Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas olla hea naine?
 
Tom 11. juuli 2014, kl 17.51
Agnes, ju see sest õnnistatud olekust tuleb :D aa õnnistet olek võib ka läbi vaimlise valgustatuse tulla ja ei ole ju vahet, millise jumala poole oma nägu pöörata :D

mis aga raamatute lugemisse puutub, siis on seda tehtud parematel aegadel ikka jubedates kogustes. takkajärgi vaadates tundub, et loetud sai isegi liiast, sest päriselu on sellest virtuaalsest(raamatu) elust kordades huvitavam ja põnevam. alati on ju miskit põnevat võimalik ette võtta, selmet diivaninurgas raamatut lugeda.
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 17.53
Just! Kõiketeadjad mutid istuvad, sügavad lõugu lõksutades mune ja muudkui arvavad..sööda ainult infot ette :)
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 18.00
Tom,

See on sinu kirjutatud või?
See esimene lõik on küll selline jahu, et mittemidagi aru ei saa :))

Raamatud..delfi üldmulje on niivõrd halb, et mõne üksiku isendi kokkupuude väärtkirjandusega, seda paremaks muuta ei suuda.

Olgem ausad. Normaalne inimene ju ikkagi siin oma aega ei veeda. Ammugi mitte saame tuttavaks nurgakeses..ma saan aru veel, et kui kuskil mujal.

Võeh..ei taha peeglisse vaadatagi..olen ju 11, kes selles ajuvabaduses elutseb :)
 
Tom 11. juuli 2014, kl 18.05
Agnes, ma nüüd ei mäleta, olid see sina või liba, aa keegi mainis, et sa oled õnnistatud olekus :D aa mina väidan et õnnistatud olekus võib mitmel moel olla. kui näiteks su jumalaks on raha, siis suurema nutsu kättesaamisel võib see õnnistet olek üsna kaua kesta, vähemalt seniks, kuni nutsu jätkub :D
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 18.24
Õndsas, ma ütlesin õndsas :)
Ses mõttes õnnistatud olek..delfi on küll viimane koht kus ma seda informatisooni jagaks.

Lollidega (mitte kõik) tuleb rääkida lollidele arusaadavas keeles..serveeri neile mida tahad, kõik kugistatakse alla :)
 
Pert Vere 11. juuli 2014, kl 18.29
IRW...

Agnes, see järeldati sinu enda sõnadest:
------------------
Agnes
08. juuli 2014, kl 15.48
....
Vagagi rahulolevas elus ja 6ndas seisundis ei ole minu jaoks enam p6nevad tomi/alu ja jeebi teemad, vaid on reaalne elu ja taiesti lihast ja luust mees..kellel pole jeepi, muideks. M6lema autod on piisavalt ruumikad, kuhu mahub k6ik telkimiseks vajalik ja kasv6i lapsevanker, ilma, et peaks ostma mingi nigela karunikatsi v6i veelgi hullem, mingi pirukalaadse jubediku.
----

Ühesõnaga, sellest postitusest.


Sa polegi siis vä? Ära õnnistatud? Sind vahepeal paaritati juba ühe ja teise ja kolmandaga. Rohkem oletusi kaldus siiski sinna, et ju sa ühe vana suhtega asja ära tegid.
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 19.11
Delfi eided on nagu vana grammofon..need kunagi kuskilt midagi kuulsid ja siis väntavad ühte repertuaari aastaid. Sa võid neile ju öelda, et hallooo, mutid, ma juba ammu uuetel jahimaadel, aga ei..baretid silmi veetud taovad klahve, sügavad oma karvast lõuga (või siis mune) ja muudkui mölisevad :)

Ma olen õndsas seisundis, väga õndsas, mitte õnnistatud..aga ühe kevadebeebiga võiks õnnistatud saada küll ;)
 
.. 11. juuli 2014, kl 19.27
mine õige kanni agnes kogu oma õndsa õnnistaud seisundiga.keda huvitab?
 
