Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.25
Istu siis arvuti taga edasi. Hea turvaline.
 
teadja 24. juuni 2014, kl 23.26
psühhopaadil kodus kari lapsi, kas pakib need ka kompsu?
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.27
no kuule, mina olen siin ikkagi psühhopaat
ja sina peaksid oma turvalisuse pärast muretsema!
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.28
Ma ütlesin, et pole kaotada midagi.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.28
ära sina, teadja, minu lapsi käpi, muidu saad valusasti vastu näppi...
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.29
niisiis - sa oledki juba "kadunud mees"?
 
mh 24. juuni 2014, kl 23.29
Ok, pekske teineteist rahus edasi.
Edu!

:-)
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.33
noh, paat!
Mis sul selle kohta öelda on?
 
pühholoogiline paat 24. juuni 2014, kl 23.37
Nüüd saad teha teema, et sattusid psühhopaadi otsa.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.40
See on jälle hea mõte aga mul oleks selliseid toimivaid nõuandeid vaja.
Et mees istuks konksu otsas nagu säga ja ei saaksi enam kirjalt pilku ära.
Noh nii nagu need tüdrukud teevad - helista mulle, räägin sulle... või kuidas see käiski
 
pühholoogiline paat 24. juuni 2014, kl 23.44
Kuule, õigel psühhopaadil tulevad need asjad nagu isenenesest.
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.44
kuule paat, just hammustasin läbi!
Mees kirjutas, et tal ei ole midagi kaotada ... no siis tal ju ei olegi midagi - elab kusagil paadi all või mai tea...
Ega sina, paat sellesse kuidagi segatud ei ole?
Olete äkki mõlemad seal talinas kodutud- pidetud ja nüüd vaatate et ehk on isegi Emajõe ääres hea randuda, kui kõik uhked sadamad läbi purjetatud?
 
pühholoogiline paat 24. juuni 2014, kl 23.45
Sellisel juhul oleks tal ju paat kaotada:)
 
psühhopaat 24. juuni 2014, kl 23.53
jälle õige...
hea ikka, kui ühel psühhopaadil on oma tark paat taskus

A tead, hommik on õhtust targem - olen kuulnud.
Vaatame, kas homme läheb paremini,magame selle nõmeda öö lihtsalt maha!

Ole mõnus, paat :-)
 
see on huvitav 25. juuni 2014, kl 09.44
kui mehel ei ole naist siis on ta mitte-normaalne mees. aga kui naisel puudub mees siis ollakse lihtsalt õnnetu ja kõik vabad mehed ei ole lihtsalt kõlblikud.
 
loogik 25. juuni 2014, kl 10.18
minu arust on ikka nii, et normaalsel mehel on naisi igal ajal jalaga segada aga kui niipalju enam ei ole, siis öeldakse selle kohta, et mees on väga valiv ja tegelikult ei vajagi enam naist. mittenormaalne mees on selle teemakäsitluse all siin mees, kes loeb Coelhot ja veel mõningaid autoreid, on mõningase kultuurihuviga. Väidetavalt intelligentne inimene.
Naine, kes ei ole parasjagu põllepaelupidi pliidi külge seotud, on psühhopaat.
 
to loogik 25. juuni 2014, kl 10.37
Sul on probleeme, pole ilus käia 50+ s inimesi solvamas.
 
Rita 25. juuni 2014, kl 11.10
Kõik mehed on sead. Peldikus jätavad prilllaua üles, riided viskavad voodi kõrvale põrandale ja külla tulevad ainult siis, kui ise seda tahavad. Minu tahtmisega nad ei arvesta. Ja pidevalt on neil kiire koju.
Siin ei ole isegi midagi vastu vaielda.
mansion ghost 25. juuni 2014, kl 11.20
Aga miks siis sigadega lävid, võtnud MEES.
 
Rita 25. juuni 2014, kl 11.39
Võtsingi mehed, aga osutusid sigadeks.
Kui palju ma olen öelnud, et ma ei joo gaseeritud jooke, kõht hakkab valutama. Nemad veavad ikka kihisevaid jooke kaasa ja targutavad, et kallis margishampa.
mansion ghost 25. juuni 2014, kl 11.42
´mees 24. juuni 2014, kl 17.18´

kle autor, ega mehed ole kaup riiulil, et lähed ja valid seda õiget.
õige tabad sa niisama ka ära - põlved lähevad nõrgaks või tekkib ohjeldamatu kire tunne.
niikaua oledki tupikus, kuni arvad, et mehed on letil reas sinu valida - saaks vaid õigele pihta.


