Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
alf 19. juuni 2014, kl 10.18
Kuule femalecat2, ma ei saanud Su küsimuse püstitusest aru. Kellest neist? Aga ütlen nii, et vastused on olemas enne küsimusi ja probleeme tuleb lahendada enne nende tekkimist.
 
loe ja naera 19. juuni 2014, kl 10.21
Lugeja(norm. mees) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust sa, mh, tead, kuidas räägib normaalne mees?

> >
> Paljud naised ei tea, mis on orgasm. Elavad
> oma mehikesega 10-20 aastat ja arvavad, et teavad.
> Ja siis
> tuleb võõra mehega pauk selgest taevas
> t...mis lõhub ta pere. "Kuidas ma sain küll nii lo
> ll olla" on neil mõttes...
>
> Kust sa tead, ku
> idas räägib normaalne mees?
> ;)


Mis see orgasmide saamine siia puutub, jäi nii mulle, kui ka mõnele teisele lugejale arusaamatuks?
Kas sina, norm mees, arvad, et kui naine ei saa orgasmi, on naine süüdi? Aga oskamatutest meestest pole sa kuulnudki, vaid kõik teised on lollid, oskamatud, käpardid ja süüdi? Sinul pole ju ühtegi viga, eks, vaid kogu maailm on väärakaid täis.
Tahaks kohe näha seda meest, kes ise end norm meheks nimetab, kuid tegelikkuses on... Ah, las ta jääb.
 
Mees 40+ 19. juuni 2014, kl 10.56
femalecat2, kirjutasin ;)
 
Madis 19. juuni 2014, kl 11.11
Humoorikas teema...
Ega siin muud lahendust olegi, kui pael kaela...
On mõne inimese elu ikka kurb ja jube. 3 tölli ei sobinud ja kohe absoluutse tõena kehtiv järeldus olemas.
 
Lugeja(norm. mees) 19. juuni 2014, kl 12.12
Teate kuidas paremini näkkab? Visake sööta ilma konksuta ja vaadake mis juhtub.
Kala on loll, aga vägaväheke siiski mõikab.
Ja selle paneb kindla peale siia kirja.
;)
 
Lugeja(norm. mees) 19. juuni 2014, kl 12.14
emasele kassile nr.2

ma kirjutan ka, kui number ühega valmis saan.

:D
 
ega jah 19. juuni 2014, kl 12.21
Need enda arvates norm mehed osutuvad tavaliselt sotsiopaatideks.
 
norm. naine 19. juuni 2014, kl 12.23
Ootan ka oma ellu normaalset meest!
 
femalecat2 19. juuni 2014, kl 12.30
alf! Küsimus oli, kas sa oled üks neist rahulolevatest?
Tutvun heameelega ja ainult endaga rahulolevate meestega.
Vastan kõikidele:)
 
to norm. naine 19. juuni 2014, kl 12.32
siin paar veergu ülevalpool on üks, kes nimetab ennast normaalseks, võta ta ära. Ainult ära tule pärast kurtma, et sind sõimatakse räpaseks vms
 
norm. naisele 19. juuni 2014, kl 12.36
Mehed, keda saab enamvähem normaalseks nimetada, on ju teadaolevalt abielus. Sa tahad siis abielumeest? Või vastus sinu soovile - sa pead sellisel juhul leppima abielumehega.
 
Mittekeegi Olikord 19. juuni 2014, kl 12.45
teemaalgataja, see on küll ebaviisakas minust, aga tahaks teada, mis põhjusel Sa oma abikaasast lahutasid... Oli see tagantjärgi mõeldes mõistlik tegu? Mulle isiklikult tundub, et nii mõnigi paar läheb lahku liiga kergekäeliselt, püüdmata andestada ja vajadusel teineteisega uuesti kohaneda (kui ollakse elu jooksul veidi lahku arenenud). Ei, ma ei püüa Sulle mingit süütunnet ega kahetsust tekitada, sest see on juba möödanik.

Teemasse nii palju, et sellises vanuses "otsijad" on tõeline prügi... Vaadata võid välismaiseid tutvumissaite, seal on pilt parem :)
 
alf 19. juuni 2014, kl 12.56
Jep, Femalecat2. Võid hänna püsti ajada ja nurruma hakata.
 
femalecat2 19. juuni 2014, kl 13.04
alf, kiirusta, mul on praegu jooksuaeg:)
 
Daam Kübaraga 19. juuni 2014, kl 13.37
Lugesin ja otsustasin ka kirjutada :)
Ma ei ole veel 40+ kui ma ei pea ennast ka normaalseks. Minu mõttemaailm on hallist massist väga erinev.
Küsimus tekkis ka, et mis see "normaalsus" Teie jaoks on??? Kas normaalne on see inimene, kes on ühiskonna poolt valmis voolitud tegelane? Või normaalne on see inimene, kellel on oma mõtlemine ja pisut sellest esimesest normaalsest inimesest erinev? Kui selle omale selgeks teete siis ehk leiate ka enda kõrvale selle kauaigatsetud Printsi :)
 