delfi kroonik 11. juuli 2014, kl 19.31
Agnes,aga valgusta meid,kas su õndsus on siit leitud? Annad ehk siinsetele otsijatele pisutki lootust,et delfist meest võib leida. Eriti veel sellist, kes mõtted nii lühikese ajaga beebidele viib:-D
 
isver-susver 11. juuli 2014, kl 20.00
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No ma olen enam-vähem kindel jah.
> 3 nädalas ei olnud mingi probleem. Tee palun see
> arvutus ümber ka 4000 peale :-), mul pole lihtsalt
> hetkel aega. Aga numbrimäng oli huvitav.
> Lehek
> ülg varemloetud teksti läks 25-30 sekundiga tol aj
> al (mõõtsin). Võõras tekst oli kuni 45 sekundit.

> >
> OK, ma end tõestama hakata küll ei taha - mõ
> nikümmend või mõnisada raamatut siia-sinna... aga
> üldjoontes oli asi jah nii ja egas ma ju ka lugenu
> d, palju ma neid läbi lugesin.. kunagi aastatetagu
> st raamatuinventuuri tehes saime kokku mingi 6500
> raamatud üldse kokku. Neid enam alles ei ole.
>
>
> Ülikooli ajal võtsin endale kohustuslikuks kirj
> anduseks Shakespeare'i kogutud teosed, kui minu ja
> oks üks tähtsamaid maailmaklassika näiteid. Lugesi
> n needki läbi. Aga raske tekst oli küll.
>
> Va
> nuse kohta, olen 40+, aga see on siin niikuinii te
> ada.


Mulle tuli lihtsalt üllatusena, et ka nii annab raamatuid lugeda, 3 raamatut nädalas ja nii iga nädal. Inimesed on erinevad. Ja ega pole mõelnud ka kuidas keegi lugeda võiks.
Ja mis erinevustesse veel puutub, siis meil kõigil pole head nägemismälu, nii et üldse võib tulla vahel ka ültsena.

Kas on mõtet arvutust 4000 peale ümber teha, sa olid ju väga rahul 3 raamatuga nädalas?
Aga, oletame, et alates 15 eluaastast tekkis sul huvi tantsu ja tüdrukute vastu ja see vähendab nädalase lugemis hulga 1,5 raamatule või siis üks nädal raamat ja teine nädal kaks.

Sa mõõtsid oma lugemiskiirust! :)
Ma loen ikka aeglase mõnuga ja tihti lappan veel lehti tagasi, et mõnda head kohta üle veel lugedagi.
Ma võrdleks seda alkoholi tarbimiseda. Sinu lugemisstiil meenutab mulle viinapitsi tühjendamist, tsups ja võetud. Enda lugemist võrdleks likööri limpsimisega.
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 20.05
Kui lühikese ajaga siis?
Peab ikka huvi olema, et mul sedasi silma peal hoida ;)

Avastasin ikka reaalses maailmas ma Ta!
 
ninakas 11. juuli 2014, kl 20.18
Agnes kuidas teil seks klapib ka? me siin ju kõik ilma:)
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 20.20
Mu pärast võite nälga maha surra! :)
 
ninakas 11. juuli 2014, kl 21.00
okei aga ikkagi, saad ikka piisavalt või leidsid mingi impotendi?
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 21.48
Ära muretse - su mees hoolitseb mu eest piisavalt hästi ning koduseid voodimuresid minupoole kaasa ei vea.
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 22.01
TB,
Kas sina oled ka hakanud mitme erineva nime alt kirjutama? Oled sulandunud delfi halli massi..tuul tühjas peas ulgumas :)
 
Peletis 11. juuli 2014, kl 22.03
Ma täiendaks natuke hr. Pert Vere.

