Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis teema siis järgmine tuleb
 
Tom 21. mai 2014, kl 21.00
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, ja ma palusn resümeed. Kahju, kui head teemad
> kaovad. Agnes võiks ju oma etteastet korrata.

mõned aastad tagasi olid need moded veel paranoilisemad. juba siis jääti kõik anaalteemad puutumata, aa kus vähegi elavamaks aruteluks läks, sääl olid kustukummiga platsis. selle vastu siis kasutati teemade kopimist, kui üks teema kustutati, siis ilmus sama jutt ühe pika roduna jälle kellegi postitusena tagasi. ise pole viitsind sellega tegeleda ja isegi Agnese jutu oleks saand ää kopida, sest ma juba teadsin kõrvalaknast, et teema kustutet, aa mul oli veel rehvresh tegemata. mõnikord peab paratamatusega leppima, aa vahest aitab ka modede sõimamine. siis nad saavad selle teema tõsta näiteks teki alla, sääl pole see ju võrreldes teiste teemadega kuigivõrd äiriv :)
(vihje, saada modele kiri, las teeb ää)
 
irooniapõõsas 21. mai 2014, kl 21.19
ah, mis ma siin ikka sellele modele kirjutan...juu siis nii pidi minema.
 
vot 21. mai 2014, kl 21.28
niisama lambist nad ise ei kustutanud, keegi pidi selleks sinna konkreetse kirja tegema ja tõestama et teema on suur tabu ja ei sobi saame tuttavaks rubriiki.
 
Tom 21. mai 2014, kl 21.42
ma päris lõpuni seda teemat ei jälgind, aga sinnamaani, kus ma ise veel kirjutasin, midagi ullu põld, vaevalt et miskit nii riivavat sinna tekkis, et keegi kustutada tahtis. kui siis vaid teemaalgataja ise, kes oma sponsori otsimist lõpuks äbenema akkas.
(õige kah, ega see avalik prost pole hää olla) :)
 
täheldaja 21. mai 2014, kl 21.48
Siin on tihti nii et tõmmatakse teema üles ja siis seesama tõmbaja laseb ise teema lukku lüüa
 
Hülgehall kuub 21. mai 2014, kl 21.55
Nii see paraku on - tuled siira sooviga endale sponsorit või armukest leida ja päädib see kõik lõppkokuvõttes turvaseksi lauspropagandaga..ma tean ise ka, et seks on üks ohtlikumaid asju siin maailmas,
 
täitsa blond 21. mai 2014, kl 22.01
Moded ei armasta siinsete tutvujate sallimatust kondoomi mittekasutamise suhtes ja teavitamist tutvumise ohtudest (suguhaigused).....küll aga naudivad nad "teki aluste" anaalikute iga kirjarida.
Aga teie haugute veel minu peale, kes ma tahan vaid vana head misjonäri ja jeebi olemasolul ka minetti:)
 
aga 21. mai 2014, kl 22.16
Kas enne surma on elu?
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 22.28
Jah, võtke vabalt jooge paar klaasi head veini ja olege lihtsalt mõnusad :P Alati ei pea ju "haukuma"

Siiani ootan Hülgehal lkuub-a kirja :P:P:P
 
Tom 21. mai 2014, kl 22.29
tb, sa tead ise väga äste, et siinsetel meestel jeepe pole (mõnel põle isegi murutraktorit), seepärast nii julgelt oma minetti välja pakudki :D
aa mine parem 4x4 foorumisse ja paku sääl jeebi eest minetti ;)
 
Pert Vere 21. mai 2014, kl 22.30
Kurat, ma ikka ei saa aru, misasja te siin jahute.
Ja miks pagana pärast see hea teema ikkagi kustutati?

Ma nagu mäletan, et ma viimati seal palusin teada, millised suguhaigused tulevad 10a pärast välja, aga enam lugeda ei jõudnud :(

Ohoh, Agnes õpetas kondoomi peale panema? Video kah oli?

kurrrjam
 
NäkkDonalds 21. mai 2014, kl 22.36
Sul on selle tegevuse kohta õppevideot vaja?
 
