Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
Pert Vere 23. juuni 2014, kl 14.43
Valküür Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minule on ka armastusest ja ainsast kooselust sünd
> inud lapsed minu jaoks kõige olulisemad. Mul on il
> us ja hoolega hoitud kodu, mul on töö mida ma arma
> stan ja ma arvan, et kõik see kokku on suur osa mi
> nu elutööst. Mul on olnud julgust keskealisena lah
> utada sellestsamast mehest, kellega koos ma olen k
> õik selle loonud, sest tema jaoks ei olnud see kõi
> k "püsiväärtus". Ka tema läks oma purjekaga merele
> ja vaatama, kuidas ka teistes sadamates need kaid
> ja majakad on... Paraku oli koju naastes paadisil
> d tema jaoks lukku pandud. Minuteada pole ta uut j
> a toredamat sadamat seni leidnud, kuid ega ma viit
> si ennast tema tegemistega niiväga kursis ka enam
> hoida.

Mürtsti. Ja kogu senine huvi isiku vastu kukkus kolinal kokku.

Meenus üks vana laul, Singer-Vinger, "Sängselg silm".
Seal on toredad read: "...oh küll ma olen tubli
kõik endast annan ma, oh küll ma olen tubli
kõik endast annan ma, oh küll ma olen tubli tubli olen ma..."

Lp Valküür,
Miks Teie mehe jaoks, kes Teiega koos kõik selle kauni püsiväärtuse lõi, ei olnud Teie ise enam püsiväärtus?
 
Lp Pert Vere 23. juuni 2014, kl 14.55
Ma arvan, et mu mees ei olnud selle peale mõelnudki, et kodu, lapsed ja inimene, kes teda läbi-lõhki tunneb, talub ja toetab, on püsiväärtus, mille võib mõne rumala kergemeelse käitumisega ka kaotada. Arvas, et käib natuke ringi vaatamas, et mis sellest siis on - kõik mehed vaatavad ju vahel vasakule. Ma jäin eriarvamusele.


Lugupidamisega
Valküür
 
eelmisele 23. juuni 2014, kl 15.00
Pert Vere ajab sellist joba Jaanipäeval,et ärge pange tähele või parem ärge lugege.Mõtetu tekst aga las loll trükib ja mida pikem tekst seda parem.
 
Pert Vere 23. juuni 2014, kl 15.06
Lp Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et mu mees ei olnud selle peale mõelnudk
> i, et kodu, lapsed ja inimene, kes teda läbi-lõhki
> tunneb, talub ja toetab, on püsiväärtus, mille võ
> ib mõne rumala kergemeelse käitumisega ka kaotada.
> Arvas, et käib natuke ringi vaatamas, et mis sell
> est siis on - kõik mehed vaatavad ju vahel vasakul
> e. Ma jäin eriarvamusele.
>
> Lugupidamisega
> Valküür

Intelligentse inimese tunneb viisakast vastusest.
Valküür, ilma irooniata, Sinu situatsioonikirjeldusest kumab külma kibestumist ja viha. Vastuväiteid pole vaja, see on selgelt tunda, ega me siin päris lollid ole :)
Väga kahju, et kumab - see näitab, et sa ei ole sellest üle saanud. Vabandust, see on minu isiklik järeldus.

Kas suudaksid uue kaaslase puhul leppida sellega, et tema arusaamine püsiväärtustest võib olla teistsugune, või peaks mees võtma omaks sinu hoiaku ja tõlgenduse ... just püsiväärtuste kohta?
Ehk siis - kas suudaksid üldse kohaneda uue meeskaaslasega?

*puhtakujuline uudishimu.
 
Lp Pert Vere 23. juuni 2014, kl 15.29
Kes näeb viha, kes kibestumust - võibolla ka õiglast ja põhjendatud käitumist. Ma olen oma laste isa ja pikaajalise abikaasa käitumise üle südamest ja hingepõhjani solvunud. Ja ma ei usu, et armastatud inimese reetlikkust on üleüldse kuidagi muudmoodi võimalik üle elada. Niipalju siis minu eksabikaasast.

Minu püsiväärtused on ilmselt juba nii põhjalikult paika loksunud, et ega siin väga suur paindlikkus kõne alla ei tule. Seega jääb üle leida võimalikult sarnaste püsiväärtustega inimene ja kui see ikka mitte kuidagi võimalikuks ei osutu, saab ka üksi ära elatud nagu teeb seda näiteks Mansion Ghost.

