Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
välimus
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.09
meees püstitas teema naiste välimuse kohta.
olen mõtisklenud terve tänase päeva selle teema üle, aga mitte mehe meees postituse pärast.

käisin eile õhtul pubis, soovist ansamblit live's kuulata. pole ammu kusagil õhtusel ajal väljas käinud. tantsimise soovi ei olnud, lihtsalt istuda, kuulata ansamblit ja vaadelda rahvast nende väljaelamises ja nautimises. vahest ju võib ka nii.
ja ma nägin rahvamassis vaid kuut normaalse kehaga naist. ülejäänud olid/on ennast "käest lasknud", olenemata vanusest. liiga palju kehavolte, mis olid "pakitud" liibuvatesse riietesse.

et mis see mind puudutab?
kui ma senimaani ei mõistnud meeste virinat teemal a'la pekihunnik, lai tagumik, rasvavoldid, tsellukas jne. siis nüüd saan aru.
naised, mis toimub?
ei mäleta varasemast ajas niisugust hulka käest lastud naisi.
on see stressist, et teil kedagi armast kodus ei ole?
või käisin mina vales pubis?
 
alu 08. märts 2014, kl 23.15
oli siin ju ka esilehel teema, et meie naise klass on liibuv kapronist litsikleit tynnjal kehal ja sukkadesse pressitud jäme kints. katsu aint sellisele naistepäeval kinkida liiga lahti läinud tulpe, kuigi need ju meenutavad just sellist naist..
 
nojah 08. märts 2014, kl 23.16
aga sinu ilusat hinge ikka pandi tähele?
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.26
mis puutub siia minu ilus hing?
ah et kas ma tantsida sain? sain. istuda ei lastud. lahkusin keskööl, sest ei vaja kojusaatjaid ja ansamblit sain kuulata piisavalt.
loodan, et sellest selgitusest piisab, et mind ei peetaks kibestunuks.

mul on lihtsalt siiralt kahju nendest naistest.
 
mees 08. märts 2014, kl 23.27
Lihtsalt on saada palju maitsvaid asju, liiga palju süüakse. Ja vanemad naised on loobunud ka liikumisest. Nooremate hulgas on kõndimine üsnagi moes.
 
mees 08. märts 2014, kl 23.30
Kui naine vaatab teist naist pilguga, oi kui paks, siis näitab see vaatleja naise madalat enesehinnangut ja rahulolematust. Otsitakse põhjust teiste kritiseerimiseks. Rahulolev inimene ei ole kunagi teise suhtes kriitiline, teda ei huvita missugused on teised. Lisaks, kellele ema ja kellele tütar. Ümmargusem naine on palju mõnusam kui kaalujälgija ja pidevalt endast väljas olev dieeditaja. Nälg muudab rahutuks ja närviliseks.
 
alu 08. märts 2014, kl 23.36
"Kui naine vaatab teist naist pilguga, oi kui paks, siis näitab see vaatleja naise madalat enesehinnangut ja rahulolematust"

irw, ja mida saab arvata mehest, kes eelistab tynne? ylim rahulolu iseendaga ja kõrge enesehinnang? kuidas KMI'ga lood on?
 
A 08. märts 2014, kl 23.37
Minul on 4-5 üleliigset kilot just nende maitsvate asjade pärast. Või õigemini, tahtejõu puudumise pärast:) Tänapäeval on nii palju erinevaid asju saadaval, mida minu lapsepõlves ei olnud. See ei ole õigustus:) Lihtsalt saan aru, milles probleem on ja püüan ennast ohjeldada - need 4-5 kg pole ju palju, aga kui vaadata maiustuste koostist, siis tervisest kahju.
 
abc 08. märts 2014, kl 23.39
Selles vallas oleme me järele jõudmas põhjanaabritele.
 
