Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
Mees50 11. juuli 2014, kl 09.13
Hea lihtne koht, ei ole vaja regada, muudkui kirjuta, ja uskudes foorumi pealkirja peaks nagu siin olema võimalik tutvusi sõlmida. Aga sirvides siinseid teemasid kipun selles veidi kahtlema. Suurem osa tekstidest, palun nüüd mitte solvuda, on totaalne pläma. Soove on küll erinevaid, mõni tahab partnerit üheks ööks, teine terveks eluks, ainult et postitusi lugedes kipub viimanegi seksiisu üle minema :D

Kuna ikkagi tutvumiskoht, siis paar sõna endast ka: nooruslik mees soovib salasuhet sobivas vanuses naisterahvaga.
 
lol 11. juuli 2014, kl 09.19
Oi jah :D

50 ja nooruslik ? :D
ja tahab veel salasuhet ? :D
Sobivas vanuses naisterahvaga ? Mis see on siis ? Ma leian, et sobiv vanus ongi siis 50+ naised, kes sama nooruslikud kui sa ise. Aga vaevalt sa soovid neid nooruslike 50+ aastaseid naisi.

Ja muide sa oled vales alafoorumis. Sulle sobib järgnev:
http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?f=69
 
teenus 11. juuli 2014, kl 09.31
viimane pani kommiga kümnesse, aga 50taat saab kah siit korruselt 18+ neiut, kui rahaga ei koonerda.
 
Mees 50 11. juuli 2014, kl 09.51
Miks 50 ei või olla nooruslik? Väga kummaline (loll) suhtumine. Kuigi jah, eeldan suhet veidi nooremaga annab ka mõni 50+ naisterahvas 30-sele silmad ette.

Jah, 18 on minu jaoks ilmselgelt noorevõitu :) Teenusest ei ole huvitatud. Prostituudi kasutamine on nagu maitsestamata supi söömine plekkkausist - kõhu saab täis, aga meeldiv ei ole.
 
soovitus 11. juuli 2014, kl 10.05
50+ nurgakese nooruslikud daamid ootavad sind. nooremate jaoks oled sa mängust väljas.
 
Mees50 11. juuli 2014, kl 10.46
Aitäh soovitamast, valiksin siiski 50-
 
TT 11. juuli 2014, kl 11.07
50- ehk siis alates 50 kuni lõpmatus?
 
tutvumine siin 11. juuli 2014, kl 11.08
on võimalik igasugu vaalade, usside ja vanade litsidega. Palun, valik on teie:D
 
hgkd 11. juuli 2014, kl 11.25
neh, vaalad-ussid-vanad linnud, kes salajasse lihakehasuhtesse ei roni. väärt ja iseseisvad tädid, ma ütleks.
susserdava autori ja tädide kallal inisevate torude kohta ütlen kindlalt - imege .......
 
Mees50 11. juuli 2014, kl 11.30
To:TT
Tõlgin - viiskümmend miinus. Tahad veel täpsemalt? 40 kuni 49 :)

Vaala lömastab mu ära, uss närib enne seksi hinge seest ja litsi ei taha puht psühholoogilistel kaalutlustel.
 
to autor 11. juuli 2014, kl 11.52
Üle tüki aja vigadeta postitus:)
Täitsa usun, et oled nooruslik ja lahe ja võimalik, et isegi sobiksid mulle...aga seda pigem kaaslaseks, mitte salajaseks.
Mul üks salajane kaaslane juba on, kellest piisab, et saada seksi.
Temaga see paha lugu, et tema sobiks mulle pigem meheks:) Eks seda seetõttu, et seksima olengi nõus ainult sellise mehega. Seega teist samasugust vist ei vaja või ei näe mõtet:)
 
samamoodi 11. juuli 2014, kl 12.28
Milleks valetad? Oled püsisõltuja siinsest seltskonnast vaeseid vanainimesi. Ela aga oma naisega, kui ei taha, lahuta ära aga selline sebimine siin ka ei sobi. Saan aru, et mingit liiki pensionär olla, on aega palju aga kas seda pole mõistlikum kulutada enda huvides väljas töötamisega, aias kõpitsemisega või pargitiigi ääres partide vahtimisega.Liiatigi käid 50+.Ja su teemad on ka mujal ära tüüdanud, loimanipaps..
 
kino ruudus 11. juuli 2014, kl 12.43
muideks, kõik teemas targutavad eided on ise üle 50. sellepärast tigedad ongi.
mina olen küll noori naisi leidnud siit, aga koledad kõik...
edu!
 
elusuuruses n 40 11. juuli 2014, kl 12.46
ja miks peakski siin saama tutvuda nii hale mees, kes naise selja taga teisi tahab panna? aga kindlasti leidub siin neid naisi, kes nii meeleheitel, et isegi teise naise mees salaja vahel kõlbab, peaasi, et midagigi oleks. minule alatu valetaja ja petis ei sobi. mees, kes valetab oma naisele, valetab kõikidele teistele, fakt. ilge on mõelda, et inimesed elavad koos ja tegelikult teine valetab näkku, ise head nägu tehes. sirge seljaga mees lõpetab suhte ära, kui seal miski ei klapi või puudu on. aga kui sellisel värdjal naine kõrvalt paneks, oi küll siis oleks kisa. hale, hale känd.

aga nooruslik võib 50 vabalt olla, mõni on end väga heas vormis hoidnud ja igati tegus ja tore. nii naised kui mehed. mõned viiekümbised on jälle lihtsalt öökimaajavalt rasvunud ja igavad vanurid.
 
kas 11. juuli 2014, kl 12.48
50+ korrusel naise mõnitamise teema -kohvik on kallis- on papa tehtud
 
kino kuubis 11. juuli 2014, kl 12.52
muideks nii ongi, mina tean ka alati täpselt, kes mingis teemas on targutanud. elu on karm ja ebaõiglane..siia ussipessa eksivad pidevalt ära tõelised kompud, kenad väärt mehed, erudeeritud, edukad jne, kes veel 60selt on ka ülimalt nooruslikud aga..njah, võrdväärset partnerit siit koletiste paraadilt ei leia. tee või tina :D
a edu ja päikest siis!! :DD
 
Mittekeegi Olikord 11. juuli 2014, kl 12.52
teemaalgataja, armukest salasuhteks sebitakse hoopis viisakamalt, kui soov on tõsine. Et sebitavale ei jääks muljet nagu oleks ta prügimägi, kuhu tahetakse lihtsalt oma laadung maha laadida...
 
