Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üksikud linnamehed maale kosja
 
Hülgehall kuub 05. juuni 2014, kl 08.05
Üldiselt on maal naiste osas valik suht nigel - kas endises kolhoosi paneelikas toimetuleku piiril virelev paljulapseline üksikema või siis kolmel töökohal rabav projektikirjutajast turismitalupidaja, kel oma mehe kõrvalehüpetest kõrini..nende seas jah võid oma paigatud pintsakuga muljet avaldada..aga kes tahab mingit ülevaadet saada maal domineerivast hääbuvast genofondist, soovitan pensionipäevade aegu mõnda väikeasulat külastada..raha peale kokkutormanud mass on muljetavaldav oma riietuses, käitumises ja autopargis..puudu on vaid Kirovetsid ja musta Volgaga keset parklat laiutav kolhoosi esimees..kontrastne on siin maastik - endiste aegade hiilguse varemed kõrvuti uue ajastu modernse tööstuse rajatistega...

* tulge maale,
 
Mittekeegi Olikord 05. juuni 2014, kl 22.37
Tulin maale. Vaatasin ringi. Täitsa ilus ja kaasaegne ümbrus on :)
Ainult inimesed puhta vanamoodi - aina samad inimesed omavahel kooselus, pole üksikuid saadaolevaid ega jahtipidavaid otsijaid. Isegi õnnelikud ja rahulolevad tunduvad nad olema.

Kuhu maale peaksin minema, et eelpool kirjeldatud olustikku näeks?
 
Hülgehall kuub 06. juuni 2014, kl 08.15
Ikka päris lõpuni, veere peale välja,
 
Mittekeegi Olikord 06. juuni 2014, kl 10.56
Jõudsin veere pääle :)
Looduse ilu vaid näen :)

Linnamehed, jääge linna jahti pidama, sest rikkumata, haavamata maavesihiired on väärt paremat partiid...
 
Hülgehall kuub 06. juuni 2014, kl 13.38
eiteamillist partiid - nafta, uriini ja Bocki lõhnakokteili kandvat, 30+ ja ikka veel ema juures elavat töövõimetuspensionäri, kes end purjuspäi vigaseks sandistas..
 
irooniapõõsas 06. juuni 2014, kl 15.12
MO, sul on ikka väga naiivromantiline ettekujutus maapiirkondadest:D
 
Mittekeegi Olikord 06. juuni 2014, kl 17.03
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> MO, sul on ikka väga naiivromantiline ettekujutus
> maapiirkondadest:D


Ettekujutus? :)
Ehk oskus näha ilusat? See ilu on olemas. Ei keela kedagi - võite tumedaid toone ja häda-viletsust nautida :)
 
irooniapõõsas 06. juuni 2014, kl 18.26
Eks jah, eksisteerib ju vaid kaks äärmust: roosamanna ja sünkmust.
 
Tom 06. juuni 2014, kl 18.44
on eestis ilusaid maakohti kah, enamasti sellised vanad jõukad koloosikeskused, kus veel elu alles jäänd, värska või valtu näiteks, türi on kah täitsa kena koht ja ega viljandil ja suurejaanil ka äda pole, võib maal täitsa elada küll, kui miskit teha on.
sellegipoolest ma vabatahtlikult üle linna piiri ei astu, katsun ikka asfaldi pääle jääda :D
 
Mittekeegi Olikord 07. juuni 2014, kl 11.13
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks jah, eksisteerib ju vaid kaks äärmust: roosama
> nna ja sünkmust.


Siinset kibestumist tajudes on selline mulje jäänud küll :)
 
huvitatud tyyp 09. juuni 2014, kl 11.17
Moderaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saime palve kätte, kuid kuna postitaja pole eksinu
> d ühegi foorumireegli vastu, ei kuulu antud postit
> us kustutamisele.

Oleks päris huvitav neid foorumireegleid ka vaadata ja äkki ka saada kohe keelatud sõnade nimekiri...
 
teadja tyyp 09. juuni 2014, kl 12.01
reegleid pole, on modede suva.
 
õde 09. juuni 2014, kl 17.44
Ainuke keelatud sõna kogu delfi eksistentsi ajal on olnud kaalikas.

Lisaks ei saa ma aru sellest postituste arvu teemast. Minu kontol on kirjas 650 postitust, aga siin nime kõrval 683. Kes minu eest salaja 33 postitust on kirjutanud ja kuhu rubriiki ometi?

