Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas püsikaks saada?
 
hingel, endiselt hingel 25. juuni 2014, kl 23.56
Nüüd on vist minukord kiita punapead:DDD. Et ta ette jõudis.
 
haha :) 26. juuni 2014, kl 07.16
Kõik nõuanded on head, eriti alu omad.
 
o.o 26. juuni 2014, kl 07.22
Seltskonda sobituvad inimesed, keda miski seob (mingi suhtevorm, hobid, tõekspidamised jne) või kellel on omavahel huvitav. Tähtsust ei oma, kas tegemist reaalse eluga või siinsega.
 
korraks vaid 26. juuni 2014, kl 07.27
teema on igati õigustatud ja tõesti asjakohase sarkasmiga koostatud. kui püsikad ise sellest aru said, on teema täie ette läinud. vahel on päris piinlik lugeda nende enda meelest jube vaimukaid kirjutisi. peab ikka reaalne elu igav ja üksik olema, et tähelepanu vajadus ajab avalikku foorumisse sihukest paska aastate kaupa kirjutama.
 
o.o 26. juuni 2014, kl 07.39
Ei, sarkasm ei ole põhjendatud. Kunagi ei ole teistele halvasti ütlemine põhjendatud, see on verbaalne vägivald. Ka püsikatel on õigus eneseväljendusel just sel moel, nagu nad soovivad.
Juhuslikud läbikäijad teavad huvitaval kombel väga täpselt, mida püsikad kirjutavad. :O
 
kiss-kiss 26. juuni 2014, kl 07.44
o.o Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, sarkasm ei ole põhjendatud. Kunagi ei ole teis
> tele halvasti ütlemine põhjendatud, see on verbaal
> ne vägivald. Ka püsikatel on õigus eneseväljenduse
> l just sel moel, nagu nad soovivad.
> Juhuslikud
> läbikäijad teavad huvitaval kombel väga täpselt, m
> ida püsikad kirjutavad. :O

kas interneedus ütles midagi püsikatele halvasti? see, kes halvasti ütlemist näeb, tunneb sisimas, et interneedusel oli õigus. kui verbaalsest vägivallast rääkida, siis lugege püsikate tegemisi ja saate teada, mis see on.
 
o.o 26. juuni 2014, kl 08.05
Sarkasmil ja halvasti ütlemisel on vahe. Kumbki ei ole põhjendatud. Selleni jõudmine tuleb ajaga.
Ruumi on siin kõigile. Mahuvad püsikad, mahuvad läbikäijad ja juhslikud sattujad. Võiks ju rahus koos eksisteerida, sõbralikul moel- meist kõigist sõltub, milline see keskkond on.
 
korraks vaid 26. juuni 2014, kl 08.16
o.o Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sarkasmil ja halvasti ütlemisel on vahe. Kumbki ei
> ole põhjendatud. Selleni jõudmine tuleb ajaga.
>
> Ruumi on siin kõigile. Mahuvad püsikad, mahuvad l
> äbikäijad ja juhslikud sattujad. Võiks ju rahus ko
> os eksisteerida, sõbralikul moel- meist kõigist sõ
> ltub, milline see keskkond on.

kuule, sina, oled ise üks püsikatest, aga ei julge püsinimega sõna võtta? oi sa jummal, tehti pisipüsikatele liiga? kui nemad siin laiavad siis on kõik okidoki jah? sõltubki kõigist, aga püsikad peavad ennast alati kõigist ülemateks ja reostavad kõiki teemasid.
 
o.o 26. juuni 2014, kl 08.19
Üritan hetkel ennast registreerida, kuid esineb tehnilise probleeme. Siin foorumis ei viibi esimest korda, kuid ei pea ennast püsikaks.
 