Mees 50 11. juuli 2014, kl 13.58
Mõned vastused.
To samamoodi 12.28:
Ei ole tegu püsisõltlasega, vbl mingi 3-4 korda siia sattunud viimase paari aasta jooksul. Ja ära minu tegevuste üle eriti pead vaeva.

To elusuuruses n 40 12.46:
Meeleheitel naine ei pruugi mitte parim variant olla. Karm kriitika, kui natuke pehmendada, siis mõneti ka õige. Aga mitte kõik! Elu ei ole nii mustvalge, et kui miski ei meeldi siis head aega.

To Mittekeegi Olikord kl 12.52:
Ongi nii, "mahalaadimiseks" lihtsamad võimalused olemas ja nagu eespool kirjutasin - see ei lähe mitte. Samas olen ka siin püüdnud viisakaks jääda ning kui foorumi pealkirja uskuda, peaks (teoreetiliselt) olema ka siin võimalik tutvust alustada.
 
jajah 11. juuli 2014, kl 14.07
Soovin teada, kui pikk oled.
 
hm 11. juuli 2014, kl 14.12
maha laadida võib nainegi oma pingeid, üleliigset energiat hea seksiga.
 
Täitsa Bond 11. juuli 2014, kl 14.22
Suht meeleheitel olek ilmselt, kui taolisest foorumist hakatakse omale seikluskaaslast huupi leidma..
 
naine 11. juuli 2014, kl 15.08
Kui oled plaaninud lahutamist, vaatad tulevikku,sul on stiimul, otsid uut naise kandidaati, see õigus sul ju on. Sportlik, ilma kahjulike kommeteta, suhteliselt karsklane ( võib olla endine tegevsportlane)ja edukas mees, pikkuses 185 cm ja üle ,kindla elukohaga Tallinnas, miks mitte. Võib kaaluda.
 
hahhaaaaaaaaaa 11. juuli 2014, kl 15.18
lollikestele ütle aga, et plaanin lahutad ja kohe heidavad selili :D

ja sedavõrd mustvalge on elu küll, et kui lausa lahutada kohe ei saa, siis tuleks naisega ENNE petmist rääkida, et nüüd teeme nii, et MÕLEMAD võime petta. aga mitte nii, et sina salaja teed tegusid ja teine usaldab sind. vot see on alatu ja mingit õigustust, a la et püksis punnitab ja naine ei taha, pole olemas. see on su enda südametunnistuse vaigistamiseks välja mõeldud, alatu rämps oled igatahes.
 
kino kuubis 11. juuli 2014, kl 15.23
mees ütleb ausalt, et otsib salasuhet aga mõni naiivik kujutab ikka ette, et ta plaanib lahutust, on lisaks sportlik, edukas, endine sportlane, üle 185 jne. mhm, ma arvan ka, et miks mitte.....unistada :D
 
mees 11. juuli 2014, kl 15.29
Teemaalgatajale: Jah, siin tutvumine on võimalik. Ma ei ole küll proovinud siin kellegiga tutvuda, kasutades sama suhtlusstiili, nagu sina kasutad. Naisterahvad, kes mind huvitavad, lihtsalt sellise stiili peale positiivselt ei reageeri.
Võimalik, et meie maitsed on erinevad ja sinu postkast juba kihab.
 
naine 11. juuli 2014, kl 15.50
Iseendaga kirjutamine on ka tubli ettevõtmine, pane vaid igale kommentaarile erinev nimi.

Tähendab: sa pole 50 aastane, sa pole mõelnudki lahutada, sa otsid kergete elukommetega naisi, sa ei ela Tallinnas, sa pole 185cm pikk, sa pole edukas ega sa pole sportlik...Siis ütle vähemalt, miks peaks naine üldse sellisele "mittemdiagi ei ole" mehele reageerima?
 
kino kuubis 11. juuli 2014, kl 15.56
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Siis ütle vähemalt, miks peak
> s naine üldse sellisele "mittemdiagi ei ole" mehel
> e reageerima?

üldse ei peagi a sa ju lihtsalt reageerid. lol :D
 
naine 11. juuli 2014, kl 16.00
ERinevate nimedega kino kuubis, rahune maha, kuisa sie selle kuulutuse autor ei ole, siis mida sa kiibitsed?!
 
naine 11. juuli 2014, kl 16.02
Täitsa Bond, sina oled selle teema järjekordne autor.Õnnetuseks oled ise juba üle 60 eluaasta siin ilmas elanud aga miks teed end nooremaks või arvad, kui naine sind kohtab ei tee tema vahet 50 aastase ja 60 aastase mehe vahel.
 
kino kuubis 11. juuli 2014, kl 16.07
kle paranoiku, ma olen siin komminud ühe nime alt ja jummalast rahulik. a loodan, et vähemalt üks su oletustest läheb täppi ja mees50 on kindla elukohaga :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!