Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahan tutvuda oma tulevase mehega
 
Lilith 05. jaanuar 2011, kl 15.42
Ootan kandidaatide kirju. Minu nõudmised: vanus 30+, pikemat kasvu, üle 180 cm, normaalse kehaehitusega, tumedate juustega, sellise olekuga, mis võimaldab minul ennast õrnema soona tunda, kellele võin igas mõttes alt üles vaadata ja tema üle uhkust tunda. Iseloomult stoiline, põhimõttekindel no ja veel kindlasti paljude heade omadustega.

Ise olen 30+, lühemat kasvu, normaalse kehaehitusega, heledate juustega, iseloomult aus, avamelne, õiglane. Olekult olen naiselik aga mitte kanaema. Muidugi on ka minul veel palju häid omadusi.

Elult peksa saanud, kibestunud, masendunud, depressioonis meestel paluks mitte kirjutada.
 
Lilith 05. jaanuar 2011, kl 15.46
mainimata jäi, et minu tulevane mees elab Tallinnas :)
 
ants 05. jaanuar 2011, kl 15.46
ai kurjam, ma sain lapsepõlves mõned korrad peksa küll.
 
Lumerebane Smirre 05. jaanuar 2011, kl 15.53
, stoiline ja põhimõttekindel mees..s.t. nääguta ta kallal palju tahad ja pole kartagi, et vastu seina laiaks lüüakse....
 
ei 05. jaanuar 2011, kl 15.53
99,9 % siinsetest hädavarestest jäävad pika ninaga selle kuulutuse puhul.
 
ants 05. jaanuar 2011, kl 15.54
tahtsin veel öelda, et elu käest ei ole peksa saanud, vaid naise käest. Elan muidu Antslas aga ma võin pealinna sinu juurde kolida ka, kui väga tahad.
 
mait 05. jaanuar 2011, kl 16.06
sa ei ole ilus naine, mulle on tähtis, et naine oleks ilus
 
reegel 05. jaanuar 2011, kl 16.14
mida koledam mees, seda suuremad nõudmised naise ilu suhtes. irw.
 
Lilith 05. jaanuar 2011, kl 16.15
jah, mait, unustasingi kirjutada, et kõigele lisaks olen ma väga kole naine ja hajameelne ka - teine asi juba, mille mainida unustasin
 
loendur 05. jaanuar 2011, kl 16.32
Oli ju kirjas küll, et "normaalse" kehaehitusega, ehk siis pole sale, ehk siis on kole.
 
IRW 05. jaanuar 2011, kl 16.38
tasus ainult kuulutus üles panna kui kõik delfi lödipüksid ja luuserid mehed platsis, irw. selle asemel, et ise peeglisse kaeda, hakkavad veel teema autorit kritiseerima, irw.
 
Lilith 05. jaanuar 2011, kl 16.59
Ausalt öeldes selline teema areng hämmastab mind. Loodan siiski ka mõistlikku ja sisulist vastukaja leida.
 
bruuto 05. jaanuar 2011, kl 17.06
see on seesama Lilith, kes iga kord on erinev aadress, aga tekst on sama ja inimene nende aadresside taga on samuti kogu aeg sama.
 
hea nõu autorile 05. jaanuar 2011, kl 17.10
kui siit mõistlikku ja normaalset meest loodad leida, siis oled vales kohas ja põgene nagu jalad võtavad. kommenteerija 16.38 ütles päris õigesti ja tabavalt, kuula teda.
 
kusti 05. jaanuar 2011, kl 17.58
Huvitav, kui ma nii hea mees olen, miks ma siis peaksin siin endale naist otsima. Ja kui sina nii hea naine oled, miks sa siis siin otsid. Hiljaks oled jäänud. Järgi on ainult riismed, teiste ülejäägid.
 
Vulgaarne 05. jaanuar 2011, kl 18.24
30 + mehed tahavad juba nooremat naist. Eriti need kes on elus midagi saavutanud ei pea enda ealisi naisi taga ajama: Nii 20-25.aa otsivadki küpsemat eluga heal järjel meest.. 30+ meestel hakkab ju teine noorus tulema tasapisi. Lisaks on noorematel naistel hulganisti plusse. Põhiline neist on välimus, teine tähtis asi aga on et loodetavasti ei ole veel 20 + haritud naistel veel lapsi, see on ka üsna oluline. Ja kolmandaks on ka noore naise iseloom parem kuna need 30 + pool elu suhtest suhtesse kulgenud tädid on tihtipeale suht kibestunud, eelarvamustega ja üldse kuidagi üle m.u.n.n.i.t.a.t.u.d ning rikutud kaup:D
 
Kurjam 05. jaanuar 2011, kl 19.52
Ka küpse naine võib söödav olla...eriti 30+
 
Rax_27 05. jaanuar 2011, kl 20.55
Lilit, siit sa kirjeldatud meest kohe kindlasti ei leia. PS. kui sa oled piisavalt hea naine, et selliseid nõudmisi esitada siis 1. sa ei otsiks delfi naistekast meest 2. sa oleks juba ammu mõne mehe poolt ära võetud.
 
jah 05. jaanuar 2011, kl 21.23
lisaks lödipükstele on siin palju kauneid naisi keda head mehed reaalis ei märka ja nii nemad siin lödipükstele oma sappi pakuvad

aga Lilithi kuulutus on meeldiv
 
peedikas 05. jaanuar 2011, kl 21.51
mõtetu jura
 
tsikk 05. jaanuar 2011, kl 21.53
laske Lilithil siis tutvuda, ärge õrisege tema teemas! oma asi, tutvub lödipüksiga või leiab mõne normaalse kuti.
 
muidugi 05. jaanuar 2011, kl 21.53
ma lausa ütleks mõddetu
 
hummeriga 05. jaanuar 2011, kl 21.54
kirjutasin sulle, Lilith.
 
jah 05. jaanuar 2011, kl 21.56
tsikk, kui Lilith omab ajusid siis ta ei lasegi ennast häirida labastest ja kibestunud kommentaaridest
 
uunofiatiga 05. jaanuar 2011, kl 21.58
mõtlesin ka kirjutada, aga kui H2 ees, mida ma siis enam võimlen
 
tsikk 05. jaanuar 2011, kl 22.01
teda on juba häiritud ja see on tõesti üle igasuguse piiri.:( hakka või uskuma kibestujate juttu, et siin normaalseid ei ole.
 
to Lilith 05. jaanuar 2011, kl 22.02
Ma saan aru, et pikale naisele lühike mees ei sobi, aga miks peaks lühikesel naisel tingimatta pikk mees olema?
 
jah 05. jaanuar 2011, kl 22.07
tsikk, nii nagu üks viisakas mees, nii ka viisakas naine ei käi netis naisi ja mehi tümitamas ja tee sellest omad järeldused. avalik näägutamine pole lugejate ja huviliste taseme indikaator
 
tsikk 05. jaanuar 2011, kl 22.11
netis muud peale kirjapandud sõnade ei ole, millest järeldusi teha.
 
jah 05. jaanuar 2011, kl 22.17
kuna Lilith jättis aadressi, siis temaga võivad kontakteeruda huvilised, kes siin ei kommenteeri. enamust siin teemas kommenteeritavastest jäi mulje, et elasid masendust ja ebaedu välja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!