Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tehke foorumile ruttu kunstlikku hingamist
 
järgneb... 18. jaanuar 2011, kl 18.36
sest see vaevalt hingitseb.
 
Margit 18. jaanuar 2011, kl 18.43
Punnitasin, mis ma punnitasin, aga selle peale tuli ainult tagumikust veidi salapussu.
 
järgneb... 18. jaanuar 2011, kl 18.45
nojah,selline tase siin on...
 
issand jumal 18. jaanuar 2011, kl 19.52
Kunstlikku hingamist tehakse suust suhu. Abistaja pigistab ühe käega teadvusetu nina kinni, asetab teadvusetu pea kuklasse ja puhub läbi suu õhu kopsudesse. Mõnikord on esmaabivahendite hulgas ka hingamismask, mis on hea abivahend ja ühtlasi kaitsevahend abistajale. Juhul kui te ei ole veendunud oma oskustes, siis on lubatud piirduda ainult südamemassaazhi tegemisega.
 
hm 18. jaanuar 2011, kl 20.02
Kohitsetud kassi ei "aita" isegi kunstlik hingamine,kusepidamatus jääb.
 
küss autorile 18. jaanuar 2011, kl 20.06
miks on vaja hinges hoida seda, mis iseeneslikult hääbub? küll tuleb siis midagi muud asemele, see koht siin ei vääri juba ammu enam elustamist ega hoidmist.
 
xena 18. jaanuar 2011, kl 21.24
onu remuse juttudes tahtis jänkuonu kontrollida, kas rebaseonu ikka päriselt surnud on. lebas teine kirstus,justkui surnud mis surnud.
jänkuonu ütles :
iga surnu, kui teda vaatama tullakse, tõstab käpad üles ja hüüab OHOO.

rebaseonu tõstiski käpad ja hüüdis OHOO
 
seXso 18. jaanuar 2011, kl 21.36
kõik on paari pandud, seepärast hingitseb
 
Kalev 18. jaanuar 2011, kl 21.52
Xenale; et see rebaseonu sulle ka rahu ei anna.
 
aga 18. jaanuar 2011, kl 21.57
las läheb, mis ta.st hoida!!
 
Lumerebane Smirre 18. jaanuar 2011, kl 23.07
, lume all ongi vaikne ja rahulik..ja valge...langevad lumekristallid suletud silmalauge kõditamas...
 
Vaatleja 18. jaanuar 2011, kl 23.11
Selliste troppide pärast nagu Lumerebane, Kurjam ja veel mõned siinsed püsitargutajad ongi see foorum pekkis.
Kui mehe jutu asemel on ainult lalin ja hala, siis sureb iga foorum välja v.a pedefoorum;) Kolige sinna ümber.
 
xena 18. jaanuar 2011, kl 23.14
kalev, rebaseonu on väga zen ja annab rahu
 
restart 18. jaanuar 2011, kl 23.54
mina teen ettepaneku teha RESTART
 
mauno 18. jaanuar 2011, kl 23.57
ma arvan, et mehed võiksid selle peale nüüd tõesti sellise tummise koosolemise teha, vähe õlut ja saunavärki ja. naised mingu ilusti magama ära ja ärgu kiljugu. küll siis foorum fööniksina tuhast ärkab ja kõikide soove rahuldada märkab.
 
mauno 19. jaanuar 2011, kl 00.00
ma unustasin tervitada.
ühesõnaga, tervitan Taunot, Raunot ja Serksi. tõelisi mehi.
 
Lumerebane Smirre 19. jaanuar 2011, kl 08.40
, gripiviiruste hooaeg...seega vaikus jääb püsima...kuu lõpuni..senikaua katsuge luua tutvusi kasulike bakteritega, erinevalt inimestest pidid mõned nendest isegi oskama mõtelda..
 
järgneb... 19. jaanuar 2011, kl 09.19
...ja mis ma näen...lollikari jälle kohal...paar normaalset kah ära eksind...
 
wifebeater 19. jaanuar 2011, kl 09.41
Olen vist kanapimedaks jäänd - näen vaid üht lolli, kes juba ammu ja korduvalt lubas siit uttu tõmmata, kuid tõmbleb ikka edasi. Ootab ja loodab, ehk jõuab saamata jäänud tunnustus kunagi kohale..
 
Ruuduline 19. jaanuar 2011, kl 09.55
No aga järelikult on kõik kaaslased leidnud ja õnn õitseb :)
 
järgneb... 19. jaanuar 2011, kl 11.44
mul on teist ratastooliinimestest tõesti hale...:D
 
no 19. jaanuar 2011, kl 16.31
järgneb..., kle sul on ikka kaastunlik ja soe süda. loodan , et jaksad oma rippuvat õllekõhtu ilma käruta veeretada
 
järgneb... 19. jaanuar 2011, kl 16.47
seda on lihtne ümber lükata...ilmuta end ja vaata...aga selleks oled sa möku :D
 
Lily Marleen 19. jaanuar 2011, kl 19.30
Tänapäeval haiguste kartuses,enam suust suhu niisama ei higatata. Soovitav oleks pocket maski kasutada.:)) ja ma es viitsi ka teha..tööl niigi seda saab pidevalt teha.:P
 
xena 19. jaanuar 2011, kl 21.15
õige lilymarleen, niisama suust suhu pole vaja hingata.

mõni guru ehk tuleb ja teeb vabastavat hingamist.
 
tiit 19. jaanuar 2011, kl 21.46
järgneb, kas uusi kohtinguid ka on toimunud vahepeal?
 
järgneb... 19. jaanuar 2011, kl 22.19
talv...eriti ei tõmba..:( vahetasin tel.numbri ka ära,on rahulikum...
 
kisse 21. jaanuar 2011, kl 23.58
pakun et petsialist ja järgneb on üks ja sama tüüp kel peas kõik korras pole...telnr vahetamine seda vaid kinnitas..:-)oi kui hea olla kui õigus on:-)kaastunne omastele!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!