Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
irw 24. juuni 2014, kl 20.51
See kann nüüd küll Perdi jagu pole :)
 
irooniapõõsas 24. juuni 2014, kl 20.54
vaat, Pert, oleksid omale nüüd laheda varjunime saanud. Huvitav, millest sa arvasid, et piripiiga su ära tundis? Mina näiteks küll ei tundnud:)
 
mnjaa 24. juuni 2014, kl 20.59
Mida ei ole ise kogenud, seda ei saa olemas olla?

Tundub, et mõned siin pole iial elus kokku puutunud psühhopaadiga. Ja teil pole õrna aimugi, mis süsteemiga musta valgeks räägitakse, mis toimub inimese ajus ja kuidas ta reageerib, kui seda tehakse.
Teaduslikult on tõestatud, et olgugi ohver kahtleb, jääb ta ikkagi tugevat veenjat uskuma. Muidugi on altimad uskuma naiivsed ja nõrga eneseusuga inimesed.

Psühhopaadi partneri vead: madal enesehinnang, naiivsus, tugev empaatiavõime, nõrk eneseusk. Selline inimene on manipuleeritav ja seda psühhopaat ära kasutabki. Selline suhe võib kesta ja kestabki aastaid - mida aeg edasi, seda rohkem psühhopaat mängu ohjab. Hästi lihtne on kõrvaltvaatajal öelda, et loll inimene, miks ta siis on sellise hulluga koos. Suhtest välja rabelemine ei olegi nii lihtne.
Kuni hetkeni, mil partneri silmad avanevad.

Ma olin sellises suhtes 16 aastat ja mul olidki sellised vead. Tean, et põhjustasin ise ka eksabikaasale kannatusi, aga mite tahtlikult, vaid rumalusest ja see ei vähenda tema tegude kaalu.
Siiani lapin oma enesehinnangut ja -usku.
 
irooniapõõsas 24. juuni 2014, kl 21.06
Alati ei pea N42 poolt kirjeldatud inimene(vahet pole, mees- või naispool) ilmtingimata just psühhopaat olema. Kuidagi jube kergesti kleebitakse oma eksidele see psühhopaadi tiitel külge. Mõnikord on ka sealtpoolt tegu madala enesehinnangu, oskamatusega oma tunnete ja hirmudega toime tulla jms.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 24.06.2014 21.13.
 
piripiiga 24. juuni 2014, kl 21.09
kulla mnjaa, mul on sinust kahju ja ma loodan, et sa tuled sellest välja. sinu jutt ju kinnitab minu väidet, et suhtes on kaks inimest! sa ise tõid ju oma postituses välja oma vead, mida selles suhtes tegid.

on olemas üks väga valus raamat. Pia Mellody "Kaassõltuvus". paljud asjad said selgemaks.
 
ähh 24. juuni 2014, kl 21.16
Minu arvates on see exide kallal järamine üldse üks nõme ja tulutu tegevus. Mis oli, see möödas. Igaüks proovib nüüd ise oma eluga hakkama saada ja see netikommijate ilkumine - aga mix su ex sinuga ei ela, kui sa nii tore oled, on jama.
 
castecann 24. juuni 2014, kl 21.18
Okei. Kes on sel juhul psühhopaat?
IP-ga ühel nõul - kuidagi kergelt tuleb see süüdistus kohe välja. Küll lajatatakse siis pärast siit- ja sealtpoolt. Kärss kärnas ja maa külmunud.

Sageli ongi ju suhetes üks tugevam ja teine nõrgem pool, just ka iseloomudelt. Kas tugevama iseloomuga on automaatselt psühhopaat, kui ta ei lasku nõrgema tasemele ja pöörab suhet omatahtsi?

Kui selline suhe lahku läheb, siis hakkabki pärast manipuleerimise teema ja süüdistused.
Iseenesest õige, me kõik olemegi manipuleeritavad, ühel või teisel moel.
 
castecann 24. juuni 2014, kl 21.19
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See kann nüüd küll Perdi jagu pole :)

Väga õige. Ja ei pretendeerigi :-)
 
kõverpeegel 24. juuni 2014, kl 21.20
need, kes ei oska peeglisse vaadata peavad kõiki teisi psühhopaatideks.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 21.47
vaatasin just peeglisse - olengi psühhopaat! Aga ilus... Kes soovib tutvuda?
 
mh 24. juuni 2014, kl 21.50
tutvume, mul pole nagunii miskit kaotada.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 22.12
Tutvume. Kus kulged, mh?
 
piripiiga 24. juuni 2014, kl 22.15
jube armas on näha, et keegi kasutab seda rubriiki ka päriselt tutvumiseks! mh ja psühhopaat. olgu teie tutvus pikk ja tulemusrikas!
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 22.33
vara õnnitled, piripiiga - näed - ongi mõõn käes!
 
mh 24. juuni 2014, kl 22.34
Tallinnas ja ise kus?
 
Naistele soovitus 24. juuni 2014, kl 22.40
Tutvumisel on väga oluline ka ajastus.
Alles nädal pärast jalka MMi tekib suuremal grupil normaalsetel meestel suurem huvi uusi tutvusi sobitada.
Hoidke parem positiivset energiat õigeks ajaks.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 22.46
Deem - Tartus
 
pühholoogiline paat 24. juuni 2014, kl 23.04
Üks õige psühhopaat oskaks nüüd oma tulevase ohvriga niiviisi manipuleerida, et too müüb või jätab kõik oma maise vara ja kolib juba hommepäev Taaralinna.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.07
aa...
kuule mh, sule silmad, tõsta käed õlgade kõrgusele ja tee ümber vasaku õla kolm ringi...
 
irw 24. juuni 2014, kl 23.09
psühhopaatide mõttemaailm on hall ja udune...
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.10
Tegid?

Nüüd tee silmad lahti, võta oma märkmik ja kirjuta homse päeva peale - otsin omale korraliku maakleri
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.12
Ära sega, IRW
Siin ei ole mitte ainsatki selge silmavaatega tegelast.Võidab see, kes omab initsiatiivi ja häid nõuandeid. Minul on näiteks paat.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.15
no, mis tunne on , mh? Hea, eksju! Tunned muutuste tuult?
AAA ...Mis hinnaklassi see kinnistu jääda võiks, mille ma sulle, kallis, Tartus välja valin?
 
pühholoogiline paat 24. juuni 2014, kl 23.16
Tark paat taskus...
see ümber vasaku õla ringide tegemise vajalikkus jäi küll pisut ähmaseks....kas sul on ilmtingimata kondiväänajast ohvrit vaja?
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.17
Ma ei tea kas Tartu on nii kaugel, et meile sinna ei laeku ja telefonidest hääl ei kosta. Mingit ühendusteed ei ole kahe linna vahel?
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.17
Paindlikkusel on oma võlu, ma arvan.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.19
ära hakka...
pidigi jääma ähmaseks - segadusse oli vaja ajad ju...
Ja ei ole mulle mingist ohvrit vaja. Meest on vaja!
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.21
Pakid koti kokku ja istud bussi?
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.23
Oo, sa oled juba teadvusel ja siin..

tore-tore.

no miks paindlikkusel võlu ei ole - ikka on
ja kuhu ma siis nüüd selle enda paindlikkusega pöörduma peaksin....?
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.24
ee - kohe nii äkitse - kodinad kokku ja bussi peale?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!