Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kaaslane naisele
 
Jüri Pull 27. mai 2014, kl 00.14
Kolmekümnendates viisakas, rahulik ja edukas Tallinna mees soovib leida sobivat kaaslast naiste seast. Mulle meeldib raamatuid lugeda ja looduses viibida. Olen üksi, vaba ja vallaline ning lastetu. Soovin luua peret, kuid ei leia korralikku naist. Võib-olla siia Delfi Naistekasse on üks pärl ära eksinud? Igatahes on Sinu kirja. Igale kirjale vastus garanteeritud!

Jüri Pull

pulljuri@gmail.com
 
Jüri Pull 27. mai 2014, kl 00.25
Igatahes minuga tutvudes hoiate raha kokku Tea For Two pealt, sest mina olengi üks neist meestest, keda sealt saada võib. Nii et siin on kordumatu pakkumine. Selle nädala lõpuni Tea for Two mees tasuta! :) Kui kirjutad piisavalt piisavalt pika kirja, siis on kohtumine garanteeritud.

Minu arvates on väga oluline hoolida ühiskonna nõrgematest nagu loomad, lapsed ja vanurid. Samuti peab mees olema naise jaoks alati puhas ning ütlema talle ilusaid sõnu. Väga oluline on vastastikune hoolimine. Igaühe jaoks on kuskil keegi. Kui Sa seda kirja loed, siis see võibki olla Saatus!
 
oh ja ah 27. mai 2014, kl 00.28
ma ei hakka ilusat pikka kirja saatma, lubasid ju sel juhul kohtuda. ma lihtsalt Sulle liiga vana :D aga kuulutus on üle pika aja kena pärl.
 
punapea 27. mai 2014, kl 09.12
Pull otsib lehma,sest muidu ei saa ju pulli.Eks ole.
 
Jüri Pull 27. mai 2014, kl 19.26
 
Jüri Pull 28. mai 2014, kl 21.46
Viimane võimalus. Uks ähvardab varsti sulguda.
 
Mari Punik 28. mai 2014, kl 21.52
Pane see uks kinni! Ära lase külma lauta!
 
Jüri Pull 31. mai 2014, kl 00.58
Esimese hooga leitud naised osutusid ebasobivateks. Kutsun üles mõistlikke naisi kirjutama.
 
punapea 31. mai 2014, kl 08.18
ainuke mõistlik olen ja ma kirjutan sulle.
 
irooniapõrsas 31. mai 2014, kl 08.28
Ma kirjutan ka !
 
Tom 31. mai 2014, kl 08.34
irooniapõrsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kirjutan ka !


ma arvan, et sa oled niigi kõigile kirjutand juba ;) aa ilmselt sa kellelegi ei sobi, sest kes ikka tahab käopoega endale pessa saada. on teine suur ja paks, kut elukas ja käitub kah nigut viimane siga.

mõtle omale mingi oma nimi juba välja ja käitu normaalse püsikana, ehk siis naeratab ka õnn sulle :)
 
Hülgehall kuub 31. mai 2014, kl 10.17
Tom, sa oled liiga ära tõusnud siin. See ei ole hea su tervisele.
 
Hülgehall kuub 31. mai 2014, kl 12.01
Hei-hei, on liba-aeg..
Ja selgituseks..mina libasid siiski ei tolereeri, kujutate ette ntx, et keegi teine sõidab teie autoga, kannab teie riideid, võtab raha teie pangakontol välja ja tagatipuks magab teie naisega jne...see ei ole midagi muud kui puhastverd sigadus ja identiteedivargus..ole ise, kui julged olla, kui ei julge, siis istu oma koopas edasi ja toksi ränikivist tuld samblasse..see siin on tsiviliseeritud maailm oma nimede ja nägudega, ma ei kujutaks ette kui mina ntx hakkaksin esinema Agnese või Tomi või Täitsa blondina või kellena iganes..
Ühesõnaga liba, käi pekki ja ole õnnelik..suvi on alles ees,

* olen rääkinud,
 
mittekeegi 31. mai 2014, kl 12.10
libama hakatakse neid, kelle vastu on mingi tunne tekkinud :) kadedus? pettumus? kiindumus? vms... kuulsate inimeste probleem. kuulsus säilitab väärikuse...
 
