Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tagamõttega :)
 
tagasihoidlik 12. juuni 2014, kl 20.52
Saame tuttavaks
Ei see ei sobi ja sellel on kõver nina ja sellel üldse oli mingi imelik kõnnak jne jne
Tutvuda on hea.Ilus algus,kerge või tugev flirt ja selline inimese tundma õppimine.
Appi kuidas see käib nagu lõputu küünlapäev(kui oled näinud seda filmi siis saad aru millest räägin).

Mõtlen,et kas tõesti meie 35 vanuses juba nii kapriised,et ei leigai kedagi,sest oma maailmavated on välja kujunenud ja järeleandmisi ei taha eriti teha,sest kardad hiljem kahetseda ehk see ei olnudki minu jaoks see õige.
Mõtlen,et noo kui kaua võib?

Niisiis :)....paneks silmad kinni ja jookseks altari ette ja pärast alles klattiks ;)
 
Mittekeegi Olikord 12. juuni 2014, kl 21.00
Vanamoodsa inimesena soovitaksin just vastupidist varianti - võimalikult pikka `käimise perioodi`. Et vähemalt kõigi nelja aastaaja jooksul oleks teineteist tundma õpitud ja igatsetud... Praegu on aga moes kiiresti ihadele järele anda, saadakse n-ö magustoit kohe kätte ja huvi jahtub kiiresti, enne kui armumisest armastus saab. Seksiga ja kokku kolimisega kiirustamine on kurja juur (minu arvamus kõigest)...
 
mode 12. juuni 2014, kl 21.05
Ära inise
mansion ghost 12. juuni 2014, kl 21.09
Ah mittekeegi, ära õpeta midagi. Kui nn 35-aastasel pole mõistuseraasu, ei teki seda ka edaspidi. Las elab ja naudib kuni võimalik, hiljem kiiktoolis midagigi elust mäletada.
 
------- 12. juuni 2014, kl 21.15
See siin on üks segase väljendusviisiga tutvuja. Sellisega küll ei julgeks kohe altari ette minna, sest klattida oleks pärast vist väga keeruline :)
 
hehhe 12. juuni 2014, kl 21.47
ma saan teemaalgatajast väga hästi aru :) tutvuks ;)?
 
52 mees 12. juuni 2014, kl 21.53
Iga kell.
 
kujunenud maailmavaade 12. juuni 2014, kl 21.54
Sis oled sa pm poolelus või surnud, kui maailmavaatel enam arenemisruumi pole ja tahaks altari ette kellegi käest kinni hoides joosta. Ja mitte kuulata enam eikellegi teise poolt jalustrabavat komplimenti, tunda midagi või kedagi uut kõike olnut unustades ja mõeldes, et aimatagi ei oska, mida tulevik veel pakkuda võib:)
 
ago 12. juuni 2014, kl 22.09
Ennem pean sini ämmaga tutvuma.
 
tagasihoidlik :) 12. juuni 2014, kl 22.10
päris nõus ei ole siiski kõige sellega mis siia vahepeal kirjutatud on
eks see altari ette jooksmisega on nagu on :)
kes eda siis ei tahaks.Igamees tahab seda samapalju kui naine ja mõistuseraasugi vahest tundubki natse puudu jäävat,egas ma muidu üle mõtle ju :)
lihtsalt mõtlesin et oleks huvitav kribada ja vaadata,kas leidub midagi minusugust,poolearulist korterielanikku,tavalist töölkäijat ja maksetega vahest hilinejat.Viimasel ajal on kuidagi eriti raske :).Mai saa aru kas mingid hinnad on tõusnud või palk on sama
 
Mittekeegi Olikord 12. juuni 2014, kl 22.18
Endasugust poolearulist korterielanikku...

Tirid mehe altari ette, et oleks keegi, kes Su maksud ära maksaks?

Ei imesta, miks sa kedagi püsivat ei leia.
 
igamees 12. juuni 2014, kl 22.27
ja vaevalt üldse nii mõnigi mees tahaks altari ette joosta jooksu enda nimel. Kõrvus peksmas tõotused ja soovimatus kunagi veel seda korrata.
Majandusraskuste all autor ilmselt mõtleb, et ei tahaks enam üksi edasi, pigem vaataks kellegagi koos, et kuidas hakkama saada nii, et ka naeratus näol püsiks.
 
