Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees, kui vajad naissõpra, siis
 
maakas 25. mai 2014, kl 00.23
43/187/86. Ootan tegeliku kaalunumbri ära, enne ei kirjuta.
 
klaara 25. mai 2014, kl 00.50
Aga mis siis, kui inimene ei kaalu ennast, sest pole näilist põhjust? Mul näiteks on sedasi, kaal kogub kodus tolmu.
Kui tahaksin tutvuda, oleks vist asi lootusetu? :)
 
eelmisele 25. mai 2014, kl 05.19
Üsna lootusetu olukord jah...ei oskagi midagi lohutavat lisada...
 
Pert Vere 25. mai 2014, kl 07.31
klaara Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis siis, kui inimene ei kaalu ennast, sest po
> le näilist põhjust? Mul näiteks on sedasi, kaal ko
> gub kodus tolmu.
> Kui tahaksin tutvuda, oleks vi
> st asi lootusetu? :)

Aga miks ei peaks põhjust olema? Kardad numbrit näha? Miks?
Tutvudes ei ole siiski lootusetu, kui sa saad kuulutuses öelda, et normaalkaalus. Kui aga arvad, et ei ole, siis astu aga julgelt kaalule :-)

Äkki käibki "plõks" läbi ja otsustad enesega tegelema hakata? Number võib väga suureks stiimuliks olla.

Naine on meestelegi oluliselt atraktiivsem, kui ta tegeleb iseendaga, mitte ei ole seebika-spetsialist.
 
paksmagudele 25. mai 2014, kl 09.00
uskumatu bullshitt...ma ei tea palju ma kaalun, pole kaalunud. küll sa tead, sa tead, et oled paks lehm, kuipalju täpselt kaalud, kas 100 või 110...äkki see jääb segaseks.
 
nooh 25. mai 2014, kl 09.45
tegelikult pole ju, enda jaoks, kaalunumbril mingit tähtsust. olen selline nagu olen. põhiline kui tean mis suurus riided selga lähevad, on see siis 32, 42 või 52.
 
klaara 25. mai 2014, kl 11.34
Ei kaalu, sest see number ei ütle mulle midagi.
Mis tähendab "enesega tegelema"? :D
Olen elu aeg sale ja liikuv olnud, sporti teen igapäevaselt. Milleks mulle kaal, ah?
 
punapea 25. mai 2014, kl 11.46
täpselt. milleks kaaluda, kui ma ogar kaalujälgija pole:D
 
Tom 25. mai 2014, kl 14.59
Minu kehakaal on normis ja ma ei tegele ka kaalujälgimisega.Arvuti taga istumine on ainult jätnud jälje minu vaimsele poolele.et ma ei tee enam öö ja päeva vahet.
 
mõistetamatu 25. mai 2014, kl 15.28
Mulle jääb arusaamatuks, kuidas saab täie mõistuse juures, intelligentne, emotsionaalselt ja sotsiaalselt arenenud inimene öelda teisele - ja veel täiesti võhivõõrale ja ilma igasuguse isikliku põhjuseta - inimesele "paks lehm"?!
Kas on tegemist nn. energiavampiiriga, kes teisele inimesele tahtlikult haiget tehes saab vallandunud negatiivsest energiast laksu kätte, või pigem siiski lihtsalt alaarenenud persooniga?
On siin palju selliseid?
Või on siin ehk peaaegu kõik sellised?
 
Pert Vere 25. mai 2014, kl 15.49
klaara Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei kaalu, sest see number ei ütle mulle midagi.

> > Mis tähendab "enesega tegelema"? :D
> Olen elu
> aeg sale ja liikuv olnud, sporti teen igapäevaselt
> . Milleks mulle kaal, ah?

No mida sa nääksud siis minu sõnade kallal?
Ma ju selgelt ütlesin ka, et kui saad kuulutusse panna et vähemasti normaalkaalus, siis muidugi pole oluline.
 
Peletis 25. mai 2014, kl 17.19
Kas siis muutub oluliseks, kui ei ole vähemasti normaalkaal? Sa valid sõbrannasid (mitte magatatavaid) kaalu järgi?
 
Pert Vere 25. mai 2014, kl 18.15
Peletis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siis muutub oluliseks, kui ei ole vähemasti no
> rmaalkaal? Sa valid sõbrannasid (mitte magatatavai
> d) kaalu järgi?


"Et tu, Brute?"
Et kontekstist välja ja pind berse :-)?
Tunned end nüüd loodetavasti õitsvalt hästi :)


Mul tuju suht hea ja ei viitsi alluda provokatsioonile.

Tundub et suurel osal siinsetest on eriti sant nädalalõpp käsil. Võtke vabalt, pühapäev varsti lõpeb ja saate jälle sõbralikumad olla.

Kui ei õnnestu, vaadake homme peeglisse ja hakake ka ise oma vissis suu ja vihkamisest krimpsus nina peale naerma :-))

Kena pühapäevajätku! :)


Parimatega,
 
Peletis 25. mai 2014, kl 18.26
Küsisin täiesti tõsiselt, ilma igasuguse pinnutamiseta ja provokatiivsuseta.
Kaaluteema aktuaalsus kasvab pidevalt, see paneb mõtlema.

