Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ma ei taha eana elada kuna hinges jube valu
 
noormees 06. märts 2014, kl 19.42
tere teile rahvas.TEAD seda ,et ei peaks oma murega siia pöörduma ,aga mul on vaja kellegiga rääkida .asi on selles olin ühe naisega pikka aega koos aga kuna tema eks mees seadis talle tingimused siis see naine lihtsalt saatis mind pikalt kuigi ma siiamaani hoolin temast.olen tema jaoks kõik teinud hoolinud nii temast kui tema lapsest ja ostnud nii mõlemile asju kuigi mul palk väike .ja mu süda on puruks ja ma tõesti ei taha siin elus elada enam.AITAH TEILE KES SEDA LUGES
 
kle 06. märts 2014, kl 19.45
Ma tean mida sa tunned aga ega sinna midagi parata ei olegi.... tuleb lihtsalt üle elada.
 
tean 06. märts 2014, kl 19.53
et masendus võib tulla igal ühel peale lahku minekut või kellegi kaotust.Luba endale olla kurb ja leia keegi kellele võiksid oma muret usaldada.Püüa mõelda niiet,hea et see inimene üldse su elus oli ja anna ta vabaks.Kui asi ikka väga hull,siis on ju usaldustelefonid ja kriisiabid,mis peaksid olema tasuta.Aeg ja töö on see ,mis aitab südamevalul vaibuda..mingi klõpsuga ei saa.
 
naine 06. märts 2014, kl 19.54
Püüa kuidagi leppida sellega, et see naine kasutas sind lihtsalt ära. Kahjuks on selliseid inimesi nii naiste, kui meeste hulgas ja sellised inimesed tuleb püüda oma mälust kustutada nii ruttu, kui võimalik. Kindlasti leiad palju parema.
 
peida 06. märts 2014, kl 19.59
korraks pea külma vette-jahtud nats ja märkad et vees kalu küll.Elu ongi täis konarusi.Neid tuleb ette kogu aeg.Valus on kindlasti,aga kui valu taandub veidi aja pärast,näed maailma hoopis teistsugusena.Tunne tuleviku vastu huvi,see on põnev.Ka 60nesena tundub et elu on olnud lühike.Ja veel-elu on tasakaalus,mõõna järgi tuleb alati ka tõus.Soovin Sulle kainet mõistust ja külma pead.EDU
 
halenaljakas 06. märts 2014, kl 20.01
Siinsed naised kukkusid lohutama ja mis iganes.Aga kas seda te aru ei saa, et see on teie suguõe väljamõeldis?
 
jah 06. märts 2014, kl 20.08
Sina, halenaljakas, oled vist selline, kes maaslamajale mingit tähelepanu ei pööra, vaid möödud ükskõikselt.
 
Pert Vere 06. märts 2014, kl 20.30
halenaljakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siinsed naised kukkusid lohutama ja mis iganes.Aga
> kas seda te aru ei saa, et see on teie suguõe väl
> jamõeldis?

No võib olla väljamõeldis, aga võib ka mitte olla.
Juhul kui on, siis on see suht madalalaubaline nali ja lohutajad ei kaota midagi.

Kui aga ei ole, on noormehele mõni lohutav sõna igatahes asja eest.
Näe minugi poolt - teemaalgataja, kui juhtum oligi selline, lepi sellega. Kuradi valus ja pettumus on jah. Tean. Tõenäoliselt oled umbes 20+ ja elad selliseid esimesi armastusi päris raskelt üle. Teame, oleme ... väga paljud siuksi pettumusi kunagi üle pidanud elama.
Tee paar korralikku napsu, ära joomamülkasse vaju. Ning pea meeles, parim ravi ongi uus sümpaatia. See aitab kõige paremini. Vaata ainult et sa uuele kaudselt kätte ei maksa eelmist pettumust.
Pohhui see palk, raha tuleb ja läheb, teenid tagasi. Suvi on tulekul, sääred lähevad paljamaks, vaata aga rahulikult ja kiimase pilguga kaheksaid keerutavad tagumikke. Need ootavad meest, mitte norutajat :-)
 
täitsa blond 06. märts 2014, kl 20.37
noormees

Vaata, isegi minusugune sitaratas on kõik üle elanud.

Telf on õige koht, kus oma muret kurta.
Siin näed, et sinust on palju kordi lollimaid, kes ainult jalgupidi ämbris ongi ja eluisu tuleb hoobilt tagasi.
 
n54 06. märts 2014, kl 20.42
10 points,täitsa blond.
 
... 06. märts 2014, kl 20.44
...pahatihti astuvad ühte ja samasse ämbrisse, on põlvist saadik märjad...kuniks jaksavad...

...ja kui ei jaksa, otsivad uue ämbri...

...või on kuival...

...või loobuvad.
 
Liisu 06. märts 2014, kl 20.58
Mina olen ämbrite maaletooja, niiet ämbreid saab minu käest! Noormees, mis ei tapa, teeb tugevaks ! Pea püsti!;
 
kiks 06. märts 2014, kl 20.59
mõtle, et selline naine, kes sind lihtsalt niimodi ära kasutab, ei ole armastusväärne. elu läheb edasi, varsti leiad endale uue naise (kui otsid ja lootust endale annad!) ning su vana haav paraneb iseenesest. mõtle veel sellele, et on olemas inimesi, kes ei saagi elus üldse armastust kogeda (mina sealhulgas), sina aga saad, seega kasuta see enda elus ära!
 
