Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teadmiseks uutele
 
tegelikkus 30. mai 2014, kl 11.56
Püsivalt siin olevatele meestele on tehtud ettepanekuid konkreetseks tutvumiseks! Vastus on olnud eitav, miks. Pakun, et tegelikult on suhe olemas ja siin lihtsalt suheldakse. Päris elus ei viitsi nende targutusi keegi kuulata.
 
eelmisele 30. mai 2014, kl 12.09
tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Püsivalt siin olevatele meestele on tehtud ettepan
> ekuid konkreetseks tutvumiseks! Vastus on olnud ei
> tav, miks. Pakun, et tegelikult on suhe olemas ja
> siin lihtsalt suheldakse. Päris elus ei viitsi nen
> de targutusi keegi kuulata.


hallist kuuest räägid vä?
 
tegelikkus 30. mai 2014, kl 12.10
Siin on neid mitmeid.
 
Pert Vere 30. mai 2014, kl 12.14
tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Püsivalt siin olevatele meestele on tehtud ettepan
> ekuid konkreetseks tutvumiseks! Vastus on olnud ei
> tav, miks. Pakun, et tegelikult on suhe olemas ja
> siin lihtsalt suheldakse. Päris elus ei viitsi nen
> de targutusi keegi kuulata.

Aga sa proovi ka midagi muud pakkuda :)

Näiteks - et agressiivne suhtlusstiil ei pruugi paljudele siinsetele meeldida, nad eelistaks ise valida, kellele nad teevad ettepaneku tutvuda?


Näiteks ei sobi või ei meeldi sada kuulutust, aga saja esimene sobib ja meeldib ja kirjutabki.

Päriselus nad vaevalt et sedasi targutavad nagu siin. Aga ei tea kah.
 
mis sa pert valetad 30. mai 2014, kl 12.21
kuidas siis agressiivne teile ei meeldi kui blondi ja teiste kirjutisi lugeda, siis küll välja ei paista, et see meestele ei kõlba. mida ropem seda huvitavam?
 
tegelikkus 30. mai 2014, kl 12.22
Loll, kes vabandust ei leia:)
 
Pert Vere 30. mai 2014, kl 12.24
mis sa pert valetad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuidas siis agressiivne teile ei meeldi kui blondi
> ja teiste kirjutisi lugeda, siis küll välja ei pa
> ista, et see meestele ei kõlba. mida ropem seda hu
> vitavam?

Ja mitu meest blond ja need teised siit leidnud on?

:-)
 
tegelikkus 30. mai 2014, kl 12.29
Mängi parem muusikat, see on Sul hea:)
 
mis sa pert valetad 30. mai 2014, kl 12.29
hõiskavad siin küll, et tunnevad kõiki siinseid mehi. valetavad?
 
tegelikkus 30. mai 2014, kl 12.32
Ma ei tutvu igasugustega :) kui üldse.
***
Pert Vere sõnad.
 
kit 30. mai 2014, kl 12.37
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Ja mitu meest blond ja
> need teised siit leidnud on?
>
> :-)


Äran´d nii ka päris ütle. Muidu need hullunud naised saavadki kinnitus, et püsikad on kogu foorumi okupeerinud ja nemad siin tutvuda ei saagi.
 
Hülgehall kuub 30. mai 2014, kl 13.06
Selle konkreetse ettepanekuga on nii, et mul on päris konkreetne meiliaadress kusagil üles pandud, kuhu soovijail on olnud võimalus oma konkreetne kiri saata, et seda võimalust kasutatud pole, on juba otsija enda probleem..ikka pean lõppkokkuvõttes mina ise selle esimese sammu tegema ja ühendust vtõma...ja edasise käigus tavaliselt selgubki, kas kehakeel ja -keemia sobib võ mitte...
 
Pert Vere 30. mai 2014, kl 13.21
mis sa pert valetad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hõiskavad siin küll, et tunnevad kõiki siinseid me
> hi. valetavad?

Ei valeta.
Päris kindlasti tunnevad siin väga paljusid.


----------
tegelikkus30. mai 2014, kl 12.22
Loll, kes vabandust ei leia:)

No sama rumal oleks välja mõelda vaid üks põhjus ja jääda kangekaelselt selle juurde 
Ma arvan et põhjuseid on sama palju kui mittetutvujaid – ühele ei meeldi üks, teisele teine nüanss.


