Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üksikud linnamehed maale kosja
 
markii De Sade 04. juuni 2014, kl 20.39
Üksikud linnamehed kes te linnast pole õiget leidnud minge maale kosja. Sealsed punapõsked maatüdrukud on uut genofondi nähes mentaalselt hullumas. Aga ennem on vaja teada elementaarseid teadmisi maaelu olemusest.
Alustuseks võtke teatavaks et maatüdrukud on väga lihtsad kuid nad on siiski naised, Kõik teie parimad liiniajamise laused mis linnanaiste peal ei töötanud võite seal rind kummis laili pilduda. Nautige vaimustust maatüdrukute silmis sest enamus maamehi ei mõista peent romantika kunsti ja nende armuavaldus piirdub tavaliselt kotitäie tasuta kartulitega.
Riietuskood ei pea olema eriti stiilne ega tohigi olla sest maatüdrukud armastavad eelkõige ka lihtsust nagu öeldud ja ei tea tihtipeale linnainimeste trendidest suurt midagi. Ärge pange teda kohmetama millegi liiga stiilsega. Pintsak on ok. Pintsakuga jagaksin veel ühe oma enda lemmik nipi kuidas veelgi enam maatüdruku südamesse saada. Nimelt, kinnitage oma pintsaku küünarnukkidele ovaalsed ruudulised paigad. See meenutab neile nende isa ja nagu me psühholoogiast teame on isa tütarde alateadvuses siiski tulevaste meeste valimisel eeskujuks.

Nii nüüd juba maal olles sammute kohaliku külaelu epitsentrisse ja küsite esimeselt punapõskselt maatüdrukult midagi sellist ja vaadake vestluse ajal sügavalt silma. "Tere , vabadust et tülitan aga teil on nii ilusad punased põsed nagu süsgisesed ladvaõunad" pilguatge silma ja jätkake kiirelt "Aga mitte sellepärast ma teid ei tülita, vaid et mul on telefonil aku tühi aga otsin oma sõpra kes siin kuskil lähedal peaks olema , kas saate hetkeks telefoni laenata et saaksin teha kiire kõne" Kindlasti nad nõustuvad meeldiva linnahärraga, nüüd helistage oma telefoni numbrile (hääletu peal) ja voilaa oletegi saanud maatüdruku telefoninumbri. Hiljem tunnikese pärast võtke ühendust ja öelge et kohtusite külaelu epitsentris ning et jäite temale mõtlema. Ja nii lihtne see ongi.
Võite ka koheseselt hakata flirtima aga siis peate vältima reedeõhtuid ja pensionipäevi sest kohalikud maamehed on väga territoraalsed kui linnamehed nende naisi sebima tulevad.
Ise olen sama meetodit kasutades ära rääkinud kümmekond maanaist ja 2 korda peksa saanud aga statistika vastu ei saa vaielda-- Asi töötab! :)
 
:) 04. juuni 2014, kl 20.54
SID, võtsid uue nime? :)
 
tõde 04. juuni 2014, kl 21.20
Maal ei ole tüdrukuid, need kõik päälinnas.
 
just 04. juuni 2014, kl 21.35
Naised maalt enamus põgenenud. Ainus "tüdruk" kelle maalt veel leiad on mõni kohaliku A&O müüja.
 
omg 04. juuni 2014, kl 21.45
Statistika räägib ju vastupidi pruudipõuast maal. Ja tnp maatüdrukud pole ka mingid punapõsksed naiivitarid, tublimad elavad juba gümn. ajal suuremas linnas täitsa omaette ja on igati karastunud.
 
statistik 04. juuni 2014, kl 21.48
Põud tähendab ikkagi millegi puudust ning mitte küllust.
 
õde 04. juuni 2014, kl 22.01
Sõltub muidugi, mida "maaks" peetakse. Minu arvates tähendab maakoht küla, metsa ja heinamaad, aga mõne teise jaoks kõike, mis asub väljaspoolt Tallinna ja Tartut ehk siis paljutõotatud maa võib vabalt olla mõni depressiivne väikelinn.

Aga muidu päris kena jutuke de Sadelt, kena väljamõeldis, millel ei peagi reaalsusega midagi pistmist olema.
 
irw 04. juuni 2014, kl 22.23
Kus suitsu seal tuld. Ju siis ikka sul nende vanameestega mingi teema on kui nii põlema läksid.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 22.25
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 04.06.2014 22.59.
 
süütu 04. juuni 2014, kl 22.28
Kas vastab tõele, et vanemas eas lähevad mehed paremaks? Seega see 60+ on kõige vitaalsem neist kolmest?
 
rõvetsemine 04. juuni 2014, kl 22.31
see pole veel alanudki...
 
Moderaator 04. juuni 2014, kl 22.36
Saime palve kätte, kuid kuna postitaja pole eksinud ühegi foorumireegli vastu, ei kuulu antud postitus kustutamisele.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 22.41
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 04.06.2014 23.00.
 
huvitav 04. juuni 2014, kl 22.44
Kus öeldi, et käid seksuaalset häda leevendamas? Sa mutt oled peast soe või ei oska lugeda.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 22.45
:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 04.06.2014 23.01.
 
vaalakütt 04. juuni 2014, kl 22.46
huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kus öeldi, et käid seksuaalset häda leevendamas? S
> a mutt oled peast soe või ei oska lugeda.

