Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
12.07 - võimalus tutvumiseks :)
 
Mittekeegi Olikord 08. juuli 2014, kl 00.53
Tutvumishuvilised, reaalne kohtumisvõimalus neutraalsel pinnal (ehk siis 7-kilomeetrisel jalutuskäigul/jooksul) 12. juulil Võsul südasuve maratonil. Kohtumispaik kell 10.30 stardiplatsi (Vihula vallamaja) juures asuva teadetetahvli ees. Tutvujate tunnusmärgiks võiks olla näiteks vasaku käelaba peale markeriga joonistatud punane süda :)

Mis arvate?

Ps. jooks/kõnd on tasuline (uuri netist ise südasuve maratoni kohta), kuid iga lõpetaja saab Viking Line reisikupongi, mis tähendab siis võimalust delfikatel koos ka reisile minna :)

http://sydasuve.eestimaraton.ee/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 08.07.2014 10.57.
 
mis arvame 08. juuli 2014, kl 08.07
Hea võimalus kõikvõimalikel pertidel, tomagnestel ja vaaladel tutvuda. 7km võib olla distants, mille läbimise eest nii mõnigi tähelepanu väärib:)
 
Tom 08. juuli 2014, kl 10.47
jooksmine (ka rattasõit ja rulluisutamie) pole tutvumiseks parimad moodused. lihtsalt käsikääs jalutamine on seks otstarbeks palju mõistlikum. kui üksi olles meeldib mul rattaga ringi kimada küll, siis kahekesi olles eelistan iga kell niisama jalutamist. eila õhtalgi sai särasilmaga kesklinnast piritale ja tagasi jalutatud. igati mönus niimoodi päikseloojangut nautida :)
 
Mittekeegi Olikord 08. juuli 2014, kl 10.50
Tom, 7 km jalutada (kasvõi käest kinni) on ju üsna meeldiv, või mis? :) Ei pea jooksma :) Finiš on rannaliival, seejärel bikiinivoor ja ujuma... Õhtul päikeseloojang :)

Täiuslik päev?
 
hm 08. juuli 2014, kl 10.51
Arvan:
1. Oleksid võinud lingi panna, kust ürituse info leiab.
2. Pubekatel on paslik markeriga südameid joonistada.
3. Miks promod seda üritust? Saaks aru, kui Tallinnas toimuks.

viimasele- usun, et enamus vaalu jätab Su pikalt seljataha, Tom on spordipoiss ja heas vormis, Pert on kirjutanud jõusaalist, Senza la Donna teeb sõidab ratast, Alu/ täitsa bond sõidab ratast jne.
*soovitus Sulle, lahmi vähem.
 
hm 08. juuli 2014, kl 10.52
viimane osutus eelviimaseks :)
 
Mittekeegi Olikord 08. juuli 2014, kl 10.57
hm, Sa oled lihtsalt nunnu :D
 
Täitsa Bond 08. juuli 2014, kl 11.27
Puust ja punaseks-mina ja alu ei ole samad kirjutajad. Lugesin natuke neid alu kommentaare, neid oli palju-alu ja minu seisukohtade vahel võib sarnasusi leida, nagu ilmselt ka teiste meeste omades.

Pakun, et üritus jääb pealinnast siiski liiga kaugele, sama kaugele, kui on huvi lähemalt tutvuda keskealiste naistega. Teised, nooremad, on sealt kandist ammu jalga lasnud:)
 
Tom 08. juuli 2014, kl 13.07
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Puust ja punaseks-mina ja alu ei ole samad kirjuta
> jad. Lugesin natuke neid alu kommentaare, neid oli
> palju-alu ja minu seisukohtade vahel võib sarnasu
> si leida, nagu ilmselt ka teiste meeste omades.

praktika on tõe kriteeriumiks ja seepärast ma enne ei usu, kui näiteks Agnes on seda kinnitand, aa kuna viimane on omale ilmselt miskit mõistlikumat aja sisustamiseks leid, siis vaevalt temagi siin tõde kuulutama tuleb :) seega minu jaoks bond=alu
 
Täitsa Bond 08. juuli 2014, kl 13.13
Tom kirjutas:seega minu jaoks bond=alu

Minugipoolest võid omale midaiganes ette kujutada, kui see aitab elu lihtsamaks või arusaadavamaks teha. Agneselt uuri ka kindlasti järele, tema vist teab ja tunneb siin kõiki ja kõike:)
 
o.o 08. juuli 2014, kl 14.21
Täitsa Bond on 007.

Keskiga läheb üle, siis võid jälle huvi tunda.

Seniks unista, et noorus ei lähe üle. Vähemalt Sinu väljavalitul.
 
Birgit 10. juuli 2014, kl 15.49
mina ei jookse ega jaluta, aga olen sealsamas rannas. kes minuga ühineb? südame käele joonistamine pole tähtis, süda peab olema rinnus õigel kohal. Ise olen 29, tutvuks veic vanematega, nii 35+ ealistega. ootan vetelpääste väravate juures, olen roosade bikiinidega, võite kohe suhtlema tulla :)
 
mammuk 10. juuli 2014, kl 16.12
o.o Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Bond on 007.
>
> Keskiga läheb üle, siis
> võid jälle huvi tunda.
>
> Seniks unista, et
> noorus ei lähe üle. Vähemalt Sinu väljavalitul.

tema väljavalitud jätavad ta maha. alates ta lapse emast juba. seda ta siin visklebki aastate kaupa - kõnts mees ei väärigi naist.
 
.. 11. juuli 2014, kl 16.29
Osavõtutasud võistluspäeval on:

7 km -30 €
15 km – 40 €
Maraton – 50 €
Lastejooksud – 2 €
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!