Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas Twoo on imelik?
 
M62 27. juuni 2014, kl 22.53
Olen Twoos pildita kasutaja ja tahaks seal kellegagi vestelda, ehk tuleks keegi Võru folgile. Paar kena daami juba välja vaadatud. Aga selleks on vaja Twoole maksta, kuid Swedbanki klient ei saa seda teha. Pole sellenimelist panka seal nimekirjas. Kuidas teie olete selle lahendanud. Nii et olen leidnud sellise haruldase koha tänapäeval, kus ei olda huvitatud raha vastuvõtmisest. Ah jaa, Paypali ja Mastercardi ka pole.
 
to m62 27. juuni 2014, kl 22.55
Pildiga saaks. Aga on veel SMS-ga maksmine
 
Mees 27. juuni 2014, kl 23.23
Twoo on saast, tee konto pigem flirticusse. Seal saad VIP-ina igale ühele kirjutada. Ja parem oleks kui paned pildi ka ülesse, häbeneda pole ju midagi või on?
 
riittaa 27. juuni 2014, kl 23.33
Soovitused - kui kasutad neid portaale, siis ära vaata ainult pilte vaid kirjuta ja kontakteeru ka, sest kui keegi su profiili külastab ja mingit teadet ei edasta, siis ei saa nagu aru - kas ta tahaks tutvuda või ainult piilub nurga tagant.
 
miranda 28. juuni 2014, kl 01.03
Kuidas sellest Twoost lahti saada? Sattusin sinna juhuslikult - üks hea tuttav, kes oli ilmselt samamoodi pahaaimamatult sinna sattunud, saatis kutse, huvi klikkisin, midagi täitsin ka, nüüd saan kogu aeg teateid, kes vaadanud jne, ma pole absoluutselt huvitatud, saaks sellest jamast lahti.
 
totu kuult 28. juuni 2014, kl 01.06
Sama küsimus - miks sa esined tutvumisportaalis ilma pildita? Kuidas sa oma naiskaaslasega Võru folgile kavatsed minna, kui ennast nii hirmsasti häbened? Paned karu maski ette?
 
Mees 28. juuni 2014, kl 02.33
miranda Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas sellest Twoost lahti saada? Sattusin sinna
> juhuslikult - üks hea tuttav, kes oli ilmselt sama
> moodi pahaaimamatult sinna sattunud, saatis kutse,
> huvi klikkisin, midagi täitsin ka, nüüd saan kogu
> aeg teateid, kes vaadanud jne, ma pole absoluutse
> lt huvitatud, saaks sellest jamast lahti.


Sa logi uuesti sisse selle emaili aadressiga millega konto registreerisid ja pane seadetes konto blokki.
 
ewekas 28. juuni 2014, kl 08.21
tutvu ikka rates olen seal olnud aastaid ja olen rahul.Võru folgile võin ka minna,kuna olen seal lähedal.Kuidas sind ära tunda?
 
M62 28. juuni 2014, kl 09.20
Suur tänu kõigile vastamise eest! SMS-iga maksmist Twoo ei tunnista. Pilti ei pane ma mitte kunagi ülesse, sest tahan esimene valija olla, siis on muidugi alles pool valikut tehtud. Noh nii nagu "päriseluski": kõigepealt valib poiss kellegi välja ja siis tüdruk kas valib teda või mitte. Flirticut peaks ka proovima, kas tasub? Rate.ee-s olen ka olemas ja peab ütlema, et tehniliselt on see üks parematest kohtadest. Kohe saab näha, kas kasutaja on ikka alles või pole seda kohta juba aastaid kasutanud. Muudki head veel. Aga vaat sealt valida pole eriti kedagi, minu viga ilmselt. Olen selline üsna valiv.Ja üleüldse, pildi saadan ma personaalselt kellelegi, kui ta on huvitatud.
 