tagasihoidlik :) 12. juuni 2014, kl 22.30
ole nüüd
ma ikka meesterahvas
ei tiri kedagi altari ette, see oli selline retooriline küsimus justkui :)
lisan siia meili ka tagasihoidlik1@gmail.com kui keegi NAINE sai ideest või väljaütlemisest aru.
eks ta raske ole kindlasti ja eks ma ka meelega püüan kohe teha julget algust
 
tagasihoidlik :) 12. juuni 2014, kl 22.33
majandusraskus :)
ei ja veel kord ei
meil ei ole seda mitte kellegil ju
me kõik ilusti maksame oma asjad ära aga mõtlesin seda,et kui näit hilined maksega,siis sa oled kohe majandusraskustes we ???
nojah ehk ka nii võib asja võtta ju

hahahaaaa,tundub,et kisub huvitavaks siiski :)
 
Mittekeegi Olikord 12. juuni 2014, kl 22.33
Mehe kohta ikka suisa titelalin...
Vabandan, aga saa meheks ja siis otsi naine.
 
igamees 12. juuni 2014, kl 22.34
huvitav oleks teada, et kui paljud sirge nina ja hea rühiga naised mõistlikus vanuses selle peale kirjutavad:)
 
majandusraskus 12. juuni 2014, kl 22.37
"tavalist töölkäijat ja maksetega vahest hilinejat.Viimasel ajal on kuidagi eriti raske :).Mai saa aru kas mingid hinnad on tõusnud või palk on sama"

kui seda siit välja ei või lugeda, kust siis üldse. halloo, pm lihtsalt viivat maksmisega või ununeb, kuna palk on liiga napp, et kohe maksta?:)
 
tagasihoidlik :) 12. juuni 2014, kl 22.47
no näed siis
uskumatu ,et sa ei olegi oma maksetega hilinenud, usukamtu.Kardan et oled liigagi tolretntne ka kartlik tagajärgedele,sest ehk võib siis õnnetus juhtuda vms.
Kes ei ole siis hilinenud maksetega?..Pakun ,et pooled kindlasti.Püüan rääkida siin lihtsas keeles,kus tõin välja väheke meie politiilist seadustiku,kuigi see meile on u väga leebe ;),eriti sina saad ju aru sellest,aga point siiski selles,et samakõva jutuga nagu tavaliselt kipub olema,et kõik ok, siis hiljem on kuulda asju vastupidiselt.

Ja kujutan ette,et sa ei proovi mitte kindlasti maksudest eemale hiilida vaid kõik mida väheki saad siis maksad ära,sest sulle ju antakse ette mida maksta.
 
niisama 12. juuni 2014, kl 23.06
vähemalt mainisid väga head filmi :)
 
majandusraskus 12. juuni 2014, kl 23.24
kle, tüüpiline eestlasest põdeja ja enda ning oma arvamuse õigsuse äratõestaja-jah, tead, ma maksan oma arved enne tähtaega ja prioriteediks on need nina alt ära maksta ning mitte mõelda nendele rohkem. mis on kulutatud, tuleb kinni maksta niikuinii. erinevalt mõnest majandusteadlasest, kes maksab kõk viimasel minutil ja peale seda, sest kontol olev raha teenib ju uskumatut protsenti, eksole ja kui veel mõelda kasumile mida nt elisa saab varem makstud arvelt teenitu ringlusse panna, ajab iga kõige vähema väiklasegi ju lihtsalt pöördesse, kui aint saaks oma teadmistega kellegite ees hiilata.
aga mulle sest mõttetust targutamises siin nüüd aitab, tutvuge ja tõestage end ära palun edasi.
 
tagasihoidlik :) 12. juuni 2014, kl 23.53
Mnjah
kahju,et nyyd sellise pöörde võttis aga mai saa mitte vait olla ,mitte äratõestaja nurgast vaid pigem ikka põhimõtte ja elukogemusevaatevinklist,seda räägin ilma igasuguse rõhutava alaooni vms halvustava tooniga.

Niisiis ikkagist ei olegi nii kerge leida kedagi :)
isegi kui käest kinni hoida ja silmad kinni pigistada ja joosta altari ette :)
Sama raske kui tutvuda ja ja alju asju alla neelata,sest nagu esimess kirjas mainisin,et pärast klattiks :)

Peab vist täna magama minema,sest arved tahavad maksimist ja ei tahaks tööle hilineda ;)

aa muideks pean lihtsalt ühe nalja siia kirjutama,sest see lihtsalt ei sobi konteksti aga mulle see siiski meeldib :),päriselt ka

Mees saadab naise poodi kartuleid ostma.
Naine läheb poodi, ostab kartulid ära, tuli poest välja ja jääb auto alla ja sai surma.
Sõber küsib: "Et mis nüüd teed?"
Mees vastab: "Ma ei teagi, makarone vist"
 
mööduja 13. juuni 2014, kl 06.31
Võtaks sõna, aga ei viitsi. Täiesti mõttetu tegevus.

Tagasihoidlik:) hoia oma joont ja küllap leiad ka selle, kellega altari ette joosta...avatud silmadega ja naeratusega näos. Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!