Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mida teeb keskealine
 
Heino 28. juuni 2014, kl 08.07
Remontimata naine,kuhu kadusid vahepeal?Tore,et oled elus ja terve.
 
mies 28. juuni 2014, kl 10.53
Ilus ilm teeb õnnelikuks.
 
just 28. juuni 2014, kl 14.16
Veel õnnelikumaks saab teha meeldiv seltskond.
 
mies 28. juuni 2014, kl 14.21
Aga seltskonnale peab meeldima.
 
just 28. juuni 2014, kl 14.33
Muidugi peab meeldimine olema vastastikkune.
 
mies 28. juuni 2014, kl 17.00
Ma kole nagu öö.
 
did_219730 28. juuni 2014, kl 18.02
appi milline jama küll, igav igav igav...no ja mis sa selle teadmisega nüüd peale hakkad.
Kas pensionär polegi inimene,kas tal pole õigust oma õnnele, eriti need kes saatuse tahtel on jäänud leseks?
Mis kurdab noor 40 aastates naine, et igav igav....ei saa aru.
Kas tõesti pole kohti kus käia? Saage te õnnetud ja igavad kokku ja lõbutsege või minge välja elu nautima,tantsima,sööma jnejne ja spaad, ekskursioonid, rahvaülikoolid, sport.
Rahvatarkus: igaüks teab ise kuidas enda elu p.rse keerata ja vastupidi,igaühe käes on oma õnne võti !
 
just 28. juuni 2014, kl 18.09
Öö ei ole kole, teavas täis kirkaid tähti.
Sisemus loeb rohkem kui välimus. Peab olema millestki rääkida.
 
Remontimata Naine 29. juuni 2014, kl 12.11
Heino, armas kuulda, et olen sul meeles. Käin siin vahel lugemas ja imestamas :)
did...jne- siiski on nii, et need asjad mida sa välja pakud ei tule tasuta kätte. Ma teeks neid kõiki kui oleks võimalik. Läheks kasvõi paadimatkale mööda Eestimaa jõgesid, teeks mingi autotripi Venemaal või läheks kasvõi palverännakule...kuid tasuta ei saa peaaegu midagi.
 
Mittekeegi Olikord 29. juuni 2014, kl 12.17
Kui lõbustusteks raha napib, siis tee tööd :) Ka töö peletab igavust muideks. Tee nii palju tööd, et sihiks seatud paadimatkaks raha kokku saad. Nii lihtne ju :) Ainult tahet ja sihikindlust on vaja, sest töö pole maa pealt otsa lõppenud.
Edu!
 
teksapükstega 29. juuni 2014, kl 14.34
mies Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Või pühendute kirikule ja tegelete heategevusega.

Mis heategevusel viga? Mina kuulun lausa kahte organisatsiooni, millest üks rahvusvaheline ja tegelen heaga nii palju, kui võimalik.
Kirikuga on veidi kitsam lugu, las seal käivad rohkem pühendunud inimesed.
 
lootus 29. juuni 2014, kl 21.21
Selles elus ei ole siiani armastusega vedanud - aga elu veel kestab ja kes teab, mida ta toob - kõik on võimalik sellele, kes usub head. Niiet ma ei kaota lootust.

Tööalaselt uued väljakutsed - ikka. Just otsustasin, et tahan oma sissetulekut suurendada. Võimalused õnneks on olemas.

Erakuks ei lähe, aga mõnikord põikan metsa.
Joon - õhtuti kaks klaasi veini. Aga mitte igal õhtul.
Kirikus käin ja heategevusega olen tegelenud, praegu heategevusorganisatsioonis ei ole, aga käin silmad lahti ringi ja kui mu teele satub hädaline - aitan niipalju kui oskan.
 
