Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
üks naine 20. juuni 2014, kl 15.34
ja kelleks pead Sina Paolo Coelhot?
 
Ebanormaalne mees 20. juuni 2014, kl 15.37
Vabandan kirjavea pärast.
Keskmised targutajad unustasin samuti mainimata...
 
normaalne mees 20. juuni 2014, kl 15.38
No vaadake siis ise, kui palju juba siin neid nn. isehakanud normaalseid mehi ringi liigub. Nad on nii normaalsed, et ei oska või ei viitsi või on lihtsalt vaimust nii vaesed, et ei suuda omale isegi nime välja mõelda, vaid kommenteerivad kellegi poolt juba kasutusel oleva nime alt. Või ongi see normaalne- laenan raha, laenan nime ja naist laenaks ka, paariks korraks, piibust rääkimata. Tolgused, mitte mehed.
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 15.39
Ebanormaalsele mehele,
Palun defineeri mulle "keskmine hoolitsemata tädi", mis tundemärkide järgi ta tuvastad? :)
 
naine 20. juuni 2014, kl 15.40
Tõesti tolgused,peksavad pihku ja peavad ennast play-boydeks.
 
to naine 20. juuni 2014, kl 15.42
litsidel pole sõnaõigust
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 15.45
Ebanormaalsele mehele,
ja "keskmine targutaja" palun ka

Mu meelest Paolo Coelho raamatud on sobilik kirjandus täiskasvanuelu alustavale noorele. Vanemad ja elukogenumad (mitte kibestunud) ei leia tema raamatutest midagi sellist, mida juba niigi oma kogemuse pinnal ei teaks. Aga noh, meeldetuletuseks ikka hea :)
 
hingede ravist 20. juuni 2014, kl 15.47
ehk veel niipalju, et tavaliselt ei mahu naistele pähe meeste hinges valitsev rahu, tasakaal ja ükskõiksus naise poolt antud hinnangute kohta mehe hingeseisule. näritakse seni, kuni oma katkine hing arvab leidvat mingi äratundmise ja siis pole ravi soovitustel, loetud artiklitel ja muu taolise pasa soovitustel enam piire.
Ehk siis tavaline skeem, kuidas naine probleeme lahendab-kui neid parasjagu polegi, siis saab ju alati tekitada, selle suureks puhuda ja siis ühiste jõüdudega lahendusi leidma hakata. tegevust jagub kauemaks.
Parem imege tõesti, viib mõtted mujale ja tagab pikema eluea:D
 
Ebanormaalne mees 20. juuni 2014, kl 16.02
Naissoost tutvujale

Aga milleks sulle need definitsioonid? Kui sul juba tekkis kahtlus, et mõni nendest võiks sinu kohta käia, siis tõenäoliselt nii ongi.
Kui aga ei tekkinud vähimatki kahtlust, et need sind puudutaks, siis milleks pidada võõra inimesega delfi foorumis sellistel teemadel diskussiooni? Tööpäev on läbi, ilmal pole kah midagi viga, ma parem tegelen hobidega, enne kui pimedaks läheb.

Pealegi pakuvad sellised filosoofilise alatooniga arutelud näost-näkku läbiviiduna palju põnevamat ajaviidet, kui foorumis.
 
eelmisele 20. juuni 2014, kl 16.04
hea,et sa ka ise aru saad et päriselu on ikka midagi muud kui delfis möla ajamine.
 
mh 20. juuni 2014, kl 16.57
Paulo Coelho lugemine nüüd küll naise puhul mingi kvaliteedimärk pole, tavaline tibikirjandus. Kuigi "Veronika otsustab surra" mulle isegi täitsa meeldis. Ma arvan, et naiste puhul on teaduskirjanduse lugemine midagi keskmisest erinevat. Ja ma pean silmas ikka teadus-, mitte populaarteaduslikku kirjandust, eelretsenseeritud etc.
 
irooniapõõsas 20. juuni 2014, kl 17.06
Ja meesterahva puhul on kvaliteedimärk?
Kõige hullem on see, kui seda loetud teaduskirjandust siis igal võmalikul juhul tsiteerida üritatakse, et endast võimalikult intellektuaalset muljet jätta.
Ja tegelt erialase teaduskirjanduse lugemine pole midagi nii keskmisest erinev, ikka juhtub:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 20.06.2014 17.09.
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 17.25
Ebanormaalne mees,
Asi on selles, et ma ise pean end küll hoolitsetud välimusega ja ajaga sammu pidavaks naiseks, keda on peetud ilusaks kui ka mitteilusaks (maitse üle ei vaielda, eksole, nagunii sõltub veetlus särast silmades ja heast suhtlemisoskusest),
kuid kohati on tunne mõnede meestutvujate nõudmisi lugedes, et kui naine paistab oma kronoloogilisele eale vastava välimusega (s.t. mitte 10-15 aastat noorem), pole klassikaline iludus ja looduse poolt antud saleda geenidega (vaid miski 8-10 ülekilos naiselikke vorme koos saleda pihaga), siis on juba automaatselt "tädi".