alu 08. märts 2014, kl 23.41
mittemingit probleemi pole, kui naised on ylekaalus ega võta sellega midagi ette. las nad olla. teravaks kisub asi aint siis, kui nood tynnid hakkavad ennast saledaks pidama ja tõeliselt saledaid halvustama. kui peetaks ennast oma välimuse vääriliseks, oleks maailmas palju vähem sarkasmi ja rohkem leplikust.
mansion ghost 08. märts 2014, kl 23.41
Jah, naised kullakesed, kas tuleb ette?
"Mees rajakas pani noorema tibi juurde, ma võtsin vihaga selle peale kohe kakskümmend kilo alla ja nüüd olen 168/64"
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.42
enesehinnang ei ole mul madal. ja ei vaadelnud ma teisi naisi hinnanguliselt - oi kui paks.

olengi naine, kellele meeldib kusagil istumas käies vaadelda teisi inimesi. just tantsimas.
tavaliselt valin välja inimese(d), kes kehaliselt tantsupõrandal kenasti liiguvad. nende liikumist on ilus vaadata, olenemata paksusest. naudin seda. olgu ta naine või mees.
ma lihtsalt sattusin hämmingusse naiste kehakaalu ja riietuse ebasobivusest.
ju käisin siis viimati liiga ammu õhtusel ajal väljas. sest siis oli kenade kehadega naisi tunduvalt rohkem, või oskasid nad oma kumerusi riietega varjata, et ei jätnud ebameeldivat muljet.
 
alu 08. märts 2014, kl 23.43
veel parem on teema, kus mees pidas naise tagumikku pisut liiga laiaks, naine sellepeale vihastas, ajas tagumiku trimmi ja jättis kättemaksuks mehe maha:)
 
mees 08. märts 2014, kl 23.44
naine, kes vaatles teisi naisi liibuvates riietes, kellel olid kintsud temameelest paksud jms, kirjeldas ümaramaid naisi, kes saavad selga panna lühikese seeliku ja liibuvad riided. Täistünn ei pane selga liibuvaid minikleite ja lisaks ei käi baarides. loo autor ei olnud ahvatlev - sai tantsida erinevate meestega, kui olnuks maiuspala, poleks tal peale ühe tantsupartneri. Head kaupa ei lasta käest. Põhjus, miks ta siin sõna võtab, on teiste naiste halvustamine, kes ilmselgelt olid läbilöögivõimelisemad kui tema oma saleduses. Kehakaal ei ole määrav, määrav on tunda end oma kehas hästi ja nautida.
 
tähelepanek 08. märts 2014, kl 23.46
Mida ümaram inimene, olgu mees või naine, seda parem iseloomult ja eal ei halvusta saledaid.Siin pigem vastupidi.
 
alu 08. märts 2014, kl 23.49
mees,

igamehe arust pole naine kaup, kes vastavalt talle antud klubihinnangule siis kas käib käest kätte või mitte. pole mõtet nii mees ka ikka olla.
antud juhul pole põhjust arvata, et teemaalgataja on laia tagumikuga, kyll on aga niigi selge, et selliseid on igalpool.
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.49
IRW, mees!
su kommentaarid ei aja mind vihale.
jah, tantsisin sellega, kes jõudis esimesena tantsule paluma. lahkusin tantsupõrandalt "klassikaliselt" - iga kahe tantsupoole järel, kuigi paluti kauemaks. ei eelistanud ühte meest teisele, sest ma ei otsinud endale kavaleri/meest/keda iganes.

kusjuures štanga, nagu ütlevad vene rahvusest inimesed.
jah, ka täistünnid olid kitsastes miniseelikutes ja jalas mustad pitsilised sukkpüksid, liibukad, what ever.
 
tundub 08. märts 2014, kl 23.51
See yxnaine on selle teise, välimuseteema meees koopia, ainult pehmemates vormides :D
 