Kohe 40 n 19. juuni 2014, kl 14.33
Nojah, eks ta nii kipub olema jah, et kes noorena liialt valis ( tegelikult ei ole see üldse halb, see valimine, aga võibolla VÕIKS natuke bravuuri maha tõmmata oma nooruse uljuses) see istub nii 30-40 ringis ikka veel üksi. Ja arvata on, et jääbki üksi.
Miks? Aga sellepärast, et sellises eas inimesel on enamasti juba üsna selgepiiriliselt välja kujunenud harjumused, hoiakud, ettekujutused. Päris karm armastuselaksakas peaks vist käima, et inimene loobuks mõnedest enda jaoks tähtsatest aga potentsiaalse partneri jaoks mittevajalikest harjumustest.
Võtan näiteks kasvõi iseenda - noorest peast põlgasin ära nii mitmedki tegelikult meeldivad mehepojad ( kuna mulle meeldis väga olla oma otsustes vaba) ja nüüd, kui tunnen, et juba nagu võiks ka kodukana elu proovida, ei ole seda kukekest :)
Sellise fakti ette panduna olin küll pisut aega kurb aga siis, pikemalt järele mõelnuna, sain aru, et olengi endale ISE sellise elu ju valinud. Oma iga väikese otsusega, iga pisemagi väljaütlemisega olen endale loonud sellise oleviku nagu see mul on. Ju ma siis tõesti oma sügaval sisimas ei taha tegelikult seda meest enda ellu.
Sest kui olen oma tahtmisi ja soove analüüsinud, siis on täide läinud ikka need, mida ka TEGELIKULT soovinud olen. Mitte need, mida olen soovinud kuna teistel on ka või kuna see on parasjagu valitsev arusaam normaalsusest.
Ma ei valeta, kui ütlen, et olen praegu oma eluga väga rahul. Ja kuna olen väga rahul, siis nagu kuskilt ei pitsita. Kuna kuskilt ei pitsita, ei ole ka põhjust end vastavas suunas sundida. Kui ükskord pitsitama hakkab, siis küll ka tegutsema hakatakse selleks, et jälle hää elada oleks.
 
punapea 19. juuni 2014, kl 15.26
need kes noorena palju valivad, pole nõus valima seda, kes tegelikult neile sobib. elatakse mingites kriteeriumites, mis tegelikult ei toimi, kuna kas polegi tema jaoks sobivat, või ei ole ta nõus sobivaga, pidades end parema vääriliseks. paraku konkurents on tihe, ja parimad mehed napsatakse turult varakult. paraku naised seda rõõmu tunda ei saa, kuna neid lihtsalt on mõttetult palju, tänu üksikemadele:P
ja kui koöme-, neljakümpiselt üksindusega harjunud, siis polegi muud kui sõbranjed ja nende mehed või kollegid, kes oma äsjasünnitanud naise ajutise frigiidsuse tõttu saadaval. kuid sedagi korraks vaid... :D
 
Hülgehall kuub 19. juuni 2014, kl 16.20
Olen korra öelnud, ütlen veel - mehed ei lepi alfaisaste lauajääkidega ja naised keldrisse jäänud idanditega, selmet siin kurta et valik on nii ja naakesine, tuleb oma kriteeriumid ümber hinnata ja kohaneda olemasolevaga, seega - kui avastad,. et väljavalitu on vihahoos su suu hammastest puhtaks rookunud, ole tänulik, sest saad panna endale uued valged plommid ja särava naeratuse..
,loodan et mõni ikka irooniast saab veel aru..

' aga head armukest on tõesti raske leida..ei vaidle vastu,
 
päris naine 19. juuni 2014, kl 16.38
keldrisse jäänud idand jääbki armukest otsima, sest naine on rohkemat väärt kui armukesestaatus.
 
kuubile 19. juuni 2014, kl 16.48
või on heale naisele raske selgeks teha, et ta sobib sulle ainult armukeseks?
 
alf 19. juuni 2014, kl 17.26
Nende meeste ja naiste väärilisuse määramisega on sama, mis kasutatud autode ja eluasemaete müügikuulutus. Ennast või oma vara võib igaüks pidada ei tea kui väärtuslikuks, aga kui diili ei toimu, siis järelikult üle hinnatud või müügitöö nõrk. Kui hind on õige, siis diil toimub.
 
piripiiga 19. juuni 2014, kl 17.45
ah, alf! no see on ka vana tõde ju, et igale asjale leiab ostja. kui oodata kannatab, küll siis see diil ka toimub müüjale vastuvõetava hinnaga
 
naine lapsega 19. juuni 2014, kl 17.52
Millest küll tekib väljavalitul vihahoog? :D
Oled hea provotseerija?
Kiida ennast - igaüks võiks midagigi hästi osata...
 