õde 06. märts 2014, kl 21.17
Ei oskagi midagi uut lisada, eelkõnelejad on kõik juba ära öelnud. Tasub neid nõuandeid ja lohutussõnu kuulda võtta. Kahjuks pole midagi uut siin päikese all, reetmine, hülgamine, õnnetu armastus -
enamik seda kogenud. Tere tulemast klubisse.

to kiks

Mispärast sa ei saa või pole saanud elus armastust kogeda?
mansion ghost 06. märts 2014, kl 22.35
Ükski naine pole väärt oma elu kallale kippumist. Reetmine on valus kogemus ja igaüks reageerib erinevalt. Need, kes ise teisi üle lasevad võtavad kergemalt, pühendunud jäävad võibolla elu lõpuni põdema.
 
õde 06. märts 2014, kl 22.52
Samad sõnad meeste kohta. Naised ja mehed polegi nii erinevad, muide.
 
expert 07. märts 2014, kl 06.07
no jääbki sulle raha rohkem alles, saad kõike endale lubada ja kui leiad uue, siis oled õnnelik ka selle üle, et hullust lahti said.
 
Hülgehall kuub 07. märts 2014, kl 08.33
Eksmees saab seada vaid siis tingimusi, kui abielu veel lahutamata, see olgu õpetuseks nendele, kes uude suhtesse põgenedes vanu ei viici/raatsi juriidiliselt korrektselt ära lõpetada, see maksab hiljem valusalt kätte, eriti soovitaks ettevaatlik olla nendel härradel, kes mõne hüljatu oma kaitsva tiiva alla võtavad, või veel hullem, nende elamispinnale kolivad ja selle renoveerimisele kulutusi teevad, õppetund/ärkamine saab valus olema..

P.S. eelnimetatu ei puutu armukese suhteisse, need olid, on ja jäävad elu helgeimateks hetkedeks...
 
naeratus 07. märts 2014, kl 08.35
hülgepoiss on üht-teist õppinud :)))
 
naeratus noormehele 07. märts 2014, kl 08.48
teemaalgataja, ära noruta - sa oled ju mees. mees ei põe - kui üks naine läheb, siis teised tulevad. mees peab naisi tarbima, mitte tundlik olema. sul on pikk pikk arengutee veel ees ja seepärast ei olegi sul õigust oma elu lõpetada. muidu oled kiiresti siin maa peal tagasi, õppimata õppetükke uuesti õppimas... Pea püsti, noorsand, naudi naisi ja saa tundetuks...

(valusa irooniaga tekst)
 
alu 07. märts 2014, kl 09.17
pragmaatiliselt asjale lähenedes võiks ju nentida, et naine koos oma lapsega oli valiku ees ja ta valis oma lapse isa kasuks. sel juhul ei saa rääkida ärakasutamisest, sest sel juhul võiks noormeest pidada liiga omandihimuliseks ja seda naise ning ta lapse suhtes. ostis asju neile ega jätnud seda ses loos mainimata-see aint kinnitab seda. vaevalt neid asju osteti naise tungival pealekäimisel. sel juhul võiks rääkida ärakasutamisest.
siin ei jäägi muud yle, et kui lohutab, siis kiimaselt jälgida vänderdavaid tagumikke (pirakaid) ja tarbida naisi nagu mõni soovitab. saab selle sitase eluga koos mõne suguhaigusega kiiremini yhele poole ja mine tea, ehk tuleb veel suur armastuski, kus saab ise usinalt petma hakata:)

keegi alukatest ka täna räägib?
 
näh 07. märts 2014, kl 09.30
alu on vahest päris mõistlik
 
õde 07. märts 2014, kl 09.35
naeratus noormehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees peab naisi tarbima

Irvitus, kas sa ikka saada aru, et sellise mõtteviisi tõttu ongi nii palju meestes pettunud naisi? Naist "tarbida" on kõige hullem, mida mees naisega teha saab. Naine kui objekt, kui keha, kui hingeta olend, keda tarbitakse. Pole vaja oma väärastunud mõttemalle siin levitada. Tundub, et teemaalgataja armastas seda naist. Kas sina üldse suudad naisi armastada või ainult tarbida?
 
alu 07. märts 2014, kl 09.47
veic inetu on närida muidugi, aga kas teemaalgataja ikka armastas seda naist? tingimusteta? kas see mitte ei võinud olla endale armastuse ostmine? pakkus t ju parimat oma väikeste võimaluste eest, et võita ja jätta teiste sydameid.
arusaadav muidugi, et teiste sellise manöövri peale tekib pettumus, aga et eluisu kaoks..
 
õde 07. märts 2014, kl 09.55
Kui teemaalgataja kirjutab, et hoolis naisest ja süda nüüd puru, siis ma ikkagi eeldan, et mingid sügavamad tunded olid. Vaevalt, et ta nüüd tühja läinud investeeringu tõttu nii endast väljas on.

Ma ei tea tingimusteta armastusest midagi.
 
alu 07. märts 2014, kl 09.57
tohoh? see peaks ju olema meditsiiniline juhtum?
 
õde 07. märts 2014, kl 10.01
Haha :)
väga hea, alu
 
täitsa blond 07. märts 2014, kl 10.34
Minu meelest siin ainult mõned mõistlikud mehed ongi...Pert Vere, alu, hüljes ja yx47m.....kõik sitast ja veest läbi käinud, kes põlvini, kes kurguni ning mõni on isegi sellest õppinud.

Ps.relax naised, tb ei pretendeeri neist kellelegi:)
 
näh 07. märts 2014, kl 10.54
ega nad saadav olegi, käivad niisama siin naisi hullutamas ja enesehinnangut tõstmas
 
alu 07. märts 2014, kl 11.09
hullutamas? kõik on saadaval raudselt, aga...;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!