Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvujatele. Mittepüsikatele.
 
missuniversum 25. juuni 2014, kl 17.24
kus on alu? tahan ainult alut!
 
tulipunane kleidike 25. juuni 2014, kl 17.55
uskumatu, kuidas inimesed keskiga kirjeldavad nagu mingit surmaeelset seisundit. ausalt, ma ei saa sellest aru. kui oled oma elu keeruliseks elanud ja KÕIK exid koos lastega kõrva ääres vinguvad, siis ehk hakkaks otsast asju ja olukordi lahendama? pangalaen....no ausõna, kah mul Newtoni binoom. iga otsus on omas ajas olnud millegi jaoks tarvilik. ehk vaataks enne asjad ymber kui endale mulda peale kraapima hakkad? armastage ennekõike iseennast, siis jagub sellest ehk ka ymbritsevatele. siinseid tutvumiskuulutusi lugedes näevad need enamasti välja nagu memuaarid rubriigist "Oh ja Ah matkal". seda ka ainult juhul, kui keegi roppusi kylvama ei asu. kes siis niimoodi tutvuda saab/tahab? ;)
 
VIPP 25. juuni 2014, kl 19.08
VIP :) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond, Hülgehall, Pert Vere, Tom, alu, kumm
> ikus, Pets, punapea, N54, pupu..

aga Agnes?;)
 
delfi kroonik 25. juuni 2014, kl 19.20
Agnes sai oma unistuste delfi mehe kätte.varsti tulevad pulmad.
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 19.23
Küll siin on ikka hästiinformeeritud seltskond koos.
Äkki teate seda ka, kaugel minu unistuste mees on?
 
delfi kroonik 25. juuni 2014, kl 19.24
Paar aastat on veel trellide taga.Kannata ära.
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 19.42
Tead, selle saad sa endale! Ära mängi minuga:)
 
uuudishimulik 25. juuni 2014, kl 19.44
kes see Agnese unistuste delfi mees on?
 
elementaarne 25. juuni 2014, kl 19.46
alu, loomulikult. tema orbiidilt kadumine oleks võinud vihjeks olla ;)
 
Valküür 25. juuni 2014, kl 19.58
Ei noh, jumala eest, ilma püsikateta ei seisa siin küll ükski teema püsti. Ega ma sellest veel päris hästi aru küll ei saa, miks püsivalt tutvuda mittesoovivad inimesed tutvumisrubriigis hängivad.
 
Agnes 25. juuni 2014, kl 20.01
Sa ei peagi aru saama,
 
Mittekeegi Olikord 25. juuni 2014, kl 20.02
Valküür, me tutvume siin omavahel nagu inimene inimesega :) mitte kui mees naisega ja vastupidi...ilmselt ei soovitagi leida elukaaslast, vaid tutvuda issanda loominguga (olen nii selle enda jaoks lahti seletanud)...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 25.06.2014 20.02.
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 20.12
Mis siin arusaamatut on?
Kas peab siis letilt kohe esimese ettejuhtuva raamatu haarama?
Ma sirvin siin kõiki raamatuid...klassikast kuni uudiskirjanduseni välja, aga kaanest kaaneni loen vaid mõnda ja omale voodis lugemiseks valin vaid parima. See võtab nats aega....
 
Valküür 25. juuni 2014, kl 20.20
Tulipunane kleidike - olen Sinuga 100% nõus. Alles siis õige elu algabki, kui lapsed suureks on kasvatatud!
Minu jaoks jääb keskiga sinna kusagil 40 - 60 eluaasta vahele, ja mina, olles selle piiritletud ajaskaala esiveerandis, ei ole küll veel nõus otsi kokku tõmbama hakkama.

Oleksin hea meelega teema alguse tutvumiskuulutusse suveürituste kavva lisanud ka Viljandi Tantrafestivali aga arvasin, et löön äkki nõrgema närviga kodanikel esimese laksuga vere ninast välja. Aga nüüd, paar päeva Delfis ringi vaadanuna näen, et nokaut on siin suhteliselt tavaline, ka sõbralikus sõprusringis.
 
?? 25. juuni 2014, kl 20.49
Kus nokauti nägid?
 
punapea 26. juuni 2014, kl 00.02
ehh 25. juuni 2014, kl 15.32

Kes püsikatest siis veel saadaval on?

VIP :) 25. juuni 2014, kl 15.44

Täitsa Blond, Hülgehall, Pert Vere, Tom, alu, kummikus, Pets, punapea, N54, pupu..
----------------------------------------

vat ei ole saadaval. ja pole ka püsikas selles mõttes, millest kirjutasin püsikaks pürgija teemas:D
 
nojahh... 26. juuni 2014, kl 07.35
kõik me oleme ühtviisi saadaval, punapea, hind võib ehk veidi varieeruda. pakkumise-nõudluse suhe on see, mis kõik ilusad asjad tuksi keerab.
 
punapea 26. juuni 2014, kl 10.33
et siis nagu ise polegi päris kindel, kas ikka oled saadaval? mismoodi see siis käib? et nagu oled natuke rase ja ei ole ka?:DD
ma arvan, et ise otsustad ikka, kas oled saadaval. muidugi mõni, kes nagu kaup käest-kätte käies devalveerub, võib end ikka saadaval olevaks pidada ja hinnata end väga kõrgelt:P
 
mees 26. juuni 2014, kl 10.57
mina olen saadaval. aga latt on kõrge...
 
mees 26. juuni 2014, kl 11.13
unustasin öelda,et latt on praegu keha suhtes 90 kraadi nagu tank,siis kui pauk käib on kohe lontis.
 
ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin 26. juuni 2014, kl 18.41
No kas ma ei öelnud ...
 
naine 26. juuni 2014, kl 19.09
Ka vana mehe puhul tahab naine milelstki ka rääkida, mitte kuulata vana meest, kes vaid naistest ja sellikualusest räägib...Sellist nimetatakse vana mehel puhul juba kiiksuks, kes vaid räägib aga tegutseda enam ei jaksa ja temaga pole midagi enam peale hakata.
 
mees 26. juuni 2014, kl 19.25
ma kadestan naisi. neil on alati midagi head varnast võtta, et mehele sitasti öelda. veel ma kadestan naisi sellepärast, et tema jaoks on seks midagi ülimalt lihtsat ja kerget - viska vaid pikali ja tehtud. seda jaksab kuni surmani.
heh, küll teeb kadedaks.
 
aga lood hammastega? 26. juuni 2014, kl 19.48
tom, kuidas sa sex suhtes nagu hambaproteesidega hallama saad? teevad ju ebamugavust küll, kui peab eite kabistama ja karad proteeside kukkumist naisele näkku? või sellpärast reaalselt midagi ei juhtugi sinu elus?
 
Tom 26. juuni 2014, kl 19.57
Ma ei tatista vanamuttidega, neil hambutu suu. Kui keelekat teen, võtan proted suust välja - oli juhus kus karvad jäid hammaste vahele kinni ja tõmbas hoopis suust välja. Ei no kõike tuleb ette.
 
maikelluke 26. juuni 2014, kl 20.24
Tom, kaalu proteesiliimi kasutamist: hoiab esindus-/mehelikkuse vidinad kenasti paigal.

Tänks postituse eest, pole ammu nii mõnuga itsitanud :)
 
Tom 26. juuni 2014, kl 20.28
No näe siis kes räägib - registreerus aasta tagasi, postitusi 10. Milline au, igatahes.
 
naissoost tutvuja 01. juuli 2014, kl 16.16
Tänud, Valküür, erilise laulusoovituse eest! Tõesti hea. Täiega hea!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!