Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumiskohad keskealistele
 
Marju 49 01. juuli 2014, kl 14.00
Kus leidub keskealistele naistele sobivaid mehi ?
Delfi naistekas, aga on neid kohti veel?
 
M 01. juuli 2014, kl 14.04
Siin ka, iha.ee on hea
 
piripiiga 01. juuli 2014, kl 14.12
ma aru ei saa, mis teema nende keskealistega on? pole märganud, et olenemata vanusegrupist oleks kusagil püsti post, mille all tutvutakse. mõelge, kus liiguvad inimesed, kes teile huvipakuksid ja minge ka sinna. tutvuge!
 
myy 01. juuli 2014, kl 14.56
kas noored ja vanad ei saagi siin tutvuda?
ma mõtlesin, et see koht on ikka kõigile, sõltumata vanusest...
 
tutvus keskeas 01. juuli 2014, kl 14.58
Roosa unistus.
 
kle piripiiga 01. juuli 2014, kl 15.04
kui sa ise nii hästi tead, kus tutvuda, siis miks siin passid, miks ei tutvu? pole see midagi nii, et kuna jõusaalis käib mehi, lähen aga sinna (kuigi endale ei meeldi, olen sale ja teen trenni muul moel) ja mehed astuvad muudkui ligi, ega ei astu ikka küll, ise on ka imelik juurde minna asja tegema, teadmata, kas mees on vabagi. rattaga sõidavad ka mehed, kas viskan ratta ette pikali? autost rääkimata. poes käivad mehed, no ei lähe ju poes juurde? inimesed ei pruugi olla vabad, enamus ongi suhtes ja naisi, kes ise ligi astuvad, vaadatakse kui odavat kraami. omas tutvusringkonnas pole sobivaid mehi, vabu siis ma mõtlen. töö kaudu ka pole võimalust. igaks juhuks lisan, et olen keskealine, aga keskmisest kindlasti kenam, muidu tuleb kohe kisa, et ega koleda vaalaga keegi tutvugi.
 
otsimismeister 01. juuli 2014, kl 15.07
Kui sul endal puudub elegants ja normaalne välimus, siis võid ju meeste keskel kasvõi iga päev olla,kus enamus vabad mehed, jääd ikka ilma mehe pilkudeta.Kuidas oled sa kena, kui virised meeste täheleapnu puuduse üle.
 
piripiiga 01. juuli 2014, kl 15.36
et kui sa netis ligi astud, siis oled väärtuslik kraam?

lisaks sellele on üks "pisiasi" veel. suurem osa netis tutvuvatest meestest ei ole samuti vabad :D.
 
Noh 01. juuli 2014, kl 15.38
tunnistage, olete vanad mullad mehed tahavad noort liha
 
j 01. juuli 2014, kl 15.55
see on nende asi, ärgu olgu vabad, mis see sinu asi on.kleebid abielumeestele külge nagu kaseleht saunas ja siis vigised, et mees polegi vaba.
 
naine mitte esimeses nooruses 01. juuli 2014, kl 16.14
Kuulge, mis te pahandate teema algatajaga? Muidugi võib tuttavaks saada igal pool(või siis mitte), aga mina tahaks ka teada, kus võiks käia näites üks 45+ naine kasvõi tantsimas? Holikasse vist siiski ei ole soovitav minna :)? Ja Amigosse ja Sossi klubisse ka ei taha, nii et... Äkki on siiski mõni mõnus koht?
 
misasi on 01. juuli 2014, kl 16.25
Mitte esimeses nooruses naise kõnepruugis, hollikas?Sotsiaalkeskuste saalides käiakse tantsimas ja keskealiste klubiõhtutel aga igale poole käiakse ikka paaridena, enne pead omale kaaslase muretsema, muidu pole sul seal midagi teha.Keegi ei keela sul ka tantsukeskuse treeningutele minna, tantsid omaette , teed samme kaasa ja eks saad ka tutvuda ,kes sinna üksi lähevad, kõik oleneb, milline on su välimus...Mõistad!? VÄLIMUS!!!!Üks äge koht on Lindakivi klubi tantsuõhtud, hea bänd ja saal on alati rahvast täis.Jälgi reklaami.
 
piripiiga 01. juuli 2014, kl 16.47
egas ei pahandagi ju. nukker, et inimesed arvavad nagu oleks kusagil üks tõotatud maa, kus kõik keskealised endale kaaslase leiavad. pole sellist. leida võib selle kaaslase ükskõik kust.
mehed ehk oskavad täpsemalt öelda, aga üksik meesisend ilmselt tantsupidudel ei käi kaaslaseta. mees, kes otsustab üksi tantsima minna? mul pole väga usku sellesse.
 
to kle piripiiga 01. juuli 2014, kl 17.37
Sõltumata suhtest võid sa meestelt alati keppi saada. Nii et astu julgelt ligi.
 
kle piripiiga 01. juuli 2014, kl 18.47
mis paneb sind arvama, et netis kuidagi odaval moel meestele lähenen? kui keegi meestest annab teada, et on vabaja soovib tutvuda, siis talle vastamine küll sama odav ei tundu, kui tänaval või kus iganes avalikus kohas võõra mehe juurde astumine, kes pole avatud tutvumisele. kuulutuse panija ju ometigi on?

kuid sina täpsusta nüüd seda üldist "on küll kohti" ja loetle üles need kohad, kuhu minna, et tutvuda meestega, kes on haritud, vabad, üle 40, heas sportlikus vormis ning majanduslikult heal järjel. seda olen ka ise, seega pole mingi ulme. aga nimeta kohe täpsed kohad, kus ma siis selliste meestega tutvuda võiksin. kohe homme lähen kohale.
 
