Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumiskohad keskealistele
 
Täitsa Bond 01. juuli 2014, kl 23.34
Proovi Kuldset Börsi, seal leidub kõike ja kuulutamine on tasuta!
 
kle piripiiga 02. juuli 2014, kl 00.12
olen ikka selles mõttes küll keskmisest eestlasest erinev, et suhelda ei karda ning olen suhtlusaldis. nägu vissis ka ei käi, täitsa kena ja tagasihoidlikult meigitud, juuksed sätitud jne. kuid nagu keegi mainis, tundub su jutt tõesti pastakast imetud raamatutarkus, umbes nagu ameerikalik kohtinguõpik. no noortel see ehk toimibki, kuid vanematel no ei toimi, teeksin end naeruväärseks, kui kuskil toidupoes võõrastele meestele naeratama hakkaksin. lisaks on nad enamasti naisega, kes pilke heidavad. ning suhtemehed ei huvita mind, petab seda naist, petab ka mind, see on ammu teada. huvitab ikkagi vaid mees, kes on suhtest otsustanud välja astuda ja selle ka teisele poolele selgeks teinud. ning milleks mulle tutvus mehega, kel neid täiesti elementaarseid omadusi pole? no milleks? mida ma teen rasvunud mehega? mitte kui midagi, minul keemaiat ei teki ja punkt. või vaesega? et reisime ja käime restoranis minu raha peal ja sõidame ringi minu autoga? hehhee, no tänan, ei. sel juhul olen mõnusasti edasi üksi, see on neist valikuist siiski parim.
 
:) 02. juuli 2014, kl 06.09
Sama hästi võib proovida siin, siin leidub ka kõike :)
 
naine 02. juuli 2014, kl 12.29
Kuldses Börsis püüdsid mehed naisi 20 aastat tagasi.:)))
 
Mees 02. juuli 2014, kl 12.30
Nüüd on neil meestel kogemust
 
naine 02. juuli 2014, kl 12.36
Kogemust? Kindlasti on neil kogemust, kes on elus edasi jõudnud, oma kodu üles ehitatud, oma tööga kuldsesse ikka jõudnud ja omad lapsed kõik oma elu peale üles kasvatatud. 20 aastat on terve eluiga, et saada kogemusi ja olla targem. Kui aga inimene ikka veel Kuldsessse Börssi kinni on takerdunud, pole ta ei kogemusi ammutanud elust endast ega muudmoodi edasi arenenud. Ei tea ,kas Kuldne Börs üldse veel olemas on aga......nagu Täitsa Bond mainis, tuleb välja et eksisteerib, ju ta seal ikka veel lante loobib.:)
 
piripiiga 02. juuli 2014, kl 13.34
palju asjalikke nõuandeid tunduvad pliiatsist väljaimetud tarkusena. rohkelt kirjutatakse neist, aga vähesed julgevad midagi ettevõtta nende tarkustega.

kusjuures, jah. mulle on kaks korda lähenetud ka toidupoes. alustatud kella küsimisega ja lõpuks telefoninumbrit palutud. mõlemal juhul oli tegemist eestlasega.
 
mh 02. juuli 2014, kl 13.42
Su jutt oli enne, et lähenege ise, oled seda ise praktiseerinud?
Kui mees on läheneja, on asjad veidi teised.
 
to 13.34 02. juuli 2014, kl 14.08
Ahvimine ja oma idiootsete mõtete teise isiku nime all välja toomine on sulle vist elus olemise põhiliseks tegevuseks.Aga mis elu see sandil ka on!:(((
 
piripiiga 02. juuli 2014, kl 14.17
to mh - mees ei lähene, kui mina tema pilgukontaktile ei vasta.
 
tookes 02. juuli 2014, kl 19.35
ahvimine ja oma idiootsete mõtete avaldamist teise nime all nimetatakse libamiseks.mind libavad kogu aeg kuigi ma ise ei ole idioot.
 
otsimismeistrile 02. juuli 2014, kl 19.50
Mida kujutab endast elegants ja normaalne välimus? Ehk täpsustaksid?
 
teistele sama küsimus 02. juuli 2014, kl 20.19
Mis see elegants ja normaalne välimus täpsemalt on?
 
tõlge 02. juuli 2014, kl 20.28
elegantne inimene on vastand labasele inimesele, normaalne välimus on vastand ebanormaalsele välimusele
 
mh 02. juuli 2014, kl 20.36
Usun, et kõik saavad nendest mõistetest natuke erinevalt aru, kuid on inimesi, kelle poole vaadates tekib koheselt mõte, ta on sportlik, elegantne, soliidne, daamilik jne.
Normaalne välimus jääb tavapärastesse piiridesse välistades ekstreemsused nii riietuse, juuste kui ehetimise poolelt.