Kogu see delfi on müstika ja registreeritud kontod kõige hullem BS, mis iganes olla saab. Ärge tehke endale regatud kontot, see on rumalus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati õde 09.06.2014 17.50.
 
irooniapõõsas 09. juuni 2014, kl 18.10
Miks konto regamine rumalus on?

Mina näen, et sa oled teinud 682 postitust, see on kirjas nii siin, kui su profiilil klõpsates.
 
õde 09. juuni 2014, kl 18.45
Mkmm. Kui klõpsata "Näita kõiki postitusi", siis on mu postituste arv 650. Miks siin (nüüd) 683 on, ma ei tea. Mitte et 650 oleks kuidagi parem arv, aga ma ei mõista, misjaoks neid kontosid inimestel lasta tekitada, kui neid korralikult hallata ei suudeta.

Lisaks veel mu e-posti aadress. Vahetasin selle ära, mu kontol on kirjas uus aadress, aga kui selle avatuks tegin, siis oli jätkuvalt ikka endine vana aadress. Kirjutasin sellest nn klienditoele, aga midagi ei muutunud. Nii et mul poleks mõtet ka e-maili avalikult siin näidata, see on vana ja ei tööta, kuigi kinnitasin uue (nad saadavad teatavasti uuele e-posti aadressile lingi, mis tuleb aktiviseerida).

Seetõttu ongi delfi konto tegemine täielik jama.
 
omg 10. juuni 2014, kl 01.01
See vahe kommide arvus on õel äkki mõnede kustutatud teemade pärast? Et ei näita aga on ära loendatud. Ja keelatud sõnu on kindlasti rohkem, u aasta tagasi mul nt mingi vorm sõnast "kergendama". Mõtlesin nac aega, et mis värk on, sest ei ropendanud ju :)
 
õde 10. juuni 2014, kl 07.30
Minu teada on mul kustutatud üks kommentaar, sest hoian nendel teemadel silma peal, kus olen kommenteerinud.

Ja see kommentaar oli tõesti räige, ropp, viha ja vaenu õhutav ja ei vastanud delfi reeglitele, sest delfi on kõrge moraaliga institutsioon. Ma tõesti häbenen silmad peast välja, aga mis tehtud see tehtud, raputan tuhka päehe ja teen palverännaku Nutumüüri äärde.

See kommentaar oli järgmine: "Pole sa mingi gei."

A vat jah, võimalik, et tõesti on mingid teemad tervenisti ära kustutatud, aga no 33 kommentaari ära kustutatud?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati õde 10.06.2014 07.32.
 
irooniapõõsas 10. juuni 2014, kl 08.02
No aga vbl ongi 33 kommentaari mõne kustutatud teema peale kokku. Jube lugu küll. Alati võid ju loobuda registreeritud konto kasutamisest.
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 09.25
No küll mõni võib podiseda :-)
Kle Õde, MIS TÄHTSUST on sellel postituste arvul?

Ja muida, panin tähele, kui muudad profiilis midagi, pead vajutama ka "salvesta".
Kui muudad pilti, siis muutub see ära alles mingi 10min pärast. Ilmselt ketrab server teemad ja postitused läbi ja muudab ka neis avatarid ära, sest neid "vahepealseid" mina nt enam ei näinud.

IP - ise oled... "nummi"!
 
õde 10. juuni 2014, kl 09.52
Nii et on teemad, mille kohta tohib arvamust avaldada ja teemad, mida mitte, sest Pert otsustab, kes on nummi ja kes mitte? Irooniapõõsas oli niikaua tore, kuni polnud ennast reganud. Nüüd on tal tekkinud mingi "oma" tunne ja tegelik isiksus hakkab nähtavale ilmuma.

Tegelikult oli see solvav, Pert. Ja muusikamaitse on sul vilets. Kas elad seetõttu üksi, et naisel hakkasid kõrvad virtsavett jooksma?
 
kaksik 10. juuni 2014, kl 10.10
Õnneks on olemas "õde", kes korra majja loob, irw. Möödaminnes otsustab, kes ja kui tore on, kommenteerib süüdimatult isiksusi...ja voila, ilma igasuguse sovangumaiguta?
Igavesti solvav on jah, kui ühele öeldakse nummi ja teised ilma jäätakse, irw.
Nuta natuke patja, hakkab kergem. Ja vingu edasi oma postituste arvu pärast, seda on igavesti põnev lugeda...
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 10.36
õde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii et on teemad, mille kohta tohib arvamust avald
> ada ja teemad, mida mitte, sest Pert otsustab, kes
> on nummi ja kes mitte? Irooniapõõsas oli niikaua
> tore, kuni polnud ennast reganud. Nüüd on tal tekk
> inud mingi "oma" tunne ja tegelik isiksus hakkab n
> ähtavale ilmuma.
>
> Tegelikult oli see solvav
> , Pert. Ja muusikamaitse on sul vilets. Kas elad s
> eetõttu üksi, et naisel hakkasid kõrvad virtsavett
> jooksma?