Õnneks on minul hommikust saadik naeratus näol ja ma ei kavatsegi seda sealt minema pühkida :) Ma võin olla Peletis, kuid ei pea veel viss olema.
 
Peletis 25. mai 2014, kl 18.39
Lihtsalt teadmiseks, Pert Vere, 18.15 postituses oli vastus olemas :)
 
minimari 25. mai 2014, kl 18.57
Peletis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siis muutub oluliseks, kui ei ole vähemasti no
> rmaalkaal? Sa valid sõbrannasid (mitte magatatavai
> d) kaalu järgi?

teine pool kysimusest on suunav ja ilmselgelt kui mitte solvav siis suunavalt ebasõbralik, kuna sisaldas halvustavaid väljendeid ja rynnaku tõrjeks peaks vastaja vastama eitavalt seega negatiivselt.selline kysimus on seetõttu kvalifitseeritav rynnakuna.kysija läks eelnevast teemast kus arutleti abstraktselt personaalseks.
järeldus - oled tõepoolest vissis suu ning ebameeldiv isiksus .piisava intelligentsi puhul oskavad inimesed kysida personaalselt aga mitte solvavalt.mine homme samuti peegli ette.
 
mees_mees 25. mai 2014, kl 19.09
Lugesin mis ma lugesin seda teemat aga ma aru ei saanud ja mulle jäi arusaametuks, kas otsitav mees peab olema ilmtingimata vaba ja vallaline või võib olla ka noh, nii öelda pisut abielus. See tähendab, et on lapsed ja naine ja siis veel võiks olla ka üks naissõber, kellega lõppede-lõpuks ilusaid koosolemise hetki nautida? Muidu see vanus ja asukoht olid kõik mulle sobilikud.
 
:) 25. mai 2014, kl 19.12
Sa valid sõbrannasid (mitte magatatavaid) kaalu järgi?

Kus on halvustav väljend? Rünnak?
 
mees_mees 25. mai 2014, kl 19.14
Lugesin ka eelmisi n a i n e poolt kirjutatud teemasid ja otsustasin kustutada oma eelmise küsimuse ja tühistada kogu oma teema. Vabandust, kõik minu nime alt kirjutatu on kustutatud!
 
tiibadega kurat 25. mai 2014, kl 20.02
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.50.
 
Pert Vere 25. mai 2014, kl 20.58
*mõnuleb kohvitassi juures, muigab vaikselt ja lehvitab TB-le: "Sina ei pea ka maailmapäästja olema alati" :)
 
naine 25. mai 2014, kl 22.13
Kuidas meest riisatamõõdu järgi võimalik valida on? Esmapilgul ju mõõtmatu suurus. Või paluda esimeses kirjas ära märkida ka see mõõt koos kaalu ja pikkusega... Huvitav kas mehed üldse teavad oma "selle" mõõtu.
 
Hülgehall kuub 25. mai 2014, kl 22.14
Klaas on liiga habras, et sinna sisse põgenedes end päästa saaks...
 
umbluu 25. mai 2014, kl 22.23
mis joodikute kogunemiskoht siia on tekkinud? kes joob kohvi, kes veini...
homme on tööpäev, seltsimehed delfi mehed-naised!
 
Hülgehall kuub 25. mai 2014, kl 22.24
Liba, pühapäevaõhtuti ma enam sõna ei võta..tee profiiliga nac rohkem tööd ja uuri siseinfot,
 
umbluu 25. mai 2014, kl 22.26
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Liba, pühapäevaõhtuti ma enam sõna ei võta..tee pr
> ofiiliga nac rohkem tööd ja uuri siseinfot,


mis päeva õhtu siis täna on? reedeõhtu või?:D
 
täitsa blond 25. mai 2014, kl 22.26
Sõnamurdja mees oled siis :)
 
täitsa blond 25. mai 2014, kl 22.27
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Klaas on liiga habras, et sinna sisse põgenedes en
> d päästa saaks...

Mis siis...kirik?
 
irooniapõrsas 25. mai 2014, kl 22.56
No mul on siin mingi konjak käepärast,ja homme töövaba päev:)
 
mittelibale blondile 25. mai 2014, kl 22.58
kuule blondu, ma ei tea miks aga ikka ja jälle leian end avamas just seda teemat kus on näha, et sina oled kirjutanud/vastanud. Tundud oma vastuste poolest igati huvitav ja haritud olevat aga veelgi huvitavam on see, et meest omale ei leia. Võib-olla üheöömeest külla aga vähemalt sellist mitte, kes su siit foorumist suudaks ära vedada. Aga mine sind tuleharki tea, äkki oledki omale uue mehe leidnud kuid foorum nii südsmelähedane, et siit veel paarkümmend aastat eemale saa. No mis seal ikka, su kirjutisi vähemalt huvitav lugeda ja sa võiksid lubada, et ei lahku siit iial, olenemata kui mitu meest sul parasjagu käevangus on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!