Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida naist,luua peret ja saada lapsi.Kas tõesti palju soovitud?
 
Ardi 08. mai 2010, kl 21.32
Sooviks tutvuda kuni 31 aastase mittetüseda ja mittesuitsetava naisterahvaga pereloomise eesmärgil.
Ise olen mees parimais aastais,kes kahjuks paraku ei joo ega ei suitseta.
 
dz 08. mai 2010, kl 21.47
on küll palju soovitud, kui sa oled teada, kui mingi naistefoorumites jõlkuv kohtlane, kellel juba mitu last küla peal laiali. mis sa arvad, et mittejoomine ja suitsetamine teeb sust kohe mingi supermehe või?
 
N40 08. mai 2010, kl 22.04
Ma ka ei joo, ega suitseta, olen heas vormis ja suurepärase tervis juures, olemas paar väga andekat ja tervet lastki. Võin neid veel siia ilmale tuua, kahjuks aga ei sobi ma Su vanusepiiri. Mis sest, et ma välimuselt võin isgi Sulle meeldida ja kütkestav olla. Soovitan olla oma vanusepiiridega suht ettevaatlik. Armastus vahel ei küsi vanust.
 
Ardi 08. mai 2010, kl 22.34
Kui keegi arvab teisiti,kui 2 viimast postitajat,siis võiks mulle kirjutada.
 
ei arva teisiti 08. mai 2010, kl 23.25
tead laste saamine on üks asi, aga üles kasvatamine on midagi muud. Selleks peab ikka väga hästi kindlustatud olema, et midagi sellist praegu ette võtta. Iga lapse kohta vähemalt mill peab olemas olema või tulemas.
Lapsetahtjatega ma ei arenda isegi juhusuhteid.
 
N 08. mai 2010, kl 23.33
Ohh jahh...olen naine kahekümnendates aga hirmuga loen neid teemasid siin, tundub et kui 30 naisel kukub, siis lähevad naised kohe mahakandmisele... welcome to Estonia! Mujal maailmas austavad mehed naist rohkem!
 
viimasele 09. mai 2010, kl 06.27
Miks sa neid hirmuga loed? Või sinu arust on normaalne kui näiteks mees on 25 ja paneb tutvumis piiriks 45 või?
 
30m tutvub 30n-ga 09. mai 2010, kl 09.47
Enne 30 ei taha naised mehi, pärast 30 ei taha mehed naisi.
Ainuke hetk tutvumiseks ongi täpselt 30-ndal sünnipäeval ehk täna on esimene ja ühtlasi ka viimane päev.
 
To 30m tutvub.... 09. mai 2010, kl 13.18
treid tite valmis ja saadad p..sse? Selleks pole küll vaja tutvuma hakata.
Hea, et meil ikka abordid veel lubatud on. See on ikka tõesti õudne kui jääd rasedaks ja siis lõpuks oled üksi kõige selle s.ta sees ja nii järgmised 20 aastat. Kui elatist nõudma hakkad siis öeldakse, et sul ju rahakott jalge vahel.
Emade elu on ikka üle mõistuse raskeks tehtud siin riigis. Tööturuamet võib sisnd stripparina tööle saata ja kui keeldud võtab toetuse ka ära.
 
küsimus 09. mai 2010, kl 13.49
Kuidas sa Ardi võid küll nii madalale laskuda, et sa siin telfimuttidega jamad?
 
telfimutt 09. mai 2010, kl 14.17
no kui kusagilt mujalt ei lea, ju see siin siis viimane võimalus.

uppuja haarab õlekõrrestki!
 
t 09. mai 2010, kl 14.19
...ei leia
 
Ardi 09. mai 2010, kl 14.27
Ei ole mina ühtki naist maha jätnud.Alati on mind jäetud.Mis mina sinna parata saan,et minuga koosolles muutuvad naised teiste meeste jaoks eriliseks ihaldusobjektiks,et ilmtingimata on vaja ära moosida.Nii läks üks külajoodikuga ja armus teine kinnipeetavasse(kirja teel).See justnagu meestevastane vandenõu minu vastu.
 
