Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Konjak ja jäätis
 
Tom 05. september 2013, kl 12.04
Keegi siin kuskil unistas, et võiks konjakit ja jäätist hääs seltskonnas nautida. Kuna mõlemad tooted on kindlasti mu lemmikud, siis ma mõtlesin, et ega enne sest nautlemisest asja saa, kui ise ette ei võta.

Lähipäävil mul selleks aega ei ole, aga omi kalendreid sirvides jäi silma selline pääv, nagu kolmapääv, 11. september. Siis võiks küll kamba kokku ajada ja mõnes sobivas Tallinna (vanalinna) kohvikus natuke maiustada ja hääs seltskonnas suhelda. Koha (mitte kala) jätan esialgu lahti, sest pole viitsinud uuringuid teha, kus see parim jäätis just parasjagu on. Aga kehvaga ei tahaks ju leppida. Otse loomulikult on siis kõik kaslased ja vesiiirelised kah oodatud :)
 
ooo 05. september 2013, kl 12.10
mõnus!!!!
10 punkti Tommile.
Et siis vanalinnas ja 11.september ja mis kell õhtul, sest kell õhtu on väga lai mõiste..
Aga kus?
Ja tundub, et ingli lubadus(rahu ta põrmule) ilmataadiga leping teha peab - norrakad lubavad järgmisel nädalal veel kuiva ilma.

Tegudele vennad!
 
Sirts 05. september 2013, kl 12.47
Ton kas teed konjakil ja brändil vahet?
 
sosin 05. september 2013, kl 13.13
Tom Kirjutas:
--------------ikka selleks, et need vaesed kassid-iired
> saaks kokku ja naudiks üksteise seltsis hääd-parem
> at.

Ma olen kogu aeg rääkind, et Tom on suure südamega lahke mees :)
jalad tulitavadki täna sellest kassi-iire mängust..
 
märkus Tomile:) 05. september 2013, kl 13.44
Tom- Tom...juba jälle reklaamid siin magusasöömist, aga ise sulle ju paksud ei meeldi. Ja ärge unustage, et alkohol on väga kalorirohke toode. Tuletan meelde, kõik head asjad siin maailmas on kas amoraalsed, seadusevastased või paksukstegevad :)
 
Tom 05. september 2013, kl 14.05
aga ma tuletan jälle meelde, et paksuks teevad vaid ebatervislikud eluviisid, mitte jäätis ja konjak.
Sirts, sildi järgi küll aga mitte alati maitse järgi, sest korralik prändi võib maitselt mõnele keskpärasele konjakile ää teha küll. aga kaslaste auks võiks ühe tilga meukowi võtta küll (kusjuures see ei ole mu lemmik)
 
Tom 05. september 2013, kl 14.33
aa, ja veel. kuna mu enda lemmik jäätis on see suur eriti rammus, siis ma pole jäätist spetsiaalselt kuskil söömas käinud, seega on ettepanekud teretulnud, kus võiks siis kolmapääva õhtupoolikul kokku saada.
 
Martha 05. september 2013, kl 14.41
Ma saan tulla peale kümmet õhtul või siis kuni seitmeni :P. A enne seitset jooma ei saa hakata, peale kümmet aga küll.
 
Tom 05. september 2013, kl 14.55
no pole see kümme ka vast veel lootusetult ilja. aga kohta võiksid ikka soovitada.
 
Martha 05. september 2013, kl 15.07
Scotland Yard Mere pst-l
 
To Martha 05. september 2013, kl 15.13
See nüüd küll miski hubane koht ei ole. Ikka Chicago ja sellised kohad
 
Martha 05. september 2013, kl 15.18
Ongi hea, kui jõhker ümbrus hoiab meeled ergud. Muidu võib olla oht amüseerima ja romantilist vahtu välja ajama :D. Nojah, aga kes soovib hubasust, siis keegi ei keela kodust tutikestega patju kaasa võtta ja paluda ettekandjal haisuküünlaid lauda tuua. Hubases ümbruses on oht magama jääda ja kui liiga hämar ei näe kaaslase sihverplaati lugeda.
 
That fat cat 05. september 2013, kl 15.36
Tallinn, jälle Tallinn....:( oleks siis vähemalt Matsalu looduskaitseala või Lepassaare kultuurimaja..ei,
 
jha 05. september 2013, kl 15.39
Teeme nüüd nii, et seda haisu ei levita - see hingemattev.
Aga olete te proovinud Mustas Puudlis, vanalinnas, sinihallitusjuustuga jäätist? Ja seal tagaruumikas madalad isted ja lauad... võtame sellist ruumi, kus kõik ära mahuvad...
 
Virvatuluke 05. september 2013, kl 15.44
Sa kassike võid sinna Lepassaarele või Kaansoole kultuurimajja minna, võta artvuti kaasa, siis saad seal üksinduses ja skaibis mingitki hõngu sellest jäätisest ja konjakist.