Ja ometi olen ma veendunud, et koos inimesega, kellega sul on sarnane mõtteviis, ühised huvid, vastastikkune lugupidamine ja kiindumus, on elu oluliselt elamisväärsem, kui üksi.

Lugupidamisega
Valküür
 
Pert Vere 23. juuni 2014, kl 15.41
Lp Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes näeb viha, kes kibestumust - võibolla ka õigla
> st ja põhjendatud käitumist. Ma olen oma laste isa
> ja pikaajalise abikaasa käitumise üle südamest ja
............................
> Ja ometi olen ma veendunud, et
> koos inimesega, kellega sul on sarnane mõtteviis,
> ühised huvid, vastastikkune lugupidamine ja kiind
> umus, on elu oluliselt elamisväärsem, kui üksi.

> >
> Lugupidamisega
> Valküür


Aitäh Valküür, vastus oli ammendav.
Sellegipoolest soovitan Sul vähemasti püüda end ületada, solvumist tahaplaanile jättes, ning nentides, et erinevalt vanematest aegadest on tänapäev paraku teisem... ka armastus ei ole tihti igavene, ning kuna tänapäeval on tutvumisvõimalusi palju rohkem kui vanasti, on ka võimalusi uute suhete tekkeks palju rohkem.

Puhtalt Sinu valik, kas kannad solvumist edasi või lepid tänasema päevaga. Aeg läheb edasi ja kõik muutub. Ka püsiväärtused. Solvumist hinges kandes aga hakkab see ilmselt mõjutama ka potentsiaalset uut suhet ja selle teket.

Sõbralikult ja parimat kaaslast soovides

PV
 
Lp Pert Vere 23. juuni 2014, kl 16.07
Paar postitust tagasi küsisite Te väga otse minu ekselukaaslase ja selle kohta, miks tema mind ja meie perekonda ei hinnanud. See on väga otsene pöördumine ja tõttöelda minu arvates sellises foorumis natuke sobimatu - ometi vastasin ma Teile otse ja ausalt - nii nagu on. See on vist selline lugu, et kui sa ikka käe mesitarru pistad, saad ka nõelata. Kui sa tutvumisfoorumis otseküsimusega inimese ellu sisse sõidad, on vastus ju suhteliselt etteaimatav. Jah, ma olen elanu, olen haiget saanud ja katsun sellega nüüd hakkama saada. Selles ei ole küll mitte midagi erilist ega ennekuulmatut.
Püsiväärtused ongi püsiväärtused seetõttu, et nad oluliselt ei muutu. Minule on kombeks ainult üks mees korraga - ja nii jääbki. Ja mulle sobib ainult selline mees, kellel on täpselt samasugune arusaamine püsisuhtest. Enne püsisuhte tekkimist eelneb eeldatavasti tutvumine, sõprus, kiindumus, huvitavad koostegemised vms. - need on kõik tegevused, mis ei ole kivisse raiutud ega eelda nö. "truudusvannet" :-)

Valküür
 
tiibadega kurat 23. juuni 2014, kl 17.36
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 23.09.
 
ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin 23. juuni 2014, kl 17.47
Pole nagu pikalt saanud aega siia vaadata. Aga tundub, et maakera on endiselt ümmargune ja püsikad lagastavad ära iga teema kuhu tuleb rohkem kui 10 postitust.
Need kes ikka veel tutvuda tahavad minge jaanitulele. Seal on rohkem lootust. Täna veel on võimalus. Võib-olla kohtume ;)
 
Agnes 23. juuni 2014, kl 18.16
Onon jaanipäev see kõige õigem aeg tutvumiseks..kõik kohad on nokkas mehi täis, kohe hea võpsikusse lohistada ja kevadel käib kõva tibude lugemine :)

Aga muidu..no ikka viitsivad inimesed soiguda suhteteemal. Igikestev lõputu delfi ving..jõulud üksi, jaanipäeval üksi, rukkimaarjapäeval üksi, hälloviinil üksi..kohe valus on elada või?!

"Aga just alanud suvi on kena ja elu veel kenam.."