Lugemine suurendab kindlasti sõnavara andes aimu ka tavakõnepruugist kadunud väljenditest ja sõnadest. Arendades kindlasti ka sõnakasutusoskust nii verbaalselt kui kirjalikult. Lisades fantaseerimisoskust ja tolerantsust. Isiklikult olen täheldanud, et raamatusõbrad on avatumad ja nendega on huvitav vestelda.
Inimene, kellel on mõtlemisoskus olemas, arendab seda vaid lugemise käigus. Vähese ajukasutusega indiviidide puhul tekib "oma peaga mõtlemise" probleem. Siin juures tuleb märkida, et sellised inimesed ei suutnud tekstist peale propaganda midagi tuvastada omal ajal.
Mida rohkem inimene on lugenud, seda kiiremini suudab ta ka võõrast tekstist eraldad olulise informatsiooni. Ka ei ole need inimesed raskustes loetavast tekstist arusaamisega.

...lähen peegli ette tagasi...
 
delfi kroonik 11. juuli 2014, kl 22.12
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB,
> Kas sina oled ka hakanud mitme erineva nime
> alt kirjutama? Oled sulandunud delfi halli massi.
> .tuul tühjas peas ulgumas :)

Kas tõesti on must kass kahe südamesõbranna vahelt läbi jooksnud?
 
.. 11. juuli 2014, kl 22.15
mehi nimetatakse tänapäeval kassideks?
 
Täitsa Blond. 11. juuli 2014, kl 22.21
Mina siin libamisega ei tegele. Selle "kohustuse" on enda peale võtnud peamiselt Tom.
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 22.22
Kindlasti mitte, miks peaks.

Hoiatuslask pole paha, et delfi mõnel mõistust peast ei viiks..nagu kroonikul näiteks.

Aga minu poolt meeldivaid tutvumisi teile siin, kolin ajukääbikutenurgast mõnda asjalikumasse :)

Ärge kaotage lootust! IRW
 
mansion gost 11. juuli 2014, kl 22.24
Tuled veel tagasi, nutad ja tuled...nad kõik on tulnud...
 
Mittekeegi Olikord 11. juuli 2014, kl 23.25
Ei tahaks õel olla, aga mida suurema kella külge oma õnne riputad, seda kergemini see kaduma võib minna. Delfis on kadedaid südameid ka, kes Su õndsa oleku ära neavad...

*tegelikult imestan, et siin veel kolad - see on halb märk. Aga mida ka mina tean...
 
just 11. juuli 2014, kl 23.29
Just, kummitus, ära kola siin :)
mansion ghost 11. juuli 2014, kl 23.34
Kummitus jälgib mängu. :)
Isegi pealkirja mõtte olete suures ärapanemise tuhinas ära unustanud. Aga pole hullu, libad hullavad isekeskis.
 
just 11. juuli 2014, kl 23.40
Nu, aga räägi pealkirja mõttest :)
 
Agnes 11. juuli 2014, kl 23.55
Olgem siis ausad vahepeal ka. Tutvusin ühe mehega, kel on siit naine ja lõin kiilu vahele. Elementaarne, seksinälg ja tühjad lootusd kasvasid lihtsalt (litsalt) üle pea nagu sammal kivi põhjapoolsel küljel. Et vana lehtsaba olen, pole kellegil kahtlust ja minu meelest on see normaalsele, loomulikust indlevale ja romantilisele, haruldasele naisele ainult auks.

Nüüd kolin ma aga lõplikult, alatiseks ja igavesti siit mujale ja see pole nagu joodiknaise jumalagajätt jõuka mehe trepil palja tagumikuga:)
Uskuge või ärge uskuge, aga kevadel tahan ma talle tite sünnitada ja teen selle ära kasvõi kellegi teise abiga.

Hoidke pöialt! IRW
 
aga auto? 12. juuli 2014, kl 04.37
aga jeepi ei saanudki, ise kirjutasid et mehe kahte autosse mahub lapsevanker suurepäraselt ära. kas selle järgi nagu valisidki mehe? ja kas lapsekäru mahub pagasnikusse ühes tükis või selleks ongi vaja mehe kahte autot?
 
.. 12. juuli 2014, kl 07.15
..rekkajuhtidel polegi pagasnikut.
 
kroonik 12. juuli 2014, kl 08.45
mitte midagi pole muutunud.ikka jagatakse oma suhteid ja suurt õnne kõikide ees ja pärast kakeldakse kõikide ees. miks seda omavahel ja privaatselt teha ei või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!