tra kyll 09. mai 2010, kl 14.49
mingist austust teil ei ole siin, tuled oma loomomase hea tujuga naistekasse ja loodad leida midagi ilusat eest või kellegi heatahtlikku tögamiskti, aga kohtad aind juhtmetelseisvate-idiootidega

igasugused ardid võiks aru juba saada küll, et siit leiab mingit korraksvaid suhet tõesti ja neile naistele ei maksaks ilastada enne pikalt sellest nagu oleks sinu senitäitmatu unistus peret luua

oleks see kõik nii nagu sa kirjutad, et jube usin vend oled kodus ja muudkui ehitad ja möllad garaazis või kodumaja kallal ja unistad sinna vahepeale suurest perest ja ausast naisest, oleks sind ammugi juba nopitud kohalike tuttide poolt või oleks see protsess susisemas mingis faasis, aga kui kuna lõugad siin et jube vaba oled, ja naised hoopis süüdi su mahajätmises, siis miski selles jutus nagu ei klapi

usu mind inimesed pole nii lollid nagu nad siin paistavad pealtnäha ehk, aga siuke varjamatu kõigi teiste lollikspidamine võib ikka solvata küll
 
imestaja 09. mai 2010, kl 15.08
oh sa vaene ardkene, viu-viu, kõik naised ja mehed teevad sulle liiga. No ma ei või.. Ja sellise halinaga tahad veel asjalikku naist leida?? Lõpeta ära oma hädapätaka hoiak ja hakka meheks, leiad ehk naise kah. Vot nii.
 
tips 09. mai 2010, kl 16.46
ardi on ise pikalt üle 40, aga vot omavanused naised ei kõlba.
 
maria 09. mai 2010, kl 20.03
aitab sellest tsirkusest juba,kuni su absurdsed nõuded ei muutu ei leia sa naist ka,ja eelkõige pead muutuma ise
 
Ardi 09. mai 2010, kl 21.49
Mu nõuded ei ole absurdsed,vaid igati põhjendatud.
 
ehhe 09. mai 2010, kl 22.17
Teada tuntud perekoolihala mees ka siia jõudnud.
 
viimasele 09. mai 2010, kl 22.23
siia jõudnud??? ta elab siin juba ammu, muide. Järelikult kahepaikne
 
Ardi 09. mai 2010, kl 22.54
No eks tuleb ju naist otsida seal kus naised liiguvad.Meestefoorumitest pole ju mõtet elukaaslaseotsimisega tegeleda,sest olen hetero.
 
M 10. mai 2010, kl 00.42
On ikka naisi siin :)
Naised kelle jaoks lapse saamine on si*a sisse astumine :)
Sellist moori ei tahaks peale makstes ka endale :D
 
mumm 10. mai 2010, kl 13.30
Sa,Ardi, tundud tõesti olema nagu mingi kohtlane,kes naist ei saa kuidagi ja oskad ainult siin naistefoorumis töllerdada.Üx arukas mees teeb päeval hoopis tööd .Ega need naised sind muidu maha jäta ...ju sul mingi kiiks ikke külges on.Aga proovi ehk mõni tuleb neid lapsi treima raha eest..noh mõni selline ,kel ka mingi kiiks külges.
 
Irja 10. mai 2010, kl 13.54
SUL JU JUBA ON 5 LAST !!!! mitme erineva naisega... mida fakki sa veel paljuneda tahad!!!
 
aino 10. mai 2010, kl 15.02
kas seda seksivärki ka saama hakkaks?
 
Ardi 10. mai 2010, kl 23.52
Seksivärki saaksid ka 3 korda päevas kui väga tahad.Aga vähemalt 3-4 korda nädalas,kui igapäev ei soovi.
 
to irja 11. mai 2010, kl 01.06
to irja!
sel mehel on hoopis 7+ last mööda ilma laiali!

Ja võtku mõistus pähe, ning hakkaku semmima omavanuse+/- 5 a naisega, loogu pere ja olgu rahul. Pole need naised ühti selles eas kliimaksis. Seda see vanatoi ei tea, et on olemas vastavad ravimid, et see elu naisena kestaks veel ja veel.

Ja veel - võtku teadmiseks, et mul tuttav piiga, kellele arst pani juba 31 aastaselt välja diagnoosi - menopaus. Aga vaat - elab teine lõbusast suguelu, ise väidab, et pole iial nii hea seks olnud kui nüüd :)
 
plont keenjus 11. mai 2010, kl 01.46
aga mina tahan seksi 7 korda ööpäevas ja niiviisi 7 päeval nädalas!
Kas saad hakkama? Kahtlen selles, sest sulgi aastad lännud ja vanus kukil...
 
Ardi 11. mai 2010, kl 06.31
Plont keenjusele.Kui nii,siis seda pead sa ka saama,ei ole probleemi.
 
170/55 sobiv naine 11. mai 2010, kl 13.24
Dziis.. Yksikmees/tõutäkk ja kesiganesveel ikka veel otsib naist.kas sa aru ei saa et kõik juba teavad sind ja naist sa kyll kuskilt ei leia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!