--------------
tegelikkus30. mai 2014, kl 12.32
Ma ei tutvu igasugustega :) kui üldse.
***
Pert Vere sõnad.
Jah.
Sina ka ei tutvu igasugustega, ikka valid. Kui üldse.. tutvud.


-------------
tegelikkus30. mai 2014, kl 12.29
Mängi parem muusikat, see on Sul hea:)
Nüüd tundsin su ära, sa olid tookord nimega: „nimeta“

Specially for You: ja ütle, et sul jalg selle taktis kõpsuma ei hakanud :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ld1DTmXesTo


-------------
kit30. mai 2014, kl 12.37

>Äran´d nii ka päris ütle. Muidu need hullunud naised >saavadki kinnitus, et püsikad on kogu foorumi >okupeerinud ja nemad siin tutvuda ei saagi.


Nad on tugevad ja visad. Ma olen päris kindel, et nad leiavad, ning kõigi teiste kiuste just siit.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Pert Vere 30.05.2014 13.47.
 
eks 30. mai 2014, kl 13.34
kena oleks, kui tutvumisprotsessis meespool aktiivsem osaline tunduks (noh nii nagu ennemuiste kombeks oli), mitte et naisolevus peab kammima delfi tuhandet postitust, et huvipakkuvale meesisendile kirjutada.

siinne olesklemine näitab vaid mehe ükskõiksust tutvumise vastu või siis jäägitut enesearmastust ja uhkust.

sellise passiivse tüübiga tutvudes on reaalne olukord, kus 50+/196/145 "lahe" kutt end lihtsalt pikali viskab ja sosistab: võta mind...
 
vahel püsin siin 30. mai 2014, kl 13.43
Ja kes keelab sellel passiivsel naisel siis oodata aktiivsema meespoole kirja? Pangu aga aadressiga kuulutus välja ja hakaku ootama. Ei ole vaja ju lasta häirida end sellest järgnevast mokalaadast. Ma tahaks ka nii väga probleemi näha, aga no siin kohe kuidagi ei näe.
 
Pert Vere 30. mai 2014, kl 13.45
eks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kena oleks, kui tutvumisprotsessis meespool aktiiv
> sem osaline tunduks (noh nii nagu ennemuiste kombe
> ks oli), mitte et naisolevus peab kammima delfi tu
> handet postitust, et huvipakkuvale meesisendile ki
> rjutada.
>
> siinne olesklemine näitab vaid me
> he ükskõiksust tutvumise vastu või siis jäägitut e
> nesearmastust ja uhkust.
>
> sellise passiivse
> tüübiga tutvudes on reaalne olukord, kus 50+/196/1
> 45 "lahe" kutt end lihtsalt pikali viskab ja sosis
> tab: võta mind...


Sul on õigus, et see oleks kena. Nagu ennemuiste.
Paraku - me ei ela enam sellisel ajal. Aeg läheb edasi, suhtlusviisid ja tutvumismaneeridki muutuvad.
Muide, ka mina olen nö vanakooli inimene.

Paraku peame endile tunnistama, et ajaga on naiste-meeste omavahelised rollidki muutunud - ka naised peavad olema ettevõtlikumad, sest osades vanusegruppides on nad ülekaalus, ning pelgalt ootamine, kuni mr.Right saabub, võib jääda kahjuks tulemusteta.

Aga sinu toodud reaalne olukord on isegi naljakas :)
Miks mul küll on tunne, et see kutt jääbki omaette seda sosistama :-))
 
NäkkDonalds 30. mai 2014, kl 13.48
Foorumi nimi on „Saame tuttavaks“. Mitte kusagil pole öeldud, mismoodi see tuttavaks saamine toimuma peab: kas virtuaalselt või reaalselt ja kas virtuaalne peab üle minema reaalseks. Igaühel on omad ettekujutlused ja ootused, aga ei tohiks teiste peale pahane olla, kui nende ootused sinu omadele ei vasta, eksole.
Nagu seegi, et kas tohivad tutvuda vaid vastasugupoolte esindajad ühise leivakapi nimel või tohib siit sugeneda ka muid suhtevorme.
Nagu ka seegi, et kui kaks vastassoost inimest ükskõik mis tasandil omavahel suhtlema hakkavad, et kas nad siis niisama siin enam edasi lobiseda ja suhelda võivad või ei või.
Niisama ajaveetmiseks on see koht siin täpselt sama hea, kui ükskõik milline muu. Harjumuse jõud on muidugi ka tugev, "näod" juba tuttavad ju ja ka virtuaalloba tahaks ajada ikka inimestega, keda juba tead, isegi kui see on vaid mingi virtuaalkuvand:))

off topic: Krt, kas ma olen ainuke, kellel täna on mingi foorumikala sees, sisse reganuna jääb leht muudkui ennast refreshima?
 