Tegelikult ootaks vastust, kus on võimalik keskealistel tutvuda?
 
irooniapõõsas 02. juuli 2014, kl 20.43
jessake, igal pool on see võimalus. Pole ma nagu näinud kuskil rippumas silti, et tutvumine, eriti keskealistel, keelatud!
 
mh 02. juuli 2014, kl 20.46
Kena kui irooniat jätkub. Saaks mõned reaalsed näited ka? Keskealine naine, kes ei lähe poes ennast mehe varruka külge riputama, klubides-pubides ei käi, millised, jessake, need võimalused on?
 
irooniapõõsas 02. juuli 2014, kl 20.51
no aga hakka käima siis, koju sulle tõesti keegi ei tule.
 
irooniapõõsas 02. juuli 2014, kl 20.55
Või ma ei tea, koju vbl võib ka tulla.... Aja vanni või vetsu torud umbe, topi ukselukk nätsu täis ja siis kutsu aga töömees, kui esimene ei sobi, siis kordad operatsiooni ja kutsud teise, kolmanda, sajakolmekümneneljanda.... mõni neist vast ikka viks ja viisakas on ja su lati alt päris läbi ei jookse ja saate äkki jutule ja kutsub su välja vms.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 02.07.2014 20.55.
 
küsimus mh-le 02. juuli 2014, kl 21.12
No mis oleksid sinu jaoks ekstreemsused riietuse, juuste ja ehete koha pealt? Kas näiteks ribastatud teksaste ja maikaga, kiilaks aetud pea, tätoveeritud käsivarte ja suure ninarõngaga naine oleks sinu jaoks piisavalt ekstreemne, et tema välimust ebanormaalseks nimetada?
 
mh 02. juuli 2014, kl 21.37
Oleks ekstreemne, aga mitte ebanormaalne. Ma usun, et 60-ne heleroosas ballikleidis ja tanksaabastes oleks ebanormaalne.

Ei ole pubid ja klubid minu jaoks. Tohib küsida mitu meest oled leidnud oma kasulike näpunäidete varal ja et kas sai hing kergem peale iroonilist-idiootliku vastust? Küsimus oli esitatud tõsiselt, kui suudad seda mõista.
 
Täitsa Bond 02. juuli 2014, kl 21.39
Vaatan, et mingi mh siin täitsa ära tõusnud.
 
mh 02. juuli 2014, kl 21.40
Mis mõttes ära tõusnud?
 
küsimus 02. juuli 2014, kl 22.32
kui teed liitumise date mis moodi seak edasi toimetatakse liiga keskealine
 
kle piripiiga 02. juuli 2014, kl 23.01
kuna ma juhuslikult tean, et sa ei ole just silmipimestavalt kaunis naine (mitte paha pärast, lihtsalt pean silmas, et sa pole selline, kellelt mehed pilku pöörata ei suuda), siis on mul raske uskuda, et poes mehed hordidena sulle ligi tikuvad.
 
piripiiga 02. juuli 2014, kl 23.10
sa oled asjadega hästi kursis :D.

ma ei räägi ju hordidest. kahest mehest ainult...
 
Täitsa Bond 03. juuli 2014, kl 10.22
Tahtes enda tahetavust proovile panna võiks ka keskealised proovida hääletada tee ääres. Kohe selge, kas üldse on lootust. Siin netis võib omale igasugu printse ette kujutada ise salkus juuste ja loppis näoga arvuti taga:D
 
jep 03. juuli 2014, kl 11.03
Imeline netimaailm, siin võivad ka igasugused end bondideks kujutada, ise täitsa salkus ja loppis :D
 
Täitsa Blond 03. juuli 2014, kl 11.14
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahtes enda tahetavust proovile panna võiks ka kes
> kealised proovida hääletada tee ääres. Kohe selge,
> kas üldse on lootust. Siin netis võib omale igasu
> gu printse ette kujutada ise salkus juuste ja lopp
> is näoga arvuti taga:D


Sa Bond oled liiga palju bondifilme vist vaadanud:)
Eks ju unistada võib, et minu juures peatub üks tõeline Bond...kummidest must jutt taga, aga reaalses elus saad mõne suitsust kollaste hammastega maanteeperverdi.
Või tead sa kohta, kus tee servas ma peaks seisma?
 
Mittekeegi Olikord 03. juuli 2014, kl 11.23
kle piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna ma juhuslikult tean, et sa ei ole just silmip
> imestavalt kaunis naine (mitte paha pärast, lihtsa
> lt pean silmas, et sa pole selline, kellelt mehed
> pilku pöörata ei suuda), siis on mul raske uskuda,
> et poes mehed hordidena sulle ligi tikuvad.


Mõnikord on tavalistel naistel suurem löök meeste hulgas kui silmipimestavalt ilusatel, sest palju oleneb ka sellest "miskist", mida inimene välja kiirgab ehk siis energeetilisest taustast :)

Mõnikord on vaja mehi rohkem tõrjuda kui sääski...
Praegugi wifi-alas istudes ja netis surfates on juba mitu võhivõõrast reaalset suhtlemist alustanud :)

*ma ei ole ilus, vaid tavaline

????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!