Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
omasugust,normaalset?
 
huviline 01. juuli 2014, kl 22.46
Jah, ma arvan, et sa võiksid küll lesbisuhet proovida.
 
lahkaja 01. juuli 2014, kl 22.47
Hmm, jälle ebaküps reaktsioon sinu poolt...
Parim kaitse on vasturünnak?

Mina näiteks võtan adekvaatset kriitikat kui võimalust ennast arendada ja parandada.

Tegelikult tahtsin öelda, et kui suhtes puudub vastastikune usaldus, siis pole ka suhet.
Naine ei usalda sind ja sina ei usalda teda ka (koos luurele sa temaga ei läheks, onju). Usalduse kaotamine on kerge, tagasi võitmine on keeruline kui mitte võimatu.

Tegelikult oled ju teelahkmel, kas lõpetada mittetoimiv suhe või võtta olukorda kui elulist väljakutset ja püüda koos naisega suhet parandada.
Sul on vaba valik!

Aga sa hoopis põgened vastutuse ja otsustamise eest - otsid juba uut naist veel enne, kui eelmine suhe on lõpetatud.

See on ebaküps. Muud pole öelda.
 
lahkaja 01. juuli 2014, kl 22.58
Kronoloogilise teismeea lõppedes ei saabu automaatselt moraalset küpsust, see tuleb ikka elu ja kogemuse käigus, kui inimene ise on arenemisvõimeline.

Küll nähtud 50+ ja vanemaid moraalselt teismelisi ja ärplevaid nii naisi kui mehi.
(ps. sillalt või katuselt sülitamine ei näita ebaküpsust, kui just kellelegi pähe ei sülitata)
 
huviline 01. juuli 2014, kl 23.03
:D keegi tegi head nalja minu kulul :d
ma siin kirjutan ja ise täiega naeran :D

jah saan aru sinust millest räägid,see koos luurele minek jne jne...kallis lahkaja, ma olen selle juba kõik läbi käinud1
Proovinud nii ja naa ja ihatepidi.
Ma pole põgeneja, olen julge ja olen püüdnud igatepidi.
Ja nii ongi,et kui kõik selgeks saaks siis peaksin ära rääkima kümmekond aastat tagasi.
Niisiis usalda mind ja usu mind,et kui ütlen asi on jama siis ni ta on.
 
tookes 01. juuli 2014, kl 23.09
kui lesbijutt oli hea nali, siis libad ongi 200% kahesoolised ja universaal-nahaalse sättumusega. Ei midagi erilist.
 
huviline 01. juuli 2014, kl 23.18
vot sellest ma räägingi koguaega :)
Sa hetkel esindasid jube hästi seda sama ,millest ma olen rääkinud koguaega aga kujutad ette, et selline asi on nagu igapäevane?
Polegi midagi erilist see igapäevane ;)
 
punapea 01. juuli 2014, kl 23.21
lahkaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikul
> t oled ju teelahkmel, kas lõpetada mittetoimiv suh
> e või võtta olukorda kui elulist väljakutset ja pü
> üda koos naisega suhet parandada.
> Sul on vaba v
> alik!
>
> Aga sa hoopis põgened vastutuse ja ot
> sustamise eest - otsid juba uut naist veel enne, k
> ui eelmine suhe on lõpetatud.
>
> See on ebaküp
> s. Muud pole öelda.
-----------------------------------------

alati pole asjad nii. suhe võibolla tal enam ammu ei toimi (kirjutas ju et esimesed 6 kuud toimis). sel juhul on tema suhe ammu lõppenud (koos usalduse kaotusega kaob suhe nagu kirjutasid) ja koos on vegeteeritud. sel juhul on tal karikas täis ja ta otsib suhet. täiesti mõistlik soov, aga minu meelest valest kohast otsib:D
ja ei ole ebaküps inimene. inimene otsib kaaslast, mis on täiesti küpse inimese soov:P
 
tookes 01. juuli 2014, kl 23.30
Nähtavasti sekkun pealetükkivalt, aga temaatika v problemaatika puudutab mind idiklikult. Sest mul on piinavalt kahju kõigi aastate pärast, mis ma üritasin elada ontliku inimese kombel.
Kui oled libahundiks loodud, ei tee mini dressuur sinust hunti, koera ega ammugi inimest.
 