eks 30. mai 2014, kl 13.50
et siis ajaga on mehed nii viletsaks jäänud, et aktiivne tutvuminegi käib üle jõu...

miks naisele sellist vaja on? ideaalne mees on "naisest parem" kõiges. vähemalt minu ideaalmees.

ps. olen ettevõtlik ja tegus :)
 
täitsa blond, regamata 30. mai 2014, kl 14.11
NäkkDonalds
Täna on üleüldine kalapäev:)

Armas tutvuja,
mis sa pert valetad
30. mai 2014, kl 12.21
Ära lase ennast minust segada ja tunne parem rõõmu sellest, kui kaunilt sina minu „roppuste“ kõrval saad särada.
Oot, mis see roppus mul ongi…minett?
 
Daam Kübaraga 30. mai 2014, kl 14.15
Liiga palju tühje sõnu. Selle asemel, et siin läliseda, oleks ammu juba valmis kirjutatud üks mõistlik kiri ja see juba oleks teele saadetud.
Pole vaja siin vinguda "püsiasukatega" :D

Hakake kirjutama või jätke ise oma meiliaadress siia ja küll siis need kirjad ka tulema hakkavad :))
 
kõrvukas 30. mai 2014, kl 14.20
püsikad mölisevad iga uue tulija kallal. iga asi jääb ette ja vaja mõnitada. ütelge nüüd, et teete ainult nalja! kui see on nali, siis teie olete halvaksläinud kalad.
 
täitsa blond, regamata 30. mai 2014, kl 14.27
kõrvukas
Too mõni näide, kus näiteks mina olen mõnda araverelist tutvujat mõnitanud.
Tänan!
 
Agnes 30. mai 2014, kl 14.33
Olen sunnitud kübaramooriga nõustuma..et te ka viitsite siin ikka veel selle tutvumise üle jahuda.
Ei saa kuidagi ei püsikad uusi, ega uued püsikaid tutvumisel segada..mina küll ei sega kedagi, muudki teha, kui kellegil rida tuksi keerata.
 
irooniapõõsas, vahest ka põrsas 30. mai 2014, kl 14.34
Ma olen siinsete pärispüsikate kõrval ikka täitsa plikaohtu alles, aga ma küll ei mäleta, et keegi mu kallal mölisenud oleks. Eks selle mõnitamisega ole nii, et mõni näeb igas pisiasjas mõnitust, teine hakkab hoopis vastu lõõpima.
 
täitsa blond, regamata 30. mai 2014, kl 14.45
IP, aga sa pole ju blond ka:)
 
otse 30. mai 2014, kl 14.46
irooniapõõsas, vahest ka põrsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen siinsete pärispüsikate kõrval ikka täitsa
> plikaohtu alles, aga ma küll ei mäleta, et keegi m
> u kallal mölisenud oleks. Eks selle mõnitamisega o
> le nii, et mõni näeb igas pisiasjas mõnitust, tein
> e hakkab hoopis vastu lõõpima.

just sellepärast võikski püsikad oma musikesed rohkem vaos hoida, nad ei ole siin maailmanabad, et kui kellelegi ei meeldi, siis astugu minema, nemad laiutavad edasi.
 
irooniapõõsas, vahest ka põrsas 30. mai 2014, kl 14.50
Täitsa blond, miks sa arvad, et ma blond pole?:D
 
eks 30. mai 2014, kl 14.50
kellel kitsas on, see läheb ära.

olelusvõitlus delfi moodi.
 
punapea 30. mai 2014, kl 14.51
kuda nad siis laiutavad? ruumi siin ju küll! mind küll ükski püsikas ei häiri, kuni ta muidugi pole familiaarseks muutunud.
uued tulijad on ilmselt aravõitu. tutvumine pole argadele:P
 
Hülgehall kuub 30. mai 2014, kl 14.53
Lähevad ka need, kes leidnud oma või siis mujal rohkem tegemist..aga tagasi tullakse ka, nagu angerjad oma kodumerre surema..tahad ju vahel näha kuidas siin läheb ja mis näod liiguvad jne..päris palju on ju rahvast läbi läinud, üks püsikate seltskond lahkub, tulevad uued..
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!