Nonohh 08. märts 2014, kl 23.53
ah ärge jamage, paks v peenike, peamine, et naine.
Mis su mõte oli, teemaalgataja, et me sind hakkaks kiitma või, oi kui hästi sa välja näed. Me ei tea kui hästi sa välja näed, pigem jääb kahtlus, et tegemist on mingi krokodilliga. Mida enam ise kroko, seda kriitilisem :D
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.54
kusjuures - ma ei ole väga sale, selles mõttes, et ei ole kaanepiiga/-naine. on ka minul kontide peal nii liha kui rasva, aga ma ei pane selga liibuvaid riideid.
jah, rahvakeeli täissale või paks ma tõesti pole.

mu avaldis oli mõeldud naistele selleks, et nad enne meeleheitlikutl endale kena meest ostides kõigepealt iseendaga midagi ette võtaks.
saan aru ja oskan näha, kui paksus on tingitud tervisehäiretest. aga kui see on puhtalt laiskusest ennast liigutada, siis ei saa aru.
 
kas 08. märts 2014, kl 23.59
keegi otsib siit meest? ha-ha-ha (lubage naerda)
 
yxnaine 08. märts 2014, kl 23.59
kõige masendavam oli vaadata ennast käest lasknud noori naisi, aastates alla kolmekümne.
 
yxnaine 09. märts 2014, kl 00.01
kirjutasin teema siia rubriiki, sest mõte puudutab tutvuda soovijaid.
ei taha kedagi solvata, vastupidi, aidata mõista.
 
täitsa blond 09. märts 2014, kl 00.02
Kulla inimesed, minge Soome ja siis alles näete tünne.
Mul kaob laeva buffet`s alati isu, kui vaatan seda arutut õgimist....
Kusjuures kuhi taldrikul korreleerub kenasti tagumiku laiusega:)
 
:) 09. märts 2014, kl 00.03
ega vaatleja naine ei mõelnud sedapidi, mõtles teisiti. Miks siis kohe ei kirjutanud mida mõtled, ei ole vaja hakata laveerima. Sinu jutust kumab läbi ainult rahulolematus, lisaks normaalsel naisel on saatja, kellega minnakse baari aga mitte ei istuta üksi laua taga ja ei seirata teisi kui "jubedad" nad on.
 
yxnaine 09. märts 2014, kl 00.04
:) täitsa blond, jagan su väljaöeldut.
masendabki see, et me oleme peaaegu samal teel.
 
alu 09. märts 2014, kl 00.05
teeme vahekokkuvõtte.
naine algatas teema, et käis välja ja märkas ebatavaliselt palju naisi, kes olid ennast käest lasnud. osad neist on ka siin ja hakkavad kättemaksuks järama teemaalgataja välimuse kallal, kahtlustavad teda endasuguseks.

huntidega (rasvastega) tuleb kooris uluda ja tutvuda?
 
yxnaine 09. märts 2014, kl 00.06
ega ma läinudki üksi. olin naiste seltskonnaga.
lihtsalt mul on kombeks inimesi vaadelda.
teen seda ka laeval, lennukis, kus iganes on aega ja võimalusi vaatlemiseks.
 
2naine 09. märts 2014, kl 00.10
Issand halasta. Mida te närite. Kas lihtne küsimus ajab nii pöördesse mõlemaid pooli? Naistest saan veel aru. Need ei kannata ju kunagi objektiivset kriitikat. Kohe tuleb lasteaia vastus...aga siiinaa... Mis meestega toimub, kes turuharaka kombel naiselikult parastavad kadedusest ja muust sellisest pasast. :D
Teemaalgatajale. Ka mina hämmastun iga kord, kui välja lähen. Pehmelt öeldes on vaatepilt jõle. Ka noorte osas ja vanematest ei hakka üldse rääkimagi. Padistage aga edasi oma ilusast hingest ja ei tea mis väärtustest, aga kui peeglist ikka vaatab vastu midagi monstrumi ja inimese vahepealset, ei huvita see sinu sisemine ilu eriti kedagi. Keegi ei viitsigi nii põhjalikku kaevetööd alustada.
 
täitsa blond 09. märts 2014, kl 00.16
Juba vanarahvas teadis öelda, et raha paneb rattad käima....seega paksusemaks peale ja küllap nad siis kahanevad:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!