mees 29. juuni 2014, kl 21.36
pappi kokku ajama ja naisi k..a

juua võib lisaks
 
Triin 29. juuni 2014, kl 21.41
Hmm. keskealine? ma ka vist juba keskealine, kuid selles pole midagi hirmsat:)
Kui armastuses ei vea ( ka mul näiteks), siis tunne rõõmu elamisest. Tee seda, mis meeldib- leia tõesti mõni hobi/harrastus/sport ( midagi ju ikka meeldib) ja reisi( kasvõi üksi) ja kui arvad, et head naised maamuna pealt kadunud on, siis eksid. Kohe kõvasti eksid. Neid on veel ka keskealisi, kes ei vingu- virise ja on endaga jube rahul:) Mine tea, järsku kohtad kuskil Spas või järsku juulis rannas kedagi- ole ise julgem suhtlema. Eesti mees ei julge ju.
 
just 29. juuni 2014, kl 21.49
Keskealised head naised on viimase aja trend, järgemööda tuleb neid häid olendeid siia juurde. Kõigele lisaks on nad treenitud (kiired sõrmed), tegelevad hobidega(naistekas viibimine), targad (teavad kõike kõigist ja kõigest) ja naeratavad (mitte kunagi ei vingu peale 40 eluaastat).
 
Remontimata Naine 30. juuni 2014, kl 10.39
Viimasele-Sinu arvamus teeb sulle au :D Eks see ole vist veidi tõde ka kuigi ehk ülepaisutatud variant.
 
punapea 30. juuni 2014, kl 10.49
minu meelest on keskealistel siin oma nurk (50+). minge lugege sealt, mida nad teevad:D
 
Tom 30. juuni 2014, kl 10.54
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu meelest on keskealistel siin oma nurk (50+).
> minge lugege sealt, mida nad teevad:D

kaugel sulgi see aeg on, kasvad siit nurgast välja ja sirutad oma kauni kaela, koos leekiva päänupuga sinna viiekümneste seltsi :D
 
Remontimata Naine 30. juuni 2014, kl 11.08
Punapeale...teaduslikult on selgeks tehtud, et keskiga algab 55- ndast eluaastast ning see piir on pidevas muutumises. Niiet täitsa vabalt võime me siin veel sõna võtta :)
 
punapea 30. juuni 2014, kl 11.19
RN, ma jätsin selle targu mainimata, teades siinsete tarkust. jah, keskiga algab 55+. meestel siiski natuke varem. eriti neil, kes varemas eas kibestunumust tundnud:D
 
Heino 30. juuni 2014, kl 13.30
RN,ei saa ikka sinu e-meili adret lahti või siis ei oska avada.Elagu keskealised.
 
hm 30. juuni 2014, kl 13.43
Varjatud aadressi ongi võimatu avada.
 
punapea 30. juuni 2014, kl 13.45
on võimalik ,sest ma olen ise neid avanud tutvumiste käigus.
 
Remontimata Naine 30. juuni 2014, kl 21.43
Heino- minu teada saab küll avada. Nime järgi on sulgudes- saada privaatsõnum. Kas sellega ei saa siis? Vahel tuleb outlook kirja võimalus ette, äkki siis selle kaudu ikka saab?
 
Heino 01. juuli 2014, kl 08.52
Ei saa või ikka ei oska.Klõpsuta palju tahad aga näitab,et e-mail varjatud.Poetan juba pisara.
 
irooniapõõsas 01. juuli 2014, kl 09.29
privaatsõnumeid saavad saata vaid registreeritud kasutajad.
 
Heino 01. juuli 2014, kl 09.31
Tänan info eest.Thank.
 
mies 01. juuli 2014, kl 09.36
Avastasin ka privaatsõnumi, kas see tähendab, et seal olevat meili aadressi näen ainukt mina.
 
Mari 01. juuli 2014, kl 09.40
Ma lugesin äsja ühte sõnumit ja see oli sulle mies saadetud.Jube ma ei taha isegi sellele mõelda,mida seal kirjutati.
 
ahaaa 01. juuli 2014, kl 10.35
Keskealistele meeldetuletuseks, et sel reedel mängib ja laulab sossis jörpa, fännid on kohal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!