Hülgehall kuub 26. juuni 2014, kl 08.26
Ruumi on siin kõigile ja sõnavabadus kehtib ka endiselt, sarkastilist huumorit hindan (ka enda aadressil...), mis mulle ei meeldi, on tige lahmimine ja õelutsemine..ei pea kõigile meeldima ja meele järgi olema, aga laske olijatel (uutel ja vanadel) lihtsalt olla, igaüks elab oma elu ja teeb omi valikuid, vahel õigeid, vahel valesid..nii on alati olnud ja jääb ka edaspidi, mõnel veab ja mõnel mitte, see teebki elu põnevaks ja värviliseks..
 
hingel, endiselt hingel 26. juuni 2014, kl 08.27
o.o, Ja milline oleks sel juhul kogu jutunurga mõte? Kõik podiseks sõbralikult tutvuda, seltsida, sõbruneda, Pertvere oleks parim sõber punapea Viktoriaga ja TomTalib Agnes/Täitsablondiga, kõik pisut liibuks omavahel, Tiibadega kurat tõmbaks tiivad koomale ja istuks muhevil näoga nurgas Ingel õlal, jagaks muljeid ja kõik nooremad vormis mehed tutvuks vaaladega 50+ kaaluklubist, ei ainsamatki kriitikat, ebakõla ega vastuolu, isegi MG oleks vastuvõetav ja keegi ei kritiseeriks tema ettevaatlikuks muutunud eluhoiakut?
See oleks vast põnev lugemine..ja veel muusikateemad, foorumi maht ilmselt ei mängiks enam välja ja ruumi tuleks juurde hankida pealehe uudiste, reklaami arvelt.
 
korraks vaid 26. juuni 2014, kl 08.39
oiii kui nummi! olge tolerantsed püsikate suhtes, aga püsikad ise on teistest kõrgemal ja võivad kõike ja kõiki arvustada, lahmida, lagastada. jubedad kahepalgelised olevused!
sõbralik suhtlemine on igav? annab ikka lollimat põhjust välja mõelda. olge veel püsikatele tänulikud, et nad elu huvitavaks teevad oma lagaga. kui kõik püsikad omavahel juba nagunii üksteise aluspükste värvi teavad, miks nad siis privaatselt ei suhtle? ei, peab tervele maailmale ikka näitama kuidas nad äravalitult igaühe kasutatud peldikupabereid loevad.
 
Hülgehall kuub 26. juuni 2014, kl 09.10
Tõsi ta on, kohati ajab mind ennastki siin kirjapandud saast iiveldama, aga selle vastu on õnneks ravi olemas, võtan oma tugeva okaspuust jändriku ja okkalise kepi, vilistan verejanulise hundikoera kaaslaseks kõrvale ja lähen teen metsas pisikese tiiru ja vaatan kuidas samblane ja kergelt soine loodus oma elu elab, rahus ja vaikuses..
 
irooniapõõsas 26. juuni 2014, kl 09.28
mh, vbl on püsikaks olemise üks eeldusi järjepideva nime omamine:) nii tekib nime juurde ka nägu. Küll virtuaalne, aga siiski. Kui need osasid nii närvi ajavad püsikad ka iga päev omale uue nime võtaksid, siis nagu kaoks probleem ära v?
Mulle tundub, et siin on tegelt kaks gruppi n.n. püsikaid. Üks grupp, kes...noh..enamuse ajast oma registreeritud nimega arvamust avaldab ja siis teine grupp, kes pidevalt kasutajanime vahetavad. Ja ma ei ütleks, et regatud kasutajate grupp rohkem lahmiks või lagastaks kui see anonüümne hall mass seda teeb.
A huvitav, kes teid töökollektiivis kah ajab närvi see, kui mõned kolleegid omavahel rohkem klapivad, jutt jookseb ja uumorimeel ühel soonel?:D
 
