Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
üllar.soovib kindla korralikku lugupeetud naisega tutvuta püsisuhte eesmärgil vanussel 18a ehk kuni 36a naisega .tel.nr see +37255647707
 
Üllar King 26. mai 2014, kl 11.59
tere kõik lugupeetud ausad truud abivalmis armasad kallimas kallimad naised et üksik õnnetu ja kannataja maamees vaene-kunstnik soovib väga hinges südames tutvuta kindla mõistlikku ja arusaaja nunnu naisega kellega elus edasi minna koos ja + pere luua ja olla heas või halbade aegades koos ei mitte üksik ka vahet pole kus tuleb see õige naine minu ellu olgu öö või päev ka naise vanus 18a ehk kuni 36a
telefoni.nr see . +37255647707 ka räägimisse aja vahel kokutan ise
 
Jou! 26. mai 2014, kl 12.14
Sa ei leia siit normaalset naist. Saa aru sellest! Vähemalt püüa sellest aru saada. Su heatahtlikkust kasutatakse lihtsalt ära. See ei ole koht, kus oma muresid lahata...
 
hxjkcg 26. mai 2014, kl 12.48
Ma leidsin kaks kirjavahemärki.
 
vaba ja korralik 26. mai 2014, kl 14.36
kirjaoskamatute meestega ma põhimõtteliselt ei tutvu!
 
korralik naine 26. mai 2014, kl 15.15
Ka mina ei soovi Teiega tutvuda, küll aga annaksin Teile nõu sobiva naise leidmise huvides kohe praegu loobuda sedalaadi enesehaletsuslikust kuvandist, nagu "üksik õnnetu ja kannataja maamees vaene-kunstnik"! Isegi kui Teil õnnestuks sellise kaastundele rõhuva jutuga mõni naine ligi tõmmata, ei tuleks teie suhtest tõenäoliselt head nahka. Seejärel soovitaksin Teil hakata enda olukorda muutma, et mitte enam olla "üksik jne...", kes sellisel kujul tooks peaaegu kindlasti ka tulevase kaaslanna ellu tunduvalt rohkem probleeme ja mõttetut eneseohverdamist kui rõõmu, rahulolu ja suhtealast eneseteostust. Milles seisnevad Teie kannatused? Olete kimpus mingi terviseprobleemi (k.a depressioon) v sõltuvusega? Kui nõnda, siis katsuge arsti(de) (ja psühholoogi) abil olukorda parandada. Olete vaene? Siis oleks vaja otsida endale tasuvam töö v õppida hoopis uus amet, kui praeguste teadmiste ja oskustega eriti rohkem raha teenida ei anna. Jõudu ja pealehakkamist!
 
Ai fõun. 26. mai 2014, kl 15.45
vaba ja korralik 26. mai 2014, kl 14.36
kirjaoskamatute meestega ma põhimõtteliselt ei tutvu!

Ise oskad Sa muidugi maru õigesti kirjutada? Uhke ka veel selle üle? MSN-i pudikeel on nii kuradi armas, et raske loobuda?
 
korralik naine 26. mai 2014, kl 16.20
Kui Teil on kavas oma tulevase naisega ka lapsi saada, siis seda enam tasuks Teil põhjalikult järele mõelda, mida oleks Teil oma lastele nii intellektuaalses, emotsionaalses kui materiaalses mõttes ellu kaasa anda. Hädisusest ja vaesusest kipub sündima hädisus ja vaesus.

to "vaba ja korralik": Võib-olla on antud juhul tegemist mingi tõsisema probleemiga, nagu nt düsgraafia v düsleksia, mitte pelgalt tavalise kirjaoskamatusega. Teema autor ju mainib ise ka kokutamist. Mina ei tea, kas selliseid probleeme saab nt logopeedi v psühholoogi abiga täielikult välja ravida, aga mingil määral parandada kindlasti, et enesekindlust kasvatada. Loodetavasti on teema autor seda juba teinud, või kui mitte, siis võtab kavasse.)
Üllar King, kui see on Teie pärisnimi, siis igatahes Teie julgus esineda oma pärisnime all mulle isiklikult meeldib! Edu Teile!
 
to korralik... 26. mai 2014, kl 16.28
Kallis vanainimene, äkki oleks mõttekam noored rahule jätta.
 
juuni 01. juuni 2014, kl 13.17
Kas Üllar King on juba endale naise leidnud?
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 17.40
Ma proovisin ka nii pikka lauset ilma ühegi kirjavahemärgita ritta seada, aga ei õnnestunud.
King, sa oled geenius!