Tom 21. mai 2014, kl 22.38
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> > Ohoh, Agnes õpetas kondoomi peale panema? Video
> kah oli?
>
> kurrrjam

eelnevat arvestades on ta kogemus pigem teoreetiline, kui empiiriline. seega ilusast jutust asi kaugemale ei jõud :D
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 22.40
Kui vaja õppevideot Pert Verele siis usun, et ta youtubest kindlasti leiab :))) Ning tal onalati võimlusisiklikult Agnese käest privaatselt küsida, kuna meiliaadressi ta näeb:P:P:P
 
Pert Vere 21. mai 2014, kl 22.57
Eiei, privaatselt ma ei julge, viimati ütleb et tulgu ma ja ta näitabki, krt.

Põrssad ja muud näkid, haugute jah?

:-))
 
hm 21. mai 2014, kl 23.01
Kübar katab punaseid karvu :)
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 23.08
Kübara alla on täitsa ilusad enamvähem blondid karvad/juuksed :P

Mõte juba sellest, et privaatselt näidatakse erutab mind :D:D:D:D:D Mulelav fantaasia täna nii et film hakkas jookma :P:P:P:P
 
NäkkDonalds 21. mai 2014, kl 23.14
dziis..ma olen nii läbinähtav, jah?:D
 
Agnes 21. mai 2014, kl 23.19
"Agnese käest privaatselt küsida, kuna meiliaadressi ta näeb"

Kes mida näeb? Mina või, sest minu oma ju pole küll kuskil näha?
Et ma peaksin igale nähtavale meiliaadressile saatma kondoomipaigaldamise instruktsioonid? :))

Pealegi, ma ei õpetanud kondoomi paigaldama, vaid jutt oli sügavast minetist :)

Ärge mind süüdistage, kui teema kaob :)
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 23.19
Kahjuks oled jah :)) Aga see ei ole alati halb,tihtilugu on see häää :P
 
Agnes 21. mai 2014, kl 23.24
Daam kübaraga,

Kas sa oled endine Oikuitore?
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 23.27
Agnes, ma ei ole endine, olen praegune ;)
 
Agnes 21. mai 2014, kl 23.31
Kes kehastus daamiks kübaraga..issakene, sul ikka veel katus sõidab?!
 
Daam kübaraga 21. mai 2014, kl 23.39
Agnes : Palun minge puhkama, usun, et Oikuitore läks Sulle hinge kuid Sa näed tonti seal kus seda ei ole. See on Naiste suur viga, nad hakkavad endale ette kujutama asju/olukordi mida ei ole olnud:) Kuid see teeb elu aga teatud hetkedel väga raskeks.

Daam kübaraga kergitab kübara ja lahkub Teie meeldivast seltskonnast :)
Ilusat õhtut!
 
Agnes 21. mai 2014, kl 23.44
Mis tonti!? Tont oled sa ka muidugi jah, aga sa tead üldse, kes on Oi Kuitore? :)
Sosinal võin öelda, et üks veic nupust nikastanud mutt ;)
 
NäkkDonalds 21. mai 2014, kl 23.45
Ma ei ole etiketireeglitega teab mis kursis, aga kas mitte härrad pole need, kes kübarat kergitavad. Daamid kergitavad heal juhul seelikusaba.
 
Pert Vere 21. mai 2014, kl 23.48
NäkkDonalds Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei ole etiketireeglitega teab mis kursis, aga k
> as mitte härrad pole need, kes kübarat kergitavad.
> Daamid kergitavad heal juhul seelikusaba.

No daamide seelikusaba ikka kergitatakse. Tyhja nad seda ise tegema kipuvad.
 
Agnes 21. mai 2014, kl 23.48
Ta ei tea isegi, kes ta on..rääkimata siis üles tõstmisest või alla laskmisest :)
 
noore hingega vana päss 21. mai 2014, kl 23.50
NäkiDonaldsi saba kergitaks minagi aga ma kõik ju teame kui head rääkijad naisterahvad on.
 
Pert Vere 22. mai 2014, kl 00.06
noore hingega vana päss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> NäkiDonaldsi saba kergitaks minagi aga ma kõik ju
> teame kui head rääkijad naisterahvad on.

No mis sa loodad, et ta räägib iseenda saba üles või`?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!