Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovitan naistega mitte tutvuda, olen kolm korda üritanud ja iga kord olen petta saanud.
 
mees 15. juuni 2014, kl 20.44
1- ne naine oli raha peal väljas ja tahtis et mees kõik tema arved kinni maksaks ja tema saaks oma pangaarvet kasvatada.
2- ne naine oli samuti saama peal väljas, ise võttis kahe käega kingitusi vastu, kui tal oleks võimalus olnud midagi kinkida, siis ei tulnud isegi 2 eurost kingitust. Kui minema kolis, siis võttis kõik asjad kaasa mida tema käed olid puudutanud.
3- s naine arvas et on liiga ilus minu jaoks. Sellega kooselu ei proovinud, võib olla oleks samasugune bitch olnud või on.
Minu soovitus on kohe alguses naisele mitte välja näidata kui rikas sa tegelikult oled, pigem hoida madalat profiili ja väljas käies teha ettepanek arve pooleks maksta. Nii saab kohe selgeks kes naistest on kullakaevaja. Võib olla on mulle ainult sellised naised juhtunud, võib olla ongi enamus naisi sellised. Ma mõtlen kas oleks õigem tulevikus ise naisi hakata ära kasutama?
 
üks naine 15. juuni 2014, kl 20.46
Lollidelt tulebki raha ära võtta!
 
kolmas naine 15. juuni 2014, kl 20.48
Naised tahavad ka hellitusi ja kallistusi aga seda sa ei oska.
 
Tom 15. juuni 2014, kl 20.51
Aga head pano said vähemalt ?
 
kolmas naine 15. juuni 2014, kl 20.53
Tom,see oli ainult pritsimine.Heast asjast oli asi kaugel.
 
liisu 15. juuni 2014, kl 21.03
mees
ju sul on siis otsaette kirjutatud, et oled mõrramagnet.
viga on ikkagi sinus. põlgad armsad, tagasihoidlikud ja viisakad tüdrukud ära ja satud lehmade otsa.
siin on õigesti öeldud - lollidelt tulebki raha võtta.
 
Mittekeegi Olikord 15. juuni 2014, kl 21.09
Nüüd tutvud siis meestega?
 
võib arvata 15. juuni 2014, kl 21.17
et selle teema on püstitanud naine. Delfi naine. See naine, kes kingi mehelt sai eelmise riigikorra ajal ja törtsu keppi esimeste kroonide eest.
Naine sellepärast, et ükski mees poleks nii loll, kui hakkaks mainima ennast rikkaks peale naisi, kelledele ta kõik kingitusteks on jaganud:D
 
xxx 15. juuni 2014, kl 21.21
loodan, et mina see esimene polnud:)on juhtunud niimoodi, et on mulle välja tehtud, kui kunagi peaks ära tundma, siis võiks ju sixpacki välja teha.
 
raudselt 15. juuni 2014, kl 21.22
on vist tegu minu mehega ,keda ma endiselt armastan aga ta ei hooli sellest ja arvab ,et naine ei taha arveid maksta,kuid samas ise ta seda teha ei lase.Tegelt õigel naisel peabki kopsakas tagavara olema ,sest iial ei tea,millal mees kinga annab ja ukse taha tõstab.
 
ups 15. juuni 2014, kl 21.27
Õiget naist ei kingatata ukse taha..
 
Täitsa Blond 15. juuni 2014, kl 21.43
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.04.2015 12.54.
 
ahaa 15. juuni 2014, kl 21.45
Õigel mehel samas peab raha olema ja ei oleks ilus naiselt raha kerjata.Vahest antakse isegi kõige õigemale naisele kinga.Mehed on kord sellised tuulepead ja vajavad alatasa uusi kogemusi ehk siis naisi.
 
mh 15. juuni 2014, kl 22.06
Kits annab veel hommikul kohvile piima ka peale.
 
ups 15. juuni 2014, kl 22.07
Ei maksa lihtsat asja nii keeruliseks ajada ja põhjusi otsida. Head naist (mis enamasti avastatakse peale soodasid) ei tõsta keegi ukse taha ega anna kinga.
 
kas 15. juuni 2014, kl 22.11
hea naine on meeste meelest ikka see ,kes ....jätan siinkohal mõtlemisruumi.Asjad paraku on vägagi keerulised ja alati peab väga hea põhjus selleks olema,kui oma hea naise ukse taha jätab.
 
