Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Jaanide maagia- ja kaaslase leid
 
Triin 22. juuni 2014, kl 14.07
Juhtusin lugema, et Jaanideöösel vanasti ikka tütarlapsed/naised ootasid kaaslase viirastumist!
Jah, siis polnud arvuteid ja tutvumine käis ikka reaalis:)
Kuid põhimõtteliselt Jaanide ajal võib ikka leida ehk vaba kaaslase, sest kõik hõivatud inimesed on ju siis oma kaasade juures ja kes just otsib vaba kaaslast oma ellu, siis parim võimalus:)

*otsides Sind
 
kle naine 22. juuni 2014, kl 14.25
get riil! vaata ikka kõigepealt mis ilm väljas on-vaheldumisi lund ja rahet, sellisel juhul võid tutvuda vaid enda kopsupõletikuga:)
 
F 22. juuni 2014, kl 15.09
Millised mehed Sulle meeldivad ja milline ise oled?
 
45/185 22. juuni 2014, kl 15.22
Vastan Sulle.

Ehk ongi iva sees. Kohtume jaanitulel?
 
M 22. juuni 2014, kl 15.28
Riga2man@gmail.com
 
Triin 22. juuni 2014, kl 17.08
Mine tea, kohtuma jah;) ma Harjumaal Jaanitulel!
 
Pert Vere 22. juuni 2014, kl 17.22
Harjus-Tallinnas ju selget vihma kallab, mis Jaanist siin veel juttu.
Või Kiilis on kuiv? Ei usu.

Õnneks mina viirastun siukse ilmaga küll vaid mõnele poolhullukesele, mitte meest tahtvale tüdrukule :D
 
;) 22. juuni 2014, kl 17.36
Ega siin ongi ju poolhullukesed koos:)
Vihma kallab ka Kesk-Eestis, nii et vähe pole.
 
meteoroloog 22. juuni 2014, kl 17.42
kliimasõda käib, venemaad uputatakse. moskva on vee all.
 
:) 22. juuni 2014, kl 17.55
Ega õues vihma käes tahtma pea, minge räästa alla viirastuma :)
 
Hülgehall kuub 22. juuni 2014, kl 17.57
Mina olen kuulnud sellist uskumust, et enne magamaminekut tuleb kõvasti soolast süüa ja see, kes unes tuleb kannuga juua tooma, ongi tulevane..üks mu vallaline tuttav oli ka seda rahvatarkust järgi proovinud, ütles hiljem, et oli pärast seda unes näinud, kuidas kaks tundi Õllesummeril WC-järjekorras seisis..
 
real 22. juuni 2014, kl 18.33
Ma olen 30-aastat üksinda jaanitulel olnud, ükski naine ei ole tulnud tutvust sobitama.
 
Tom 22. juuni 2014, kl 18.48
see, et jaanitulel tutvuma ei tulda, peaks iseenesest selge olema. kesse ikka sellistes kohtades tutvub, aa suure ekraaniga baare on meil palju ja sääl jalka-öllehuvilisi mehi murdu sees ja vot säält leiab küll omale kaaslase, kui tahtmist on (see oli vihje naistele ;))
 
ulme 22. juuni 2014, kl 19.07
Miks ise tutvust sobitama ei lähe? Ideaalis naine ootab, et mees teeks esimese sammu.
 
piripiiga 22. juuni 2014, kl 19.32
Tom, va naljatilk! kui minnakse jalkat vaatama, siis vaadataksegi jalkat! no mina küll vähemalt :D
 
irooniapõrsas 22. juuni 2014, kl 19.49
Et siis vallalised peaksid käima kilavate silmadega jaanitulelt jaanitulele, et äkki on mõni teine vallaline kuskil viirastub?
 
Täitsa Bond 22. juuni 2014, kl 19.55
Ilus mõte muidugi, et jaanitulelt leitakse kaaslane, kel sama leek silmis. mehena ei pane sellele aga minged lootusi, sest kaasajal on in, et keegi avalikus kohas ei reeda endas otsijat või leida püüdjat. pealegi-keegi ju enam ei tea õieti, keda või mida ta üldse tahab ja kas ta selle leidmisel seda on üldse valmis vastu võtma. ilmselt otsib või laseb end leida inertsist edasi:D
 
Triin 22. juuni 2014, kl 20.01
Ma sain ka siis nüüd teada, mis in on;)
Kui juba eos välistad, siis ei juhtu tõesti midagi.
Ja eks on ka tasakaalukaid inimesi, kes tõesti teavad, mida veel elult tahavad/soovivad/unistavad.
 
Bond tulistab puusalt 22. juuni 2014, kl 20.06
Bond saab ainult tukiga hakkama.
 
irooniapõrsas 22. juuni 2014, kl 20.07
Jah, eks tänapäeva võrdsete võimaluste ajastul võivad ju mehedki jaaniööl seitset erinevat sorti lilli korjata ja padja alla panna, et tulevast unes näha.
Mul on aga näiteks see häda, et ma ei mäleta hommikul oma unenägusid...
 
ulme 22. juuni 2014, kl 20.09
Bond, miks mehena ei astu mõne naise juurde ja ei sobita tutvust? Kui silmade sära klapib, ei mina usu, et edasi otsitakse- põlved lähevad ju nõrgaks:)
 
Triinukesele 22. juuni 2014, kl 20.09
Kuhu Sulle kirjutada, Triin?
 
hm 22. juuni 2014, kl 20.10
Mäluprobleemid? Kilavad silmad...Liidaks kaks asja kokku? :D
 
:) 22. juuni 2014, kl 20.11
Triinule saab kirju saata jõusaali:D
 
Triin 22. juuni 2014, kl 20.13
Kahjuks jõusaalis kirju ei saa lugeda, pole aega..
Iga tegevus vajab pühendumist;)
 
irooniapõrsas 22. juuni 2014, kl 20.23
Ei mul silmad kila, lihtsalt säravad.
 
irooniapõrsale :) 22. juuni 2014, kl 20.35
või läigivad ;)
 
Täitsa Bond 22. juuni 2014, kl 20.35
Ulme, on astutud. peale vahetatud pilke. kuid tulemus on, et eesti naine ei julge tutvuda. pomisetakse midagi enda hõivatusest ja ollaksegi nagu põlvist ja ajudest nõrgad, kohmetud ja ebameeldivasse olukorda sätitud. nomidaimet sa tutvud, kui ei soovi kellegi jaani ega muud enda pealtükkivusega ära rikkuda. pealeselle-in on vist tõesti enne netis hulka kiibitseda, kirjutada ja pilte vahetada, kui nägu julgetakse näidata:D
 
Alfaisane 22. juuni 2014, kl 20.39
Minu naine(eesti naine)julgeb küll tutvuda.
Hommikuti, kui koju tuleb, ütleb, et tal jälle uus tuttav.
 
ulme 22. juuni 2014, kl 20.41
Põlvede nõrkus tavaliselt pärsib ajutööd :)
Kutsu kohvile/teele. usun et tulijaid leidub. Ise oled mees, ole siis algataja :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!