Täitsa Bond 01. juuli 2014, kl 23.32
Mida daamid ses liftis amelemise all silmas peavad? Et mees võiks teie püksis olevale sidemetele anda terekäppa või?:D
 
huviline 01. juuli 2014, kl 23.34
kust veel sii kui mitte delfi naistekast alustada? :D
saab juba käe valgeks ja siis juba mujale ;)
fb võiks selline tutvumisportaal olla kus siis kõik sülitajad ja kuivikud ja lesbid tutvuvad
 
huviline 01. juuli 2014, kl 23.40
just, nõus sinuga Tookes
ehk kui saad inimesega kokku ja oled temaga koos siis ära proovi teda muuta,sest sa ei saa nagu öeldakse :"vanale koerale uusi trikke õpetada"(loe elupõhimõtteid,iseloomu milleks oleme juba kujunenud).
Palun kuivikutest naised raiuge see endale pähe ükskord!
 
tookes 01. juuli 2014, kl 23.41
Bond leiaks naise püksist saladokumente vmst. Hea idee konspiraatoritele.
 
tookes 01. juuli 2014, kl 23.47
kaks inimest, olgu kumbki mis iganes, sh vastandid, võivad raudselt koos elada, kui kumbki teist sellisena nagu too on, aktsepteerib. Pättuste jaoks tuleb muidugi leida teine pätt.
 
huvilise huviline 01. juuli 2014, kl 23.52
Kui vana huviline on?
 
tõeline n 02. juuli 2014, kl 00.16
Huvilisele: kooselu on kompromisside kunst. Kui aktsepteerid ka naist sellena, kes ta on, siis ehk ka naine aktsepteerib sind niisugusena, nagu oled. Aga üldjoontes on sul täiesti õigus.
 
tookes 02. juuli 2014, kl 00.28
kõige meelsamini aktsepteerivad inimesed muidugi stereotüüpe, sellest ka inimeste, eriti meheleminejate naiste siiras püüe nendele vastata. Nt soorollid, tõelised ja mittetõelised mehed-naised. Kooselus on paraku kaks unikaalset - inimest.
 
tõeline n 02. juuli 2014, kl 01.21
eelmisele - pole mõtet viidata määrangule; mõnikord tuleb see identifitseerimine hetkeemotsiooni ajel, pikemalt mõtlemata. Sellegipoolest on huvilise kirjeldus selline, et tuleb asuda tema poolele. Kuigi veidi konarlik, viitavad kirjeldatud situatsioonid sellele, et naisel oli (on) kalduvus norida mõttetute pisiasjade kallal.
 
küsimused 02. juuli 2014, kl 08.12
huviline, kõik on arusaadav ja mõistetav, aga sa oled praegu ju veel nö. ametlikult püsisuhtes? Ka vegeteeriv suhe on püsisuhe, kui osapooled ei ole kokku leppinud, et suhe on läbi.
Aga otsid juba uut naist, olgugi, et oled ise veel suhtes?
See on ebaküps käitumine ja vastutuse eest põgenemine.
Kui sinu meelest on praegune suhe otsas, siis lõpeta see nii, et ka naine sellest teab, mitte ära hakka paralleelsuhet otsima.
 
küsimused 02. juuli 2014, kl 08.17
vahet pole, seikleja või kuivik, aga oma suhted on vaja hoida selged ja ausad. Sellest alustagi.
 
tookes 02. juuli 2014, kl 10.48
kalduvus pisiasjade kallal närida on omane paljudele inimestele, sh paljudele meestele. Sest suuri asju võtab inimene enesestmõistetavana.
 
Norma 02. juuli 2014, kl 10.57
Mulle ka ei meeldi kiiruse ületamine ja alkoholisõltuvus. Ühelegi normaalsele naisele see ei meeldi. Sa otsid ikka ebanormaalset naist ju ;)
 
tookes 02. juuli 2014, kl 11.09
Normaalne inimene ütlebki, mis talle meeldib või ei meeldi, jättes partnerile võimaluse toimid meeldivalt või ebameeldivalt. Iriseja asub seeasemel kritiseerima partnerit, kuni sel on praktiliselt võimatu etteantud kuvandist väljuda. Ka huviline peaks ise ütlema, et kriitika sööb närvid, mitte jagama hinnanguid, et "sa oled üks igavene iriseja". Seeasemel mõelgu, mida kõike (halba) ta naine ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!