Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kui palju vabadust naisele?
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 22.21
kas on olemas ka mõni mitte armukade keskealine mees, kes ei satuks mingisuguste ebastabiilsuse hoogude kätte, kui naine kuhugi üksi tahab minna (loodusesse jalutama, muuseumisse, raamatukokku jne)? väsitav on, kui kogu aeg saatja kaasas, teades et need sihtkohad meest tegelikult üldse ei huvita.
siinsed mehed rääkige, kui palju üksiolemisi ja üksitegevusi on kooselus naisele "lubatud"?
mida teha (põhjuseta)armukadeda mehega?
 
irw 30. juuni 2014, kl 22.24
Sinna see Tiivuline kurat kadus, nüüd on kärbitud, irw.
 
:D to irw 30. juuni 2014, kl 22.26
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 22.36
Miks see mees siis on põhjuseta armukade? Et marsite kusagil rabas, tema su vänderdava ahtri taga tydinult ohates ja mõeldes, et miks ta üldse siia ilma sündinud on, kui asus suhtesse keskealise naisega?
Muidugi jah-õige mees laseks sellise naise rappa ka üksi ja mine tea, ehk loodaks vaikselt, et naine sinna ka jääks. Marjaaeg tulemas, metsas tegemist jagub.
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 22.46
bond, vaata ma olen selline ilus ja hea :) mees niisama kardab, et äkki keegi mu ära lohistab või nii, et tema (see keskealine) must ilma jääb. ega siis mina keskealine pole, ja ahter on mul väga prink ja vormis. ka spordisaalis istub ta alati juures ja vaatab, kuidas ma rassin. aga mis sa bond selle armukadeduse asja kohta ütled? et miks mehed on sellised?
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 22.50
Miks mehed on sellised-kus mina tean kõiki mehi. Mehi igasuguseid. Mõni peab loomakarja, mõni naistekarja, mõni ainsat naist. Ma läheks su pringi pepuga loodusse küll, teeks sellega seal igasugu vigureid ja nii, et sa muule ei mõtlekski, kui et kuidas muga jälle loodusse saaks, nii, et kogu jõusaal ununeb:)
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 22.57
bond, mulle pahad poisid ei meeldi :D
olen täitsa truu :)
sellepärast ajabki vihale, et kuldpuur kogu aeg ümber.
 
viimasele 30. juuni 2014, kl 23.00
Täitsa truu ei ole rubriigis saame tutavaks, vaid kurdab pererubriigis või halvas kogemuses.
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 23.05
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa truu ei ole rubriigis saame tutavaks, vaid
> kurdab pererubriigis või halvas kogemuses.


olen spordile truu :D
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 23.07
Oleks sa vaid spordile truu, poleks sul seda meesvahti:)
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 23.13
Jah, aga ma olen vaal
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 23.27
kärbitud tiivad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, aga ma olen vaal


liba, kõtt!
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 23.42
Ega ju liba midagi valesti öelnud tegelikult...
 
kärbitud tiivad 30. juuni 2014, kl 23.47
ega ta midagi teemakohast just ka öelnud...
 
Hülgehall kuub 01. juuli 2014, kl 00.13
No sa patrad ju samamoodi mingit kamarajura. Eks ta sinupealt matti võttis.
 
Hülgehall kuub 01. juuli 2014, kl 00.25
seda ka veel, et võtaks sust isegi matti,
 
kaks jalga korraga maas 01. juuli 2014, kl 10.10
Kas kellelgi siin mõni tõsine probleem ka on? Sa, teemaalgataja, saad ju ise ka aru, et pidev kontrolli all elamine on nõme. Mis siin veel küsida!? Normaalne tähendabki seda, et keegi end ahistatuna ei tunneks. Lihtne!
 
Teemaalgataja 01. juuli 2014, kl 10.14
Mul on ju tõsine probleem,tahan teist meest aga ei taha ega ei tohi praegusele mehele vahele jääda.
 
tola 01. juuli 2014, kl 10.21
Milleks sulle siis see praegune mees? Lase jalga ja tõmba ringi nii et v... viliseb.
 
Teemaalgataja 01. juuli 2014, kl 10.32
See ei õnnestu,kes seda vara oskab jagada?
 
merseedes 01. juuli 2014, kl 12.01
Mina ja minu abikaasa läheme alati koos välja, mina lähen sõpradega välja, tema läheb endast välja. Mina tulen öösel või järgmisel päeval ikka tagasi, tema on ikka endast väljas. Nädal aega on väljas. Miks tema võib kauem väljas olla, kuigi läksime koos ?
 
mees 01. juuli 2014, kl 12.12
Pole küll keskealine vaid noorem aga ma olen rõõmus, kui mu sõbranna üksi välja läheb, kas oma paari sõbrannaga (keda tal rohkem olla võiks) või kuskile rattaga sõitma või kontserdile.
Ongi hea, saan üksi omaette olla.
 
Madis 05. juuli 2014, kl 12.19
Pole mitte kunagi mingeid piiranguid naistele seadnud.
Naudin ka üksiolemist ja oma hobidega tegelemist.
Tunnen häädmeelt, kui naine oma hobidega tegeleb või sõbrantsidega väljas käib.
Suhe saab tugineda ainult usaldusele.
Kas usaldan või ei usalda.
Nii lihtne see ongi.
PS: Kui mind hakati alusetult süüdistama, kahtlustama ja teisepoole usaldus kadus, järgnes kiire lahkuminek.
 
mees juba 50a 05. juuli 2014, kl 16.28
Mnjah, oli ka mul kunagi selline naine kellel ma lubasin käia ja olla aga kõik toimus minu teadmisel. Isegi see kui naine keppis kellegagi oma tuttavatest ja ma lubasin seda sest mul endal ei olnud kahjuks nii palju aega (tõesti ei olnud), et naise ära rahuldatud oleksin saanud aga naine peab ju oma osa saama või mis, muidu hakkab nii või naa salaja vasakule panema, olgu siis juba kõik aus ja minu teadmisel. Kahjuks olen selle naisega juba ammu lahus kuigi me ikka vahel suhtleme ja tema on ettepaneku teinud ka uuesti kooseluks aga kahjuks on ta välismaal ja mina eestis... Kumbki kuhugi teise kohta elama minna ei ole nõus, seega jääb see nali ära. Aga kui leiaks veel kord sellise naise kodumaalt siis mina küll ei keelaks ka edaspidi, kaua sa ikka makarone sööd, vahel tahaks riisi ja kartulit ka... Vaheldust peab olema, seltsimehed, rutiin tapab kõik!!!
 
naine 05. juuli 2014, kl 21.12
Mul on ainult sellised mehed olnudki, pole armukadedad ja lubavad vabalt liikuda. Kõige selle peale tunnen vahel, et võiks ikka olla natuke armukade ka :)
 
Mittekeegi Olikord 05. juuli 2014, kl 21.18
Kas pole mitte nii, et varas kardab varast? Et kui endal patud hingel, siis `eeldad` sama ka kaasinimestelt? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!