Täitsa Bond 19. juuni 2014, kl 18.21
Et pole normaalset meest, kes naistele kõlbaks. Ega polegi. Kesse viiciks selle nimel normaalne olla, pingutama hakata, kuulutada avalikult ja valjult enda normaalsust, ümber lükata väiteid, eelarvamusi, kahtlusi, kuulujutte enda ebanormaalsuse kohta. Ja kõike seda nende naiste, vanade naiste nimel, kellele ei kõlba ei üks ega teine ja kes kui kellegi normaalse leiavadki, siis närivad selle oma kahtlustes ebanormaalseks niikuinii:DDD

Arumaisaa, mis puutuvad kellegi naise väärtushinnangutesse kellegi talle pm võõra mehe rahapakid moosipurkide vahel? Sama mees ei lähe ju naise pesusahtlisse või riidekappi sorteerima riideid, mida naine selga ei pane ja ära visata ka ei raatsi:D
 
alf 19. juuni 2014, kl 18.35
Sa, Täitsa Blond, ei saa (tegelikult saad) aru, et selliste kõigest väest meest otsivate naiste väärtushinnangutesse just kuuluvadki mehe rahapakid ja võime külluslikumat elujärge pakkuda. Seni pole veel keegi selles teemas vastastikkust tõmmet, armumist ja kiindumist valikukriteeriumiteks nimetanud.
 
mh 19. juuni 2014, kl 18.56
Armas Täitsa Bond alias alu.

Need mehed hindavad enda väärtust rahas. Aga naine neid palganumbri järgi hinnata ei tohi, siis on kohe kullakaevaja, kui seda loomulikuks peab, et mees jaksab endale ja naisele vähemalt süüa osta. Juba söögi ostmine naise jaoks on nii suur "ohver", et jäetakse naine maha ja tembeldatakse kullakaevajaks.

Ise te mehed teete ennast nii madalaks ja siis ulute, et naised teid ei taha. Milline normaalne naine soovib meest, kes loeb naise suutäisi? Samamoodi hakkab selline ju tulevase lapse suutäisi lugema. Haiged mehed. Las see eurosid täis rahakott annab teile seksi ja sünnitab lapsi. Aga vist mitte, jah, sellest kiun taevani.
 
Täitsa Bond 19. juuni 2014, kl 19.13
mh kirjutas:Milline normaalne naine soovib meest, kes loeb naise suutäisi? Samamoodi hakkab selline ju tulevase lapse suutäisi lugema. Haiged mehed. Las see eurosid täis rahakott annab teile seksi ja sünnitab lapsi. Aga vist mitte, jah, sellest kiun taevani.

Esiteks ei ole mina mingi alu. Teiseks-normaalne naine ei vaevle eelarvamustes, et mees loeb tema ja hakkab veel järeltulijate suutäisi lugema. Taoline repertuaar ja teostus on üldse rohkem naiste pärusmaa, naiste, kes omaarust kõike kontrollivad ja juhivad pere eelarve kulutamist. Normaalse naise arust sünnivad lapsed armastusest ja nende sündvust ei reguleeri mehe majanduslik seis või potensiaalsus lotomiljonäriks saada. Kui rahakott mehel ongi eurosid täis, siis ei ole see kindlasti saavutatud ega saavutatav ühegi elevandi isuga naise arvelt, seega on tegemist tubli või tööka mehega, kes on siis lollidelt kas raha ära võtnud või soomes nt tööl käinud. Iialgi pole ainsamagi naisel õigust sellistele rahadele ja isegi siis mitte, kui ta sellele mehele öökima ajavat suuseksi on pakkunud.
 
Tom 19. juuni 2014, kl 19.16
imelikud teemad teil siin :) põle raha kedagi õnnelikuks teind ja teise inimese arvestamine vaid raha ja selle ekvivalentide järgi on kah üks naljakas tegevus. ma tunnen väga rikkaid inimesi, kes sellele vaatamata on väga toredad ja meeldivad inimesed ja ma tunnen ka aegajalt väga vaeseid (kultuuri)inimesi, kes on täpselt sama toredad ja meeldivad inimesed. millegipärast on sellistel toredatel inimestel omadus rahanumbrist mitte numbrit teha ja ehk seepärast nad ongi sellised toredad :)

mis aga tutvumisse puutub, siis kõige mõttekam on seda teha mittetutvudes, nii on võimalus suurim leida just see, keda otsid :)
 
Naiiv+(n) 19. juuni 2014, kl 19.26
Minul küll armastatu heaks rahast kahju ei ole. Ei mõista neid (omaarust mehi), kes naisele süüa ei jaksa või taha osta. Kui on armastus, siis jagatakse ju kõike.
 
mh 19. juuni 2014, kl 19.57
Ma vihjasin siin lihtsalt ühele eespool kommenteerinule, kes teeb naistega oma toidupoe-testi. Oma viga, kui pole kommentaare läbi lugenud ja ei saa aru, millest jutt käib.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!