mees 15. juuni 2014, kl 22.52
Alguses ma mõtlesin, et need mehed on sead kes naisi ära kasutavad ja lastega maha jätavad, kas ma elasin tumedate prillide taga?
Miks naine ei võiks olla aus, vastavalt oma võimalustele panustada, miks on vaja alati skandaali korraldada ja nõmedaks muutuda. Naine peaks olema ahvatlev nagu saakloom, kes eest ära jookseb, samas rahaasjades olgu täpne ja panustagu ka ühisesse perekonda.
 
naine lapsega 15. juuni 2014, kl 22.54
mees, kas rääkisid naisele, milline su unistuste naine või siis norm naine on, ehk tema arvas et kõik on ok
 
piripiiga 15. juuni 2014, kl 23.09
nii nagu paljude naiste jaoks on kõik mehed sead, nii on ka paljude meeste jaoks kõik naised kullakaevajad. ole täitsa rahulik. kõik saavad vastavalt enda soovidele. pole veel keskit ilma jäetud :D
 
Täitsa bond 15. juuni 2014, kl 23.28
Kusjuures on küll ilma jäetud. Naisest, kes oleks ühise õnne nimel nõus kulda välja kraapima! Muidugi pole siin mõeldud 50+ nurga asukaid ega nende eelikuid, kes käsi kokku tagudes oleks valmis kokku lubama eiteamida, kui vaid saaks minetti teha ja suguelu elada.
 
irooniapõõsas 15. juuni 2014, kl 23.29
Kas see teemaalgataja pole mitte sama, kes aeg-ajalt on kuri selle peale, et tema kuulutusele ainult koledad naised vastavad ja pruudikandidaadiga poes käies rahakoti maha unustab?
 
Tom 15. juuni 2014, kl 23.38
Siit ilusaid naisi otsima? Peab ikka naiivik olema...
 
leenu 15. juuni 2014, kl 23.54
mees
sest sa oled ju loll. sulle on siin eespool seletatud, kuidas lood on, aga sa ei saa aru.
sinsugune ei kohtu KUNAGI ausa ega toreda naisega, sest sa ei oska selliste naistega suhelda, ega selliseid naisi ligi tõmmata. ja sulle on ju öeldud - põhjus on sinus. sa oled loll, seega kohtud ka sulle vastavate naistega.
nii et nagu eelpool öeldud - võta kits. see on sulle igal juhul sobivam ja ohutum partner.
 
g 16. juuni 2014, kl 00.05
See oli huvitav koht, et naine peab olema ahvatlev nagu saakloom ja eest ära jooksma, aga peab oskama arvutada ja panustama peab ka. Kõike samaaegselt või?
Sa vist ajad armukese ja elukaaslane omavahel segamini, aga kõike korraga ei saa.
 
mees 16. juuni 2014, kl 00.13
Õige mees ei peagi naisi meelitama, meelitamine pole minu rida, meelitavad valetajad ja vassijad. Minu lihtsad nõudmised on hea välimus naise puhul, aus ja võrdne suhtumine partnerisse ning naine kes ei muutu igapäevaelus lihtlabaseks ja mitteihaldusväärseks. Kas on palju palutud?
 
Täitsa Blond 16. juuni 2014, kl 00.22
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.04.2015 12.54.
 
leenu 16. juuni 2014, kl 00.37
mees
ja mis sul sellisele naisele vastu pakkuda oleks?
 
mees 16. juuni 2014, kl 01.06
Vastu on pakkuda hoolitsetud trimmis kehaga sportlik noormees, ei suitseta, ei ole vägivaldne, huumorimeel olemas, uus väljaostetud kinnisvara, kuuekohaline euro pangaarve. Mis sul vastu pakkuda on?
 
Täitsa Blond 16. juuni 2014, kl 01.08
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.04.2015 12.55.
 
mees 16. juuni 2014, kl 01.41
Jeepi ei ole mul vaja, ma ei liikle kohtades, kus seda vaja oleks. Tavalisest saksa tänavasõiduautost piisab. Ma ei investeeri rauda, vaid kinnisvarasse:)
Mul on kahju nendest kõlupeadest, kes sõidavad jeebiga või mingi tõusiku autoga, aga ise elavad üürikorteris ja autogi on liisingusse võetud. Lollid naised näevad nendes ainult seda hetke ja arvavad et mees on rikas, tegelikult on mees kõlupea, kellel pikemas perspektiivis ei ole mingit tulevikku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!