Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vajan kiirabi
 
armas n 08. juuni 2014, kl 20.58
Teatan kõigile, et siinsetest meestest põnevaim -Tom Ise - vist kirjutaski mulle. Kuigi kindel ei saa siin elus millegi peale olla!
 
Tom 08. juuni 2014, kl 21.08
muidugi kirjutasin ja kui vastad mulle,siis kirjutan veel.ma tahan ka tutvuda uuesti.musi ei tule Skypesse ja aega on.
 
armas n 08. juuni 2014, kl 21.19
Tomile: Sa oled kahtlemata üks tõeline romantik! Mis sa sellest musist enam unistad, kui juba minuga ühendust võtsid! See "musi" unusta ära, ta on kaugel ja seetõttu temast ikka õiget asja pole. Vat mina olen kohalik ja minuga koos pole sul vaja enam unistada! Ikkagi elus naine kõrval!
 
Tom 08. juuni 2014, kl 21.21
Tekkis probleem-väike Tom streigib.Paneme suhtlusele punkti või jääme vahele.Musi juba kahtlustab.
 
omg 08. juuni 2014, kl 21.23
Tom, sul on ikka tõsised kompleksid.
 
Tom 08. juuni 2014, kl 21.25
Rohkem kui tõsised,sest vahelejäämine on sama mis surm.
 
kirke21 08. juuni 2014, kl 21.26
Kellele sa vahele jääd? Oma ettekujutletavale naisele?
 
armas n 08. juuni 2014, kl 21.27
Ära nüüd põnnama löö. Küll me väikese Tomi ka kahepeale üles turgutame. Ei see musi kahtlusta midagi, ära ole nüüd nii paranoiline. Oh, et ma ikka ja jälle nende juba suhtes meeste otsa satun! Kui sa, Tom, nüüd alt vead, siis pean viimati uue kuulutuse panema.
 
ohhjahh 08. juuni 2014, kl 21.30
Ma ootan ka suure süstlaga doktorit juba ammuilma, aga siin liiguvad vaid voodist voodisse käivad püsikad (mehed).
 
Tom 08. juuni 2014, kl 21.30
Tom lööb põnnama.Ma ei taha valetada ja aus vastus on ka väiksele Tomile parem.Äkki kuuleb homme sõna.
 
armas n 08. juuni 2014, kl 22.40
Ja Tom lõigi põnnama. Sangarid jt. vaprad mehed, ärge mõelge, et need siin on mingid siseringi naljad. Ma ei kuulu austatud siseringlaste hulka, seega ootan ikka teie kirju.
 
Tom 08. juuni 2014, kl 22.48
armas n, sellelt pedetomilt sa jäädki kirja ootama :D. aa mulle saavad kirjutada vaid vanad püsikad, kellel mu aadress olemas, ise ma kellelegi ei kirjuta ja uusi tutvusi ei otsi :) vanade olijatega suhtlen aga hääl meelel edasi :)
 
armas n 08. juuni 2014, kl 23.02
Päris Tomile: Ega ma ise ka ei uskunud, et mulle kirjutad, see oleks tõesti uskumatu. Aga tervitused sulle!:)
 
palju 08. juuni 2014, kl 23.08
sel armas n endal ka vanust on? kaalu?
 
armas n 08. juuni 2014, kl 23.23
Sangarile: olen Tallinnast ja vanus on 53
Nõme m: kirjuta mariss2@hot.ee
PikkKoib: ära liiga kaua julgust kogu. Ja teadmiseks, et alkohol võib pärssida kirjutamis- ja mõtlemisvõimet.
palju`le: vanust vt eespool ja kaal 76
 
Tom 08. juuni 2014, kl 23.28
palju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sel armas n endal ka vanust on? kaalu?


missa neist numbritest uurid, parem kirjuta armsale enni(u)le :) ma usun, et sa pettuma ei pea ;)
oma kogemusest võin öölda, et must on need telhvi vaalad kuidagi mööda osand minna ja kokku olen ma saand eranditult kenade inimestega, vaevalt seegi kord teisiti on (kuigi ma tean, et lisaks pedetomile liigub siin ka mõni naisoost irmutis, õnneks nad piisavalt arad, et end näidata).
 
Tom 08. juuni 2014, kl 23.29
nääd jõudis see armas must ette :D pole ullu, saavad ka numbriuvilised targemaks :)
 
armas n 08. juuni 2014, kl 23.42
Numbrihuvilised - need on inimesed (ennekõike mehed), kes on väga täpsed ja ettevaatlikud inimesed. Kuna siin naistekas räägitakse pidevalt hirmutavaid lugusid delfivaaladest, siis see, nagu meedia ikka, on neid mehi tugevasti mõjutanud. Ka siin naistekas näeme me meedia kaugeleulatuvat mõju inimsuhetele. Ma saan meestest aru küll: "tema" läheb "temakesega" kohvikusse (pime)kohtingule ja näeb õudusega, et "temakese" asemel istub kohvikulaua taga vaal. See võib tõesti jube elamus olla.
 
:DD 09. juuni 2014, kl 00.00
Vägisi jääb mulje, et siia kukuvad naised 50+ nurgakesest-asub see ju ülalpool. Peale Tom'i, tolle vist heitis Agnes siia koos oma ambutu jutuga.
Aga midagi, edu autorile 53 leidmaks m35 kirglikuks lohutuseks kogu tema 76kg juures:)

Ääremärkus-mida kaugemalt vaalu vaadata, seda väiksemad kalad nad on. Kohvikulauad on selle silmamoonduse vältimiseks tõesti õiges mõõdus!
 
tiibadega kurat 09. juuni 2014, kl 00.12
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.57.
 
tiibadega rüütel 09. juuni 2014, kl 00.36
Kõik vaalad tiiva all! Istun nagu tuvi Lembitu otsas:DD
 
asjalik 09. juuni 2014, kl 12.31
armas n ,kas kiirabi jõudis õigeks ajaks kohale või pead alternatiiv ravi poole pöörduma?
 
soovitus 09. juuni 2014, kl 12.43
Kuna teema teinud naisterahvas ei ole enam väga noor, siis soe soovitus: kui muudad teemas meeste vanuselist skaalat, võid leida endale mõne sobiva kaaslase 50-60 meeste hulgast.
 
:) 09. juuni 2014, kl 13.00
Kas soovitus pakub ennast?:)
 
soovitus 09. juuni 2014, kl 14.41
Ei paku, aga kui sa ennast pakud ja oma aadressi annad, siis võin sulle kirjutada. Kahjuks ma ei tea, mis soost oled, mina naine.
 
viimasele 09. juuni 2014, kl 19.47
Kirjuta mulle mariss2@hot.ee.Arutleme ja peame plaane,soovitus.
 
surnud teema... 09. juuni 2014, kl 21.09
... alates sellest kui teemaalgataja avaldas oma numbrilised näitajad - vanuse ja kaalu. Ükski neist näitajatest pole atraktiivne peale 60 vanuste meeste.
 
hinge, endiselt hingel 09. juuni 2014, kl 22.16
Loogiline ka - kesse ikka surmaga deitida tahab?!
 
Ingel, endine Ingel 09. juuni 2014, kl 22.23
eelmisele: kas mäletad, kui tuli lääs meile koju, algul valuuta, siis vene raha eest? Ja... siis hakkasid turgudel müügilettidel olema Adidos´e botased ja Roolex´i kellad ja Lewize teksased... ja kõik puhta aus kaup...
:)
 
Ingel, endine vang 09. juuni 2014, kl 22.56
Kle vanaema, ära heieta !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!