Eriline Võll 26. juuni 2014, kl 09.59
Rahvas on hakanud mässama. Tore. Püsikad, mille krdi pärast te ikka selle tutvumise rubriigi lagastamiseks välja olete valinud? Siin näiteks "Praktiline abi" oma alafoorumiga "Rahamured". Seal saab ju kõigile õnnetutele oma kuldaväärt õpetusi elus edasi saamiseks jagada. Miks te seal ei lalise? Publikut vähe? Õige, ongi vähe. Lugejaid ju pole, pole kellegile oma elutarkust ninale hõõruda. Pole kellegi ees oma vaimuvaesusega hiilata.
Ah, et te tutvute siin omavahel. No kuidagi kaua võitu juba. Nende aastatega jäädakse praeguse elutempo juures juba võõrasteks, mis te siin tühja tallates raisanud olete. Teate miks mammutid tegelikult välja surid? Nad tutvusid liiga kaua. Ilmselt juhtub kunagi nii ka siinsete vaaladega. Samas, miks see peab juhtuma nende arvelt, kes siiralt tutvuda tahavad? Te võite vaikselt välja surra mõnes teises kohas. See siinne foorum on algselt ikka elu edasi viimiseks paika pandud.
 
irooniapõõsas 26. juuni 2014, kl 10.11
MIsmoodi see lagastamine täpsemalt välja näeb? Mine praegu sellesama foorumi lehele. Seal on ainult paar-kolm teemat millel lehekülgi rohkem kui kaks ja kus ka püsikad on sõna võtnud. Suurem osa ongi siirad tutvumisteemad, millel maksimaalselt kümme postitust ja neist mitte ükski püsika oma. Kui jutlemine ja arutlemine häirib, siis on piisavalt keskkondi, kus saab tuimalt kuulutusi üles panna ja keegi ei sega.
 
Hülgehall kuub 26. juuni 2014, kl 10.16
Mina konkreetselt olen siin ikkagi tutvumise peal väljas, iseasi muidugi, et paljudele minu profiil ja kuvand ning taust ei sobi, sellest on kahju..samas leian, et kunagi ikka keegi kellegi leiab,
 
mh 26. juuni 2014, kl 11.19
Asi on ilmselt sinises värvis, see mõjub ärritavalt :)
 
Tom 26. juuni 2014, kl 11.32
see püsikate üle viriseja on ise ka üks püsikas, aa ara inimesena ei julge ta ühe nime alt siin käia. siis on siin veel üks püsikas, kes pidevalt teisi püsikaid libab ja selle eest sõimata saab ja ka see püsikas ei julge ühe nime alt siin esineda. tema päämine tunnus on see, et tai suuda komade ja punktide järele tühikuid panna ja seepärast saavad ka teised sama vigase kirjastiiliga inimesed siin vastu päid ja jalgu - vähemalt minu kääst :)

mis aga pärispüsikaid teistest eristab, on see, et nad on kõik huvitavad ja oma arvamusega inimesed. pole kahtlustki, et ükskõik, kellega neist välja kohvitama minna, igav nendega ei akkaks. sama aga ei saa öölda nende nö päristutvujate kohta. kui juba foorumis ei suudeta peale meiliaadressi ja paari mittemidagiütleva fraasi endast välja pigistada, siis kohtudes võib ebamugava vaikuse kätte ää surra. ma olen selle kunagi kõik omal nahal läbi proovind ja seepärast ma ka seda tean.

seega, kui ikka tahate kellegagi päriselt ka tuttavaks saada, siis võtke omale üks nimi ja kasutage seda. kui te olete ennast juba piisavalt huvitavaks kirjutanud, siis küll ka see "õige" ka teie jaoks välja ilmub.
 
kle, Tom! 26. juuni 2014, kl 11.41
sinuga hakkab küll pööraselt igav, sest peale eneseupitamise ja oma oletatava särasilmaga kekkamise sa ise suurt muud rääkida ei oska.
ei julge püsinime võtta? mõtelge ükskord midagi uut välja. keda siin karta, sind viimati, Tomtalib? kui oled Tom, siis oled julge? häh, lasteaialapse loogika.
 