Hülgehall kuub 31. mai 2014, kl 12.17
Mulle meeldib ntx. Lenna Kuurma, kah kuulsus vist, kui mälu ei peta..aga nomaeitea, karjuda tänaval täiest kõrist, et olen Lenna ja nüüd ma laulan teile......kuigi, aja dmuutuvad, indigo-värk ja elektrisinine aura, maailmaparandajad jne..eks siis õpime, edasistes kommentaarides hakkan siis alu nime kasutama, värisege..
 
mittekeegi 31. mai 2014, kl 12.21
võrdlus Lennaga kehtib, kui siinne oleks avalik tänav. delfi on ju anonüümne, näotu, isiksusetu teatrilava... seega, ümberkehastumised on aktsepteeritavad :)

vaata endasse ja mõtle...
 
Hülgehall kuub 31. mai 2014, kl 12.41
Rega oma nimi ära ja ära soiu !
 
mittekeegi 31. mai 2014, kl 12.47
äkkviha? :)
 
Senza la Donna 31. mai 2014, kl 12.47
mittekeegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võrdlus Lennaga kehtib, kui siinne oleks avalik tä
> nav. delfi on ju anonüümne, näotu, isiksusetu teat
> rilava... seega, ümberkehastumised on aktsepteerit
> avad :)
>
> vaata endasse ja mõtle...

Siin on nii mõnigi "püsikas" endale oma näo kujundanud, kes seda vajalikuks on pidanud, on selle ka registreerimise näol kinnistanud. Nimetame neid siis staarideks, aga eks pööbel ole alati ihaldanud staariseisusesse tõusta ja siin on see imelihtne, võtad endale teise nime ja oledki, vähemalt endaarvates. Kahjuks aga lööb matslikus ka võõra nime all kirjutades välja ja seda juba naljalt ei peida. ;)
 
mittekeegi 31. mai 2014, kl 12.49
siinkohal kasutan juhust ja palun abi: kui sisse regan, siis pilt ekraanil ujub ja teemad ei avane. kuidas toimida?
 
doktor Vassiljev 31. mai 2014, kl 12.50
mittekeegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siinkohal kasutan juhust ja palun abi: kui sisse r
> egan, siis pilt ekraanil ujub ja teemad ei avane.
> kuidas toimida?


Soovitan vähendada päevast alkoholikogust kange alkoholi puhul 0,5l pealt 0,3l peale. See peaks virvendust vähendama ning hiirega on ka lihtsam teemadele pihta saada.
 
mittekeegi 31. mai 2014, kl 12.52
 
irooniapõõsas, vahest ka põrsas 31. mai 2014, kl 14.48
Siin on juba eilsest saati mingi kala sees. Kui siseneda regatult, siis hakkab muudkui refreshima ja stop nupule on raske jaole saada. Samuti näitas mul vahepeal, et ma olen kellegi teise nimega sisse loginud.
 
Pert Vere 31. mai 2014, kl 15.16
Hetkel vähemasti enam autorefreshi ei ole. Minul mitte.
Kasutan Chromet.
Tegelt brauseris vahet ei ole, eile lehvitas ka IE-ga nii mis kole see foorum, midagi suurt lugeda ei saand.
 
irooniapõõsas 31. mai 2014, kl 15.25
nonäädsa, asi korras nagu norras:)
Ma kasutan ka Chrome, eile sai ainult IE-ga siia ligi.
 
Mittekeegi Olikord 31. mai 2014, kl 15.38
korras jah :) alkopiirangust oligi kasu :)
 
ei viitsi sisse logida 31. mai 2014, kl 16.02
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> korras jah :) alkopiirangust oligi kasu :)


Mulle meeldivad sinusugused, kes oskavad hinnata siinset väärthuumorit:)
 
Hülgehall kuub 31. mai 2014, kl 21.40
Oma nime regamine on põhimõtteliselt sama, mis pildi saatmine..peale seda muutub seni soravaltkulgenud jutt katkendlikuks ja otsituks..
 
Mittekeegi Olikord 01. juuni 2014, kl 18.45
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oma nime regamine on põhimõtteliselt sama, mis pil
> di saatmine..peale seda muutub seni soravaltkulgen
> ud jutt katkendlikuks ja otsituks..


Igal omad eluraskused...
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 19.12
Mis see küsimus oligi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!