultumuse uudishimutseda. Kõutsike, kulla pai, räägid ehk ka uustulnukatele, kuidas sul see hing siis minema kõndis ehk oma õnnetu loo...
Siin vanemad olijad on vaid vihjanud, et lugege vanemaid poste, aga ausõna, pole nii palju aega ja viitsimist :(
 
sosin 09. august 2013, kl 11.56
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Halli vesihiirt, suurte silmade ja hobusepatsi põi
> mitud juustega,

Oi kui kahju, et ma vesihiir pole ... hommikuses udus üle vee joosta ei oska...
vesihiir on selline malbe ja hell :)

ma rohkem selline käre kädistav harakas ...
 
Jeesuke 09. august 2013, kl 12.00
Ma kõnnin veepeal, sõidan kaa!
Seda siis talvel....
pole miskit võimatut siin maapeal, anna ainult õige vaatenurk ja seletus...
 
tiibadega kurat 09. august 2013, kl 12.12
Sosin, olgem tänulikud, et lubatakse siin olla ja laskem igalühel uskuda just seda, mida ta tahab...kas siis hingetusse või lennuvõimesse.
Ei ole minagi viitsinud lapata vanu poste ja ei hakkagi viitsima. On sel tähtsust, mis oli enne või veel varem? Olgem siin ja nautigem hetke hingetu nurruja teemas.

No eks meil kõigil ole omad targemad ja...veel targemad tahud ja vaatekohad. Võib silte panna, suisa plakateid, lausuda hommikust õhtuni mantraid või lihtsalt olla ja lasta kaasa kiskuda õhuvoolust...

*vesihiirte saladus jäägu nende ja That fat cat`i vahele, olgem viisakad ja sikutagem ninad uksepraost ja silmad lukuaukudest ära...
 
That fat cat 09. august 2013, kl 12.18
vaatasin jah, et postitusi ca 10 kuu jagu kogunenud (uskumatu, kui kiiresti aeg lendab..), vbl annan varsti välja kogumiku "Parimatest parimad" vms..aga mis hinge puutub, lännu..selline õhuline ja siidjalt kerge, muru peale ta laiali laotasin ühe suurte silmade, võluva naeratuse ja armsate põselohukestega tütarlapse ette..üles ta selle korjas ja alles siis maski eest võttis,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!