Õde, kui ma saaks sulle näidata hetkel kätt, millel pöial allapoole, siis näitaks. Enivei, ka kirjelduse järgi said ilmselt aru, mida tahan öelda.

Muusikamaitse on muide nagu toidugagi - ühele üks, teisele teine. Kui ei meeldi, ei pea kuulama/sööma, aga sinu personaalne viha ei muuda maitseid ilusaks või inetuks.

Muide, see "nummi" oli kunagisest postitusest inside nali. Sina aga oled meil nii tubli küll, et sulle tõenäoliselt arusaamatu kild lihtsalt kriipsuliseks vihaks kellegi vastu pöörata :)

Nädala suurim pettumus. Ütled inetult, mõtled inetult, oled sihilikult solvav, huumoritaju on ümmargune null.

Päikest Sulle... peesse :-))
 
õde 10. juuni 2014, kl 10.40
Midaiganes, kulla Pert. Kui solvad, siis ma hammustan vastu. Sinu pettumus on midagi kohutavat ja ma pole kindel, kas ma selle üle elan, aga eks pea kuidagi toime tulema.
 
Kompott 10. juuni 2014, kl 10.47
Õeke, mis sa minust arvad, kas mul on lootust?
 
Pert Vere 10. juuni 2014, kl 10.54
õde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Midaiganes, kulla Pert. Kui solvad, siis ma hammus
> tan vastu. Sinu pettumus on midagi kohutavat ja ma
> pole kindel, kas ma selle üle elan, aga eks pea k
> uidagi toime tulema.

Nõndaks.
Okei, klaarime korra - Mis osa minu esimesest vastusest oli sulle solvav? See et ütlesin et mõni podiseb? See oli selgelt naljatlev, isegi naeratus oli lõpus.
Edasine oli aga lisakommentaar profiilimuutmise kohta, mida olen ise tähele pannud.

See et "podisemise" peale solvusid - joo suhkruvett. SEE ei olnud nüüd küll solvang. Siin foorumis öeldakse minu teada palju tihemini palju hullemini.

Kui oleks tahtnud solvata oleks pigem küsinud majajäetuse ja kaua ilmaolemise kohta, eksju?
Aga sinu tasemele ma ei tõuse.

Sinu personaliseeritud häbitu kriiskamine minu pihta ei lähe mulle mitte üks põrm rohkem korda. Kuivata aga nüüd oma solvumis(krokodilli)pisarad ära ja tee oma tegemisi rahuga edasi.

P.S. Ka minu meelest on IP tore. Ja ta on seda tegelikult jätkuvalt edasi.

Irooniapõrssale siitpoolt parimad tervitused ja jätkuvalt soov, et olgu ise nummi.
 
irooniapõõsas 10. juuni 2014, kl 11.17
Õeke on kuidagi eriti tige viimasel ajal, aga no selle peale solvuda, et teised su kadunud postituste pärast samamoodi ei muretse, no milleks, kulla õeke?:)
Ma olin samamoodi nummi enne regamist ja olen ka edaspidi, ja nummilt nöögin ka, aeg-ajalt:D
 
Hülgehall kuub 10. juuni 2014, kl 11.19
Võin vajadusel pesapallikurikaid laenutada, kui kellelgi on huvi..aga minge parem maale elama, sealne genofond ootab parandamist..
 
Mittekeegi Olikord 10. juuni 2014, kl 11.22
Pole eriti kindel, et linnamehed midagi parandada suudavad. Kuid rahu rikkuda, jah, seda kindlasti.
 
õde 10. juuni 2014, kl 11.22
Ja, Pert, kas naisega virtuaalne võitlemine on midagi, mille üle uhke olla? Kas oma lahingute väärikas valimine pole mitte mehelikkuse mõõdupuu? Mina võin olla üksik, mahajäetud ja ilma millest iganes, aga mida näitab see sinu kohta, kui mulle selliseid asju ütled?
Mina olen ka pettunud, muide. Mitte küll nädala pettumus, aga korraks vaid ehk.
 
Mittekeegi Olikord 10. juuni 2014, kl 11.26
Õde, nurkasurutud ja hirmul loom võib rünnata. Ehk on siinsetest meestest nii mõnigi kogenud elus asju, mis nende isiksusest hea poole hävitanud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!