Lihtsalt tahtsin teada sinu definitsiooni. Silmaringi laiendamiseks.

Kuigi kui järele mõelda... halvustavaid hinnanguid annavad sagedamini ennasttäis "lotovõidud" (jah, üle keskmise haridus ja mis seal veel oli, annaks justkui õigustuse end selleks pidada), kelle suhtumine ei erine kuigivõrd kaunitarist kullakaevaja omast.
 
mh 20. juuni 2014, kl 18.04
Mis sa väänad mu sõnu, oivaline irooniapõõsas?
 
silmaringi laiendamiseks 20. juuni 2014, kl 18.05
lihtsalt joonista suuremad rõngad nende ümber. ära koonerda meigiga! keda kotib su uudishimu või lisakilod, ilu ja mitteilu..
 
eelmisele 20. juuni 2014, kl 18.16
a keda kotib sinu arvamus siin? kebi lonti likku panema, nädalavahetus on saabunud, saekaatrimehed juba kogunevad!
 
M 20. juuni 2014, kl 18.18
mind kotib,lont on leos.
 
mh 20. juuni 2014, kl 18.20
Väljend "keda kotib" on üks rullnoksitibide stammsõnavara.
 
Valküür 20. juuni 2014, kl 18.31
Kui sul ei ole niipalju eneseusku, et sa saaksid endast lugu pidada ilma pideva verbaalse eneseupituseta, ei ole sa võimeline ei armastama ega austama ka kedagi teist, sest sa lihtsalt ei usu, et keegi võiks tõesti ka midagi väärt olla, kui sa isegi seda ei usu, et sa ise midagi väärt oled. Mis te tühja kemplete... Kõigil meil, siin olijatel, on rohkem negatiivseid kogemusi, kui positiivseid, sest muidu me siin ei oleks. Küsimus seisneb siis seega selles, kuidas muuta paradigmat - kuidas hankida positiivseid kogemusi. Narratiivi tuleb muuta, seltsimehed, suurt narratiivi...
 
seltsimees valküür 20. juuni 2014, kl 18.34
jajah, tädikesed, head jaani ja positiivseid kogemusi. Hoidke ikka kokku ja toetage üksteist oma mõttetu jutuga:D
 
Valküür 20. juuni 2014, kl 18.37
Mõttetu jutt ei toeta mitte kedagi. Aga lahedal vestlusel oleks jumet...
 
tookes 20. juuni 2014, kl 18.40
No pole mingeid normaalseid mehi siin. Siin viibivad ainult mingid hüper-super-eliit-ülimehed, kellele ei kõlba see, teine ega kolmas, ühesõnaga mitte ükski normaalne naine.
 
irooniapõõsas 20. juuni 2014, kl 18.46
oo mh, mismoodi ma küll su sõnu väänasin?
 
mh 20. juuni 2014, kl 18.46
Ja üldse, kes tahab naist leida, kuulaku järgnevat soovitust.

http://www.youtube.com/watch?v=C41brpp5y6Y
 
ebanormaalne naine 20. juuni 2014, kl 18.48
Olen kole. Olen halva iseloomuga. Olen laisk. Olen lohakas. Tahan normaalset meest vastukaaluks. Vastandid ju tõmbuvad, kas pole!
 
mh 20. juuni 2014, kl 18.50
Õige suhtumine, ebanormaalne naine :D

See ongi too kauaotsitud narratiivi muutus, mille teemal paar kommentaari eespool soiuti.
 
ebanormaalne naine 20. juuni 2014, kl 18.54
Kuis küll jõuda ära oodata see narratiivi muutus. Tahaks normaalset meest kähku ja kohe!
 
Valküür 20. juuni 2014, kl 18.58
Siin on nii palju juttu normaalsetest meestest ja naistest ... Meenub üks tabav ütlemine: jäälilled Kopli trammi aknal on loomulik aga sihvkakoored trammi põrandal - normaalne. See "normaalne" on ju igaühe jaoks erinev. Igal inimesel on omad normaalsuse kriteeriumid. Nii venivat mõistet mingisuguseks etaloniks seda on ohtlik. Tegelikult tobe. Sõnastaksin siis teemaalgataja juhtmõtte ümber sedasi - sobiva (mitte normaalse) kaaslase leidmine on keeruline. Kuid kas just ilmtingimata võimatu?
 
naissoost tutvuja 20. juuni 2014, kl 19.02
See narratiivi muutus praktikas ei toimi, sest lihtsalt ei ole selliseid mehi!
Järelikult töötab ainult see variant, et kena, haritud, mõistev, seksikas jne. naine lepib suvalise tölliga, egomaniakiga, alkohoolikuga vms. mehega.
Mitte ei tahaks :(
 
normaalne mees 20. juuni 2014, kl 19.12
rahu, olen siin. tõendit ei ole, aga ehk annab orgunnida.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!