Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun sotsiopaadiga
 
ahah 13. juuni 2014, kl 16.15
inimkõnts tahtis suhelda? kas tööjuures paneeldiskussioonil ja eraelus pidudel, tänaval ja teatris ei kohtu piisavalt mõttekaaslastega? hmm, on ikka väärakaid, hoidke neist eemale!
 
eelmisele 13. juuni 2014, kl 16.18
rohud otsas?
 
hm 13. juuni 2014, kl 17.19
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> emand mari ja hm
> Aga olge kenad ja valgustage m
> eid ka, mida need sotsiopaadid tegid.
> Õpetuseks
> teistele...

Sotsiopaat on kui tühi kest. Ta küll tunneb, mõtleb ja näeb välja nagu igati normaalne inimene, aga ta ei ole seda. Sotsiopaat on keha ilma hingeta. Aga kuna ilma hingeta ei saa olla ükski inimene, siis sotsiopaat otsib neid, kellelt see hing varastada. Et täita tühja kohta enda olemuses, mille puudujääki ta väga hästi mõistab. Ja nii peab sotsiopaadi ohver elama edasi ilma hingeta. Seda need sotsiopaadid teevadki. Varastavad su hinge ja jääd seda alatiseks taga leinama.
 
Endine sotsiopaadialune 13. juuni 2014, kl 17.28
Jah, inimesed, olge valvsad! Võtke pigem peoga AD-i, aga ärge tutvuge tundmatutega! Hoidke oma tšakrad lukus, muidu keegi varastab Te ilusa hinge ja topib selle anaalavarustesse. Ärge naeratage Eestis: ei tasu ära! Kui siis ainult sadamapiirkonnas, kui väljamaa mehi liigub. Siis võib saada otsa peale! Parem lahkuge kohe maalt, olete ju väärt inimväärset elu ja normaalseid tuttavaid normaalse kontoseisuga. Ciao!
 
ma ka 13. juuni 2014, kl 21.56
ma kandideerin
aga ma tahan iga päev keppi saada
 
Täitsa Blond 14. juuni 2014, kl 01.46
hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Sotsiopaat on kui tühi kest
> . Ta küll tunneb, mõtleb ja näeb välja nagu igati
> normaalne inimene, aga ta ei ole seda. Sotsiopaat
> on keha ilma hingeta. Aga kuna ilma hingeta ei saa
> olla ükski inimene, siis sotsiopaat otsib neid, k
> ellelt see hing varastada. Et täita tühja kohta en
> da olemuses, mille puudujääki ta väga hästi mõista
> b. Ja nii peab sotsiopaadi ohver elama edasi ilma
> hingeta. Seda need sotsiopaadid teevadki. Varastav
> ad su hinge ja jääd seda alatiseks taga leinama.

Enam paremini seda isendit kirjeldada ei saa.
 
väga hösti kirjeldatud ja siin omapoolsed nüansid ka 14. juuni 2014, kl 02.39
Sotsiopaadid on osavad manipuleerijad ka, otsivad tavaliselt emotsionaalseid inimesi enda ymber.

Ohtlikud tegelased, raskelt traumeeritud tyybid, kes varjavad osavalt oma väga katskist hingeeelu, mida neil ei olegi, kuid mis paraku koheselt nii välja ei paista. Selleks läheb ikka omajagu aega, et tajuda kellega tegemist. Enamjaolt malbed, tihtipeale teevad end õnnetuteks, saamatuteks, kes vajavad ise abi ja tuge ja siis nagu vampiirid sinu headust, hoolivust, kaasaelamist ja empaatiat koheselt ära kasutavad, ja seda nii, et sina jääd äärmiselt lolli olukorda, ja lähed sellega kaasa justkui vabatahtlikult, aru saamata mis tegelikult toimub.

Õudne, tean kes on sotsiopaat ja kuidas temast lahti ei saa.
 
mateanmidasatunned 14. juuni 2014, kl 10.53
hm
väga hästi kirjeldatud...
Lisan veel ühe nüansi...nad oskavad sind panna ennast süüdlasena tundma ja lõpmatult andestama.

Ma väga ootan, et kirjutate mulle.

mateanmidasatunned@hot.ee
 
Tom 14. juuni 2014, kl 11.23
ausalt ööldes pole ma kunagi mõteld mingitse sotsio või psühho paatide pääle. põle nigu vajadust old. aa nüüd ma saan te ädaldamisest aru, et sotsio ja psühho paadid on sellised klammerduvad inimesed, kes poevad teise inimese inge, et seda siis oma karvase kämblaga kinni oida. selle vastandiks oleks siis pohhuist. ei ta poe kellegi inge, ega ahista kedagi, tal kõigest sügavalt savi.
aa vb seepärast need sotsio ja psühho paadid polegi mind segand, et mu kõigest sügavalt savi? :D
 
Mittekeegi Olikord 14. juuni 2014, kl 12.57
On selline ütlus, et inimene saab seda, mida ta väärt on :) Vastavalt siis tõmmatakse inimesi endale ligi :)
 
mh 14. juuni 2014, kl 13.55
Jääb selgusetuks, milline osa peaks naeratuse näole tooma?
 
jahjah 14. juuni 2014, kl 17.55
kaske-kaske > jahjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> missu mure on, tahad asotsialiseeruda?