´naine 24. juuni 2014, kl 17.25´

mees, sa ajad vist midagi segamini?
Pealegi oleme me kõik valitavad, mitte küll letil reas, aga siiski, ja valime ise ka, teisiti poleks mõeldavgi.

**************************************

Kuidas see asi siis ikkagi reaalselt toimib? Kes teab?
Seni nagu olid neiukesed "reas" ja ootasid kosilasi kellede hulgast valida.
Võib vastu vaielda :D) Aga ligilähedaselt slline on kultuuritraditsioon, olnud.
Ühtedel on järjekord ukse taga ning peavalu, milline võtta (mõni võtab järjest kõik), teistel tuleb leppida ainsaga, kes uksega "eksis", kolmandad tihuvad patja nutta, sest uksetagune lausa rohtu kasvand.
Eelvoorus valivad mehed ja finaalis määravad naised.
Muidugi, tänapäeval on ka variant, kus neidised karjas ühe isase ukse taga tunglevad. Aga tulemus?
Kui on ainult kehvad valikud, vaadake "peeglisse", miski ei klapi teis enestes.
 
üksik naine 25. juuni 2014, kl 12.32
aitäh teema autorile, kes mulle järjekordselt meelde tuletas, miks ma ikka üksi olen ja miks ma uut suhet enam ei otsi:)
 
Rita 25. juuni 2014, kl 12.52
Ilmselt on siiski meeste jutus iva, kui nad ütlevad, et teil, naistel, on haugi mälu.
Umbes nii, ma täpselt ei mäleta.
 
vahele jäid 25. juuni 2014, kl 13.13
mansion ghost!
"Kui on ainult kehvad valikud, vaadake "peeglisse", miski ei klapi teis enestes."
Sa ise oled ju ka üksik? Pole kedagi erilist valida ka, kõik ühtmoodi tarbijad? Peeglisse oled vaadanud? :)
mansion ghost 25. juuni 2014, kl 13.38
´vahele jäid´, tunned võidurõõmu :D)

Kummitus on väga keeruline juhtum (aga mitte unikaalne), millega vähesed vaid osaliselt kursis on.
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 13.42
kõik keerulised juhtumid taanduvad lõpuks labaselt lihtsateks. ainult juhtumis sees istujatele tundub, et jube keeruline on.
mansion ghost 25. juuni 2014, kl 13.46
Kõik on lihtsale taandatav - suvaline mõlakas.
 
Avastus 25. juuni 2014, kl 14.52
piripiiga on sitaks nutika ütlemisega.
 
lihtsalt kaasamõtleja 25. juuni 2014, kl 15.23
AKs me ei võiks selle mõtetu teema juba lukku lüüa? Kui kaua on võimalik jahuda teemal, mis mitte kusagile välja ei vii, sest need naised kes halavad siin, et normaalseid mehi ei leidu, peaksid: (a) vaatama peeglisse, sest ju siis on ka neis endis midagi sellist, mis häid mehi kohale tormama ei pane - kunagi ei ole nii et ainult üks pool on süüdi; (b) üle kontrollima oma prioriteedid ja soovid, sest kohati tundub küll, et nad ei saa aru, mida nad soovivad või mis teeb heast mehest ha mehe .. pealegi tihti on näha et soovite hoopis teistsugust inimest kui kirja panete; (c) kolmandaks peaksid teisele või rohkemale ringile minevad naised mõtlema sellele, et miks need mehed, keda te noorest peast endast eemale peletasite, peaksid soovima nüüd teid tahtma hakkama, nad on ilma teieta seni hakkama saanud ja saaksid ka edaspidi; (d) mehed aga peaksid endale aru andma, et see pada sõimab katelt kategooriasse kuuluv "arutelu" ei vii kuhugi, sest nii nagu naised ei mõista meid siis meil on veel vähem lootust neid mõistma hakata; (e) samuti ei ole meil meestel (aga ka naistel) hakata siin maha tegema neid kes hädaldavad või sappi pritsivad, sest see on lihtsalt midagi paratamatut .. naised on lihtsalt emotsionaalsevad ja üldistavad mõne äparduse puhul terve maailma pahaks kohaks ja kõik mehed jobudeks - ja nii jääb olema.

Niisiis tunnistagem, et ideaalseid inimesi pole olemas ning nii naised kui ka mehed eksivad, omavad vigu ja teevaid valesid otsuseid. Ja nii nagu on olemas jobusid mehi, nii on ka piisaval hulgal naisi, kes peaksid mõtlema, kas äkki on neis endis parandamisruumi nii mõttemaailmas, käitumises kui ka elustiilis.
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 15.47
kummitus! ära pane mulle sõnu suhu.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!