Tom 26. juuni 2014, kl 11.48
sa tootaja oled ehe näide sellest, milline on üks nimetu püsikas. tead kõikide püsikate kõiki nimesed ja postitusi pääst :D ise samas väites, et ei ole püsikas ja tutvud tõsiselt :D
 
mh 26. juuni 2014, kl 12.04
Kus nüüd on läinud äraarvamiseks, kes püsikas ja kes kapipüsikas. Ja milline kapipüsikas just hetkel käru teistele püsikatele keerab oma jutuga :)

Püsikaid võiks rohkemgi olla, tegelikult võiks delfi olla ka üks regatud foorumitest, aga miks nii pole, selle põhjus on mujal, kui inimestes, kes siin kommenteerimas käivad. Põhjus on rahas.
 
mh 26. juuni 2014, kl 12.10
Ja veel - neile, kes ennast püsinimega regada ei julge, tundub millegipärast, et regatud püsikad peavad ennast paremaks kuidagi vms. Aga nad ongi paremad, sest julgevad oma arvamusega taas esineda, selle asemel, et enda kasutajanimeks panna "to" või suvaline mittemidagiütlev silp või tähekombinatsioon (nagu minul hetkel). Püsinime kasutamine nõuab ikkagi julgust, sest püsikatele tehakse siin regulaarseid kambakaid.


ALU, TULE TAGASI, PALUN!!!
 
irw 26. juuni 2014, kl 12.12
Tomil pole muud ütelda kui kordab nagu katkine grammofon oma mantrat.
 
Tom 26. juuni 2014, kl 12.19
irw on siin veel vanem püsikas, kui mina olengi. ma mäletan teda juba sest aast, kui ma siia ilmusin :D
seega võib irw teada küll, milline mu mantra on, aa minu mantra on see, etutvuda saab ja on mõtet vaid huvitava inimesega. parem oleks muidugi, et sel uvitaval inimesel oleks ka kena kann, aa kui seda ka etkel põle, siis selle saab aja jooksul ikka tekitada ;)
 
Tom 26. juuni 2014, kl 12.21
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ALU, TULE TAGASI, PALUN!!!


põle ta kuskile kadund, lihtsalt narrib sind teise nime alt :)
 
ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin 26. juuni 2014, kl 13.16
Püsikaks saad siis kui libad sind märkavad ja sa oled sunnitud oma "kaubamärki" registreerimisega kaitsma või hülgad selle, lood uue identiteedi ja ...

Ma käisin varem ja käin ka praegu ühe nime all. Aga lõputu tolategemine ei saa ju olla eesmärk.
 
mh 26. juuni 2014, kl 13.27
Tom Kirjutas:
> põle ta kuskile kadund, lihtsa
> lt narrib sind teise nime alt :)

No mina ju ometi äratuntav pole?!?
 
Tom 26. juuni 2014, kl 13.43
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No mina ju ometi äratuntav pole?!?

kas just äätuntav, aa ma tean, kessa oled ;)

ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin Kirjutas: -------------------------------------------------------
> Püsikaks saad siis kui libad sind märkavad ja sa
> oled sunnitud oma "kaubamärki" registreerimisega
> kaitsma või hülgad selle, lood uue identiteedi ja ...

kusjuures ei pea oma nimest loobuma, ma olen alles hiljuti täheldand üht liba Tomi nime alt tehtud postitust, mis meenutas mind (üks stiiliaps siiski oli), ülejäänud on saamatud ja nürid tekstid, mis kuidagi mind ei meenuta :D
 
Eriline Võll 26. juuni 2014, kl 13.43
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja veel - neile, kes ennast püsinimega regada ei j
> ulge, tundub millegipärast, et regatud püsikad pea
> vad ennast paremaks kuidagi vms. Aga nad ongi pare
> mad, sest julgevad oma arvamusega taas esineda, se
> lle asemel, et enda kasutajanimeks panna "to" või
> suvaline mittemidagiütlev silp või tähekombinatsio
> on (nagu minul hetkel). Püsinime kasutamine nõuab
> ikkagi julgust, sest püsikatele tehakse siin regul
> aarseid kambakaid.
>
>
> ALU, TULE TAGASI, PA
> LUN!!!

Oota, mis asja? Tead, mitte midagi ei saanud aru. Sa ju puha laps oma mõttelaadilt. Kellel siis mida siin karta on? Et võtan omale kindla nime ja siis pean end vaos hoidma ja tunnustavalt kaasa kaagutama. On ikka loogika küll, irw, ei julge jah, no kohe kuidagi ei julge. Värisen üle kere.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!