Loodan omalt poolt, et naiseleidmine on produktiivne.
 
Tõde 01. juuni 2014, kl 19.06
mees=raha
naine=välimus
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 19.09
Naine = raha... Ei lähe mitte, jah?
 
Tõde 01. juuni 2014, kl 19.49
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naine = raha... Ei lähe mitte, jah?

Ei lähe. Naise väärtus on välimus. Mida ilusam naine, seda väärtuslikum naine. See palju raha naisel on, ei oma tähtsust kahel asjaolul.
 
to Tõde 01. juuni 2014, kl 19.55
Mõistus on ikka see kõige tähtsam asi nii naise kui mehe puhul.
 
Tõde 01. juuni 2014, kl 19.59
to Tõde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõistus on ikka see kõige tähtsam asi nii naise ku
> i mehe puhul.

Esita see küsimus 100-le mehele, ja näed, mis vastuse saad.
 
to Tõde 01. juuni 2014, kl 20.23
Arenenud mõistusega tark mees teab, et (naise) ilus välimus närtsib tunduvalt kiiremini kui intellekt. Kooselu rumala inimesega (naisega) on surmigav ja nüristav. Kõige parem on muidugi ilus ja särava intellektiga naine, aga neid kõigile ei jätku.
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 20.38
Nii, Tõde. Ma ootan neid asjaolusid.
 
Tõde 01. juuni 2014, kl 20.48
to Tõde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arenenud mõistusega tark mees teab, et (naise) ilu
> s välimus närtsib tunduvalt kiiremini kui intellek
> t.

Keskmine kooselu on 5a.

> Kooselu rumala inimesega (naisega) on surmigav
> ja nüristav.

Mitte ükski naine pole tark.

> Kõige parem on muidugi ilus ja särava
> intellektiga naine, aga neid kõigile ei jätku.

Mida targem seda inetum.
 
Tõde 01. juuni 2014, kl 20.52
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii, Tõde. Ma ootan neid asjaolusid.

See palju raha naisel on, ei oma tähtsust kahel asjaolul:

1. naistel pole raha. Raha on ärimeeste käes.
2. naiste käest on raske raha saada, sest isegi juba seadused kaitsevad naisi, näiteks lahutuse korral raha osas rikastub naine. Lihtsam on raha saada ärisektorist.
 
merseedes 01. juuni 2014, kl 20.52
Defineeri tarkus.
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 21.47
Tõde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas Kirjutas:
> --
> --------------------------------------------------
> ---
> > Nii, Tõde. Ma ootan neid asjaolusid.
>
>
> See palju raha naisel on, ei oma tähtsust kahel
> asjaolul:
>
> 1. naistel pole raha. Raha on är
> imeeste käes.
> 2. naiste käest on raske raha saa
> da, sest isegi juba seadused kaitsevad naisi, näit
> eks lahutuse korral raha osas rikastub naine. Liht
> sam on raha saada ärisektorist.


Eemm... mismoodi lahutuse korral NAINE rikastub? Võid sa seda selgitada?

Kui naisel on oma pea või tööga teenitud raha, siis ... ai, sorri.. sellist asja ju ei saa olla, ega?

¨Naine ei saa rahakas olla? Mis põhimõttel?

No vahet pole. Lihtsam on paluda banaanil punastuda, kui sind kinnistunud stampidest välja tirida.
 
moda 01. juuni 2014, kl 21.54
ah ära plära
 
ylts 12. veebruar 2021, kl 20.32
ise sa ei oska
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!