mees 28. juuni 2014, kl 09.35
Ma küll sain Twoo-s SMS-ga maksta. Viimane valik seal maksmisvõimaluste real. Flirticus pead ka maksma, kui oled pilditu.Paljud TWOO naised on ka flirticus, aga mitte ka kõik. Mõni on lihtsalt juhuslikult sinna sattunud, ilmselt mingi e-maili kaudu.Võid vaadata veel suhted24 portaali.
 
rp 28. juuni 2014, kl 10.49
ma ei maksa twoos midagi.
aga lahti on võimalik sellest kontost saada küll.kirjuta twoo meeskonnale ja nad annavad ka juhiseid
 
M62 28. juuni 2014, kl 11.39
Ei ma seda SMS-iga maksmist seal leia. Aega ka pole, vaja õues tööd teha. Käin vahest arvutist mööda.
ewekas, kas ka plaan folgile minna? Ma ka rate-s, ehk saame seal suhelda?
 
to M62 28. juuni 2014, kl 12.21
ewekas on juba üle kümne aasta siin tutvumas, saritutvuja
 
ewekas 28. juuni 2014, kl 12.32
mis siis,et tutvun,meid on siin palju nagu rates,tutvume igal pool,isegi Date 24 on pop.mehed lendavad nagu kärbsed liimipaberile.
 
vaatas 28. juuni 2014, kl 13.02
TWOO-s on ülareal kontotüüp. sealt saab valida ülenda. siis viskab ette 4 võimalust, viimane on mobiil. siis paneb sinna linnukese ja valid
 
M62 28. juuni 2014, kl 13.03
Ohoo, või saritutvuja! Mina pole siinse eluga kursis,vahest harva astun siit läbi ja loen. Aga,ewekas, kas oled ka suhted24-s? Mina jälle seevastu date24-s ei ole. Ja oi-oi, oled nagu liimipaber, kuhu kõik kinni jäävad? See pakub põnevust. Ei tea kuidas selle "liimiga" on, kas võtab hästi külge? Teid naisi on igalpool jah palju ja korduvad portaalist portaalisse, aga tavaliselt valida pole kedagi. Eks nad selle viimase lootuse otsijad ole. Aga oi ewekas, Sinu kohta küll seda öelda ei taha. Pole näinud - ei tea öelda. Kui juba vapralt liimile lennatakse, siis peab ikka midagi olema. Nüüd pean mõneks tunniks pausi pidama ja kuskil ära käima, aga teie kirjutage ikka edasi!
 
nendib 28. juuni 2014, kl 13.06
See ewekas on kellelegi ette jäänud, mistõttu teda libatakse päris kõvasti
 
M62 28. juuni 2014, kl 16.19
No nii, siis on ewekaid päris mitu, tore on. Aga näis nüüd, kas keegi nendest siin veel reageerib.
 
did_219730 28. juuni 2014, kl 17.51
ma isiklikult mitte kunagi ei vasta ega vaata pildita kontakte....mulle ei meeldi sellised arad mehed.
 
M62 28. juuni 2014, kl 17.56
Õige did, ma samuti ei vaata pildita kontakte. Aga asi pole üldse arguses. Ma eespool juba seletasin, miks pildita.
 
did 28. juuni 2014, kl 18.19
..aga järsku tänu sellele ei leia sind tõeliselt armas inimene ja sa muudkui luurad ja luurad....ah eks ise tead.
 
N55 28. juuni 2014, kl 20.43
"Teid naisi on igalpool jah palju ja korduvad portaalist portaalisse, aga tavaliselt valida pole kedagi. Eks nad selle viimase lootuse otsijad ole."

irvadiirw, sa mees 62 oled ju ise samast ooperist. norm inimesed tutvuvad reaalis - ju siis sind keegi ei vali...
 