Õnneks liigub siin ka terve mõistusega inimesi, kellele elu meeldib..noh, nagu mullegi :)

Täitugu ka vingujate soovid. Lõpuks. Ometi. :)
 
ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin 23. juuni 2014, kl 18.26
Jaanipäeval on hea vaadata, kes päikesetõusu ajal veel püsti ja adekvaatne on sellest võib veel asja saada.
 
teemaalgataja Kuradikesele 23. juuni 2014, kl 19.06
tiibadega kurat Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Vot, just nimelt...vanemad ei
> jäänud vaesemaks, Sind ei huvita enam see inimene
> ...tohib küsida, mis eesmärgil Sa seda siis lahkad
> , mida Sa õigupoolest saavutada tahad?
> Mees te
> gi omad valikud. Kuratlikul moel alustasid Sina om
> a valikute tegemist mehe kaasa kutsumisega peole..
> .niisama mainin.
>
> Kuna suutsid tekstist välj
> a lugeda süüdistamist, siis järelikult kahtled Sa
> oma käitumise õigsuses...? Ikkagi peaks nagu vastu
> se võtma...või kuidas?
>
> Mina süüdistamisega
> ei tegelenud, samuti nagu ei lahminud...seega ei
> mingeid vabandusi, see oli konkreetselt minu arvam
> us lihtsalt.
> Nüüd vabandused ette...
> Kas pe
> aks lahmimise vältimiseks Sinu stiili jäljendama?
>
> Ma arvan, et vahet ei ole, kas anonüümselt virt
> uaalmaailmas või reaalselt igapäevaelus, teeme oma
> otsused ja valikud lähtuvalt väga isiklikest tõek
> spidamistest olles ikka seesama inimene...näidates
> ehk natuke erinevamaid külgi...
>
> Aga just a
> lanud suvi on kena ja elu veel kenam...

Muide, Sinu postitused on mulle ka varem silma hakanud, ma usun Sa oled tegelikkuses mõistlik inimene. Ma võiksin seda küsimist Sinuga arutada kui soovid, kuid mitte avalikus foorumis.
Ma ei lõpetanud suhet selle koonrist mehega mitte selle peo tõttu, vaid hoopis hiljem ja suuresti ka muudel põhjustel. Oma otsust ma ei kahetse.
Miks ma sellest mehest siin teemas üldse rääkima hakkasin, siis mitte põhjusel et mul midagi kusagil kripeldaks, vaid see oli näide sellest, et pealtnäha laitmatu ankeediga inimene võib oma käitumisega osutuda siiski täiesti vastuvõetamatuks. See näide oligi mõeldud teistele inimestele hoiatuseks, et kõik pole kuld mis hiilgab.
 
teemaalgataja MG-le ja Mittekeegile, kes kunagi oli 23. juuni 2014, kl 19.18
Mittekeegi Olikord Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Järelikult, olemegi jõudnud arengutasemele, kus ke
> egi ei vaja kedagi päriselt ja pikaajaliselt. Või
> noh, ajutiselt, armatsemiseks ehk mõnikord vajame.
> .. Ja ikka nii, et tarbid ühe ära ja siis võtad jä
> rgmise ette...
> *Püsiväärtused on igand?

Ma tean, et väga suur osa mu eakaaslastest, seejuures soost olenemata, tõesti ei tahagi (vist ka enda sisimas) mitte kunagi enam kellegagi koos elada. Mina küll tahaksin. Ausalt. Kuid samas ei ole see mulle mingi kinnisidee. Selles mõttes, et ma ILMA ükskõik millise isase isikuta enda kõrval jääksin tänavale või sureksin nälga. MG justkui heidaks mulle ette, et ütlesin et saan hakkama. Loomulikult. Või et mis mul üle jääb. See on ometi normaalne (üks normaalsuse tunnus ka mehi hinnates), et täiskasvanud inimesel on töö ja sissetulek, millest tema ise majandab oma elu ära. Ehk et jaksabki oma arved maksta ja toidu lauale. Loomulikult oleks lihtsam elada, kui leibkonnas oleks kaks täiskasvanut, kes kumbki teeniksid, siis saaks juba hoopis rohkem endale lubada. Kuid palun ärme jälle taanda kõike rahale. Ehk et jah, materiaalsed väärtused on küll rahuldatud ka üksi elades. Kuid mitte emotsionaalsed (näiteks, mõned muud küljed veel). Mina ja ma usun et väga paljud naised hindaksid seda turvatunnet, teadmist et töölt tulles keegi neid ees ootab, inimest kellele mu käekäik korda läheks. Iseenesestki mõista oleks see vastastikune - mulle läheks minu kaaslase heaolu samavõrd korda.
Nii et mõelge positiivselt, kui täna õhtul sõnajalaõit otsima lähete. Kena Jaaniõhtut teile kõigile.
 