Ja konjak pärit VAID seal Cognaci-nimelisest maakonnast, see analoogne selle šampanja nimetamisega, kogu ülejäänud maailma toodang on brändi. Ja mitttttte üldse halb.

Tulen.aga kuhu?
 
Marha 05. september 2013, kl 15.44
See Puudel on nii pop koht noorsoo hulgas, et sinna peaks kindlasti laua broneerima. Ei ole seal isegi argipäeval vaba tooliserva
 
Jha 05. september 2013, kl 15.45
see selline kiikusga koht. aga kas ruumipuudus ka kesknädalal?
 
Tom 05. september 2013, kl 17.38
vaatasin, et sest puudlist palju infi pole. pääle selle, et saab allitand juustuga jäätsit. no kui muud paremat pakkumist ei tule, siis võib ka sääl kokku saada- tripadvisor pold ka just kõige ullemate arvustustega seda kohta kostitand. aga pühapäävaks peaks selle koha ka kokku leppima, et kõutsil oleks aega teed uurida ja omi vesiiiri otsima tulla.
 
kontv66ras 05. september 2013, kl 17.39
eile läbi õhtu puudlis küll vabade kohtade puudust polnud, umbes pooled kohad olid tühjad ja ülejäänud pool rahvast olid teenindajad (neid on seal palju :)
 
osama 05. september 2013, kl 17.50
11 september-ground zero
 
nujah 05. september 2013, kl 18.03
Kaslased ja hiirelised, need vesised on oodatud...aga tiivulised?
 
enne kasutamist loksutada 05. september 2013, kl 18.09
Milleks oodata, sööme juba täna, ilus naine.
 
sosin 05. september 2013, kl 18.18
Nende tiivuliste pärast üldse seda konjakit ja jäätist me limpsima tahame minna...
vesised hiired võivad ka liituda, ikka tore kui rahvast palju ja mitmekesist, aga tiivuliste kohalolek rangelt kohustuslik, sunniviisiline :p
OK! rõõmuga oodatud :), tglt ei väänata käsi ...
 
hääl nurgast 06. september 2013, kl 00.08
Plombiiri ja aisti orgia öö läbi, paljas mõte ajab iiveldama - kaua sa ikka seda lakkuda jaksad. Mingi programmi peaksite ikka ka välja mõtlema.
 
Tom 06. september 2013, kl 09.43
no ei pea siis vaid jäätise ja konjakiga piirduma, eks igas söögikohas ole see valik natuke suurem.
 
siil põõsas 06. september 2013, kl 10.25
kutsuge võsapetse seda üritust jäädvustama, sest terve eesti soovib seda veidrat üritust vaadata.
 
vaal Kroku 06. september 2013, kl 12.50
siilike, miks see üritus veidram on, kui mis tahes sõpruskonna kokkutulek ja koosviibimine?
See, et võhivõõrad julgevad kokku saada? Kui avatus ja kompleksivabadus on veidrus, siis olen meeleldi veidrik :)
 
Tom 06. september 2013, kl 13.09
ma avastasin, et pikal tänaval on selline koht nagu Bollywood ja seal on keldris, peegelpeldikute kõrval, selline omaette suurema lauaga ruum, kus võiks täiesti vabalt ka natuke suurem seltskond, kui 2 inimest kokku saada. kusjuures need peegelpeldikud on ka vaatamist väärt, kui ikka tuhanded Tomid kaovad lõputusse kaugusesse, siis võtab ikka kõhedaks küll :D
 
ooo 06. september 2013, kl 13.32
Nii, asi hakkab minema- Aga teeks palun ühe vahekokkuvõtte - et mis ja kus.

Mis olemas

11.september, Tallinn, kell 20.00
Koht: Must Puudel, Bollyvuud, Scotland Yard.
mittevajalikud mahakriipsutada.

Et siis hakkame otsustama?!!!
tegudele vennad.
 
Laiming 06. september 2013, kl 22.16
Tulen ikka jäätist sööma ja konjaablit jooma, aga kuhu?
Olen siis 11.09, kell 20.00 Talinas, aga kus?

Saan aru, et Tom rõhub peldikutele - tea nüüd, kas tal endal mure selline või hoolitseb selle oksendaja pärast (siin pidevalt ajab ühte kõik oksele. Kuule! väike käik apteeki ja üks rasedustest võib su probleemidele mingigi selguse tuua... ja siis vaatad edasi, mis teed ja kuis otsustad... aga senikaua hoia jah jäätisest ja konjakist eemale - meist ka! või vähemalt sinna peldikute manu siis).

Ka Musi on koht vanalinnas Niguliste ja pegasuse kõrval, Väikese-Jala ees nagu..
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!