M62 28. juuni 2014, kl 21.31
Vaata naisuke N55, ära võta kõike enda järgi. Niipalju kui on inimesi, niipalju on ka erinevaid olukordi. Kas oled ise kuskil portaalis pildiga üleval ja mehi lendab kokku nagu kärbseid? Ehk saaksin ka vaadata, siis ütlen, kas valin või mitte. Eks ju?
 
to M62 28. juuni 2014, kl 23.09
ma sinuvanuseid üldse ei vaata -nüüd on moes vanem naine/noorem mees:)
 
M62 29. juuni 2014, kl 00.29
to toM62. Ega ma samuti sinusuguseid ei vaata, see eelmises postituses öeldud oli nii näitlikustamiseks. Ma vaatan ikka targemaid. Teatud vanuses naistel on tõesti trend omale uus poeg sebida kes oleks ka mehe eest voodis. Kaks ühe hinnaga, üsna soodne!
 
did_219730 29. juuni 2014, kl 08.55
palun olge tolerantsemad teineteise vastu- Las see M62 olla pildita,ise vähendab oma võimalusi, õnn kaasa.
Minule pole vahet,kas mees on noorem v vanem,peaasi et kõrvade vahel ei puhu ainult tuul, temaga peab olema huvitav, turvaline elada.
 
M62 to did_.... 29. juuni 2014, kl 09.59
Siin on veel küllaltki viisakalt kulgenud. Eks olen ennast tagasi püüdnud hoida kui targad mind õpetama kipuvad. Ikka nii, et tehku ma samuti väga õieti nagu see õpetaja isegi.No ikka selle pildi, mida pole, ümber käib kihelus. Kui ei ole pilti, siis ei ole ja kõik. Kui on nii, et olen leidnud selle meeldiva, kellele kõige muu kõrval ka meeldiv otsa vaadata, siis alustan ise vestlust ja küsin, kas ta on huvitatud sellest ja võiksin pildi saata. Siis on tema vaba valik, mida teha. Eitava vastuse korral ei mõtle temast mitte kuidagi halvasti. Miks peaks? Aga näed Twoos jutule ei saa: ikka mul selline lugu et maksta ei saa. SMS võimalust mulle ei pakuta,nagu siin eespool keegi õpetas. Twoo meeskond vastab juba mitmendat korda ainult vormiliselt aga sisuliselt mittemidagiütlevalt. Tahaks seal väga kellegi poole pöörduda. No vaat nii on lood.
 
naine 30. juuni 2014, kl 01.13
62 aastane mees näebki välja kui 62 aastane mees, iseasi kui ta end vanemaks pole elanud ja pildilt hakkab ka samaealine vastu vaatama. Ta ei pea pilti üles panema. Naisi abistab see, kui vaadata suvalise 60+ mehe pilti,kõik nad on enam vähem sarnased, vuntsid hallid, pea kas kiilas või hall juuksepahmakas. Aitab ka see kui vaadata oma isa või vanaisa. Siinaknati ka mees 60+. Tavaliselt ülekaaluline ja mitte kaugeltki noore mehe välimusega.Enamasti on selles eas mehed vanaisad ja vanavanaisadki.naine ikkagi valib, mees võib neid pilte ju sirvida aga valik ja -jah- sõna jääb alati naise kanda.
 
ewekas 30. juuni 2014, kl 08.57
mina ennast väga ei reklaami aga kosilased on ikka tulnud ja läinud rate kaudu.ega enam nii väga tihti meest ei taha aga hea,kui ikka keegi on.
 
M62 to naine ja to ewekas 30. juuni 2014, kl 14.56
Väga arukas ja tõepärane jutt sul. Mees võib mitu välja valida, aga naine ütleb selle viimase "jah". Kas ma neid muid omadusi enda kohta kinnitaks, elame näeme. Aga muidu kui nooreks ise ennast pead-oled, umbes? Ja nüüd ewekale: kas oled rates pildiga? Kuidas nende kosilastega siis on läinud, kas oled ise need uksetaha viisakalt juhatanud või kuidas? Oh praegu õues tegemist pole aega kirjutada, ehk õhtul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!