irooniapõrsas 23. juuni 2014, kl 19.46
See päris mitu korda jutust läbi jooksnud väljend "laitmatu ankeediga inimene" on üsna...eee...kummastav. Milliste kriteeriumite järgi see inimese ankeedi laitmatus paika pannakse?
Meenub üks mu lapsepõlve tuttav, kes ütles, et valib omale sõbrannasid hinnete järgi, ikka nelja-viielised peavad olema.
 
blondile 23. juuni 2014, kl 23.15
Sündind blondiin kahtlemata. Ise veel kiitsid, et oled tubli ridade vahelt lugeja... selle Bondi isik on ju kohe Täitsa äratuntav:)
 
Täitsa Blond 23. juuni 2014, kl 23.37
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.27.
mansion ghost 23. juuni 2014, kl 23.40
´teemaalgataja´, ma ei heida Sulle ette enesega toimetulekut, ei midagi isiklikku. Häirib miski muu, midagi suhtumises.
Aga oled Sa mõtisklenud miks ei taheta enam kellegiga koos elada?
Sest kooselu ei tähendagi enam midagi! Kõik on ajutine ja ebakindel, täna ühega homme teise-kolmandaga, kuidas tuju ja tahtmine. Igaüks kehtestab end vastavalt hetkevajadustele. Antud lubadused ja vanded on õhus sumbuvad sooja õhu võnked, mis millekski ei kohusta. Kummitus ei näe mõtet osaleda reegliteta mängus, kuigi ka tema kaugeimas ajusopis on peidus igatsus kaaslase järele.
 
blondile 23. juuni 2014, kl 23.51
Jaaa, võin öelda, et Agnes ega Sina ta küll pole mitte:)
 
Täitsa Blond 24. juuni 2014, kl 00.24
blondile
Vahet pole, kes...ma hoian kohalikest staaridest heaga eemale...niikuinii!
 
blondile 24. juuni 2014, kl 00.58
Jaaa, eriti heaga Agnesest ja PVst ja alust niikuinii... a peaasi, et kõik on elus ja terved:)
 
Täitsa Blond 24. juuni 2014, kl 01.02
Ma ei tee pingerida...ma hoian KÕIKIDEST staaridest eemale.
 
Täitsa Blond 24. juuni 2014, kl 01.03
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.28.
 
Täitsa Blond 24. juuni 2014, kl 01.15
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.28.
 
oot, TB 24. juuni 2014, kl 01.16
Aga kas Agnes mitte su sõbranna pole? Või jooksis must kass te vahelt läbi?
 
Täitsa Blond 24. juuni 2014, kl 01.20
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.29.
 
otsa lilleke küll 24. juuni 2014, kl 01.42
Kui aga saaks kuidagi tähelepanu selle eemale- ja alalhoiuga ning siin edvistamisega. Tubli tüdruk (andestust, noored naised), Agnes ka, käite siit ikka kontsade klobinal, pisut joogisena läbi, üksiku ja jäetu kopitanud haisuga, koidest puretud lipp kõrgel ja vaatate ülalt alla kõigile, kel vähegi julgust tutvumiseks välja näidata:DD
 
otsapotsa 24. juuni 2014, kl 03.04
No mis sa jorised, ise ju lubasid kunagi tb-le koitõrjevahendi kinkida..oleks tal üks mure vähem:D
 
mh 24. juuni 2014, kl 07.06
blondile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sündind blondiin kahtlemata. Ise veel kiitsid, et
> oled tubli ridade vahelt lugeja... selle Bondi isi
> k on ju kohe Täitsa äratuntav:)


Kes ta on?
 
otsapotsataja 24. juuni 2014, kl 07.31
Kulla mh, loe natuke edasi ja mõtle oma peakesega:)
 
mh 24. juuni 2014, kl 08.03
Lugesin edasi ja tagasi, ei saanud aru. Ei ole pead, mis tunneks ära, kullapotsataja, palun aita:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!