Delfi vaalad ju ei seksi. Igasugune seksivärk on neile absoluutne no-go! Seega juba isegi tinglik kahemõtteline vihje seksile ajab standartse delfi vaala hüsteeriasse. Sa mõtle vaid - tema ja käib seksiasja tegemas, fui!
Kui ta saaks, siis ta ei kustutakse mitte ainult seda postitust ära, vaid igaksjuhuks kogu interneti.
 
Hülgehall kuub 04. juuni 2014, kl 22.47
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselt mõlemat. Ja veel midagi.

Kliimaks?
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 22.50
Ivo-Ott, kliimaksile lisaks ka kõik muud maailma hädad.
 
omg 04. juuni 2014, kl 22.50
Arvasin, et MO teeb nalja..? Oled ikka täiskasvanu? Keegi pole rõvetsenud ja oled ju siin anonüümsena. Igast kahtlasest pilgust tänaval kukud ka pillima? Küll emme lohutab.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 22.54
MO ei tee kunagi nalja.
 
omg 04. juuni 2014, kl 23.03
Mitte kellegi vihjepojake ei saa solvata Su au ja eneseväärikust, kui need Sul tõesti olemas on.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 23.06
omg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte kellegi vihjepojake ei saa solvata Su au ja
> eneseväärikust, kui need Sul tõesti olemas on.


Tõesti? Kuidas garanteerid, et ei saa?
 
Keegi 04. juuni 2014, kl 23.16
Teemaalgataja solvab ilmselgelt maalt pärit inimesi. Eks tal mingi halb kogemus seljataga, et ei saanud naiseks vms ja nüüd solvab siin delfi foorumis, mis näitab, et ega tal ühtegi neiut ei ole, kuna mees istub ju delfi foorumis ja kommenteerib naisi. Ükski normaalne naine, ei võtaks omale meheks meest, kes kommenteerib delfi foorumis, no andke andeks. Ei mina usu neid foorumites külastajaid, et nad mingi üliinimesed on. Aga eks ego näitab juba kaugele välja. Ja kes sellist meest meheks tahab, kes oskab ainult delfi foorumis kommentaare kirjutada, olgu sa nii linnakas kui tahes. Ja kes vanas eas vaatab mis sul seljas on, inimene on ikka. Olen seisukohal kui inimene on puhas ja riided on puhtad, ei pea olema kõik riided poest ostetud ja viimase moega kaasas käima. Sul ei ole naist ja kujutad ette, et kõik naised jooksevad sulle tormi, unista edasi.

Ja võiks sisse ka enda nime all sisse logida, mis näitab teemaagataja arglikkust.
 
it mees 04. juuni 2014, kl 23.21
ja ma võin välja uurida ka sinu nime, nii et ära siin kekuta midagi.
 
omg 04. juuni 2014, kl 23.21
Kuidas garanteerin :) Sry aga Sa MO oled ikka suht totu. See, kel on au ja väärikus, suudab sellistest pisiasjadest üle olla, Sul on ilmselt midagi puudu. Punkt.
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 23.26
Lp. omg :) Puudu ikka, selles on Sul õigus :) Ja midagi on üle ka. Tasakaalutu värk, noh :)

Ega Sa ometi ei ärritunud?
 
omg 04. juuni 2014, kl 23.39
Armas Mittekeegi, ma olen täitsa zen :) Ja vist umbes sama õrna hingega, sest kellegi poole pöördudes kirjutan igaks juhuks alati lgp, mitte lp :)
 
Mittekeegi Olikord 04. juuni 2014, kl 23.44
Vabandan, lgp omg :D - Eesti Keele Instituut soovitab siiski kasutada lühendit lp :)
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=lp...
 
kunagine maamees 05. juuni 2014, kl 00.24
Linnamees on lihtsalt naiivne, kui ta arvab, et maal räägib naisi ära. Maanaised on üldiselt sellised otsekohesemad aga lasevad viisakusest verbaalselt võimelda linnamehel, keda nad nagunii tahaks äraproovida, kuna võõraid on raskem kättesaada.Pärast räägivad omavahel, millise naiivse argliku võrgutusmeetodiga linnamees esines ja siis irvitavad selle üle(vähemalt vanasti oli see nii)
Maal peksa ei saanud võõrad mitte naiste pärast, vaid seetõttu, et siis said mehed kätt harjutada ka võõra peal.
Maal pole vaja niivõrd pikka juttu ajada X6 räägib iseenda eest. Aga siiski ei tohi ülbeks minna, sest ülbikuid ei sallita kuskil.
 
Tom 05. juuni 2014, kl 00.30
vaatan, et siin tige andmine käind :D
aa teemasse ei oska miskit arvata, minu jaoks akkab maa juba tallinna piiri tagant ja korraliku inimesena ma võsas jalgu poriseks tegemas ei käi. siit ka põhjus, miks ma X6te ei vaja (no kesse ikka tahab maakana välja ju näha) :D mu pärast võivad maanaised ka olemata olla, linnaomadestki piisab täitsa :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!