brrrr! 01. juuli 2014, kl 19.51
Lindakivi klubi tantsuõhtu - oo jubedust! Lasnamäele mingi kahetuuri "ansambli" saatel vanamehi luurama! Kujutan ette, millised kivistunud vanaätid seal igivanade meloodiate kaasabil teeseldult edvistavaid lokitud soengutega naisi mööda põrandat lohistavad!
 
misasja 01. juuli 2014, kl 19.54
Sina brrr, kujutad ette aga keskealised käivad Lindakivis tantsimas. TUle ka ja vaata ,kes ja mis kae siis neid vanamehi aga tantsimine olgu ikka igaks juhuks selgeks õpitud.
 
brrr! 01. juuli 2014, kl 20.04
misasjale: mulle on Lasnamäe sama vastuvõetamatu nagu nn. keskealiste tantsuõhtud ja vanad "nooruslikud" mehed.
 
misasja 01. juuli 2014, kl 20.06
Om valik, meile jälle meeldib Lindakivi, Lasnamäe ei puutu siia, klubi aga on vahva.
 
misasja 01. juuli 2014, kl 20.07
Ja 4-l läheme kindlasti sossi Jõrbergi muusika järgi tantsima.
 
keskeatuN 01. juuli 2014, kl 20.16
Kus mina siis tutvuma peaksin, kui elan karupees ning vanust 36? Poe taga, kus seltsielu virgem?
 
brrr! 01. juuli 2014, kl 20.23
Kõik need sossid ja lindakivid - ohh, kogu see keskealistele mõeldud staff - olen küll ka selles vanusegrupis, aga kahjuks või õnneks mind küll ei suuda kuidagi motiveerida. Mõtteviis on teine - pole midagi teha. Pigemini läheksin selle jama asemel mõne täisverd mehega, kes taolisest tilulilust ei hooli, kuhugi lõkke äärde või kasvõi küla simmanile, kus ehedust rohkem.
 
.mhfaa 01. juuli 2014, kl 21.35
ole ole, mis karjud, tegele mõtteviisiga aga meie läheme jalga keerutama Lindakivis ja mujal käime, ka sossis kui hää artist tantsumuusikat teeb ja hääd muuusikat nautima, mis keskealistele just meeldiv on olnud.sina käi kus sina tahad
 
to misasja 01. juuli 2014, kl 21.40
Käin ka aeg ajalt Sossis ja arusaamatu on vaadata mehi kes kõik istuvad-seisavad-piidlevad ja tantsima daama ei palu. Küsimus - mida Te sinna niisama vaatama tulete või keda vaatama kui daame tantsule ei vii
 
misasja 01. juuli 2014, kl 21.49
Need mehed ei ole vabad, on truud mehed, naine ei luba teistega kõõluda aga tantsunaisi ,kes ka tuttavad, seal parajasti ei ole. Need mehed ei ole lantimas ega tutvumas.Pealegi koledad naised ei ole isegi vaatamiseks. Nad käivad seal ansambli ja meeleolu pärast, hea ligi käia, Vaatamas.
 
piripiiga 01. juuli 2014, kl 22.04
to kle piripiiga

koht polegi oluline. jälgi vahelduseks oma näoilmet. kas kõnnid tänaval suu kriipsus ja kulm kortsus ntx. milmoel reageerid, kui näed meeldivat meesterahvast. kas naeratad talle ja püüad pilgukontakti või surud nina leivariiulisse. kui mees sulle otsa vaatab, siis kas ehmud ja tõmbud kaitsesse ning ajad nina taevasse või vaatad vastu.
kui sa oled avatud ja sõbralik, siis erined sa enamusest eesti naistest ja jääd silma. eestlanna ise tavaliselt ei julgusta kontakti. kui mõni mees teda kusagil kõnetab, siis kipub olema suhtumine ülbe ja ninakas.
saa aru, et ei ole olemas vaba meest, kes omaks kõiki neid omadusi mis sa loetlesin. need mehed on kõik võetud. kui leidub selline vaba mees, siis ilmselt on ta oma eluga samas punktis nagu Täitsa Bond. sõbranjesid on jalutada ja veinitada nii palju, et alkoholism võib tekkida, kui püüda kõikidele vastutulla.

sinu ainus lootus on olla õigel ajal õiges kohas, kui mõnel väärt suhtemehel tekib keskeakriis :D.
 
hm 01. juuli 2014, kl 22.10
See viimane meenutab totaalset pliiatsist väljaimetud tarkust. Oled ise sedasi tutvunud?
 
keskeatuN 01. juuli 2014, kl 22.13
Ei käi need mehed ka poes sedasi silmad kilamas uute tutvuste järgi, see pole lihtsalt tavapärane ning keegi ei tule selle pealegi, et vorsti ja või ostmise vahepeal sulle otsa koperdav naine tegelikult muuhulgas suhet otsib. Vabamdatakse ja minnakse oma teed...
 
to misasja 01. juuli 2014, kl 22.14
1.käingi tantsimas mitte tutvumas - kuigi miks ka mitte kui on ikka meeldiv ja sümpaatne härra. 2. kole ei ole ükski naine, lihtsalt ühele meeldib tütar, teisele ema.3 Tantsima võiks ikkagi võtta vabu daame isegi siis, kui tutvuda ei taha ja tuttavaid naisi ka ei ole tantsimas.Olen tähele pannud, et daamid võtavad valivad ise truid härrasid tantsima mina aga ei ole nii võitlusvalmis.
 
,,,,, 01. juuli 2014, kl 22.22
irw, ei taha neid moore seal keegi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!