missul pole muret ja kui asotsialiseeruda, siis ainult kellegagi koos, yksikule saarele nt :)
 
olinkord mittekeegi 14. juuni 2014, kl 18.05
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jääb selgusetuks, milline osa peaks naeratuse näol
> e tooma?

lihtsalt sotsiopaadi naeratus: suu naeratab, silmad tundetud ja liikumatud nagu kaks halli kivitükki
 
Mittekeegi Olikord 14. juuni 2014, kl 18.38
Naeratada võib alati :)
Lubatud ka sotsiopaadile...
 
meenutus 14. juuni 2014, kl 18.53
1) kumma tüübiga on lihtsam hakkama saada, kas sotsiopaadi või pohhuistiga, kumb hävitab teisi rohkem? 2) kas sotsiopaatia ja pohhuism on diagnoositavad haigused või lihtsalt omadussõnad nagu paks ja kole jne.
 
irooniapõrsas 14. juuni 2014, kl 19.58
Tegelt mulle pisut tundub, et seda sotsiopaadi või pohhuisti silti on jube kerge külge kleepida neile kellega suhe mingil põhjusel peesse lläinud.
 
jahjah 14. juuni 2014, kl 20.03
nagu ka skiso on ju sõimusõna, kuigi igasuguste diagnooside jagamine nii kergelt on kas ebaprofessionaalne või lihtsalt diletantlik.
 
mateanmidasatunned 14. juuni 2014, kl 20.11
Ma arvasin kunagi samuti nii, nagu irooniapõrsas, kuni ise sellisega polnud kokku puutunud.
Ära hüüa hunti...
 
Mittekeegi Olikord 14. juuni 2014, kl 20.20
Kuidas te nii allaandjad olete, et lasete mingitel isiksusehäiretega tegelastel endid nörritada? Järjekindel ja selgesõnaline verbaalne eneseväljendus on alati toiminud (oma töö tõttu puutun igapäevaselt hullunud meesisenditega kokku).

Rääkige, rääkige, rääkige. Ausalt ja otse. Vähemalt proovige :)
 
vastus 14. juuni 2014, kl 20.34
Sest sotsiopaat ei ole hull, vaid esialgsel suhtlemisel väga meeldiv.
 
irooniapõrsas 14. juuni 2014, kl 20.39
Ei hüüa hunti...ilmselt vvähemalt sinnapoole tegelastega kokkupuuteid olnud.
 
Mittekeegi Olikord 14. juuni 2014, kl 20.39
vastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sest sotsiopaat ei ole hull, vaid esialgsel suhtle
> misel väga meeldiv.


Siis võiks suhelda kaaslastega sellise stiiliga nagu nad kõik oleks potentsiaalsed sotsiopaadid :) - st vältida kõigiga kõike, mis võiks vallandada hälbinud käitumismustri. Vaevalt et headus ja armastus kelleski sotsiopaatilisi jooni välja meelitab...

Lihtsalt arutlen :) - mina olen nii hakkama saanud :)
 
Hülgehall kuub 14. juuni 2014, kl 21.04
Pohhuist ei hävita kedagi, sel lihtsal põhjusel, et tal on sellest suht pohhui..sotsiopaadiga on teine lugu, tema teeb sulle ajju lihtsalt pesa ja hakkab munema...nagu sipelgaema, ja need sipelgad, kes munadest kooruvad, keeravad ikka täiega põrgu kokku, kõhus ja südames..
 
Mittekeegi Olikord 14. juuni 2014, kl 21.07
Oma aju kaitseb igaüks ise. Me ei saa keelata linde lendamast üle oma pea, kuid me saame takistada neil pesa oma pähe tegemast...

Samamoodi, igaüks ise vastutab, keda oma südamesse ja hinge laseb...
 
viimasele 14. juuni 2014, kl 21.43
kui kohe aru ei saa, et tegu nats psühhopaadiga, siis lasedki ju teda oma ajju ja südamesse, pärast ikka raske lahti saada :)
kaassõltuvus võib ka väljakujuneda, annad aega ja ei saa aru, et ei muutu, vaid süveneb
 
viimasele 14. juuni 2014, kl 21.56
ähh, ära vaidle selle eelviimasega, tal ajab kõiketeadev tarkus üleääre :)
 
ähh 14. juuni 2014, kl 22.03
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ähh, ära vaidle selle eelviimasega, tal ajab kõike
> teadev tarkus üleääre :)


tore, kui targemaks said :)
 
olinkord mittekeegi 14. juuni 2014, kl 22.21
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Rääkig
> e, rääkige, rääkige. Ausalt ja otse. Vähemalt proo
> vige :)

Jumala eest, seda ärge sotsiopaadiga suheldes küll tehke. Ta oskab teie jutu nagunii tagurpidi pöörata ja lõpuks teie enda vastu kasutada. Kui isiksusehäirega inimese ära tunnete, siis lihtsalt laske jalga. Tavaliselt ei tunne enne kui hilja.
 
sotsiaalne emand mari 14. juuni 2014, kl 22.24
nüüd tahaks tõesti ühte sellist imelooma elusast peast näha. nii huvitavaks olete selle isiksuse kujutanud.
 
imestaja 14. juuni 2014, kl 22.26
mis kummalised jututeemad teil omavahel siis on, et saab teie vastu ära kasutada? minul on kaaslastega tore olla, ajame n-ö ühte asja ja ei mingit sogamist hiljem...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!